Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1576

KILLER.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Uwaga! ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI CHEMTRAILS (22.01.2011).

Buhahaha, mamy kolejny idiotyczny wymysł chemicznych :) Ale oni mają porąbane pod tą czachą :mrgreen:

Szczegóły na ich forum chemicznym :P

Proponuje ustalić 23 Stycznia 2011 dniem ludzi specjalnej troski (czyt. chemicznych) :)

Edycja:Przemo.

Proponuje ustalić 23 Stycznia 2011 dniem ludzi specjalnej troski (czyt. chemicznych) public/style_emoticons/default/smile2.gif

Zgoda, a 24 stycznia ustalimy jako dzień kultury wypowiedzi na paranormalne.pl

Niestety 24 stycznia nie zabierzesz głosu w dyskusji, bo jesz będziesz miał profilaktyczną przerwę w dostępie do forum trwającą 7 dni przydzieloną jako bonus do warna.

  • -2

#1577

Mephisto.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Buhahaha, mamy kolejny idiotyczny wymysł chemicznych :) Ale oni mają porąbane pod tą czachą :mrgreen:

Szczegóły na ich forum chemicznym :P

Proponuje ustalić 23 Stycznia 2011 dniem ludzi specjalnej troski (czyt. chemicznych) :)

I po co obrażać ludzi? Zachowujecie się jak osoby, które nie mogą przeboleć, że ludzie nie pogodzili się z bezczelnym ich zatruwaniem. Strasznie was to boli, że ludzie nie są na tyle głupi, żeby przyjąć wasze absurdalne tłumaczenia. Skoro "chemiczni" mają porąbane pod czachą, skoro są ludźmi specjalnej troski, to po co tylu z was od kilku lat z nimi rozmawia. Po co tyle zachodu, tyle emocji, poświęcania czasu? Czy wy nie widzicie, że wasze działania jeszcze bardziej utwierdzają ludzi w przekonaniu, że coś jest na rzeczy, a ci co to robią próbują nas okłamać używając strasznie durnych, naiwnych argumentów, które wy jak papugi powtarzacie. Mała dla was podpowiedź: jeśli chcecie nas skuteczniej okłamywać, to powinniście zabronić wypowiadać się co niektórym osobom. Po prostu wasz ciężki trud, jaki wkładacie w okłamywanie nas, jest niweczony poprzez infantylne, prostackie, miejscami chamskie wpisy osób takich jak pan KILLER.

Ostatnio trafiłem na bardzo ciekawy film Toxic Skies

Dołączona grafika
http://www.youtube.com/watch?v=SImFeCy-gPk&feature=player_embedded

Film jest ogólnie rzecz biorąc o zabójczych chemtrails. Autorzy filmu albo chcieli ludzi ostrzec, albo dać im do zrozumienia, że takie coś jak chemia na niebie to tylko w hollywoodzkich filmach. Ktoś wyjdzie z kina i pomyśli "takie coś to tylko i wyłącznie w filmach jest możliwe".
  • 2

#1578

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Strasznie was to boli, że ludzie nie są na tyle głupi, żeby przyjąć wasze absurdalne tłumaczenia.

Wręcz przeciwnie, mnie akurat bawi, że są ludzie głupi na tyle, by uwierzyć w bzdury o jednocześnie tajnym i masowym rozpylaniu trucizn przez samoloty :-D

Autorzy filmu albo chcieli ludzi ostrzec, albo dać im do zrozumienia, że takie coś jak chemia na niebie to tylko w hollywoodzkich filmach.

Raczej chcieli zarobić na popularnym micie, tak jak Emmerich na bajce o 2012 r.
  • 2



#1579

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej chcieli zarobić na popularnym micie, tak jak Emmerich na bajce o 2012 r.


O to to to ;]

Juz po trailerze widać że to typowe kino amerykańskie z heroiczną panią doktur i zuym wojskiem co truje obywateli nie wiadomo dlaczego .
Śmieszy szczególnie ta wzmianka o dodawaniu trucizny do paliwa xD
  • 0



#1580

Spooky Fox.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I po co obrażać ludzi?


A kto tutaj kogo obraził?! :o

Killer po prostu zauważył, że 22.01.2011 roku jest Światowym Dniem Świadomości Chemtrails. I zaproponował, żeby 23 Stycznia był od tej pory Dniem Osób Specjalnej Troski. Co w tym złego? Skoro uważasz, że osoby specjalnej troski nie zasługują na szacunek, to jesteś tak samo płytki jak te Twoje żałosne domysły. Myślę, że bardziej tutaj chodziło, że można byłoby zrobić jedną długą imprezę. Zwłaszcza, jakby 22 i 23 przypadały w weekend. Stary, to by była impreza. Jak coś, to zdjęcia poproszę, jak robicie pogo. Poza tym, wydaje mi się, że nie łączyły by Was tylko bliskie daty waszych imprezowych dni. Jeśli wiesz o czym mówię. I nie wmawiaj nikomu, że teraz ja Cię obrażam. Bardziej chodzi mi o to, że ludzie specjalnej troski też lubią wymyślać rzeczy z du*y wytrzaśnięte. Coś w stylu Waszego Chemtrails, z tym, że ich jest bardziej baśniowe, przez co bardziej interesujące. Ale nie ma się co martwić. Było WTC, był Kennedy, był Kaczor i jego Tupolev, był Chemtrails...wymyślicie w końcu coś porządnego. Dajcie sobie czas.


Zachowujecie się jak osoby, które nie mogą przeboleć, że ludzie nie pogodzili się z bezczelnym ich zatruwaniem. Strasznie was to boli, że ludzie nie są na tyle głupi, żeby przyjąć wasze absurdalne tłumaczenia.


To zdanie, w języku polskim, powinno brzmieć następująco: "Strasznie Was to boli, że ludzie są na tyle głupi, żeby przyjąć Nasze absurdalne tłumaczenia."

I myślę, że to wystarczy, za cały komentarz, prawda?


Skoro "chemiczni" mają porąbane pod czachą, skoro są ludźmi specjalnej troski, to po co tylu z was od kilku lat z nimi rozmawia. Po co tyle zachodu, tyle emocji, poświęcania czasu?


Bo nieświadomych trzeba uświadamiać, a niewierzących ściągać z powrotem na dobrą ścieżkę. Coś w stylu "Sekty Dziesiątego Stopnia Świadomej Mozarelli Oraz Latającego Spaghetti Potwora w Cthululandzie imienia Teorii Spiskowej z Zabójstwa JFK".

Poza tym, żal Nam, że wierzycie w takie głupoty. Więc jesteśmy po prostu dobrymi Samarytaninami (uff...to było ciężkie słowo, co?)

Także uszka do góry i szukamy dalej białych chmurek na niebie!


Czy wy nie widzicie, że wasze działania jeszcze bardziej utwierdzają ludzi w przekonaniu, że coś jest na rzeczy, a ci co to robią próbują nas okłamać używając strasznie durnych, naiwnych argumentów, które wy jak papugi powtarzacie.


Chciałbym zauważyć, że my nie powtarzamy. OPIERAMY SIĘ na wynikach badań, twardych dowodach i wykładach tęgich głów znanych na prawie całym świecie (wyjątkiem jest Cthululand, gdzie nikt ich nie zna).

MY OPIERAMY SIĘ NA WYNIKACH

Co robisz Ty? Wrzucasz film i kopiujesz wszystko, co w nim znajdziesz. Jak małpki nie obchodzi, że ludzie ją oglądają kiedy się dotyka, tak i Ciebie nie obchodzi, że w filmie przedstawione są bzdury ludzi, którzy: a) nie mają zielonego pojęcia o czym mówią; b) nie mają zielonego pojęcia z kim rozmawiają; c) nie mają pojęcia co nakręcają; d) nie mają zielonego pojęcia o tym, co czynią ludziom, którzy nie potrafią sami myśleć.

Więc - summa summarum, to Ty jesteś małpką powtarzającą idiotyzmy jakichś farmazoniarzy, którzy trzepią kasę na takich naiwniakach.

Bo gdybyś ty był na tyle świadomy, co się dzieje wokół Ciebie, zobaczyłbyś jaka kasa wokół tego lata.


Mała dla was podpowiedź: jeśli chcecie nas skuteczniej okłamywać, to powinniście zabronić wypowiadać się co niektórym osobom.


A możemy zabronić wypowiadać się Wam? Bo póki co, to Wy próbujecie robić wodę z mózgu normalnym ludziom.


Po prostu wasz ciężki trud, jaki wkładacie w okłamywanie nas, jest niweczony poprzez infantylne, prostackie, miejscami chamskie wpisy osób takich jak pan KILLER.


Jeśli mówisz komuś per "Pan", chciałbym, abyś wiedział, że takie zwroty pisze się wielkimi literami. Ale nie winię Cię. Ortografia zaczyna się dopiero w trzeciej klasie szkoły podstawowej.

Po drugie - My nie wkładamy żadnego trudu w okłamywanie Was. A nawet jeśli - to Wy sami doskonale sami strzelacie sobie w stopy. Wypowiedzi takich osób jak ty - wypowiedzi, do których nie powinien przyznawać się jeden z większych trolli forumowych z którymi miałem do czynienia na innym forum jako mod. Twoje natomiast są wszystkie na tym samym poziomie.


Film jest ogólnie rzecz biorąc o zabójczych chemtrails. Autorzy filmu albo chcieli ludzi ostrzec, albo dać im do zrozumienia, że takie coś jak chemia na niebie to tylko w hollywoodzkich filmach. Ktoś wyjdzie z kina i pomyśli "takie coś to tylko i wyłącznie w filmach jest możliwe".


Mamy nowy film! Cieszmy się...

Pewnie na takim samym poziomie, jak Twoje wypowiedzi, co? Gratuluję.


Mam prośbę - nie, nie do Ciebie, bo i tak by nie doszło. Prośbę do tych normalnych ludzi - dajcie sobie już spokój. Niech pisze ile wlezie. Jest to typowy troll forumowy, z którego istnieniem nie jest do końca pogodzone forum naukowe. Troll forumowy, którego zadaniem jest wyprowadzić Was z równowagi, abyście przez niedopatrzenie obrazili go i dostali warna, kiedy taka osobistość będzie się śmiała.

Dajcie sobie po prostu spokój. Poczekajmy jak normalni ludzie na kogoś, kto będzie na na tyle wysokim poziomie intelektualnym i na tyle elokwentny, że rozmowa z nim nie będzie przyprawiała o zawrót głowy, tak jak w tym przypadku.

Dziękuję i pozdrawiam.

Użytkownik Spooky Fox edytował ten post 16.01.2011 - 21:25

  • 4

#1581

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 767
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pan Mephisto zapewne jeszcze napisze kilka ciepłych słówek o "działach organkowych"(...to nie organkowe?aaa,orgazmiczne).Kupić powinien sobie dwa,na wypadek,jakby jedno wysiadło,to ma zapas.Tylko z orgazmami radze nie przesadzać,bo później wypisywane treści na forum,odbiegać będą od tego,co nazywamy minimum intelektualnym(IQ=100).
Co do "treści" filmu,zgodzę się z Tobą w jednym:
cyt.-"...takie coś to tylko i wyłącznie w filmach jest możliwe..."



#1582

fructus.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A kto przy zdrowych zmysłach twierdził że kiedykolwiek następującym następnym okresem będzie zlodowacenie co ?:lol


Uczeni z National Solar Observatory w Tucson (USA) ostrzegają, że Ziemi grozi prawdziwa katastrofa. Wiąże się ona z ocieplaniem klimatu, ale nie chodzi bynajmniej o to, że na Ziemi zapanuje subtropikalne gorąco. Przed każdym bowiem ociepleniem klimatu pojawia się coś co klimatolodzy nazywają „efektem przełącznika”, czyli gwałtowna zmiana klimatu na planecie. Klimat nie zmienia się jednak na cieplejszy, ale na chłodniejszy. Jest to w dodatku zawsze zmiana gwałtowna, która dokonuje się w ciągu kilku miesięcy.



więcej tu:
http://www.makbet.pl...ne-zlodowacenie

i w google :>

A co do Panów wyżej, popuśćcie trochę bo robicie tu śmietnik.
  • 0

#1583

Mephisto.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponawiam pytanie

Ciekawi mnie, jak waszym zdaniem wyglądałaby chemia na niebie. Proszę o opis. Jak wg was by to wyglądało.

Myślę, że poziom waszej wiedzy (zachowujecie się jak najwyższej klasy eksperci) pozwala na odpowiedź na tak banalne pytanie.

Spooky Fox

A kto tutaj kogo obraził?! :o


=KILLER

Ale oni mają porąbane pod tą czachą


Na Pan z wielkiej literki to trzeba sobie zasłużyć ;) panie Spooky Fox, a okłamując nas na szacunek raczej nie zasługujecie.

Bo nieświadomych trzeba uświadamiać, a niewierzących ściągać z powrotem na dobrą ścieżkę. Poza tym, żal Nam, że wierzycie w takie głupoty. Więc jesteśmy po prostu dobrymi Samarytaninami

To właśnie robią ludzie, którzy nie zgadzają się na zatruwanie z powietrza. Uświadamiają nieświadomych. Wy jesteście już uświadomieni, ale waszym zadaniem nie jest uświadamiać innych, tylko ich okłamywać i wyśmiewać. Skoro wam żal, że my wierzymy, to dajcie sobie spokój z naszą wiarą, z naszym oszołomstwem. Po co się użalać, męczyć i zadręczać grupką osób specjalnej troski.

O chemtrails informują już nawet wielkie amerykańskie stacja jak w tym przypadku NBC!
http://www.youtube.com/watch?v=U9NKvT7Iuhg&feature=player_embedded
I wybaczcie, ale na tle powyższych informacji wasz pseudoekspercki bełkot jest żałosny, a wasze naśmiewanie się z ludzi, którym zależy na zdrowym środowisku, jest żenujące. W reportażu zaprezentowane są wyniki badań, w którym potwierdzono gwałtowny wzrost natężenia baru i aluminium. W reportażu mamy również samolot, który rozpyla chemię z przerwami, co potwierdza, że nie jest to żadna smuga kondensacyjna.

Chemtrails to fakt i nie zmienią tego wasze jedne po drugim wpisy. Wpisy zatroskanych osób, którym przyświeca idea ratowania porąbanych oszołomów przed ich oszołomstwem.
  • 3

#1584

KILLER.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli o mnie chodzi to ja Panowie, przedstawiłem swoje racje, poparłem je niezbitymi dowodami i sprawa jest wyjaśniona jak dla mnie... Chemtrails nie istniało i nie istnieje. Dowiodłem na swoich fotkach że samoloty nie posiadają instalacji do oprysku (silniki nie mogą być źródłem do oprysków więc je pomijam). Mogę zaserwować kolejną serie fot w wysokiej rozdzielczości samolotów na wysokości przelotowej, ale pytanie brzmi po co? Mam swoją wiedzę na temat lotnictwa i w kontekście tego co już widziałem na niebie, różne sytuacje, zjawiska itp. nie może być mowy o tym by globalne lotnictwo miało jakikolwiek związek z celowymi opryskami chemicznymi...

Może zamiast doszukiwać się takich bzdurnych teorii, warto zatrzymać się i pomyśleć logicznie co jest przyczyną pogorszenia się zdrowia u ludzi... czy to aby nie jest problem działających elektorowi, fabryk oraz innych źródeł które tworzą to zanieczyszczone powietrze. Wystarczy zobaczyć jak wyglądają u nas miasta, ile samochodów jeździ, ile tego syfu z tego.

Dla mnie chemtrails nie istnieje i to jest moje zdanie. Mało tego, dla mnie samoloty ze smugami kondensacyjnymi to jest piękno ! Im więcej ich lata tym bardziej się tym cieszę. Oby ten ruch lotniczy się zwiększył u mnie, dla mnie to jest po prostu piękno którego zwyczajny Kowalski nie widzi, nie zwraca uwagi.

Nie obchodzą mnie zdania ludzi którzy we wszystkim widzą spisek, których jak tylko zaboli głowa szukają winnych gdzie indziej... może lepiej niech zaczną sami o siebie dbać, o swoje zdrowie to będzie lepiej.

No ale chemiczni uczepili się samolotów...

Jeden gość na "ich" forum, doświadcza jakiś "nocnych ataków", opisuje je na pewniej stronie. Nie będę się rozpisywał o tym, (mogę podesłać linka na PW). Jak to czytałem to dosłownie włos się na głowie jeży... co Ten człowiek opisuje, z jaką dokładnością... no masakra... Niech go Bóg ma w swojej opiece. Mieć takie zwidy, takie "jazdy" że nawet w horrorach nie ma takiego klimatu... Aż chce się zadać pytanie, "co on bierze ? "... i odpowiedź... "niech to lepiej odstawi bo sobie sam krzywdę zrobi"

SZOK !

W reportażu mamy również samolot, który rozpyla chemię z przerwami, co potwierdza, że nie jest to żadna smuga kondensacyjna.


To mnie jest żaden oprysk tylko "smuga iryzacyjna" ! Ileż razy można to wałkować ? Kolego zapoznaj się trochę z meteorologią i zjawiskami zachodzącymi w tak wysokich warstwach atmosfery !

Szkoda to wałkować raz za razem!

Znowu linkujecie "dowody" z You Tuba!

YT nie może być źródłem jakichkolwiek dowodów! Tam to nawet jest dowód na istnienie UFO ! :mrgreen:

Po raz kolejny powtarzam, dajcie nam dowód zrobiony przez siebie !

Ja zaprezentowałem własnoręcznie wykonane dowody na brak opryskiwania przez samoloty! A Wy co pokazujecie... filmy na You Tube ? Ośmieszacie sie !

Pozdrawiam.

Użytkownik KILLER edytował ten post 16.01.2011 - 22:36

  • 1

#1585

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie, jak waszym zdaniem wyglądałaby chemia na niebie. Proszę o opis. Jak wg was by to wyglądało.

Przede wszystkim jakakolwiek "chemia", jeśli miałaby się utrzymywać w atmosferze przez dłuższy czas, musiałaby być rozpylana w stratosferze, a nie na wysokościach przelotowych ruchu pasażerskiego. Ponadto, nie byłaby rozpylana przez komercyjne linie lotnicze, a instalacje do oprysków byłyby dobrze widoczne na zdjęciach robionych przez spotterów.

O chemtrails informują już nawet wielkie amerykańskie stacja jak w tym przypadku NBC!

A u nas o "chemtrails" informowała sama Jasna Góra! Widać, lud dostaje taką rozrywkę, jakiej oczekuje.

W reportażu mamy również samolot, który rozpyla chemię z przerwami, co potwierdza, że nie jest to żadna smuga kondensacyjna.

Faktycznie, taka poprzerywana smuga jest smugą aerodynamiczną, powstającą w bardzo wilgotnym powietrzu na skutek różnicy prędkości przepływu strumieni powietrza pod i nad płatami skrzydłowymi samolotów.
  • 1



#1586

KILLER.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A może jedna z Rządówek Emiratów Arabskich nas opryskuje ? ... ciekawe, złapałem taką jedną 3 Października 2010 o godzinie 13:33 wlatującą przez punkt PODAN (granica Polsko-Słowacka) i z tego co usłyszałem na skanerze poleciała na punkt LDZ (Łódź) a dalej na ROE (Romeo-Oscar-Echo) Nad Bałtyk, a dalej w kierunku na USA...(pewnie i tak nie wiele osób wie o czym mówię... właśnie kłania się znajomość lotnictwa, żargonu oraz znajomości punktów nawigacyjnych i dróg lotniczych nad Polską). Lot miał oznaczenie jako DUB008. To był jeden z rządowych lotów więc trudno określić pełną destynację. Maszyna leciała na pewno z Dubaju do... USA :)

Jako uzupełnienie dodam że maszyna nosiła reg (numer rejestracyjny) A6-GGP i był to Boeing 747-412F/SCD

Dubai Air Wing
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Użytkownik KILLER edytował ten post 16.01.2011 - 23:52

  • 0

#1587

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Większość z Was - sceptycy - wierzy w teorię spisku o zamachu terrorystów dnia 9/11. Czy to ma oznaczać, że jesteście z tego samego worka, co Ci pomyleńcy?
Killer napisał, że brakuje zwolennikom chemtrails argumentów, by odpierać argumenty związane z jego zdjęciami. A to ciekawe.Odpowiem tylko na jedną rzecz, która dotyczy "niezbitych dowodów", którymi są właśnie te fotografie.

1.Zdjęcie nie oddaje całej perspektywy nieba.
2. Jesteś stronniczy i dla Ciebie wygodniej jest napisać; - patrz, zrobiłem zdjęcie samolotu - widzisz instalacje opryskujące? - Co niby dla Ciebie ma być dowodem.

Wiesz, robić pod siebie każdy potrafi. Gdybym był sceptykiem, to równie dobrze ja sam mógłbym Ci wklejać fotki na potwierdzenie własnego zdania.Wyobraź sobie taką sytuację.

Załóżmy, że na świecie nikt nigdy nie widział lub nie chciał widzieć FERRARI. Jednak część osób go widziała, bo w gruncie rzeczy istnieje. Są niestety jednostki, które nie wierzą lub nie chcą wierzyć w istnienie czegoś takiego jak FERRARI.
Rozmowa Spiskowca z Sceptykiem:

SP:- Widziałem FERRARI! Jest niebezpieczne i może zabić na drodze wszystkich.
SC: -Nie wierzę. Na to potrzeba dowodu. A jak wygląda FERRARI? Pytam, bo ani w telewizji go nie widziałem, ani nie ma nic o tym w wikipedii. Oficjalna nauka też nic o tym nie wspomina.
SP: - Jak to nie ma dowodu? Przecież ja z Nowakiem widziałem na ulicy FERRARI !
SC: - Musiało Ci się coś przewidzieć (ironia w głosie). To na pewno był mercedes. Wiem, bo jestem miłośnikiem samochodów, wszystko o nich wiem i na żadnym moim zdjęciu nie widziałem choćby jednego Ferrari.
SP: - Nie widziałeś, nie znaczy że go nie ma.
SC: - Patrz. Daję Ci dowód. Masz zdjęcia samochodów. Pokaż mi gdzie jest FERRARI. Nie obalisz moich argumentów, bo na moich zdjęciach nie ma FERRARI. Udowodniłem Ci właśnie, że możesz swoje opowieści włożyć między bajki.
SP: - To chyba jakiś żart, tak? Od kiedy Zdjęcie mercedesa ma być niezbitym dowodem na to, że FERRARI nie istnieje?
SC: - Bo jestem specjalistą od fotografii samochodów.
SP: - (Bez komentarza)

Można powiedzieć, że jest to rozmowa "idiotyczna".Mam nadzieję, że Killer przestaniesz podniecać się sesją zdjęciową, bo jest ona bezwartościowa w Twoim wykonaniu. Zdjęcia nie są dowodem, ani postawione twierdzenia stronniczego punktu widzenia. Bawisz się, jak Urząd Skarbowy, któremu obywatel musi udowadniać, że nic nie ukradł, kiedy to powinno być odwrotnie - Skarbówka powinna udowadniać, że jest złodziejem.Ty robisz od końca ^^. Najpierw mówicie, że nie ma żadnych oprysków, bo jak obstawialiście - nie ma samolotów z instalacjami opryskującymi, że same smugi chemiczne (z aluminium) są wymysłem, a jak dziennikarzyna jeden z drugim powie na wizji - spokojnie,mleczne zawiesiny i smugi, to tylko aluminium - to zaczyna się gadka, że to niby akcja anty-radarowa. Tak po prawdzie to sami przyznajecie, że owe samoloty istnieją. Wychodzi na to, że swój sposób rozmowy dostosowujecie, tak jak Wam wygodniej motając się w tym temacie.

Wszedłem tu też powiedzieć, że Muhad nie ma możliwości prowadzenia rozmowy do 29 stycznia.
Bez odbioru.

Użytkownik Kozakiewicz edytował ten post 18.01.2011 - 07:47

  • -2

#1588

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Załóżmy, że na świecie nikt nigdy nie widział lub nie chciał widzieć FERRARI. Jednak część osób go widziała, bo w gruncie rzeczy istnieje.

Czyli nikt go nie widział, ale jednak ktoś go widział? I wyłącznie na podstawie tego, że ktoś podobno go widział uznajemy, że bez wątpienia istnieje? Rozumiem. To tak jak z krasnoludkami. Albo z "chemtrailsami".

SP: - Jak to nie ma dowodu? Przecież ja z Nowakiem widziałem na ulicy FERRARI !
SC: - Musiało Ci się coś przewidzieć (ironia w głosie). To na pewno był mercedes. Wiem, bo jestem miłośnikiem samochodów, wszystko o nich wiem i na żadnym moim zdjęciu nie widziałem choćby jednego Ferrari.

No i w tym miejscu, kierując się zdrowym rozsądkiem, dam wiarę specjaliście od samochodów, a nie ludziom, którzy nie wiedzą czym różni się mercedes od trabanta.

Najpierw mówicie, że nie ma żadnych oprysków, bo jak obstawialiście - nie ma samolotów z instalacjami opryskującymi, że same smugi chemiczne (z aluminium) są wymysłem, a jak dziennikarzyna jeden z drugim powie na wizji - spokojnie,mleczne zawiesiny i smugi, to tylko aluminium - to zaczyna się gadka, że to niby akcja anty-radarowa.

Czyżbyś był kolejnym, który uważa, że "chemtrailsy" to rozrzucane kawałki folii aluminiowej i wyglądają tak?

Dołączona grafika


Często widzisz coś takiego nad swoim domem?

Tak po prawdzie to sami przyznajecie, że owe samoloty istnieją.

Bo samoloty naprawdę istnieją i to już od ponad wieku. I naprawdę latają i pozostawiają za sobą trwałe lub nietrwałe smugi. Tyle tylko, że to nie "chemtrails", lecz najzwyklejsze smugi kondensacyjne.

Użytkownik Lynx edytował ten post 18.01.2011 - 10:56

  • 4



#1589

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Powiem tak. Nie pal głupa, bo jesteś inteligentny, więc nie wypada schodzić poniżej pewnego poziomu.
Tłumaczę Tobie prostą rzecz, prosta jak robienie dzieci, więc bądź łaskaw nie imputować mi bzdur.. Skoro bawisz się już w kiepskie wymiany zdań związanych z odróżnieniem dobrego wozu od trabanta, to ja powiem Ci jeszcze inaczej. Nawet debil odróżni marki samochodów, więc wydaje mi się, że Tobie tylko chodzi o to, aby pokazać , że ludzie to nic innego, jak idioci, którzy nie wiedzą, co widzą. Świat i zawiły może jest, ale na Twoim miejscu ostrożniej oceniałbym inteligencję wzrokową.
Rozmówka przeze mnie przedstawiona ma uświadomić zainteresowanym fakt, że nawet jeśli Killer nie uwiecznił żadnego samolotu z instalacją opryskującą, to nie jest to wyrocznią, która ostatecznie ma oznajmić nam wszystkim - takie samoloty nie istnieją. Taki punkt widzenia jest naiwny i po prostu dziecinny. To, że ktoś mi powie; - jestem spotterem a moje zdjęcia nie pokazują instalacji opryskujących - nie robi wrażenia. To nie jest dowód...to nawet nie jest poszlaka. To odwalanie kichy pod publikę...czyli fuszerka w żargonie budowlanym. Wielkie mi rzeczy; - samolot pasażerski niezbitym dowodem na brak czegoś. Panowie, serio...nie pogrążajcie się w tak żenujące sytuacje.

Użytkownik Kozakiewicz edytował ten post 18.01.2011 - 16:19

  • 0

#1590

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Lynx

piekny Anioł Śmierci :D

@Kozakiewicz
Jedynym który pali gupa w tej sytuacji jesteś ty .
Od stu stron tego tematu żaden z was nie przyznaje sie że teoria chemtrails nie trzyma sie kupy nawet na poziomie podstawowych założeń .
W sprawie WTC trzeba było chociaż wykazać sie troche bardziej szczegółową wiedzą inżynieryjną i fizyczną podczas gdy chemtrails można obalić za pomocą gimnazjalnego podrecznika do fizyki i chemii ( barek sodu -____- ).
Kończ waśc wstydu ( sobie ) oszczędź .

@Mephisto
Jako że jesteś kolejnym ( nie policze nawet którym ) człowiekiem, który kariere na forum zaczyna od tego tematu i od obrony teorii chemtrails to może ty mi wyjaśnisz jakim cudem przy opryskiwaniu omijane są podstawowe prawa fizyki atmosfery , chemii i logiki ??

Bo widze że Muhad przepadł na dobre już .. widać sam nie wie co gada .
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych