Skocz do zawartości


Zdjęcie

A co Ty powiedziałbyś obcemu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
207 odpowiedzi w tym temacie

#136

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mimo wszystko, wydaje się, że dominująca rasa w obecnej formie (homo sapiens), jest chyba najbardziej optymalnym rozwiązaniem na ziemi. Natura potrafi radzić sobie sama.





#137

Xeo.
  • Postów: 77
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja oczywiście zapytałbym ich o to, czy w ich kulturze przewijały się jakieś religie i czy nadal wierzą w Boga.


  • 0

#138

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja tylko tyle

 

 

spam.gif

oraz prowokacja + wulgarny język + offtop. Następnym razem jeśli nie masz nic do dodania to nie pisz wcale.

TheToxic


  • 0

#139

Sheldon Cooper.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kawa czy herbata? 

 

offtop.gif

TheToxic


  • 0

#140

vetrid.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kawa czy herbata? 

 

Jeszcze z cukrem czy bez? :szczerb:

 

offtop.gif

TheToxic


  • 0

#141 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Zapytałbym, co lubi robić. W końcu taki obcy może mieć inne zainteresowania niż człowiek. Albo co lubi jeść :D


  • 0

#142

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Alf lubił koty. Problem w tym, że ufok mógłby patrzeć na nas, ludzi, z konsumpcyjnego punktu widzenia. 

Z ostrożności odmówiłbym zaproszenia na grilla.





#143

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z ostrożności odmówiłbym zaproszenia na grilla.

Czyżby pan redaktor obawiał się, że byłby daniem głównym?

 

Cóż nic nie wiemy o nich tak naprawdę. Pytanie Xeo o wiarę jest ciekawe i Asriela o pokarm. 





#144

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe podejście jak inna cywilizacja bierze na deser drugą. Nowe termin w słowniku, coś pochodnego od kanibalizm lecz forma gdy świadoma rasa karmi się inną.
  • 0

#145 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Pierwsze myśli to kanibalizm... Obcy nie muszą być kanibalami, przecież są różne diety i różne przystosowania układów trawiennych. Na ziemi ślimaki mogą bez większych problemów jeść muchomory, które dla ludzi są okropnie trujące. Podobnie może być z obcymi. Chociaż nie wykluczam najbardziej paskudnych opcji, jak np. jedzenie oczu żywych istot.


  • 0

#146

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla sprostowania. Kanibalizm to spożywanie przedstawicieli własnego gatunku. Więc taki "obcy" delektujący się mięsem człowieka, nie byłby kanibalem tylko drapieżnikiem.
 
 

Chociaż nie wykluczam najbardziej paskudnych opcji, jak np. jedzenie oczu żywych istot.

 Mam nadzieję że te pomysły czerpiesz z deepwebu a nie z głowy. W życiu bym nie wpadł na coś takiego. :wtf:

Użytkownik Panjuzek edytował ten post 17.08.2017 - 10:07

  • 0



#147

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla sprostowania. Kanibalizm to spożywanie przedstawicieli własnego gatunku. Więc taki "obcy" delektujący się mięsem człowieka, nie byłby kanibalem tylko drapieżnikiem.

 

 

Dokładnie. Jednak podałem ten termin ze względu na otwartą myśl. W przypadku gdy inny przedstawiciel cywilizacji, czyli obcy świadomy / inteligentna forma życia zdolna tworzyć technologię na swoje potrzeby konsumuje inną.


  • 0

#148 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

 

 

Chociaż nie wykluczam najbardziej paskudnych opcji, jak np. jedzenie oczu żywych istot.

 Mam nadzieję że te pomysły czerpiesz z deepwebu a nie z głowy. W życiu bym nie wpadła na coś takiego. :wtf:

Lepiej dmuchać na zimne :P

 

W sumie, to obcy mogliby mieć problem. Jedzenie czegoś (mam na myśli ludzi) z odległej planety, może nie być dobrym pomysłem.


  • 0

#149

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Spytalbym sie co maja i obrabowalbym ich z pieniedzy i wszystkiego chyba ze moglbym nie miec z nimi szans to wtedy w miare pokojowo by walka dostali
  • 0



#150

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bym ich zapytała jeszcze o ich metody leczenia i doskonalenia umysłu:) Sądzę, że ci rozwinięci dużo  bardziej od ludzi, nie są drapieżnikami :) To pokojowo nastawione do życia istoty. Takie podejście do sprawy, na wyższych poziomach cywilizacji, jest podstawą. 8)


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych