Skocz do zawartości


Zdjęcie

Giza - monumenty Egipcjan, czy pozostałości po Atlantach lub kosmitach? [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
285 odpowiedzi w tym temacie

#31

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może dajmy tatikowi czas - wstęp to tylko parę słów które i tak praktycznie nie są nijak oceniane, więc może uda mu się znaleźć choć 15 minut na napisanie i wrzucenie tutaj. Wtedy miałbym swój tydzień i powoli, ale jednak jakoś byśmy szli do przodu. Na razie niech może zostanie jak jest - bez jakiegoś zawieszania. Chyba nikomu to nie będzie przeszkadzać ;)
  • 0



#32

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ha, a ja zapulsowałem was wszystkich :) Nie chce źle wróżyć, ale obawiam się że wszystko skończy się jak z debatą in vitro - pierwszy post tatika po... 5 miesiącach od rozpoczęcia debaty. Już teraz debata ma prawie miesiąc opóźnienia, na wzgląd na jakieś tatikowe perypetie. W sumie każdemu może się coś tam zawsze przytrafic, a i ja mu się tam nawet zbytnio nie dziwie, ciężko jest odnaleźć w sobie ochotę na obronę czegoś tak dziwnego.
  • 2

#33

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wystarczy jak Aquila napisze, że piramidy wybudowali Żydzi, a już to pobudzi tatika do dyskusji! :lol

To i ja tradycyjnie coś zrobiłem... ;)

Użytkownik NoMeansNo edytował ten post 28.11.2009 - 10:15

  • 3

#34

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wystarczy jak Aquila napisze, że piramidy wybudowali Żydzi, a już to pobudzi tatika do dyskusji! 

Dobre...dzięki, troszkę mnie to rozweseliło. Oprócz problemów zawodowych związanych z zapewnieniem bułeczek na śniadanko pojawił się inny arcy śmieszny problem....padł mi monitor   8)   mam teraz do dyspozycji stary 14-sto calowy sprzęt (skuteczna praca wymagałaby nowych okularów) lub telewizor LCD o który muszę walczyć z dziećmi aby się podłączyć. ( kablówka i bajki...) Toć to normalni mali terroryści, stawiają twarde warunki, za trzy godziny pracy żądają pizzę lub na bilety do Multikina,   x|  Całe szczęście że w poniedziałek idą do szkoły, postaram się coś naskrobać. Z drugiej strony praca na 42 calach LCD jest rewelacyjna. 
  • 2



#35

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kocham małe towarzystwa wzajemnej adoracji. Też Wam coś, Kochani sprezentowałam ;)

Dobrze, tatiku - zatem na razie nie będę formalnie zawieszała debaty. Czekamy na Twój wstęp. A później zobaczymy jak się to potoczy. Jak nadal sytuacja będzie beznadziejna, to zawiesimy.

p.s. Właśnie jestem po wymianie laptopa, który był okropny i nie do wytrzymania. Mogę więc zrozumieć frustracje co niektórych co do złośliwości sprzętu ;)
  • 2



#36

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wystarczy jak Aquila napisze, że piramidy wybudowali Żydzi, a już to pobudzi tatika do dyskusji! :lol

Czytałem ostatnio jakąś wypowiedź - i to nie byle kogo bo Zahi Hawassa - że po ostatnich odkryciach może w końcu skończy się gadać że piramidy wybudowali Żydzi. Powinno to zapalić tatikowi lampkę - znaczy się że takie przypuszczenia ktoś mógł już wysnuwać :) Zresztą, jednym z pomysłem Sachy "Bruno" Cohena na zakończenie konfliktu Izraelsko - Palestyńskiego, było oddanie przez Żydów piramid, więc coś jest na rzeczy.
  • 1

#37

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 
 Czytałem ostatnio jakąś wypowiedź - i to nie byle kogo bo Zahi Hawassa - że po ostatnich odkryciach może w końcu skończy się gadać że piramidy wybudowali Żydzi. Powinno to zapalić tatikowi lampkę


Doskonale zrozumiałem Twoją ironię, ostatnio czytając odtajnione zapiski odtworzone z dysków twardych Ludu Twa Binga znalazłem zaskakujące informacje.....faktycznie jak mówi Pismo Naród Wybrany po oczywistym przegięciu z ilością banków na starożytnych kontynentach Atlantyda oraz Mu (i doprowadzeniu ich gospodarki do ruiny) został zmuszony do emigracji, jakoś dziwnie się złożyło że wylądowali w Egipcie podczas przelotu planety X. Krasomówczymi zdolnościami przekonali naiwne jaszczury do pomocy w wybudowaniu piramid na termin płatności około kilka tysięcy lat. Dziwne tylko że zapłata w czystym złocie jest przetrzymywana w forcie Knox a nie w Izraelu.....    8)
  • 2



#38

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Naprawdę nie wiem już co o tym sądzić... Niby Tatik wszystko wyjaśnił, ale... od czasu do czasu pojawiają się na forum krótkie posty Tatika a po drugie jego numer gg jest często ustawiony jako "widoczny" (nawet w tej chwili jest taki już od kilkudziesięciu minut). Pierwszy wpis to przecież tylko krótkie wprowadzenie, zaledwie parę słów opisujących nasze stanowisko bez żadnych argumentów i aby go napisać nie trzeba naprawdę mieć tygodnia - wystarczy kilkanaście minut.

Dlaczego więc, w obliczu tego co widzimy, wciąż stoimy w miejscu?
  • 3



#39

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to trochę "kicha". Może honorowa rezygnacja, bo to, przy całym szacunku, wygląda niepoważnie. A i wymiana na kogoś kto będzie wierzył w to czego broni spowoduje, że debata będzie "się działa". Szkoda, że np. Muhad nie podejmie się - byłaby niezła zabawa.


Ps. by tradycji stało się zadość! + :lol
  • 2

#40

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W razie czego zebrane i przygotowane materiały i tak gdzieś tu wrzucę, więc z mojej strony nic Was nie minie :D
  • 3



#41

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Poczekajmy jeszcze trochę. Osoba o takim statusie, reputacji i stażu, której marka na tym forum jest oczywista nie powinna dać ciała ;]
Też żem rozżalona, dam Wam chociaż plusy ;)))
  • 2



#42

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Naprawdę nie wiem już co o tym sądzić... Niby Tatik wszystko wyjaśnił, ale... od czasu do czasu pojawiają się na forum krótkie posty Tatika a po drugie jego numer gg jest często ustawiony jako "widoczny"

Jak stwierdziłeś krótkie posty...oczywiście nr GG jest cały czas dostępny ponieważ pracuję głównie na kompie. Po choinkę go wyłączać ? Tymbardziej że ze sprzętu korzystają jeszcze trzy osoby. Ponadto jako moderator mam obowiązek zaglądać na forum i pilnować porządku co też czynię kilka razy dziennie. Stwierdziłem wyraźnie że do świąt się nie wyrobię więc po co te ekscesy ? Debaty sobię nie odpuszczę lecz proszę o cierpliwość. 
  • 0



#43

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie żadne ekscesy, zauważyłem jedynie, że napisanie wprowadzenia byłoby dla Ciebie zajęciem na najwyżej kilka - kilkanaście minut :P W porządku, czekam zatem z niecierpliwością do rozpoczęcia :)
  • 1



#44

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już po świętach i sylwestrze. Kiedy startujemy?
  • 1



#45

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sądzę że zaczniemy na początku tygodnia.....dziś wolne lecz ze względu na wczorajszy wieczór prawie nie wiem jak się nazywam.   :beer2:
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych