Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy świat ?


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#1

Lolka.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałam też o kolejnej przepowiedni o KŚ . Podobno nie nastąpi ;( totalny ;( koniec świata tylko zostaną zgładzeni ludzie "źli" a ludzie "dobrzy" będą żyć wiecznie . Trochę dziwna ta teoria ale daje nadzieję :jump:
  • 0

#2

Roswell.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I łudzisz się że zostaniesz?? hehehe... to łudź się dalej. Nikt nie jest bez grzechu :D ;(
  • 0

#3

Lolka.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem ,że nie zostanę^^ Za dużo przeklinam XDI nie tylko :P
  • 0

#4 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

I łudzisz się że zostaniesz?? hehehe... to łudź się dalej. Nikt nie jest bez grzechu :D ;(


nie ma czlowieka bez grzechu.

chodzi o otwartosc umyslu, szczere serce i dobroc wobec ludzi i duzo pokory.
Tacy ludzie sa na swiecie.
  • 0

#5

fck.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm ta przepowiednia oznacza, że już się boję o własne życie. A fe. Nie chcę umierać :wow:
  • 0

#6

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrzy to znaczy ludzie potrafiacy wspolczuc, glownie tacy ktorych obchodzi dobro innych (wrazliwosc, brak znieczulicy). To moje zdanie. :]
  • 0



#7

RavCor.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem terapeutą pracuje jako rehabilitant jestem otwarty i współczuje ludziom ;( pomagam wracac im do zdrowia i odzyskiwac wiare w siebie :crazy: - czy to oznaczy że zostanę oszczędzony? ;-)
  • 0

#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to znaczy ze jestes na dobrej drodze i nie musisz sie bac.Tylko wazne jest bys nie popadl w samozachwyt bo to co robisz masz robic dalej ale z czystego serca i z czystej dobroci.
  • 0

#9

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałam też o kolejnej przepowiedni o KŚ . Podobno nie nastąpi  totalny  koniec świata tylko zostaną zgładzeni ludzie "źli" a ludzie "dobrzy" będą żyć wiecznie . Trochę dziwna ta teoria ale daje nadzieję  


przypomina mi to teorie o koncu swiata z biblii. dobzi ludzie zostana a na Ziemi bedzie Raj :smile:

Ja tam nie mysle czy bym zostal czy nie. najwazniejsze jest dla mnie postepowac zgodnie z wlasnym sumieniem. wtedy czuje sie najlepiej i nic mnie nie gnebi.
  • 0

#10 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tym sumieniem jest Twoj aniol stroz.Sluchaj go a bedzie dobrze ;-)
  • 0

#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja jestem przygotowany na koniec swiata, nie wazne czy pojde do nieba czy piekla, dla mnie wazne jest to zeby moja obecnosc tutaj sie na cos przydala, nie obchodzi mnie nic innego
  • 0



#12

Roswell.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja osobiście twierdze że pujdę do piekla, za dużo bluźniłem, teraz już jest za puźno na zmiany, choć nie wiem, bo w sumie medytacja jest czymś w rodzaju modlitwy, bóg jest w nas więc jeżeli zaglądamy w siebie poznajemy boga, a medytuje już długo. Tylko nie wiem jak to wszystko się ma do siebie. Hehe... a ludzi pomagam bo to lubię, dobrze się po tym czuję :)
  • 0

#13

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja tam sie soba nie przejmuje, ale jest kilka ludzi dla ktorych chcialbym szescia bo widac ze zycie im daje w d...
a przeklinanie wymyslili sobie ludzie. to nie jest jakis grzech, tylko nawyk ktorego mozna sie oduczyc, tak jak np. obgryzanie paznokci :-D ;-)
  • 0

#14

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale przeklinanie obraza czlowieka, a obrazenie czlowieka to juz zly czyn... wiec raczej nie mozna obrazac ludzi ale jak sie przewrocisz i powiesz "K****" to wtedy raczej nie jest obrazeniem czlowieka :smile: ... Jezeli zrobi sie ta czystka w 2012 roku, to troche zginie ludzi, bo malo jest ludzi ktorzy potrafia sie opanowac nad swoimi nerwami a to sie = pozywionko dla szaraczkow ... A po 2012 roku wszyscy beda dobrzy to nie beda mieli czego szukac u nas :papapa: :crazy:
  • 0

#15

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hm ta przepowiednia oznacza, że już się boję o własne życie. A fe. Nie chcę umierać  :wow:


Nawet twój nick przypomina pewien wyraz :D
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych