Skocz do zawartości


Płatki śniadaniowe dla dzieci to zabójcza trucizna!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Rozpisywać się nie będę, sami popatrzcie, jak ktoś ma watpliwości niech sobie sprawdzi w domu.

http://www.youtube.com/watch?v=5ahlawrQHeA


pozdrawiam

Gdyby ktoś nie wiedział kto się tak zabawia:

http://www.youtube.com/watch?v=dBa4QWUKQws


pozdrawiam
  • 4

#2

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myślałem, że to miejsce już mi się kompletnie znudziło, ale jednak potrafi jeszcze sprawić, że trafia mnie szlag.
Dodawanie żelaza do płatków kukurydzianych nie jest żadną tajemnicą! Żelazo możemy znaleźć w wielu innych produktach spożywczych i zapewniam, że wcześniej umrzemy od potrącenia przez 3-letnie dziecko na rowerku z dodatkowymi kołami, niż przez płatki śniadaniowe.
  • 3

#3

Gizmoou.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram przedmówce.Też mi news, wiadomo nie od dzis ze do platków i innych produktów spozywczych dodawane jest żelazo...
  • 0

#4 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Berith gdybyś trochę pomyślał, albo posłuchał co Pan mówi wiedzialbyś że chodzi tu o toksyczną formę żelaza.
Wkrótce tłumaczenie, może nie znasz naszego rodzimego angielskiego...
pozdrawiam
  • 2

#5

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No prawde mówiąc, nie miałem nawet głośników włączonych, ale nie sądzę by było to niezbędne. Czy pan podaje jakieś dowody na to, że jest to TOKSYCZNE żelazo?
  • 1

#6 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Bezpośrednim dowodem jest przyciąganie przez magnez. Wkrótce tlumaczenie...
  • 2

#7

Gizmoou.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poprostu w takiej formie nie jest przyswajane przez organizm, a nie, ze tak jakies toksyczne od razu.
  • 0

#8

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to drodzy państwo, mamy jedyną polską telewizję, która walczy z NWO! Jest nią TVN, który programem Clever - Widzisz i Wiesz wyjawił na światło dzienne największy spisek maso-żydo-komuny! Chwalmy pana Waltera, bowiem walczy on ze złem!

Odcinek powtórkowy ze złymi płatkami można było zobaczyć dzisiaj rano (około 10:00).
  • 1

#9

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A jakie to jest TOKSYCZNE żelazo.............................?
Radosław, wiesz jaka jest norma zawartości żelaza w ludzkim organizmie, i jakie jest jego dzienne zapotrzebowanie?
Z tym, że na pewno nie będzie ono występowało w postaci opiłków, tak jak w przypadku filmu.
A to co pokazał facet świadczy o tym, że maszyny za pomoca których produkuje się te płatki wymagają kapitalnego remontu, bo coś się ostro zaciera.
Poza tym gość wcale nie wykazał, że to żelazo. A jedynie, że jakiś magnetyk.
  • 1

#10 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Kapuchy coś te maszyny są rozp...ne na całym świecie, bo podobne filmiki robią ludzie zza oceanu etc.
Jeśli komuś smakują jakoweś opiłki - bon apetite!!!
Dzieci mi trochę szkoda, ale jeśli wybrały sobie rodziców którzy uwaażają że TO JEST NORMALNE - taka karma :mrgreen:
pozdrawiam
  • 2

#11

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

heh... szkoda, że nie wiesz co jesz w codziennym chlebie, nabiale, co pijesz w wodzie z kranu, z której robisz herbatę, itd...
Mógłbym Ci opisac jak wygląda produkcja wszelakiej żywności i co w jej trakcie do owej żywności się dostaje....
Mniej lub bardziej świadomie.
To co w sklepie nazywa się mlekiem, niewiele ma z mlekiem wspólnego , poza kolorem , a i to nie do końca.
NIE MA czegoś takiego jak zdrowa żywnośc. Wszystko na swój sposób szkodzi. Oddychanie też.
Ja osobiście żadnych płatków fastfoodów itp nie jadam, bo ich po prostu nie lubię. Ale mam świadomosć jakie świństwa się znajdują w tym co jem.
Ale nie mam zamiaru przestać. Bo wolę żyć , niż zdechnąć z głodu. A tak by było, bo biorąc pod uwagę wszystkie szkodliwe substancje zawarte w jedzeniu nie mógłbym jeść nic.
  • 4

#12

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Już w jakimś temacie napisałem coś w stylu: chcesz zdrowe jedzenie bez dodatków? Wyprowadź się na drugi koniec świata z dala od cywilizacji i sam sobie jedzenie hoduj. Nie masz zamiaru tego robić? To zamknij się i pogódź z tym co masz.
  • 1

#13

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lubię płatki, te które jadam nie przyciąga magnes, ale może dlatego że magnes za słaby. :/
Ogólnie są niezdrowe w duzych ilościach, bo wysoka temperatura ich wytwarzania powoduje powstawanie akrylamidu. Dotyczy to szczególnie przetwarzania ziemniaków, ale ziaren zbóż też. Jestem zdania że należy jeść to na co wyraża zapotrzebowanie nasz organizm. Nie wiem czy na forum był artykuł, ale jak ktoś zainteresowany to proszę
http://wyborcza.pl/1...zne_chipsy.html
Myśle że nie potrzebne nam jakieś eksperymenty domorosłych naukowców wykazujące rzekome wystepowanie metali w płatkach, bo i tak zawierają akrylamid wystarczająco toksyczny. Na pocieszenie dodam że powstaje w wysokiej temperaturze np. podczas smażenia frytek bo skrobię lubi najbardziej, ale również niektóre ziarna zbóż i dlatego ciasto też może być toksyczne, nie wspomnę o chlebie czy pieczonym mięsie.
  • 0



#14

hunter22.
  • Postów: 167
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak juz tutaj tak o tych pięknych dodaktach mówicie ( piszecie), które są dowdawane do żywnośći, to poczytajcie w temacie Codex Alimentarius co bedzie dodawane do żywnośći po 1.01.2010r.

A to że w płatkach, czy mleku, czy nawet w tej wodzie z kranu są jakieś dodatki to widomo, wystarczy poczytać, pisze na opakowaniu.
W wodzie z kramu macie: duze ilośći chloru, pescyty, różnego rodzaju metale, bakterie i brud, bo przecież w oczyśczalni wody, woda nie jest tak dobrze oczyszczana.
W mleku, jest laktoza, ale to jeszcze ale w każdym produkcie są jakieś dodatkowe dodatki.
W wodach gazowanych słodkich jest aspartam, który bardzo skutecznie wyniszcza organizm, a nawet w niegazowanych idzie napotkać aspartam, czy ten chlor i fluor.
Jest dużo takich dodatków w różnych produktach, ludzie muszą się obudzić i zobaczyc czym się odżywiają, bo takie jedzenie, może powdodować choroby, a nawet zgony.
  • -1

#15

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakoś umrzeć trzeba, jeśli nie zginiesz przez niezdrowe jedzenie, to rowerek trzyletniego dziecka i tak Cię załatwi ;p
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych