Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Wybuchowe video" - WTC7 i rzekome odgłosy wyburzania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ocena analizy (35 użytkowników oddało głos)

Czy zgadzasz się z autorem tematu?

  1. Głosowano Tak (23 głosów [65.71%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 65.71%

  2. Głosowano Nie (6 głosów [17.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.14%

  3. Głosowano Nie mam zdania (6 głosów [17.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.14%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#61 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak obserwator przejdzie na drugą stronę ulicy i potem odwróci się na skos w lewo, to będzie miał taką samą perspektywę, jak na drugim zdjęciu. O to mi chodzi.
  • -1

#62

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A co do tematu...tak mam pewne niezrozumienie, bo WTC7 nie miało kontaktu z samolotami i nie wiem co Wy chcecie tu udowodnić tym samym.


Jak widzę to Twój standardowy trick - udawanie głupiego. Temat udowadnia jedną bardzo ważną rzecz. Słyszane na filmie wybuchy nie zostały nagrane tuż przed zawaleniem się WTC7 jakby to chcieli niektórzy, tylko znacznie wcześniej tak więc raczej nie mają związku z tym wydarzeniem. A zatem nie ma zarejestrowanych dźwięków eksplozji materiałów wybuchowych, co miało być dowodem na kontrolowane wyburzenie WTC7. A nawet więcej brak dźwięku eksplozji = hipoteza o kontrolowanym wyburzeniu WTC 7 jest fałszywa bo nie ma ładunków wybuchających bezdźwięcznie. A ten komentowany w tym temacie filmik miał być tym dowodem (notabene jedynym) na eksplozję.

Także nie zakładaj potem dziecinnych tematów z żalami jak Cię tu nie lubią i Cię minusują. Nic dziwnego, takimi postami jak ten, który komentuję sam sobie na to zasłużyłeś. Także zamiast marnować czas na tropienie kto, kiedy jest zalogowany to może zacznij się skupiać nad treścią i sensem swoich wypowiedzi.
  • 2

#63

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

upd: sekundkę..cosik mi nie pasuje w wyliczeniu godziny..drobne rzeczy, ale to ciekawe(azymut to imho max 125 stopni, ale sądzę, ze nawet mniej).

Azymut czego? Chyba nie słońca? Wzdłuż samej ulicy Murray mamy azymut 121 stopni.


Jak obserwator przejdzie na drugą stronę ulicy i potem odwróci się na skos w lewo, to będzie miał taką samą perspektywę, jak na drugim zdjęciu. O to mi chodzi.

Po drugiej stronie nie ma budki, więc nie rozumiem, po co Ci ten widok. A nawet jeśli 11.09.2001 tam jakaś budka by była, a policjanci i strażacy przy niej faktycznie by stali, to w takiej sytuacji słońce musiałoby znajdować się po północno-wschodniej stronie nieba. A to, rzecz jasna, oczywista niedorzeczność.
  • 2



#64 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

Temat udowadnia jedną bardzo ważną rzecz. Słyszane na filmie wybuchy nie zostały nagrane tuż przed zawaleniem się WTC7

No nie nie, kolego, ja na przykład próbuję powiązać tą osobliwą panikę nt. wyburzania wtc7(widzianą w w/w filmiku w dalzej jego części) z dźwiękami i materiałem podanym na początku filmku z małym zawirowaniem czasowym(gdzie wtc7 stał najwyraźniej za długo na zakładane zawalenie, na które nawiasem mówiąc nie ma podstaw logicznych)
Jak na razie, to nie wiemy nic, oprócz zrozumiałego faktu, o którym piszesz, czyli:

Słyszane na filmie wybuchy nie zostały nagrane tuż przed zawaleniem się WTC7

Zdecydowanie...problem polega na tym, ze po ilości debrisu i kurzu i pyłu zasstanawia mnie, czy to jest nagrane po zawaleniu się 1go wtc, 2óch wtc itp?

Jak obserwator przejdzie na drugą stronę ulicy i potem odwróci się na skos w lewo, to będzie miał taką samą perspektywę, jak na drugim zdjęciu. O to mi chodzi.


Muhad, nie da rady tak, to jest ta budka z zdjęcia...jednak materiał z filmu jest nagrany wcześniej, niż zakłada Aquila, imho.
Jednego jestem pewny - to "bum" nie jest z momentu uderzenia 2go samolotu, panowie zdecydowanie źródła "bum" nie widzieli.

Jak wynika z materiałów, które podałem wcześniej, takich "bum" tu, "bum" tam było najwyraźniej sporo...
Powiedzmy sobie szczerze, chyba nikt tu nie uwierzy, ze "bum" z filmiku to "bum" wybuchającego auta...
Pierdolnięcie(jeśli tak mogę ów hałas nazwać) miało miejsce ZDECYDOWANIE nad poziomem gruntu, co widać po reakcji strażaków.
Jedno jest dla mnie pewne - nie był to 2gi samolot, nie było to zawalenie się 2giej wieży(nieadekwatne reakcje).
Wykluczam butle gazowe i tego typu historie(restrykcyjne przepisy w każdym WTC odnośnie takich rzeczy).

Azymut czego? Chyba nie słońca? Wzdłuż samej ulicy Murray mamy azymut 121 stopni.

Wedle 1go wpisu Aquili kąt był większy, to raz, druga rzecz: wyniki mam dziś inne, niż miał Aquila, co też jest ciekawe. Skoro azymut jest 121, to ja się zgodzę, bo cień strażaka pada równolegle(+3 stopnie, powiedzmy), ergo, zobacz wyliczenia i określ mi moment nagrania.
Jest wcześniej, niż zakłada Aquila.

Po trzecie: o co chodzi z tą ankietą, z czym się mamy zgodzić....to jakiś popularity contest?

Nie wiem, ja Was panowie, ale mnie temat ciekawi bardziej, niż moje ego, ego innych i odbiór czytelnika....
a na razie widzę zabawę w punkty i nic więcej, kto jest fajniejszy itp historie :E
Natenczas z tej ankiety widzę tylko fakt, że lubimy Aquilę, ale jakoś nikt nie wpisał danych i dziwnym trafem nie zobaczył, że wyniki są inne. Cenię Aquilę, bo w przeciwieństwie do tych 17 na "tak, zgadzam się" z ankiety chciało mu się coś zrobić i podac wyniki.

Tylko bawiąc się w dane, 10 minut w tą, czy tamtą ma chyba tylko dla mnie tu zasadnicze znaczenie.

sorry za brak ę tu i tam, tak mi klawiatura działa.

Użytkownik xoenx edytował ten post 01.03.2010 - 02:49

  • 1

#65

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


A co do tematu...tak mam pewne niezrozumienie, bo WTC7 nie miało kontaktu z samolotami i nie wiem co Wy chcecie tu udowodnić tym samym.


Jak widzę to Twój standardowy trick - udawanie głupiego.


Co wejdę w nowy temat lub zacznę czytać, to z podejścia rzucają się w oczy takie o to epitety rozwinięte. Czy forma takiej dyskusji jest konieczna?
Jeśli macie chociaż chęć dojścia do wspólnych ustaleń, to takie formy zdania są niedopuszczalne. Ile Wy macie lat? Czy mam zacząć przyrównywać Was do rynsztoka politycznego??

xoenx, ankieta ma charakter sympatyzujący, gdyż nie określa wytycznej problemu - nie określa zagadnienia w pytaniu.
Jeśli chodzi o sam temat, to jak w chwili luźniejszej sam poszperam. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
xoen i Aquila mają dwa różne wyniki, co świadczy o tym, że nadmierna ufność w autora tematu jest przejawem zwykłej sympatii. Skoro są różnice, to temat został źle poprowadzony.


Nie wiem, ja Was panowie, ale mnie temat ciekawi bardziej, niż moje ego, ego innych i odbiór czytelnika....
a na razie widzę zabawę w punkty i nic więcej, kto jest fajniejszy itp historie :E


Wychodzi na to, że i dorośli bywają dużymi dziećmi :)

Użytkownik Kozakiewicz edytował ten post 01.03.2010 - 11:30

  • 0

#66 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Po drugiej stronie nie ma budki, więc nie rozumiem, po co Ci ten widok. A nawet jeśli 11.09.2001 tam jakaś budka by była, a policjanci i strażacy przy niej faktycznie by stali, to w takiej sytuacji słońce musiałoby znajdować się po północno-wschodniej stronie nieba. A to, rzecz jasna, oczywista niedorzeczność.


Muszę popatrzyć w googlach i obcenić co i jak. Potem się odezwę.

Użytkownik Muhad edytował ten post 01.03.2010 - 11:36

  • 0

#67 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

xoen i Aquila mają dwa różne wyniki, co świadczy o tym, że

..że mogłem się też pomylić - postanowiłem po raz kolejny i kolejny dane o oświetleniu wypluć z stronki po wyczyszczeniu cache, i przedstawcie to sobie, teraz wyniki są znów inne(mozliwe, że wybór stanu nie zaklikał, choćby, nie wiem, wyniki miały mniejsze wartości, co przesuwało czas na wcześniejszą odrobinę porę, niewiele, ale przyznaję sie bez bicia)...
Aktualnie wypluwa mi te same dane, co aquili, więc zwracam honor w tej kwestii(reszta pozostaje otwarta).
Głupio mi , że sam się muszę poprawiać, ale fakt jest faktem...

Martwi mnie fakt, że nie mogę powiązać żadnego opisanego zdarzenia z tym, co widzimy na tych początkowych wydarzeniach w filmiku - ciekaw jestem, kim są ci panowie, personalia, jednostka, cokolwiek..pozostaje szukać.

-
Muhad, to chyba jednak ta budka..co wcale nie przekadza niczemu, zauważ.

Dołączona grafika
powyżej tego elementu zdaje się detale są już inne, co prawda..
Budka jest kompletnie inna, nie sama słuchawka, imho(stara była jakby wyższa).

Btw, Aquila, masz nagrany ten materiał z realitytv??
Możesz zrobić upload?

Użytkownik xoenx edytował ten post 01.03.2010 - 16:40

  • 2

#68

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Btw, Aquila, masz nagrany ten materiał z realitytv??
Możesz zrobić upload?

Jeśli Ci nie przeszkadza język węgierski -> LINK
  • 0



#69

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeszcze nic nie przeglądałem, ale mamy właściwą budkę. No i co dalej? Do czego zmierzacie?
  • 0

#70

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zmierzamy do tego że zgodnie z wyliczeniami Mariusha, hałas ten powstał o wiele wcześniej przed zawaleniem WTC7, a to oznacza że nie były to materiały wybuchowe, wybuchające tuż przed zawaleniem jak twierdzi strona spiskowa.

Pozdrawiam
  • 0

#71 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Materiały wybuchowe czego i gdzie te wyliczenia?
  • 0

#72

Beorg.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyliczenia były autorstwa Aquilli w pierwszym poście, w kolejnych postach zostało to podparte przez Mariusha i xoenxa.

Mam wrażenie, że ostatnio wszystko Ci trzeba na tacy podawać, nie chce się już nawet do lodówki zajrzeć?

PS kto powiedział, że to musiały być materiały wybuchowe? Jedyna obecna teoria jest Twoja jakoby to WTC7 się wysadziło na filmiku :)

Użytkownik Beorg edytował ten post 02.03.2010 - 09:38

  • 0

#73

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zdumiewające, jakie dąsy i jakie łaski dostrzegam na tym forum. Z ciekawości zobaczyłem, jakiego charakteru posiadasz odpowiedzi Beorg, a że nie posiadasz ich wiele, to da się zauważyć że Twoje pisanie sprowadza się wyłącznie do zaczepności. To jest dopiero dojrzałe.
  • 0

#74

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

O rany, nie wytrzymam :rotfl:

dobry jesteś tak skrzywić panoramę ulicy, zaraz za palermo pizza, . ..gdzie cię uczono tak skrzywiać,..i tak perfidnie manipulować skrzywieniem, pozwoliłem jednak zmniejszyć tę fotkę by na forum ukazać to twoje skrzywienie,..choć wiem, że polacy wszelkie skrzywienia i skrzywicieli najlepiej pojmują po łacinie,..ale cóż ta pomniejszona fotka powinna wystarczyć


Ktoś tutaj udaje, że nie ma pojęcia czym jest "panorama". To nie jest zwykłe zdjęcie, tylko kilka zdjęć robionych z tego samego miejsca w różnych kierunkach i połączonych w jedno. Stojąc na środku ulicy (jak to w Street View) chyba nie da się zrobić panoramy która miałaby 180 stopni i jednocześnie nie wykrzywiła ulicy. Potrzeba tylko odrobiny wyobraźni aby zrozumieć co na tym obrazku się znajduje, tym bardziej, że na mapie ulica jest wyraźnie prosta.

Coraz bardziej dochodzę do wniosku że faktycznie vkali zrozumiał, że zaliczył gigantyczną wpadkę i teraz koniecznie chce tak zamotać całą sprawę, poudawać idiotę (podkreślam słowo - "poudawać") aby zmniejszyć skalę tej wpadki i aby nie przyznać się do tego, że jego wcześniejsze słowa ("cia'owski śmieć", "naucz się posługiwać kompasem" itp) były... nieodpowiednie.
  • 5



#75 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

O rany, nie wytrzymam :rotfl:



Od czasu wklejenia tego postu szybko przeczytałeś cały materiał. Musisz być mistrzem w szybkim czytaniu :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych