Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ważne ogłoszenie - Nowy silnik forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
298 odpowiedzi w tym temacie

#76

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

chodzi mi o to iz widać całą te sekcję cały czas. Piszę posta a tu jest ona okazana w całej okrasie co moim zdaniem jest nieestetyczne. Tak jak w moim przypadku , widać jest tego wiele i to troszkę razi w oczy.



#77

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie masz rację, ta sekcja jest bez sensu w tym widoku. Chyba ją docelowo ukryję.



#78

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pisałem o tym na drugiej stronie tego tematu (tak btw ;0)
Kłujące w oczy rozjeżdżanie posta :P - Tak jakby ktoś miał "pustą" sygnaturę o długości XXX pikseli.

edit: test reputki przeprowadzony pomyślnie :)

#79

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Prawie padłam... wchodzę na forum, a tu biało. Już myślałam, że coś się zepsuło na amen ;)

#80

.Killer.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam :)
Ten styl bardzo mi się podoba. Ale ciemny także podobał mi się ze starego silnika forum. Przy budowie nowego thema bardzo proszę zwrócić uwagę że przy napisaniu nowego posta w danym dziale to ikonka danego działu jest podświetlona na inny kolor. Tak jak na tym screenie:
Dołączona grafika
Gdyż na starym forum były zmienione ikonki i nie widziałem u kolegi żeby coś się zmieniało, a tak będzie mi bardziej wygodniej się czytało forum.
Oraz po wejściu do tematu, powinny być jakieś kwadraciki oznaczające których postów się nie przeczytało tak jak w skrypce phpBB by Przemo. Jeżeli będzie trzeba zrobić screeny jak to wygląda to zrobie.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów przy zmianach na forum. Bardzo one mi się podobają.

PS. A tak po za tematem, to specjalnie tutaj przyszedłem aby bardziej się zagłębić w LD i OOBE. Słyszałem o tym bardzo powierzchniowo i się tym zainteresowałem.

#81

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż za zmasowany atak na mnie! ;)

Krzyczycie, że mogę sobie pójść...no tak zgadza się - mogę. Jednak jak przystało, w kapitalistycznym świecie nie Wy o tym decydujecie. Walka o klienta... ;p
Niejedno forum mające gdzieś swoich userów mających inne zdanie niż wszyscy o "władzy" padało. Sam byłem tego świadkiem. (oczywiście nie mówię, że to forum tak postępuje!)

A tak poza tym, gdzie ja napisałem, że chcę sobie pójść albo, że zmiany nie są potrzebne?
Powiedziałem tylko, że póki co nie podoba mi się to! Czy jeżeli powiem, że nie podoba mi się nowy kran w domu to go wywalę i zostawię dziurę w umywalce?

P.S. Nowa skórka poprawiła sytuację, dziękuję.

#82

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Gadanie, że coś się nie podoba zanim to coś zostanie skończone jest denerwujące.

#83

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale sami widzicie co się tutaj dzieje wszyscy zamiast być obiektywni warczą na siebie nawzajem.Wyraziłem swoją opinie i zostałem skrytykowany.Wszyscy musimy się dobrze nad tym zastanowić bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.

#84

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wojak, spróbuj zrozumieć bezsensowność krytykowania czegoś, co nie jest skończone. Do tego Twojej "krytyce" daleko do konstruktywności.

#85

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale sami widzicie co się tutaj dzieje wszyscy zamiast być obiektywni warczą na siebie nawzajem.Wyraziłem swoją opinie i zostałem skrytykowany.Wszyscy musimy się dobrze nad tym zastanowić bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.


Tobie pomoże to najbardziej i wyjdzie Ci najlepiej.

Może i jestem trochę podpity, jednakże podoba mi się ten nowy styl forum. Eury nie chciałbyś poeksperymentować i dodać zielony kolor gdzieniegdzie ? Myślę iż ładnie by się komponował z resztą dark stylu :)



#86

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A mi się podoba niebieski z ciemny, ot! :]

PS. Jednak nie taki, jak ma Argentum w sygnaturze.

#87

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może i jestem trochę podpity, jednakże podoba mi się ten nowy styl forum. Eury nie chciałbyś poeksperymentować i dodać zielony kolor gdzieniegdzie ? Myślę iż ładnie by się komponował z resztą dark stylu


W zasadzie cały styl jest lekko zielonkawy. Ot taki brudny szmaragd. Więc nic dziwnego że zieleń by pasowała. ;) Jednak wydaje mi się że te bardziej widocznie zielone akcenty już są i wystarczy ich.



#88

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Robi się ciekawie @@ - czy zostanie wykorzystana cała paleta kolorów ? Co jest stałe na świecie to są zmiany.  Ciekawa jestem końcowych efektów. p.s. panuje ktoś nad kolorami @@ - tak aby się nie " gryzły " ?



#89

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mi się strasznie podobają nowe, zaokrąglone kształty ciemnej skórki :] I też chyba zostało coś zrobione z czcionką, bo lepiej mi się czyta.



#90

.Killer.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

23.000 postów zostało przebudowanych, dalsza przebudowa w godzinach nocnych. Forum będzie wyłączone od godziny 23-24 do rana.


Mam takie pytanie z samej ciekawości. Posty samemu poprawiasz czy posiadasz do tego jakiś specjalny skrypt?
Oraz ile zostało już poprawionych postów?

Użytkownik .Killer edytował ten post 03.08.2009 - 15:58



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych