Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1531

KILLER.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No, na to wygląda... posypało sie trochę "łornów" hehe...

KriSSnt, w powietrzu można spotkać przeróżne sytuacje, od niewielkich zmian kursów spowodowanych pogodą (burze), drobne korekty w momencie kiedy dwie maszyny są na kursie kolizyjnym itp... do takich już poważniejszych jak awarie.

Ta stronka jak ją nazywasz to jest "radar wirtualny", dokładniej jest to zbiór kilkudziesięciu, kilkuset odbiorników SBS podłączonych podłączonych ze sobą. Wszystkie dane jakie tam się znajdują muszą być najpierw wprowadzone przez człowieka.... tworzy się bazę danych lotów. Zdarza się że pojawiają się nowe loty, nowe maszyny które jeszcze nie zostały opisane i wprowadzone do bazy danych... dlatego nie ma jeszcze info o locie, czy maszynie.

Dla ciekawości dodam że taka stronka powstała stosunkowo nie dawno.... dawniej to nie było takich pomocy, trzeba było korzystać z lornetki, zeszytu, oraz różnych stronek internetowych na których można było odnaleźć dane o locie za pomocą odczytanego rega z samolotu :rotfl:

Co do tego przypadku co opisujesz, tutaj trudno mi będzie powiedzieć co było tego przyczyna, żebym chociaż to widział, i żebym znał nr. lotu to było by znacznie łatwiej.


A jeszcze pokusiłem sie aby zrobić małą pomoc dla Kolegi Muhada.... żeby nie musiał przeszukiwać tych kilku milionów zdjęć z Airliners.net, sporządziłem listę albumów ze zdjęciami przelotówek wykonanych z ziemi a także ujęć typu Air2Air (zdjęcia w locie z pokładu innych samolotów)

http://www.airliners...arch?album=9374
http://www1.airliner...earch?album=511
http://www.airliners.net/search/photo.search?album=8418&thumbnails=noinfo&page_limit=120&album_name=Cruising%3B+Soaring+Along+At+45000%27!&album_creator=JetMech&disp_order=desc
http://www.airliners...arch?album=4121
http://www.airliners...arch?album=9374
http://www.airliners...rch?album=23080

Kilka moich fotek także się tam dostało :)

Pozdrawiam.
  • -1

#1532

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Naiwne jest twierdzić, że kontrolowanie cywilne lotów ma być kagańcem na opryski.

Tu nie chodzi o kaganiec tu chodzi o to że to sytuacja bez wyjścia .
NIE zgłoszą lotów - jest wysokie ryzyko że samolot od chemtrailsów zderzy sie z jakimś pasażerskim i bedzie mega afera i ktoś zacznie drążyć temat i cała konspiracja sie posypie ( bo tajemniczy samolot pełen trucizny którego nie było na radarze to juz jakiś dowód ). Dodatkowo jest ryzyko że sie jakiś pilot zainteresuje dlaczego właśnie go mija samolot o którym kontrola naziemna sie nawet nie zająkneła i zacznie drążyć temat i znowu konspiracje szlag trafia .
ZGŁOSZĄ loty - żaden kontroler nie zainteresował sie czemu musi rearanżować całą reszte lotów dla paru samolotów które sobie radośnie latają w te i we wte bez celu nad miastem ?? Żaden pilot sie nie zainteresował dlaczego np musiałby nadkładać drogi przez takie przestawianie lotów ?? Ich też zastraszyli ??


Druga, naiwne jest twierdzić, że ktokolwiek się rozgada na temat trucia.
1. Albo nie wie, że truje.
2. Jest pod szantażem - zabijemy Ci rodzinę.

1. O tym że truje muszą wiedzieć przynajmniej dwie grupy - ci którzy tankują zbiorniki z trucizną i piloci . Ci którzy tankują muszą wiedzieć żeby zachować minimum bezpieczeństwa , żeby sie potem nikt nie dziwił że mu sie wylało troche paliwa na ręce i umarł w męczarniach bo znowu konspiracja w dupe zbiera . A piloci muszą o tym wiedzieć bo muszą wiedzieć gdzie i kiedy włączyć aparature i muszą wiedzieć po co oni tak latają nad tym miastem bez celu .
Aha i zanim coś napisze o automatycznej aparaturze która sama sie włącza to też ten argument odpada bo piloci znają swoje samoloty jak własną ręke i ich uwadze na bank nie umkneły by jakies aparatury pozornie do niczego niesłużace ( że o zamianach sterowności powodowanych przez ubywająca trucizne w zbiornikach nie wspomne )
2 Zawsze znajdzie sie ktoś kto nie uwierzy w taki szantaż i bedzie próbował . Poza tym to nie film mój drogi a tylko tam istnieją super-mega-tajne-organizacje-stojące-ponad-wszystkimi-i-majace-wszędzie-wtyki . Każde działanie to ryzyko dekonspiracji a mordowanie całych rodzin to już wogóle rzecz której sie nie da tak łatwo zatuszować.

Mówiłem, że doskonale uwieczniłem zasrane niebo

Kiedy niby ?? Wtedy kiedy pokazujesz dwa mijające sie samoloty ?? Ty to nazywasz zasraniem ?? Come oonnnn .


Tak. Wchodzę na 15-20 min.

To poświęc jedno wejście na ustawienie wzmiankowanej tu kamery i masz spokoj na cały dzień . Potem drugie 15 na edycje filmiku a potem to juz tylko bedziesz sie cieszył no bo taki filmik to niezła zagwozdka by była dla strony sceptycznej .
Poza tym ciekawe - przez 20 minut naklepiesz 15 postów ?? Albo jesteś mistrzem szybkiego pisania albo uprawiasz maksymalną copy-paste.

Poza tym napisałem, że nie mam sprzętu.

Pożycz od kogoś , kup albo weź na raty . Jesteś taki dorosły i masz taką wspaniałą prace wiec niewątpliwie cie stać. A jesli cie nie stac to nie wyciągaj tego argumentu bo go w zaden sposób nie możesz udowodnić .

POZA TYM po raz kolejny nie odniosłeś sie do jednego najważniejszego argumentu :
Co zmienia zrzucenie odpowiedzialności na wojsko ?? Oprysk z samolotu wojskowego jest tak samo nieskutecznym sposobem trucia jak oprysk z samolotu cywilnego . Tak samo zwieje go w cholere dalej zanim zdoła opaśc , tak samo dawka bedzie homeopatyczna, tak samo nie widać skutków tego trucia i tak samo jest nieefektywnym i po prostu GŁUPIM sposobem na trucie .


Owszem, ale dla kogoś kto naprawdę chce rozmawiać, a nie tylko udaje że to chce. Ciebie i kolegów interesuje negowanie i to widać w wielu tematach.

od kiedy używanie logiki i dowodów to negowanie i brak chęci rozmawiania ?? Od 100 stron strona sceptyczna prowadzi dyskusje pokazując dowody , używając logiki itp . Jedynymi ludźmi którzy wykazują brak chęci dyskusji jesteście wy ( ty i multikonta QM ) . Wy nie chcecie dyskusji , wy chcecie żeby sie z wami zgodzić .
Wiecznie skaczecie z tematu na temat, zmieniacie teorie co raz ( teoria chemtrails do tej pory jest nieuporządkowana - nie wiadomo kto , po co i dlaczego ) , jedziecie od gówniarzy, agentów, idiotów którzy nie potrafią myslec i generalnie zachowujecie sie jak dzieci .
Więc nie rozumiem do kogo ten zarzut .

EDIT : Czemu do trucia ludzkości nie wybrano samochodów ?? Trucie z samochodu ma o wiele wiecej zalet : łatwiej to ukryć , łatwiej kontrolować trucie bo trucizna zostaje rozpylona tam gdzie przejedzie samochód, trucizna jest rozpylona na poziomie gruntu wiec tam zostaje wiec i dawki są większe, silnik samochodu jest o wiele mniej delikatny od silnika samolotu wiec mozna to zmieszać z paliwem i ludzie wtedy zaczynają truc samych siebie a i przebiega to sprawniej bo w przeciwieństwie samolotu który lata nad morzami , górami i nieużytkami samochód w 90 % przypadków jeździ tam gdzie mieszkają ludzie , nikomu nie trzeba zgłaszać tego że sie jeździ wiec mniejsze ryzyko dekonspiracji jest ( kto zwróci uwage na jadący samochód który niczym sie nei wyróżnia ?? nikt ) i tak można jeszcze długo

Użytkownik Canaris edytował ten post 30.12.2010 - 13:09

  • 2



#1533

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdarza się czasem, że samolot wykonuje dosyć znaczną korektę kursu nawet na czystym niebie, ewentualnie z lekkimi cirrusami. Taki zabieg stosuje się w celu ominięcia tzw. CAT (Clear Air Turbulence) czyli "turbulencji czystego nieba". To dosyć silne zaburzenia występujące w pobliżu prądów strumieniowych (jet streamów). Można poznać ich występowanie po wyglądzie cirrusów, które przypominają wtedy piasek na dnie rwącej rzeki - jet stream jest taką właśnie "powietrzną rzeką". CAT omija się z prostej przyczyny: nikomu nie zależy na robieniu z samolotu shakera, a z pasażerów jego zawartości :)

Lot z zawrotką na lotnisko, z którego maszyna startowała to najczęściej albo awaria (nie musi to być jakaś duża awaria, ale w lotnictwie dmucha się na zimne), albo też lot testowy po remoncie czy naprawie jakiegoś układu, którego działanie należy sprawdzić w powietrzu. Są nawet na youtube filmy przedstawiające fragmenty takich prób (bodajże któryś "lotowski" 767). Radar wirtualny to duże udogodnienie, bo fajnie jest widzieć na monitorze co akurat przelatuje nam nad głową, ale jak napisał KILLER bazę danych tego radaru uzupełniają pasjonaci, więc nie zawsze jest wszystko. To dosyć nowy projekt, wcześniej w Polsce pracowały dwa takie odbiorniki - jeden dla Polski północnej i częściowo zachodniej, drugi dla okolic Warszawy. Ciekawie używa się tego radaru wraz z nasłuchem zbliżania w Warszawie albo w Krakowie na stronie liveATC (wystarczy wpisać EPWA lub EPKK) Rzecz jasna bajka jest wtedy, kiedy dysponuje się normalnym skanerem nasłuchowym.

Spisek jest niemożliwy z jednego generalnego powodu - jego rozmiar musiałby być OLBRZYMI. Kto choć trochę interesuje się lotnictwem wie jak wielka to maszyneria i ile milionów ludzi na całym świecie jest z nim związane. Tak naprawdę nie ma na tym świecie dziedziny, która nie jest zależna od transportu powietrznego. Pilotem samolotu rejsowego teoretycznie może zostać każdy, nawet jeśli (w przypadku Polski) nie skończył szkoły w Dęblinie czy Politechniki Rzeszowskiej. Wystarczy odpowiednia ilość pieniędzy na kolejne szkolenia i licencje, ba! Jakiś czas temu PLL LOT oferował szkolenie typu "From zero to ATPL" w zamian za podpisanie lojalki ("My cię wyszkolimy, zrobimy z ciebie pro pajlota, a Ty masz pracować tylko dla nas") Są linie na świecie, które takie szkolenia organizują cyklicznie, bo zapotrzebowanie na pilotów stale wzrasta. Powtarzam - lotnictwo to masa ludzi! Także zupełnie przypadkowych. Ludzie to tylko ludzie, nie ma siły, aby ktoś z tej rzeszy się przez tyle lat nie wysypał. Skoro byli hitlerowcy śpiewali jak z nut o swoich zbrodniach to i tu znalazłby się ktoś, kto nie wytrzymałby psychicznie faktu, że pracuje przy zatruwaniu świata. Podsumowując - jeśli ktoś wierzy w jakieś smugi chemiczne to po prostu nie ma zielonego pojęcia czym jest lotnictwo i jak ono od środka działa.
  • 1



#1534

KILLER.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dokładnie Panowie, szczególnie polecam posłuchać sobie skanera ustawionego na częstotliwość przelotówek, i w między czasie spoglądanie na radarek.... wtedy dosłownie wszystkie niejasności w sprawie zmian kursu danej maszyny staje się jasne jak słońce. Oczywiście ważne jest aby skaner był w zasięgu danej maszyny. U mnie ten zasięg jest w promieniu ok. 250-350 km.

Muhad, pisałeś w którymś tam poście że obecnie jest wzrost chorób u osób młodych i nie tylko.... nie przyszło Ci do głowy że to przez naziemnych trucicieli... Widziałeś co się wydobywa z kominów wielkich elektrowni, zakładów pracy itp... ? To dopiero jest trucizna, i co nikt tego nie widzi, nikt się tym nie interesuje ? To dopiero jest prawdziwe trucie i to bez ukrycia !
  • 0

#1535

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie przyszło Ci do głowy że to przez naziemnych trucicieli...


Fabryki, elektrownie, konserwanty w żywności i przede wszystkim ruch drogowy, który jest olbrzymi. Kiedyś samochód był luksusem, dziś można kupić go za przysłowiowe grosze. Ile będzie jeździł tyle będzie jeździł, ale swój wkład w podtruwanie ma, a im gorszy trup tym większy syf z siebie wyrzuca. Obecnie na bogatszą rodzinę przypada nierzadko trzy samochody...
  • 0



#1536

KILLER.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Haha...Chemiczni wpadli na kolejny genialny pomysł..... :lol3:

Otóż, samoloty bezzałogowe które są sterowane promieniem lasera :)

Często takie zjawisko zachodzi pod wieczór gdy samolot leci od strony zachodniej.... wtedy gdy słońce i samolot znajdą się w jednej linii powstaje czarny pas przed samolotem... zwykły cień smugi padający na niższą warstwę cieniutkich chmur. Mam nawet na fotkach takie zjawisko.

I kolejny genialny wymysł naszych "myślicieli" :lol3: ..... samoloty hologramy... na dowód pokazują filmiki z YT nagrywane komórkami (samoloty na wysokości przelotowej :lol2: ) Nie dziwię się że te filmiki wyglądają jak hologramy.. hahahaha.

Ale mają fantazję ! :lol2:

Użytkownik KILLER edytował ten post 31.12.2010 - 11:03

  • 0

#1537

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Buhahahaha.Pytanko,bardzo proste:widział ktoś materialny hologram?...
Musiałby być materialny,ponieważ coś niematerialnego nie będzie mieć materialnej zawartości.

To zakrawa na paranoję.Jeszcze trochę,a będą jeść złom aluminiowy,aby udowodnić wysoką zawartość aluminium w kupie.
Wtedy,to dopiero będzie śmierdząca sprawa.....



#1538

KILLER.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

HEHE !!!!! Mam tu przykład... chemiczni powiedzą że to hologram... hahahahhahahahaha


Nie będę tego na razie komentował i wyjaśniał... poczekam na Wasze opinie :)
Dołączona grafika Dołączona grafika

A jak bym pokazał fotkę Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) to już na 100% by powiedzieli że jestem agentem... i Bóg wie kim jeszcze..., a prawda jest taka że ja ISS'a fotografuję i nie stanowi to dla mnie problemu... (dla mniej inteligentnych - ISS - International Space Station - Międzynarodowa Stacja Kosmiczna)

Prędkość względem ziemi... 8 km/s..., dla chemicznych to mistyfikacja i opłacane przez rządu bajery! :D hahahaha

Ale tak na poważnie... to są moje łowy, 15 Marzec 2010-03-15, godzina 18:42

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dzisiejszy przelot także złapałem, fotka jest na ExtremeSpotting.com :)

Tam sobie można na fotkę popatrzeć, są tam także dane... jasność -4.2 mag (magnitudo ! )

Muhad dostał chwilowego Bana ba pisanie... hehe.. Pewnie juz się w nim gotuje ! :P
haha!

Muhad, jeszcze jakieś pytania ?... Nie masz szans ze mną jeśli chodzi o dokumentację obiektów które latają nad nami... tymi na wysokości przelotowej, oraz obiektów które są na orbicie około Ziemskiej !

Obal to !!!!! 8)

Rozwaliłem Chemicznych na łopatki... Posprzątałem temat !!!
:D

Użytkownik KILLER edytował ten post 02.01.2011 - 23:03

  • 3

#1539

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chłopaki nie spamujcie w temacie . Bo mój post zniknie w czeluściach i Muhad jak wróci bedzie miał pretekst żeby zignorować go a postawiłem pare trafnych pytań :)
  • 0



#1540

KILLER.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chłopaki nie spamujcie w temacie . Bo mój post zniknie w czeluściach i Muhad jak wróci bedzie miał pretekst żeby zignorować go a postawiłem pare trafnych pytań :)


Sorka, nie chciałem spamować...

Chcę udowodnić że Chemia nie jest rozpylana przez samoloty, ani nawet NASA nie działa w temacie "chemtrails!"

To bzdura !!!! :)

No ale jeżeli Mod stwierdzi że robię offtop to mogę przyjąć ostrzeżenie kolejne... hehe...

Pozdrawiam !

Użytkownik KILLER edytował ten post 03.01.2011 - 00:34

  • 0

#1541

Mishka.
  • Postów: 310
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hej.
Witam wszystkich po dłuższej przerwie spowodowanej moim pobytem za granicą. Widzę, że w moim ulubionym temacie przez trzy miesiące nic się nie zmieniło. Obie strony nadal przytaczają te same argumenty, a zwolennicy spisku jak dawniej są głusi na racjonalizm. Szczególnie pan poeta - dziennikarz :P
Killer, z całym szacunkiem chłopie, ale Muhad już kilkanaście (kilkadziesiąt?) razy miał przymusowy odpoczynek od forum i jakoś to na niego nie działa. Także inni, w tym Arek, ja i kilka innych osób próbowaliśmy posprzątać ten temat. Na wiele się to nie zdało. Co jakiś czas pojawia się jakieś zdjęcie lub film w necie, który oczywiście nieznający praw fizyki atmosfery osobnicy przedstawiają jako dowód na istnienie smug chemicznych. Swego czasu spędziłem ponad tydzień na tłumaczeniu jednej z anglojęzycznych stron internetowych (za pozwoleniem autora), gdzie krok po kroku, zdjęcie po zdjęciu autor obala kolejne mity związane z chemtrails, ba, opisana jest cała geneza tej teorii spisku (to wszystko jest w tym temacie). Niestety, jak grochem o ścianę. Druga strona widać wyznaje zasadę "jeśli fakty nie pasują do teorii - tym gorzej dla faktów". Wszystko opiera się na niedomówieniach, przeinaczeniach, niezrozumieniu, a czasem po prostu bezczelnych kłamstwach (wybiórcze traktowanie źródeł, podawanie tylko wygodnych interpretacji). Dla Muhada niezrozumiałym jest, że samolot lądujący na EPWA (WAW, Chopin, Okęcie - jak kto woli) zatacza kręgi na wysokości 4 km o promieniu 100 km i widać go pod Łodzią. Dla niego samolot leci po prostej od do. Unika jak ognia faktu, że w ruchu lotniczym również tworzą się korki, że samolot nie jest cudowną bezawaryjna maszyną i czasem z takich lub innych powodów musi zawrócić. Niestety, gdy próbujesz mu to uzmysłowić i podajesz fakty wtedy zero komentarza, przyznania się do własnego błędu czy niewiedzy (przykład: we wrześniu stwierdził, że nie słyszał nigdy, żeby samolot zawracał na lotnisko; dosłownie kilka godzin później jakiś Boeing z Katowic zawracał pod Grudziądzem i wracał z powrotem; fakt ten jednak został przez pana M. pominięty milczeniem). albo mamy do czynienia z reakcją podobna do tej: "Gadki ze sfingowanymi filmami były do przewidzenia, ale mnie nie interesują" (to z 27 grudnia).

Oglądam sobie dalej tą mapkę lotów.

Dlaczego niektóre samoloty nie mają podanych celów lotu?

Jakieś próbne? Niestety nie zrobiłem screena i nie pamiętam już dokładnie, ale z głowy:
Boeing 737 należący do Ryanair leci sobie kilkaset kilometrów na południe, zawraca i ewidentnie kieruje się z powrotem na lotnisko, z którego startował. Jak można to wyjaśnić?

Niektóre samoloty, szczególnie te należące do tanich przewoźników mają tak krótkie postoje na lotniskach, że kilka lotów jest traktowanych jako jeden. Wysadzają pasażerów, krótki przegląd, ewentualne tankowanie, boardnig i znów w górę, bez wyłączania transpondera. I tak cały dzień. Dlatego czasem widać jakby samolot latał w kółko. Nie wiem czemu, ale w szczególności dotyczy to samolotów latających do południowej Norwegii.
Czemu nie zawsze podana jest destynacja? Na tej mapie widać tylko samoloty wyposażone w transponder ADS-B (wiecej o ADS-B tutaj). Nie wszystkie są w nie wyposażone (np LOTowskie ATR nie mają) i nie wszystkie muszą podawać informacje o porcie docelowym. System służy zasadniczo pilotom do lokalizowania innych maszyn w przestrzeni i muszą być podawane pułap, prędkość, kierunek lotu i znak wywoławczy maszyny. Inne informacje z tego co wiem są opcjonalne (proszę kogoś o poprawienie jeśli się mylę).

EDYCJA:

Mam dla Was parę niespodzianek.

Film pokazuje także, jak na konferencji pewni panowie przyznają się do tego, że do atmosfery dostało się opryskami 10 megaton Aluminium

Panie dziennikarzu. 10 megaton to 10 milionów ton. Światowa produkcja aluminium wynosi ok 12 mln ton. Sądzisz, że U.S.A. zrzuciły na ziemię 80% całej światowej produkcji? Czy na pewno wszystko w porządku, czy może przejadłeś się w święta i stąd takie pomysły?

Użytkownik Mishka edytował ten post 09.01.2011 - 17:49

  • 2

#1542

Mephisto.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale pokręcony temat. Sam nie wiem co mam o tym mysleć. Z jednej strony dużo się o tym mówi z drugiej strony strasznie ciężko w to uwierzyć.

Zjawisko o którym dyskutujecie nie jest chyba az tak wielką tajemnicą

tutaj pan od pogody mówi o tym i raczej uspakaja, sugeruje że to aluminium zrzucane przez samoloty wojskowe


ten pan podobnie uspakaja ze to tylko aluminium z wojskowych samolotów i ma coś wspólnego z radarami


ten pan też mówi że to aluminium i ma coś wspólnego z zakłócaniem radarów (o ile dobrze zrozumiałem)


Skoro mówią o tym prezenterzy pogody w telewizji to znaczy, że nie ma się czego obawiać. Nie mówiliby o tym, gdyby miała być to śmiertelna dla nas trucizna. Tak na pierwszy rzut oka to wygląda. Jednak czy aluminium jest aż tak nieszkodliwe tego już tak do końca nie możemy być pewni.

Osobiście uspokoiłem się tym artykułem na onecie http://strefatajemni...47,artykul.html ale dyskusja jaka się odbyła pod tym tematem dała mi trochę do myślenia. Jest tam parę ciekawych wątków.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to czemu wcześniej nie słyszałem o problemie smug kondensacyjnych?Dziwne jest to ze dopiero teraz się o tym tyle mówi.

Użytkownik Mephisto edytował ten post 09.01.2011 - 20:38

  • 1

#1543

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I znów ponawia sie znany schemat .

1. Sceptyk ( w tym wypadku JA ) zadaje proste ( acz trafne ) pytania jednemu z prospiskowców ( w tym przypadku Muhad ) .

2. Spiskowiec do tej pory piszący regularnie w tym temacie, NAGLE znika ( pomijam okres bana bo ten Muhadowi sie już dawno skończył ).

3. W miedzyczasie w temacie pojawia sie pare postów .

4. Pojawia sie jakiś "nowy" spiskowiec, który wkleja pare filmików .

5. sceptycy biora sie za wyjaśnianie treści z filmikach z punktu 4

6. Merytoryczne posty z pytaniami z punktu 1 znikają w czeluściach tematu .

7. Wraca spiskowiec główny i od nowa zaczyna swoje gadanie .

I tak to sie kręci w kółczeko .
Ten schemat ponawia sie od dobrych 90 stron tego tematu Oo

P.s.
Biorąc pod uwage natężenie multikont w tym temacie ( już chyba ze cztery ) w trosce o przejrzystość tematu, jestem za tym żeby każdy świeżak który kariere na forum zaczyna od tego tematu miał sprawdzane IP po to by wychaczyć ewentualne multikonta .
  • 0



#1544

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mephisto,czy jakieś tam inne multi:w byle garkuchni masz aluminium od zatrzęsienia i jeszcze trochę.No i co?Zaszkodziło to komuś?Udowodnij.
Canaris masz racje,trzeba pogadać o tym z adminem.

Użytkownik Staniq edytował ten post 09.01.2011 - 21:23




#1545

Mephisto.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ależ proszę o sprawdzenie mojego IP. Rozumiem ze jak ktos wypowiada sie w tym temacie i nie zaprzecza tej teorii to musi byc to usunieta wczesniej z grona uzytkowników osoba.

Nigdzie nie napisałem ze jestem jakimś spiskowcem. Nie napisałem nawet czy wierze czy nie wierzę w ta teorie. Nie rozumiem zatem skąd takie rozumowanie jak powyżej.

Czy nie zastanawia cię to co mówią ci prezenterzy pogody i ze wogole o tym mówią?
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych