Skocz do zawartości


Zdjęcie

Giza - monumenty Egipcjan, czy pozostałości po Atlantach lub kosmitach? [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
285 odpowiedzi w tym temacie

#46

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie mogę się doczekać wznowienia debaty. Egipt to temat, którym się fascynuję od dziecka, więc z chęcią będę się przyglądać Waszym poczynaniom. Powodzenia Wam obojgu. :)
  • 2

#47

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to czekamy na pierwszy wpis :) Lia, pięknie dziękujemy :)
  • 1



#48

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tatik, będzie coś z tego? Podaj jakiś realny (niedaleki) i ostateczny termin.

edycja: Ślepota jestem. Przepraszam adoratorze niebieskookich niewiast, przeoczyłam Twoją deklarację ;)
  • 1



#49

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"A ja czekam i czekam i czekam, ciszę wplatam we włosy i na palce nawlekam" :) Liczę na to, że tatik dotrzyma terminu!
  • 2

#50

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak "sprecyzowanego" terminu trudno nie dotrzymać ;p
  • 2



#51

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale wypada trochę sprowokować, aby dać mu jeszcze większą motywację (choć wcale nie uważam, że brak mu jej) do dotrzymania terminu i udziału w debacie. Z niecierpliwością czekam :)
  • 2

#52

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na Naukę, zacznijcie wreszcie :D Ciekawość mnie zżera od miesiąca... i z tej ciekawości mi ulżyć nie chcecie, ani postów Aquilii nie mogę czytać ani defensywy Tatika. Ludu...
  • 2



#53

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Postaram się coś sklecić na jutro.....nie jest to proste ponieważ Aquila to nie majtek pokładowy który zadowoli się miską fasolowej.   8)

Co innego prawdziwki  :gold:


  • 1



#54

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z niecierpliwością oczekuję jutra :) Postaraj się tatik, liczę na interesującą debatę.
  • 1

#55

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cierpliwości, dziś świętuję zwycięstwo w pracy (moje wypociny przeszły więc jakoś zarobię na chleb). Jutro do południa będę pewno zdychał, postaram się skupić jutro wieczorem i coś naskrobać. 
  • 1



#56

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cierpliwość moja oscyluje w górnych zakresach zapasów. Rozumiem w pełni, że masz inne obowiązki, zapewne ważniejsze niż to forum. Znakomita większość forumowiczów zapewne także ma to na względzie, dlatego spokojnie, nie idzie jeszcze krucjata w Twoją stronę :D

P.S. Gratuluje sukcesu w pracy. Jakby to powiedział rosjanin, pazdrawljaju z udaciej ^^

Użytkownik Niemrawy edytował ten post 05.01.2010 - 21:13

  • 1

#57

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmmm. Rekord? Pierwszy post w debacie (otwierający wpis): 17.11.2009 - 22:00... :roll:
  • 1

#58

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakby się uczepić to minął rok tatik. A i jedna rada, nawet jak w pewnym momencie nie będziesz miał sił przeciwstawiać się Aquili bo poczujesz, że przegrasz. Nie żebym Ci źle życzył. To przysiądź pomyśl, że ta debata wniesie coś do twojego życia i od nowa zasiądź do pisania. Aquila to stary wyga, jego historyczne wypociny mógłbym czytać godzinami. Liczę na ciekawą debatę!
  • 1



#59

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No bez przesady panowie. Egipt to moja pasja z dzieciństwa i dziś mam bardzo wiele rzeczy do nadrobienia (jak w historii i u mnie Egipcjan wyparli Rzymianie :D) więc radzę lekko obniżyć swoje oczekiwania :P Choć w przypadku Makbeta to nie wiem, czy się cieszyć czy nie, bowiem:

Aquila to stary wyga, jego historyczne wypociny mógłbym czytać godzinami.


Wg słowników:

"Wypociny - Najczęściej praca pisemna, która mimo dużego nakładu pracy jest nieciekawa."

"Wypociny - pogard. «praca napisana z trudem, bez polotu»"

;)
  • 1



#60

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W stanie praktycznie agonalnym dokonałem wreszcie pierwszego wpisu   :roll:. Tyle mogłem wyskrobać na szybko. Oczywiście nad innymi wpisami popracuję bardziej. Jednocześnie proszę Aquilę abyśmy trzymali się tygodniowego terminu na kolejne wpisy....oczekujący na debatę dostają po plusiku za cierpliwość i brak agresji, (cierpliwości...dzienny limit)  :/  Oczywiście mój groźny przeciwnik też.

Prezent noworoczny...
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych