Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe zdjecie ze śmiertelnego wypadku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#31

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiedziałem, że to zdjęcie pojawi się na tym forum. Przejeżdżałem obok tego wypadku. Na zdjęciach stoi ewidentnie kobieta - pasażerka mercedesa albo kobieta, która przechodziła przez jezdnię z poszkodowanymi a w zasadzie to zrezygnowała z przejścia na druga stronę. Twarz owinięta szalikiem, na głowie kaptur, twarz w cieniu kaptura, widac tylko oczy. Wystarczy pobawić się lepiej suwakami w programie graficznym. Butów nie widać, gdyż było zbyt ciemno, zdjęcie jest w niskiej rozdzielczości i do tego kompresja JPG robi swoje.
  • 0



#32

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To proszę bardzo daxx wrzuć owoc swojej pracy tu na forum ;) I zakończ raz na zawsze dyskusje czy to kobieta czy tylko sam płaszcz...
  • 0

#33

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Ja tam kaptur widzę.
  • 1



#34 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak, teraz i ja widzę. Temat się wyczerpał
  • 0

#35 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

coś_innego chyba to ,ze nic wcześniej nie widziałeś wynikało z tego ,zę się zawziołeś na mnie .... bo na tuch fotkach co dodałem wyraźniej widać xD !
  • 0

#36

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Specjalnie dla niedowidzących :P

Dołączona grafika

Użytkownik Henderson edytował ten post 30.12.2009 - 16:37

  • 1

#37

Sacrifice.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niby wszystko jasne, ale nurtuje mnie 1 rzecz, czemu widac caly kołnierz glowa powinna zaslonic tylna czesc.
Nie to ze uwazam ze do duch, ale foto jest naprawde ciekawe.
Nogi i glowe jakbym widzial, ale z 2 strony duch tez by molg miec zarys sylwetki :D
Szczerze mowiac nawet autentycznego ducha na zdjeciu mozna obalic, wiec chyba przezycie na wlasnej skorze jest tylko dowodem na istienie duchow. Chociaz to tez mozna obalic zaburzeniami i innymi rzeczami... Wiec i tak sie nic nie udowodni.
Widzialem wczesniej ten reportaz, ale zbytnio sie nie przygladalem fotom. Heh ze akurat z mojego miasta :D

Użytkownik Sacrifice edytował ten post 06.01.2010 - 21:49

  • 0

#38

Mar.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest żaden fotomontaż ani duch. Przy małej rozdzielczości matrycy, słabym oświetleniu i kompresji JPG nic nadzwyczajnego, że na zdjęciu nie widać całej postaci. A gapiów przy wypadku zawsze jest pełno. Zawsze mnie to zastanawiało jak to jest, że na pustej drodze zaraz po wypadku pojawia się tłum gapiów, którzy wszystko oczywiście widzieli..
  • 0

#39

uruluga.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo człowiek, albo (tak jak u mnie w mieście) ktoś powiesił na sznurku stary płaszcz lub po prostu martwy chciał zobaczyć jak zabierają jego ciało.
  • 0

#40

milman.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, że odkopuję temat. Przepraszam za to. Wiem również jak to boli moderatorów, ale jak tego nie napiszę nie zasnę. Przez cały temat czekałem, aż ktoś napisze to:

Niby wszystko jasne, ale nurtuje mnie 1 rzecz, czemu widac caly kołnierz glowa powinna zaslonic tylna czesc.




Od kiedy ktoś ma przezroczystą szyję? Gdyby tam była twarz to nie wyglądałoby to tak:


Dołączona grafika




Tylko tak:


Dołączona grafika





Co wy na TO?
  • 0

#41 Gość_Agent_Tomek

Gość_Agent_Tomek.
  • Tematów: 0

Napisano

Specjalnie dla niedowidzących :P

Dołączona grafika



Hmmm ja to widzę trochę inaczej.

Dołączona grafika




Całkiem poważnie mówiąc jest to nadinterpretacja gapia.
  • 0

#42

SirTibio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niewidzialny człowiek :lol
  • -2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych