Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe zdjecie ze śmiertelnego wypadku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#16

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No być może. Mój błąd.
  • 0

#17 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Zastanawiałam się długo czy wypowiedzieć się na ten temat, zanim postanowiłam to zrobić. Forum niby poświęcone jest tematyce paranormalnej, a coraz częściej obserwuję wyjaśnianie dziwnych zjawisk "na siłę" i równie siłowe podciąganie ich pod zjawiska zwyczajne.

Przy wyostrzeniu zdjęć można doszukać się faktycznie nóg, jednak ja nie widzę tam ani kapelusza, ani głowy. Widzę natomiast czarną dziurę w miejscu, gdzie powinna znajdować się szyja oraz niczym nie zasłoniętą stójkę, która tę dziurę otacza.
Pi3otr, możesz mnie wyśmiać, jednak nie wydaje mi się, żeby znikanie części ciała związane było z niedoświetleniem.

Użytkownik coś_innego edytował ten post 27.12.2009 - 18:14

  • 0

#18 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

To ci się źle wydaje :\ . A po co na siłe szukać zjawisk paranormalnych ? .To zwyczajna fota zrobiona przez gapia . A przy znaku stoi jakaś kobieta ....
  • 0

#19 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

A może wyjaśnisz dlaczego mi się źle wydaje, zamiast dopieszczać zdanie emotem?
w tym przypadku na siłę jest usprawiedliwianie tego jako zwyczajnej foty. Jeśli nie widzę głowy na pionowo ustawionym tułowiu, to zdjęcie nie jest dla mnie codzienne.
  • 0

#20 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Bo uważam i widze, że ta fota jest zwyczajna .... Wyraźnie widać tam głowe, a ja kjej nie widzisz to kup sobie okulary xD ! Może dla ciebie ta fota jest niezwyczajna ale po co wmuszać w siebie ,że to jest napewno duch ?


KTO TAM NIE WIDZI GŁOWY ? czy tylko ja mam omamy, że tam jest głowa ?
  • -2

#21 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Akurat o wydawaniu się pisałam a propos znikania części ciała pod wpływem niedoświetlenia. Narobiłeś mi nadziei, że może masz jakąś ciekawą teorię na ten temat.

A okulary już mam i mimo to głowy nie widzę. widzę samą stójkę od kołnierza.

edit: nie wspomniałam nic o duchach ;> do tej pory napisałam tylko to, co widzę (albo raczej czego nie widzę)

Użytkownik coś_innego edytował ten post 27.12.2009 - 19:07

  • 1

#22

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może poprostu jest to efekt zmniejszenia i kompresji zdjęcia przed opublikowaniem go na stronie internetowej ? Szkoda że nie dali np. miniaturek z odnośnikiem do dużych zdjęć.
  • 0

#23 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Napisalem maila do redakcji . Jak mi przyślą orginalną fote to sie zobaczy
  • 0

#24

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proszę bez zbędnych sporów. Odbieganie od tematu, będzie nagradzane warnem. Więc proszę o kulturalną dyskusję.
A po za tym. Ja tam nic paranormalnego nie widzę. Chyba ze nieoświetloną osobę w płaszczu, która przygląda się wypadkowi.

Bo chyba nikt nie byłby tak bezczelny, żeby oprzeć się o znak i gapić.

I tu się mylisz droga Madison.
tu nawet masz potwierdzenie tego co powiedziałem.
[CLICK]
  • 0



#25 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

I tu się mylisz droga Madison.
tu nawet masz potwierdzenie tego co powiedziałem.
[CLICK]


Nie, to ty się mylisz Sante. Dwie postacie na zdjęciu to z pewnością duchy. Postać w czerwonej koszuli praktycznie nie posiada prawej ręki, w dodatku ten zagadkowy parasol...

A teraz na poważnie. Główne zdjęcie tematu faktycznie jest nietypowe, lecz poza tym, to usilne poszukiwanie sensacji.
  • 0

#26

Maaverick.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze można też wysnuć tezę, że owa postać jest murzynem, stąd zanik głowy i nóg na czarnym tle ^^
A tak naprawdę, to czy jest sens ciągnąć ten temat dłużej?:>
  • 0

#27

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tu głowy nie widzę, ale szczerze powiedziawszy to chyba jakiś pro zrobiony fotomontaż bo bez przesady, ale żeby płaszcz i to wyglądający jak zwykły płaszcz zmaterializowany przez ducha czy cokolwiek ? Nierealne...

Dołączona grafika

Ewentualnie może ktoś tam stał i schował głowę w płaszcz... To nie jest problem przecież, ale to nie tłumaczy braku nóg :]

Użytkownik Patrolinho edytował ten post 27.12.2009 - 22:37

  • 0

#28

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pomyślmy dlaczego elblag24 miałby robić fotomontaż z reportażu o śmiertelnym wypadku ;)
  • 0

#29

Leeloo_Heaven.
  • Postów: 96
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Macie racje, z pewnością nikt nie zauważyłby wiszącego w powietrzu płaszcza bez właściciela...
A tak na poważnie - nie doszukujmy się zjawisk paranormalnych tam gdzie ich nie ma. Wydaje mi się, że po prostu ktoś przyszedł się pogapić - tak po prostu widzę, to moja subiektywna opinia.
Niestety, miałam 'przyjemność' widzieć jak potrącono mężczyznę, co więcej byłam jedyną osobą która udzielała pomocy na środku skrzyżowania. Wszyscy stali dookoła i gapili się jak sroka w kość, ale oczywiście nikt nie będzie sobie babrał rąk. Tak więc Madison powiem Ci, że ludzie są wyjątkowo bezczelnymi istotami.
  • 0

#30

Ghostbite.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem osoba w płaszczu stanęła a raczej ułożyła głowę w ten sposób, że powstało złudzenie optyczne jak by nie miała głowy :) spotęgowane jeszcze półmrokiem i kompresją zdjęcia.
Niestety po zdjęciu w tej jakości nie da się jednoznacznie stwierdzić, tylko analiza oryginału może nam coś wyjaśnić.
Jeśli ktokolwiek dysponował by takowym to chętnie przyjrzę mu się dokładnie (zdjęciu, nie "mu" :D ).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych