Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ważne ogłoszenie - Nowy silnik forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
298 odpowiedzi w tym temacie

#91

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chciałbym zgłosić taki mały błąd.
Opcja ukrywania postów poniżej 0 punktów nie działa. Tzn nie ukrywa postów z oceną -1 i mniej.
A jak już przy tym jestem, chciałbym się zapytać, czy istnieje możliwość ustawienia ukrywania postów od np. -1, -3 lub -5? Bo te -10 jest troche za duże a posty z -1, -2 mogą być jednak dla niektórych wartościowe lub przynajmniej warte przeczytania (więc odkrywanie ich byłoby troszkę niewygodne).



#92

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A co z automatycznym zmniejszaniem screenów? Bo właśnie zauważyłem, że wcześniej zmniejszone są teraz mega niewymiarowe KLIK



#93

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy aktualnie istnieje możliwość przeglądnięcia wszystkich nowych postów np. z ostatnich 24 godzin? (jak w starym "zobacz nowe posty")
"Wyświetl nową zawartość" pokazuje tylko nowe posty od ostatniej wizyty czyli łatwo coś przeoczyć.
A może po prostu to ja nie widzę odpowiedniego przycisku?



#94

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ana Mert, o to samo miałem pytać tylko nie wiedziałem jak :P



#95

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Same pytania brak odpowiedzi.

#96

.Killer.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Same pytania brak odpowiedzi.



Spokojnie :) Admin także ma prywatne sprawy. Z biegiem czasu zapewnie odpowie.

#97

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ana Mert, można zmienić ale chyba nie tak jak chcesz :P
Wejdź w Ustawienia -> Główne ustawienia (domyślnie się otwiera) -> i na dole masz Wyszukiwanie. Można tam zaznaczyć "Nowa zawartość od ostatniej wizyty" lub "Cała nowa zawartość, której nie czytałem". Więc niczego nie przeoczysz :P



#98

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Robi się ciekawie @@ - czy zostanie wykorzystana cała paleta kolorów ? Co jest stałe na świecie to są zmiany.  Ciekawa jestem końcowych efektów. p.s. panuje ktoś nad kolorami @@ - tak aby się nie " gryzły " ?


Na razie żaden widok forum nie ma finalnego kształtu. Bardziej staram się "przyciemnić" obecny styl, ponieważ przerabiamy bazowy styl jasny. Będę informował gdy konkretna podstrona czy widok zostanie ukończony.


23.000 postów zostało przebudowanych, dalsza przebudowa w godzinach nocnych. Forum będzie wyłączone od godziny 23-24 do rana.


Mam takie pytanie z samej ciekawości. Posty samemu poprawiasz czy posiadasz do tego jakiś specjalny skrypt?
Oraz ile zostało już poprawionych postów?


Do chwili obecnej jest przebudowanych 50.300 postów. Wszystko leci skryptem, niestety forum musi być wtedy wyłączone. Generalnie bardzo to czasochłonne.


Chciałbym zgłosić taki mały błąd.
Opcja ukrywania postów poniżej 0 punktów nie działa. Tzn nie ukrywa postów z oceną -1 i mniej.
A jak już przy tym jestem, chciałbym się zapytać, czy istnieje możliwość ustawienia ukrywania postów od np. -1, -3 lub -5? Bo te -10 jest troche za duże a posty z -1, -2 mogą być jednak dla niektórych wartościowe lub przynajmniej warte przeczytania (więc odkrywanie ich byłoby troszkę niewygodne).


Tak wiem, ale to kwestia konfiguracji. Progi także można zmienić. Zrobię to w wolnej chwili.


A co z automatycznym zmniejszaniem screenów? Bo właśnie zauważyłem, że wcześniej zmniejszone są teraz mega niewymiarowe KLIK


Tutaj chyba też kwestia konfiguracji. Do poprawy.

Czy aktualnie istnieje możliwość przeglądnięcia wszystkich nowych postów np. z ostatnich 24 godzin? (jak w starym "zobacz nowe posty")
"Wyświetl nową zawartość" pokazuje tylko nowe posty od ostatniej wizyty czyli łatwo coś przeoczyć.
A może po prostu to ja nie widzę odpowiedniego przycisku?


Powyżej jest odpowiedź.



#99

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi się strasznie podobają nowe, zaokrąglone kształty ciemnej skórki :] I też chyba zostało coś zrobione z czcionką, bo lepiej mi się czyta.


Czcionka (w postach) właśnie wróciła do poprzedniego kształtu, dla większej czytelności na stylu ciemnym.



#100

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejna nowość, to blok reputacji na forum.



#101

.Killer.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dostałem od kogoś punkt reputacji. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć od kogo go dostałem oraz za jaki post.

#102

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja chciałbym zapytać o reputację - podoba mi się zmiana na ten nowy system, ale czy będzie opcja żeby zobaczyć kto dał plusa lub minusa konkretnemu postowi? Czy to będzie anonimowe?

EDIT - jak zacząłem pisać to nie było jeszcze tego wpisu powyżej.



#103

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

System jest anonimowy i taki pozostanie. Skończą się akcje odwetowe i pretensje o to, kto komu i dlaczego.



#104

.Killer.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha. Trudno. Trochę dziwnie żyć w nie wiedzy za jaki post dostałem.
PS. Już mam 0

EDIT> Już odkryłem jak to można sprawdzić. Jeżeli kwadracik jest zielony przy poscie i jest napisane na nim +1 to ten post otrzymał jeden punkt reputacji.

Użytkownik .Killer edytował ten post 03.08.2009 - 21:02


#105

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zmiany jak najbardziej na plus, przede wszystkim zmiana systemu reputacji odpolityczni i oczyści forum z manipulacji, z całego serca dziękuję adminowi za te zmiany :)

Dodałbym jeszcze możliwość wglądów innych użytkowników w ostrzeżenia, całkowicie byśmy wtedy wyeliminowali osobiste animozje moderatorów w stosunku do konkretnych użytkowników.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych