Skocz do zawartości


Kilka faktów na temat planowania spisku 9/11


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
208 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Twoja próba umniejszenia wartości tej osoby jest dość małostkowa. Już nie wiesz, jak dyskredytować, to najłatwiej i najwygodniej porównywać ją do Leppera.
Zrozum szary człowieku, że aby pracować w pentagonie, to trza mieć KWALIFIKACJE. Miała też solidne doświadczenie i chcąc nie chcą jest wykształconą jednostką.

Mi wystarczy taki papier: Lt. Col. Kwiatkowski has an MA in Government from Harvard University and an MS in Science Management from the University of Alaska.
  • 1

#62

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale ja tego nie mam zamiaru kwestionować, że była osobą wykształconą. Uważam, że ta osoba nie ma wiedzy w zakresie budownictwa, fizyki i znajomości materiałów wybuchowych - rozumiesz?
  • 0

#63 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Była na miejscu i skądś miała wiedzę o zapachu kordytu. Widziała brak szczątków, była na miejscu katastrofy. Rozumiesz?
  • 1

#64

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Była na miejscu i skądś miała wiedzę o zapachu kordytu. Widziała brak szczątków, była na miejscu katastrofy. Rozumiesz?


Po pierwsze kordytu już od kilkudziesięciu lat się nie stosuję w głowicach bomb, rakiet, itp.

Po drugie: Nie wiemy gdzie dokładnie była na miejscu katastrofy, przecież to był spory obszar. Raczej nie mogła się dostać do miejsc zniszczonych przez samolot bo przecież tam trwał pożar i poza strażakami oraz ratownikami nikt tam wstępu nie miał. A Ci którzy byli najbliżej miejsca zamachu czyli strażacy wyraźnie raportowali, że widzieli np. ciała w fotelach lotniczych i ogromną trudnością była dla nich walka z rozlanym na korytarzach Pentagonu paliwem lotniczym.

Także przestań Muhad błaznować.

Użytkownik balas edytował ten post 20.02.2010 - 13:34

  • 0

#65

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

skądś miała wiedzę o zapachu kordytu. Widziała brak szczątków

O zapachu kordytu przypomniała sobie dopiero 5 lat po zamachu - dla mnie to trochę dziwne, że nie wspominała o nim od razu we wrześniu 2001. Od razu zauważyła za to brak szczątków, które sobie wyobrażała, że będą. Ale biorąc pod uwagę, że nigdy wcześniej nie była świadkiem wbicia się szybko lecącego samolotu w budynek, jej wyobraźnia nie musiała pokrywać się z rzeczywistością.

Zaś co do jej wykształcenia, Master of Arts in Government nie oznacza inżyniera lotnictwa, a Master of Science in Science Management nie oznacza inżyniera w zakresie technologii materiałów wybuchowych.
  • 0



#66 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To, że go nie produkują, nie znaczy że nie jest używany. Zwykłą bombę i detonator można zrobić w domu.

A co do strażaków , to Ty już lepiej nie sugeruj się propagandą telewizyjną.

Idź lepiej wspomagać intelektualnie kolegę w temacie o różowych słoniach. Ostatnio kabarety to Wasza domena.
  • 0

#67

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up

1.Muhad skoro to takie proste to zrób bombę i zamieść na forum screeny z jej detonacji.

2.Oczywistym faktem jest, że strażacy zostali: a.przekupieni b.zastraszeni c.podstawieni.

3.Temat o słonikach ma się dobrze, dziękuję i doceniam twoją troskę.

edit AlienGrey
  • 0

#68

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To, że go nie produkują, nie znaczy że nie jest używany. Zwykłą bombę i detonator można zrobić w domu.

A czy ja coś pisałem o produkcji ? Widzę, że masz ogromne problemy z kapowaniem więc napiszę wyraźniej: Nie jest używany od kilkudziesięciu lat.

Zwykłą bombę i detonator można zrobić w domu.

O nowa teoria. Rząd USA zaatakował Pentagon bombą z detonatorem domowej roboty.


A co do strażaków , to Ty już lepiej nie sugeruj się propagandą telewizyjną.


Kpisz czy o drogę pytasz ?

Idź lepiej wspomagać intelektualnie kolegę w temacie o różowych słoniach. Ostatnio kabarety to Wasza domena.


Biorąc pod uwagę jak żenujący poziom intelektualny prezentuję strona spiskowa to inaczej się nie da i zauważę, że kabaret to się zwykle zaczyna od waszych śmiesznych dowodzików i naiwnych, dziecinnych teorii. Chcecie rozmawiać poważnie to podawajcie poważne argumenty.
  • 0

#69 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak jak w przypadku pomiaru prędkości balasku, o którym tak buńczucznie się wypowiadałeś?
  • 0

#70

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Błagam was ludzie przestańcie zasypywać forum powielanymi do bólu tematami,w których w nieskończoność używacie tych samych argumentów - to się robi nie do wytrzymania.Naprawdę przykro mi patrzeć,jak użytkownicy których miałem za poważnych ludzi dają się wciągać w gierkę pod tytułem "moja racja jest najmojsza"...

Użytkownik Raven89 edytował ten post 22.02.2010 - 14:10

  • 0



#71 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tematów chociażby o K. Kwiatkowski, czy o Aerodynamice nigdy wcześniej nie było na forum, więc albo lepiej dokładniej przeglądaj forum albo proszę tego typu uwagi zachować dla siebie.

Użytkownik Muhad edytował ten post 22.02.2010 - 14:16

  • 0

#72 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Muhadzie, czy zgadzasz się ze słowami Lynxa:

Zaś co do jej wykształcenia, Master of Arts in Government nie oznacza inżyniera lotnictwa, a Master of Science in Science Management nie oznacza inżyniera w zakresie technologii materiałów wybuchowych.


Wcześniej napisałeś już, cytuję:

Mi wystarczy taki papier: Lt. Col. Kwiatkowski has an MA in Government from Harvard University and an MS in Science Management from the University of Alaska.


Abstrahując - "
Posiada trzy tytuły doktora honoris causa: Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem w Kijowie (z 2004 za osiągnięcia w zbliżaniu we wzajemnych kontaktach między narodami polskim i ukraińskim) oraz Ukraińskiej Akademii Technologicznej (z 2005 za działalność na rzecz zbliżenia polsko-ukraińskiego i wkład w rozwój socjalny polskiego społeczeństwa). Trzeci przyznany przez Moskiewską Państwową Akademię Precyzyjnej Techniki Chemicznej im. M. W. Łomonosowa odebrał 12 lutego 2007[7]."
Człowiek ten jest również nota bene naukowcem. Ale wzbraniałbym się przed nazwaniem go specjalistą od czegokolwiek. Odnoszę dziwne wrażenie, że będziesz wiedział kogo tyczy się ten opis.
Jeśli mogę, proszę Cię proszę o ustosunkowanie się do tych słów:

O zapachu kordytu przypomniała sobie dopiero 5 lat po zamachu - dla mnie to trochę dziwne, że nie wspominała o nim od razu we wrześniu 2001.


Bądź wskazanie mi miejsca, gdzie już się do tego ustosunkowałeś.
  • 1

#73 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Niech inni się najpierw odniosą do moich najważniejszych nieścisłości.
  • -1

#74

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież to jakaś paranoja jest.
Trzeba mieć specjalne wykształcenie, (może dochodzeniowe), żeby zauważyć brak takiego drobiazgu jak skrzydła na trawniku. Przecież to kupa złomu.

Mam wrażenie, że nie zrozumiałeś o co chodzi. Nie trzeba mieć żadnego specjalistycznego wykształcenia, by rozpoznać skrzydłasamolotu na trawniku, zwłaszcza, jeśli będą to skrzydła w całości, nie uszkodzone. I tu właśnie pojawia się problem, że pani Kwiatkowski (i najwyraźniej większość zwolenników pentagonowej teorii spisku) z góry założyła, że na trawniku powinny leżeć takie skrzydła, oderwane od kadłuba i ładnie złożone na wieczną pamiątkę, ewentualnie w postaci zgrabnej kupki wrzeszczącej "jestem skrzydłami!". Jeśli ktoś z góry zakłada wynik eksperymentu (myślę, że w tych kategoriach można rozpatrywać reakcje świadków zamachu na Pentagon), to nie jest to zachowanie naukowca. Zauważ ponadto, że o specjalnym wykształceniu i rozległej fachowej wiedzy (w domyśle - na tematy lotnictwa i materiałów wybuchowych) pani Kwiatkowski najczęściej wypowiada się tu Muhad.

Podobnie z zapachem materiałów wybuchowych. Czy ktoś może pomylić zapach np. eksplozji petardy z zapachem spalin samochodowych? Czy do tego trzeba być ekspertem?

Biorąc pod uwagę, że z zapachem proszku błyskowego z petard niemal każdy spotyka się przynajmniej raz w roku (z okazji Sylwestra), a z zapachem spalin samochodowych nawet codziennie, to trzeba przyznać, że żadna specjalistyczna wiedza nie jest do tego potrzebna. Jednakże jeśli wziąć pod uwagę paliwo lotnicze (którego nie sposób kupić np. na samochodowej stacji benzynowej) i kordyt (wycofany z produkcji po II wojnie światowej), to jak najbardziej można oczekiwać od kogoś, kto dokonuje takich porównań, specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

Użytkownik Lynx edytował ten post 23.02.2010 - 12:33

  • 4



#75 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Służyła w wojsku lotniczym. To znaczy, że w masce gazowej chodziła po całym kompleksie?
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych