Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2041

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Prosze zobaczyć oni to już robią na wielką skale. Co to jest na zdjęciu to właśnie efekt zrzucenia bomby Chemtralisowej - by nie musieć latać samolotami.

Badania wykazały że zawiera ona AZOT i TLEN! A nawet potrafi razić prądem (!!!) to nie są żarty, są ludzie którzy w to nie wierzą ale to głupcy. Doświadczony człowiek wystarczy że spojrzy i już wie że to dzieło człowieka.

Badania pewnych amerykańskich naukowców wykazały że przejście takiej chemtralisowej chmury zabija conajmniej 200 ludzi (!!!) Moim zdaniem to projekt Illuminatów który powstał po to by zmniejszyć liczbe ludności na ziemi. Dlaczego najwięcej tych chemikalii rażących prądem znajduje się w Afryce i Azji? Bo tam jest największy przyrost naturalny a takie sterowane przez człowieka chmury rażące prądem mogą łatwo wyrównać poziom ludności.

Więcej zdjęć
Dołączona grafika

Inne badania wykazały że w swoim środku dzięki specjalnej technologii sterujący tą maszyną zabijania potrafią wywować wir powietrza który zabija nawet do 100tys ludzi za jednym przejściem.

Do tego potrafi ona strzelać niewidzalną plazmą która uszkadza tkanki wewnętrzne i prowadzi to rychłej śmierci

Użytkownik Niecodzienny edytował ten post 01.06.2011 - 11:36

  • 1

#2042

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[...]xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD co ty bierzesz koleś [...]

*** JAKI MI ŻAL TAKICH LUDZI

Nie trzeba było długo czekać na egzemplifikację tematu Muhada Zatrudnię trolla

Oczekuję na stosowną reakcję Administracji, gdyż raportowałem ten post.
  • 1

#2043

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Szybko osądzasz ludzi i szybko wyciągasz wnioski z niczego.
Jeżeli rozpylanie ,świadome rozpylanie, niepotrzebności jest faktem to aby o tym jako o fakcie zacząć mówić trzeba mieć podstawy konkretne a nie przypuszczenia wynikające nie wiadomo z czego.
Skoro tak się dzieje na całym świecie (?) to nikt nigdzie nie próbował zbadać składu chemicznego ? A o tym mówi ?
Ja nie wiem.Pytam ponieważ chciałbym wiedzieć w oparciu o potwierdzone fakty.
Inaczej ,moim zdaniem, nie ma żadnego sensu wypowiadać się na ten temat.

Użytkownik Kurdimol edytował ten post 01.06.2011 - 11:49

  • 0

#2044

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nazwa robocze tego eksperymentu to Supercell wpiszscie sobie w google image to zobaczycie. Tylko nie idzicie na Wikipedie bo to zmanipulowana przez illuminati strona ukazująca nieprawde
  • 0

#2045

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nazwa robocze tego eksperymentu to Supercell wpiszscie sobie w google image to zobaczycie. Tylko nie idzicie na Wikipedie bo to zmanipulowana przez illuminati strona ukazująca nieprawde

szkoda mi ciebie Niecodzienny

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD co ty bierzesz koleś

*** JAKI MI ŻAL TAKICH LUDZI

Jak ci żal takich ludzi to co ty tu robisz?
Jeśli chcesz sobie poprzeklinać i pofloodować xDD-kami to zapraszam na onet, bądź ewentualnie gazeta.pl
Więc albo zbierz się w kupę i zacznij szanować poglądy innych, albo zrób sobie odpoczynek.

Użytkownik Pit edytował ten post 01.06.2011 - 12:52

  • 0



#2046

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

szkoda mi ciebie Niecodzienny


Więc albo zbierz się w kupę i zacznij szanować poglądy innych, albo zrób sobie odpoczynek.


No własnie zacznij szanować moje poglady to porozmawiamy. bo nie chce mi sie rozmawiac z ludzmi na poziomie sznurowki ktorzy sami sobie zaprzeczaja w tym samum poscie
Dołączona grafika

Użytkownik Pit edytował ten post 01.06.2011 - 12:53

  • 0

#2047

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nazwa robocze tego eksperymentu to Supercell wpiszscie sobie w google image to zobaczycie. Tylko nie idzicie na Wikipedie bo to zmanipulowana przez illuminati strona ukazująca nieprawde


Jak wiki zmanipulowana ? Przeciez sam tam pisze, dzialy: Historia (tematy o bitwach), Militarystyka (aktualizacje uzbrojenia za IISS i SSI), Gry komputerowe (strategie, ktore w wolnym czasie pogrywam)
  • 1

#2048 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Temat tych zjawisk jest globalny i katastroficzny.
Sceptycy smug chemicznych nie interesują mnie w ogóle ,bo coś tam "bredzą" i starają się wyjaśnić powstawanie smug na wiedzy nabytej w szkole podstawowej :)
Zdjęcia które wstawiliście są super;)
Pozdrawiam ludzi z otwartymi umysłami ;]

Użytkownik scigany edytował ten post 01.06.2011 - 18:54

  • 1

#2049

lompi.
  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzisz scigany bo taką wiedzę nabywa sie już w szkole podstawowej, wiedzę której Ty najwidoczniej nie nabyłeś. Zwolennicy tej teorii twierdzą, że ma ona wielu wyznawców, więc podejrzewam, że w skali światowej są ich tysiące. Zatem jeśli twierdzą że zrobienie badań tych smóg jest nie możliwe, bo nikt tam nie poleci i próbek nie zbierze niech zainteresują się analizą spektralną. Skoro są tak przekonani, że to smugi chemiczne proszę was o przeprowadzenie analzy spektralnej widma i opublikowanie wyników, bez takich dowodów proszę mnie nie przekonywać, że wiecie doskonale z czego składają się te smugi. Dziękuję i czekam na wyniki.
  • 0

#2050

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Badania pewnych amerykańskich naukowców wykazały że przejście takiej chemtralisowej chmury zabija conajmniej 200 ludzi (!!!) Moim zdaniem to projekt Illuminatów który powstał po to by zmniejszyć liczbe ludności na ziemi. Dlaczego najwięcej tych chemikalii rażących prądem znajduje się w Afryce i Azji? Bo tam jest największy przyrost naturalny a takie sterowane przez człowieka chmury rażące prądem mogą łatwo wyrównać poziom ludności.

Inne badania wykazały że w swoim środku dzięki specjalnej technologii sterujący tą maszyną zabijania potrafią wywować wir powietrza który zabija nawet do 100tys ludzi za jednym przejściem.


Kto te badania wykonał, kto się pod nimi podpisał, jaka była metodologia badań, która doprowadziła do wniosku, że chmura burzowa jest działaniem Illuminati.

Chmury burzowe, tornada, tajfuny, cyklony powstawały od zawsze. Dlaczego teraz coś naturalnego mamy przypisywać jakimś tajemniczym organizacjom.

Ktoś uważa, że takie burze nie zdarzały się 200 lat temu ? Proszę to udowodnić.

Mnie jak i wielu nie przekonają zdjęcia, filmy na youtube czy artykuły na blogach które prowadzą anonimowi ludzie.

To co osoby wierzące w chemtrails mogą przedstawić to jedynie spekulacje i domysły.
  • 2

#2051 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie będę się przekomarzał ,szkoda czasu.
lompi napisz może od kiedy smuga kondensacyjna rozrasta sie do gigantycznych rozmiarów i nigdy nie zanika? Jak trzeba być nie mądrym człowiekiem aby nie widzieć tego co się dzieje nad twoją głową.
  • 1

#2052

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Temat tych zjawisk jest globalny i katastroficzny.
Sceptycy smug chemicznych nie interesują mnie w ogóle ,bo coś tam "bredzą" i starają się wyjaśnić powstawanie smug na wiedzy nabytej w szkole podstawowej :)
Zdjęcia które wstawiliście są super;)
Pozdrawiam ludzi z otwartymi umysłami ;]


Szkoda, że sam się nie zaliczasz do ludzi o otwartych umysłach, skoro Cię nie interesuje co mówią sceptycy, a jedynie argumenty jednej strony.
Pozdrawiam,
Pit
  • 0



#2053

lompi.
  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sceptycy już tutaj napisali scigany kiedy contrail może sie rozrastać do takich wielkości i kiedy może się tak długo uczymywać a Ty w akim razie udowodnij że to nie możliwe, masz na to jakieś dowody? A uwierzysz mi kiedy Ci napiszę, że już jako dziecko widywałem takie contraile?
  • 0

#2054

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lompi spokojnie. Niech ścigany najpierw odpowie na twój argument:

Zatem jeśli twierdzą że zrobienie badań tych smóg jest nie możliwe, bo nikt tam nie poleci i próbek nie zbierze niech zainteresują się analizą spektralną. Skoro są tak przekonani, że to smugi chemiczne proszę was o przeprowadzenie analzy spektralnej widma i opublikowanie wyników, bez takich dowodów proszę mnie nie przekonywać, że wiecie doskonale z czego składają się te smugi. Dziękuję i czekam na wyniki.


Albo odpuść go sobie zupełnie, bo przecież widać, że nie jest to osobnik do merytorycznej dyskusji. Nie pierwszy raz spiskowiec zalewa sceptyka pytaniami i wątpliwościami, a potem nawet nie odpowiada na nie i co najważniejsze, nie wyciąga wniosków. Możesz obalić 100 jego argumentów, a on i tak przy 101 powie że nic nie obaliłeś i on ma rację.

Kiedyś ludzie uważali, że naturalne zjawiska to czyny bogów, czarownic. Dzisiaj się z nich śmiejemy. Tak samo będzie w przyszłość ze wszelkiej maści spiskowcami, którzy podmienili po prostu bogów i czarownice na wszystko mówiące określenie NWO i ludzi, którzy mają większe możliwości i wiedzę o naszym świecie niż sam bóg.

Pozdrawiam
  • 0

#2055

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

scigany, teraz na Ciebie wsiedli. Teraz to Ty jesteś "tym co nie słucha racjonalnych wyjaśnień". To jest ich jedyna metoda postępowania, wyśmiać, wyszydzić, zarzucić brak myślenia. Jeżeli nie wiesz z kim tutaj rozmawiamy i kto zaprzecza temu, co wszyscy widzimy na niebie zapraszam do genialnego tematu Muhada Zatrudnię trolla czyli jak manipulanci zatruwają życie normalnym internautom (link). Po jego lekturze zrozumiesz, że nie ma co się przejmować ich wypocinami, ani się zrażać do dyskusji. Ich zadaniem jest zniechęcić nas do zabierania głosu w niektórych tematach, w obawie przed wyśmianiem i krytyką z ich strony. Marna próba.

Te wklejone zdjęcia są przerażające! Wniosek taki, że walą nam na głowy chemię tak jak w USA - codziennie i strasznie gęsto.

Zadałem pytanie na które nikt nie odpowiedział więc je powtórzę

Skoro to co widzimy na niebie jest wynikiem zwiększonego ruchu lotniczego, to dlaczego w dni, kiedy nie ma tych długich pasów, na niebie nie widzimy praktycznie żadnych samolotów i to czasami przez 2-3 dni? Gdzie w tym czasie jest ten cały, słynny zwiększony ruch lotniczy?
Samoloty w dużej ilości (maksymalnie doliczyłem się 12 na raz) pojawiają się dokładnie w czasie, kiedy zaczynają pojawiać się długie, białe pasy.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 02.06.2011 - 10:02

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych