Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Wybuchowe video" - WTC7 i rzekome odgłosy wyburzania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ocena analizy (35 użytkowników oddało głos)

Czy zgadzasz się z autorem tematu?

  1. Głosowano Tak (23 głosów [65.71%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 65.71%

  2. Głosowano Nie (6 głosów [17.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.14%

  3. Głosowano Nie mam zdania (6 głosów [17.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.14%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#76

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie muszę być mistrzem w szybkim czytaniu. Też przecież znam adres tej jego stronki i ostatnio zaglądam tam dość często dla rozrywki :)
  • 0



#77

Beorg.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy można poznać adres owej stronki, czy jest to zabronione przez regulamin forum? Jak rozumiem temat jest powielany również tam?
  • 0

#78 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale jakoś nie widzę Aquila odpowiedzi, tylko Twoje wyśmianie vkalego.
  • 0

#79

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie muszę być mistrzem w szybkim czytaniu. Też przecież znam adres tej jego stronki i ostatnio zaglądam tam dość często dla rozrywki :)

To po pierwsze.

Po drugie, od wklejenia Twojego posta do odpowiedzi Aqulii minęło ponad godzinę. Więc wcale żadnym mistrzem czytania być nie trzeba.

Po trzecie przeważająca większość tekstu tego posta pojawiła się już na forum, także w tym temacie. To zwykły flooding. Zwykłe robienie syfu w temacie. Narzekasz, że ktoś Ci zaśmieca wątki, a sam stosujesz jedną z najgorszych metod robienia bałaganu. Przy okazji przypominam:

7.1 Zabronione są wszelkie formy spamu w tym repeating, flood, nadmierne wykorzystywanie opcji formatowania tekstu, nadużywanie emotikon.



(2) a teraz kolejny..mariusha,

http://www.paranorma...ndpost&p=374248

… z zamalowywaniem, tej poniżej przedstawionej rzeczywistej panoramy z budki na murray st przy lilly o’brien , na „biało-niebieski” biurowiec oraz west troadway st

Dołączona grafika

..tą sprytnie zamalowaną panorama z niby„ miejsca rzeczywistego usytuowania budki” jak to swoje zamalowanie opisałDołączona grafika


…by ta jego zamalowana dokładnie odwzorowała ten kadr z filmuDołączona grafika

..sprytne i dosyć perfidne,..ale czegóż to nie zrobią zasłużeni forumowi specjalisty by skrecić,....sami sobie dopiszcie kogo?..po co mam się znowu powtarzać

Co sprytne, perfidne? Jakie "niby miejsce rzeczywistego usytuowania budki"?
Każdy, kto zna podstawy obsługi GoogleEarth może sam sprawdzić, że wszystko co pokazałem powyżej jest zgodne z rzeczywistością. To bardzo proste.

Patrzę na to wszystko i zastanawiam się, jaka jest strategia vkalego.
I dochodzę do jednego wniosku. Grupą docelową vkalego są najwięksi naiwniacy. Wszyscy Ci, którzy bez mrugnięcia okiem, bez jakiekokolwiek sprawdzenia zaakceptują wszystko, co vkali zaserwuje. Patrząc na ten temat mam wrażenie, że gdyby vkali napisał, iż Ziemia jest płaska, to...
A zresztą, szkoda słów.
  • 2



#80

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad, widzę, że zamiast na stronę Google Earth trafiłeś na forum vkalego i postanowileś zostać jego rzecznikiem. Płaci ci za to, jeśli można spytać? ;->


..i pozwolę sobie poprawić ciebie.. „Słysząc huk, strażacy spoglądają prosto za plecy kamerzysty (stojącego mniej więcej przodem do telefonu) w widoczną za jego plecami ulicę, którą jest west Broadway położona na osi północ –południe. Odgłos dochodzi z południa od strony wtc, a właściwiej, z wybuchu ładunku/ładunków pod wtc7, który krótszym bokiem umiejscowiony jest po jej prawej stronie jeżeli patrzeć od budki na południe. Mam więc swoją budkę telefoniczną pasującą do azymutu słońca 260-270^, czyli będącego słońca na zachodzie i pasuje do tego również kierunek, z którego dobiega huk. „

Wygląda na to, że vkali nawet nie obejrzał filmiku, o którym tu mowa, bo gdyby go oglądał, to zauważyłby, że strażacy pokazują kierunek skąd dobiegł huk i wskazują go jako kierunek prostopadły do osi ulicy, na której stoją. W wersji vkalego byłby to więc zachód, a nie południe.
  • 2



#81 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ode mnie to się odczep cyniku. Wasza ferajna go uciszyła, więc nie ma jak pisać, to robi za pośrednictwem mojej osoby. Coś jeszcze masz do mnie?
  • -5

#82

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zajrzałeś w końcu do Google Earth, jak to obiecywałeś? Podziel się wrażeniami, nie daj się prosić.
  • 0



#83

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie potraficie się przyznać do błędu? Przecież to oczywiste że Aguila pokazał prawdziwe umiejscowienie owej budki. Nie rozumiem po co prowadzisz dalej dyskusję skoro "wasze miejsce" budki jest niezgodne z miejscem z filmiku.
  • 1

#84

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Muhad w innym temacie pokazał że najprostsza czynność jaką jest porównanie otoczenia budki z filmiku i ze zdjęć ze street view jest dla nie go za trudna. Oprócz kawałka elewacji budynku i nowej słuchawki nic a nic się tam nie zmieniło. On wciąż jednak zaprzecza że to ta budka. Dno + metr mułu.

Właśnie wygląd otoczenia tej budki jest najlepszym argumentem że jest to właśnie ta budka. Oprócz jakichś wziętych z kosmosu obliczeń wszło wam że jest to inna, ale w żaden sposób nie przypomina tej na filmie. Czy to nie wystarczający dowód że się mylicie?

BTW Jestem bardzo rad, że vkali dostał bana. I sam z siebie robi takie nieinteligenta skoro jedyne co musi zmienić to przestać pisać te 3 kropki między zdaniami. Tak prosta czynność ale nie, wielki pan vkali tego nie zrobi. Nie dość że błaby to poprawna polszczyzna to jeszcze przyjemniej się coś takiego czyta. Robienie z tego takiego wielkiego problemu i mowa o kneblowaniu ust to jakieś totalne nieporozumienie.

Pozdrawiam

Użytkownik PaZi edytował ten post 03.03.2010 - 00:33

  • 0

#85

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wychodzi na to, że budka jest właściwa, ale co z tego? Co to zmienia w przypadku budynku numer 7? Kompletnie nic.
W tym budynku nie było pożaru. Pożar nie przyczynia się do zawalenia się budynku.
  • 0

#86

CarnyWieslawMrokuMrokow.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wychodzi na to, że budka jest właściwa, ale co z tego? Co to zmienia w przypadku budynku numer 7? Kompletnie nic.
W tym budynku nie było pożaru. Pożar nie przyczynia się do zawalenia się budynku.


Masz racje nic to nie zmienia poza tym, ze caly ten temat jest wlasnie o filmie z budki tej udzialem oraz odglosach 'wyburzania' na nim obecnych. Ponadto mylisz sie poniewaz pozar byl i pozar przyczynia sie do zawalenia sie budynku elo.
  • 0

#87 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Pokaż ten straszny pożar, który się przyczynił do takiej katastrofy :)
  • 0

#88

CarnyWieslawMrokuMrokow.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pokaż ten straszny pożar, który się przyczynił do takiej katastrofy :)


Oto straszliwe pozary szalejace w budynku WTC 7, ktore przyczynily sie do takiej katastrofy:

Dołączona grafika

Dla objasnienia pozwolilem sobie oznaczyc miejsca wystepowania pozarow czerwonymi strzalkami i dodatkowo zakreslic je w elipsy o maksymalnej grubosci linii. Zmian tych dokonalem w programie graficznym MS Paint.
  • 0

#89 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja to lepiej przemilczę. To tak jakby w stosunku do całej masy tego budynku u mnie zapaliła się sznurówka od buta, która miałaby sprawić ,że się poparzę i przewrócę :D
  • 0

#90

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A te zdjęcie jest zrobione po upadku jednej czy obu wież WTC ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych