Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe zdjecie ze śmiertelnego wypadku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
chciałbym przedstawić (moim zdaniem) ciekawe zdjęcie, zrobione podczas akcji ratunkowej podejmowanej po śmiertelnym potrąceniu pieszego.

bezpośredni link do zdjęcia: [click]
link do artykułu : [click]
Zachęcam do analizy i komentarzy ;)


Edit [27.12.2009]: Sante
Poprawiłem linki. Następnym razem proszę maskować linki url.

  • 0

#2

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coś konkretnie mamy "analizować" i komentować?
  • 0



#3

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi o tą postać w tyle stojącą pod znakiem ? Bo nic innego nie zauważyłem :o
  • 0

#4

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aaaaaaj wybaczcie ;)
konkretnie chodzi o "kogos" stojącego przy znaku za sanitariuszami, wygląda jak płaszcz, że tak powiem...bez właściciela ;)
  • 0

#5

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pobawiłem się w odwrócenie kolorów i faktycznie wyglada to jak sam płaszcz "wiszący" w powietrzu :lol

Dołączona grafika

Jednak na normalnej fotce, jak się dokładniej przyjżeć widać jakby lekki zarys głowy i nóg. Wydaje mi się, że tam ktos sobie stoi, tylko że w jasnym płaszczu i przy strzeleniu fotki z lampą błyskową przyciemniło dodatkowo spodnie i czapke tak ze zlały sie z tłem. tak przynajmniej mnie się wydaje ;)
  • 0

#6 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

To raczej wygląda na postać tego typa z serialu tvn hmmm.. jak sie nazywał ?

Dodaje fote po małej manipulacji filtrami znaczy wyostrzaniu itp


ewidentnie postać ma kapelusz głowe nogi też są ale słabiej je widać

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik convers edytował ten post 26.12.2009 - 23:51

  • 1

#7

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli to nie zjawa, ale żywy człowiek. Może to być ktoś z policji, lub jakiś ciekawski który przyszedł popatrzeć.

@up chodzi o tego gościa z serialu Naznaczony ? Tylko, że tamten był na czarno ubrany.
  • 0

#8

mdf.
  • Postów: 66
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muszę przyznać, że zdjęcie mnie zaskoczyło, mam spory kontakt z Photoshopem i stwierdzam, że ten płaszcz nie posiada ani nóg, ani głowy. Podejrzane;>
Po zabawie kontrastem i jasnością:
Dołączona grafika
  • 0

#9

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie też to zdjęcie zaskoczyło, liczyłem na głos osoby, która ma pojęcie o fotografii i obróbce zdjęć. Ciekawa sprawa.
  • 0

#10

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo chyba nikt nie byłby tak bezczelny, żeby oprzeć się o znak i gapić. Z resztą, obok nie ma chodnika, jest trawa, no nie sądzę, by ktoś nocą sobie tak chodził. A nawet jeśli to człowiek, to idąc chodnikiem, który powiedzmy jest gdzieś dalej, musiałby specjalnie iść aż tam, by tylko popatrzeć?
  • 0

#11

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli ta "zjawa" nie ma nóg, to na co jej płaszcz? O_o
  • 0

#12 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

lol przecierz widac nogi jak i głowe :\

poświęciłem 20 minut ,żeby je uwydatnic :\

dodatkowo patrząc po talji tej postaci bardzo prawdopodobne, że to była kobieta.


Dołączona grafikaDołączona grafika

Użytkownik convers edytował ten post 27.12.2009 - 10:36

  • 0

#13

pi3otr.
  • Postów: 102
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale macie problem po prostu ktoś tam stał za nimi a jest niedoświetlony bo jest już oddalony od źródła światła. Z resztą sposób w jaki pada ono na tą postać jednoznacznie wskazuje, że pochodzi ono z karetki.

Stwierdzenie jednej z osób, że ta postać nie posiada nóg i głowy, a podstawą do tego jest to, że ta osoba ma kontakt z PS pominę milczeniem....


Bo chyba nikt nie byłby tak bezczelny, żeby oprzeć się o znak i gapić. Z resztą, obok nie ma chodnika, jest trawa, no nie sądzę, by ktoś nocą sobie tak chodził. A nawet jeśli to człowiek, to idąc chodnikiem, który powiedzmy jest gdzieś dalej, musiałby specjalnie iść aż tam, by tylko popatrzeć?


Byłeś kiedyś przy jakimś wypadku? Wiesz jak się ludzie zachowują w takich sytuacjach? Co gapie potrafią zrobić aby zobaczyć więcej?

Poza tym postać nie jest oparta o znak tylko jest ZA nim....

Użytkownik pi3otr edytował ten post 27.12.2009 - 11:05

  • 3

#14

Maaverick.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wystarczyło popatrzeć na inne zdjęcia z wypadku. Tajemnicza postać stoi pod znakiem, który tez widzimy na innych fotach:
Fota 1
Fota 2
Jak widzimy obok znaku jest droga na której stoi mercedes. Może jest to po prostu żona kierowcy mercedesa, która wyszła z samochodu popatrzeć na przebieg akcji ;)
Lub sam kierowca, ale to chyba nie jest męski płaszcz. A na Waszych zdjęciach widać ten samochód obok postaci, więc twierdzenie, że jest to łąką bez chodnika po której na pewno nikt nie chodził jest nietrafione ;)

Użytkownik Maaverick edytował ten post 27.12.2009 - 11:10

  • 0

#15

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kobieta, która szła z mężczyznami - w ostatniej chwili zrezygnowała z przejścia przez jezdnię i tylko dzięki tej decyzji, uniknęła potrącenia.


Może to właśnie ta kobieta stoi obok znaku ?

Madison widocznie nie widziałaś jeszcze jak inni kierowcy, zwalniają lub zatrzymują się i pstrykaja zdjęcia telefonami komórkowymi, zresztą może nie wiesz, ale sporo rozgłośni radiowych, gazet i lokalnych stacji telewizyjnych, płaci za takie fotki, zrobione przez przypadkowych świadków.

Użytkownik Gargamel edytował ten post 27.12.2009 - 11:59

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych