Skocz do zawartości


Rodzice wyparli się zgwałconej 8-latki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kultura, kulturą.

Jednak ja sprawę widzę tak; jeśli wyjeżdżam do jakiegoś kraju to nie pakuję się tam ze swoimi brudnymi buciorami. Wypada i należy przestrzegać praw i zasad współżycia społecznego obowiązującego w kulturze tego państwa.

Takie coś trzeba tępić, a nie akceptować.
  • 0



#17

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1. Skoro nie do mnie do już nie zabieram głosu, choć swoją drogą nie widzę żeby ktoś coś takiego pisał.
2. Nie zawinili, ale nie o to tu chodzi. My oceniamy według naszych kryteriów, więc oceny są dosadne bo dla nas jest to niewyobrażalne. W islamie jest coś takiego jak zabójstwo członka rodziny dla honoru i według nich jest to ok, ale według nas nie i jakoś nie widzę nikogo kto by popierał takie zachowanie.
3. Po mojemu to rodziców. Trochę nie trafione było ostatnie zdanie z mojego poprzedniego postu. Chodziło mi ogólnie o przykład chorego zachowania się, bo to co zrobili rodzice według nas nie jest najlepsze co mogli zrobić.

Idę spać bo i tak już nie ma dysktutować. Co chiałem napisać to napisałem i już nie ma co rozmieniać tego na drobne.

Pozdrawiam
  • 0

#18

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czasami ludzie swoją głupotą wręcz wywołują u mnie maksymalne zdziwienie.
Żeby opuścić dziecko, które ma DOPIERO 8 lat i winić je za to, że para niewyżytych dzieciaków chciało zaspokoić swoje potrzeby seksualne...
To po 1. nie jej wina, a po 2. na wzgląd opinii sąsiadów dziecka się nie opuszcza.
  • 0

#19

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

2. na wzgląd opinii sąsiadów dziecka się nie opuszcza.


Jak widać - opuszcza się. Człowiek jest w stanie zrobić wszystko. To nasz wielki potencjał ale i zmora.
  • 0



#20

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jesus Christ on a stick...
Po prostu uwielbiam pier... w stylu "taka kultura, trzeba to akceptować". Kultura nakazująca zostawić ośmioletnie dziecko kiedy najbardziej potrzebuje zrozumienia i miłości rodziców to jakaś pomyłka. Zbombardować.

na wzgląd opinii sąsiadów dziecka się nie opuszcza.

Bullshit. Dziecka się nie opuszcza, bo to własne dziecko, a sąsiadów ma się w poważaniu. Głęboko.
  • 0

#21

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nasza wyższa kultura?? gdyby matka tej dziewczyny mieszkała np. w Holandii i poddała się aborcji połowa forum powiedziałaby że to jej wolna wola... dla mnie to i tak lepsze od tego co dzieje się już z przyzwoleniem władz i społeczeństwa w zachodniej europie. Ci rodzice może i ją porzucili ale przynajmniej nie zabili. według mnie ta dziewczynka będzie miała może faktycznie przez jakiś czas gówniane życie ale będzie je miała. Więc według tego co piszecie nasza kultura jest na o wiele niższym poziomie niż ich bo oni zostawiają swoje dziecko nie z jego winy a nasi wspaniali europejczycy je zabijają nie dając im nawet szansy na życie.
  • 0

#22

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Andross
Nie używaj w takich dyskusjach argumentu o aborcji bo jest on zbyt skomplikowany i wielostronny. Ludzie rówżnie na niego patrzą.

Jeśli uważasz że ich kultura jest wyższa to proszę bardzo jedź tam i się raduj. Jesteś kolejnym człowiekiem który nie zdaje sobie sprawy na jakim świecie żyje. Niech cię zostawią rodzice po gwałcie, potem może ktoś cię przygarnie jako niewolnika albo zginiesz z głodu bo jesteś naznaczony/-na. Zobaczymy czy będziesz wtedy wolał zginąć nie będąc tego nawet świadomy w łonie matki czy umrzeć z głodu pragnienia, ztaku zwierzaka, choroby, morderstwa - niepotrzebne skreślić.

Ogarnij się trochę i postaw się w miejscu takich osób

Pozdrawiam
  • 0

#23

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lol, każdy roztrząsa postawę rodziców, a coś najbardziej chorego w tej całej akcji jest pomijane.

9 latek (+ koledzy) zgwałcił 8 latkę

WTF?!
Jak to nie jest dowód (jeden z wielu), że rodzajowi ludzkiemu potrzebny jest reset, to nie wiem co może nim być.
  • 0

#24

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przestańcie gadać, że taka jest kultura. Jakkolwiek by to nie było, zachowaniem przyjętym ogólnie za normalne na pewno nie jest gwałcenie 8-letniej dziewczynki przez 4 chłopaków w przedziale wiekowym 9-14 lat!
  • 0

#25

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Taka jest kultura" odnosi się do poczynań rodziców ośmiolatki. Dzieci gwałcące dzieci to już zupełnie inna sprawa. To przechodzi moje pojęcie.
  • 0

#26

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam kocham ten świat, za kilka lat wyjdę z chaty i jakiś gówniarz wpakuję mi kulkę w łeb, by się popisać przed dziewczyną... Ale komu to przeszkadza, wszak "to nie nasze dziecko, niech się nim zajmą rodzice". Ta zabawa jest fajna tak długo jak redtube, do póki nie zobaczysz na nim swej córki...


"Taka jest kultura" odnosi się do poczynań rodziców ośmiolatki. Dzieci gwałcące dzieci to już zupełnie inna sprawa. To przechodzi moje pojęcie.

Sorry, ale to nikogo nie rusza. Puste słowa nie zwrócą cierpień tej dziewczynce. Tak jak i nasze biadolenie nie poprawi stanu rzeczy...

Użytkownik Mr. Makbet edytował ten post 27.07.2009 - 20:58

  • 0



#27

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PaZi nie udowadniałem że ich kultura jest wyższa od naszej chciałem porostu pokazać że żadna kultura nie jest idealna. Mam nadzieje że ktoś w końcu zrestartuje ten serwer w 2012 roku bo inaczej niedługo gracze zniszczą się na wzajem całkowicie.
  • 0

#28

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zasrany czarnych... Pewnie cała czwórka to czarnuchy...
Ja rozumiem ze to ameryka, u nich takie cos jest jak gdyby normalne bo to są podludzie ale żeby wyprzeć się dziecka z powodu który był całkowicie od niej nie zależny trzeba nie kochać własnego dziecka. Jak by mi tak córkę zgwałcili w dodatku bambusy to bym ich połamał i patrzył jak sie czołgają we własnej krwi..

Dołączona grafika
  • 0

#29 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy wolałbyś, aby twoja córka została zgwałcona białym penisem?
Zdjęcie czarnoskórego dziecka, wzbudza najwyraźniej zbyt wielką agresje.Czyn którego się dopuścił zasługuje na srogą kare, nie bronię tego.Jednak, czy lepiej by było, gdyby tego czynu, dopuścił się chłopiec z białym kolorem skóry?
  • 0

#30

Deathcore.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż, jak dla mnie ci ludzie nie są rodzicami, nie można ich tak nazywać... Opuścić biedną, 8letnią dziewczynkę, która tak naprawdę ma kiepską świadomość powagi tego gwałtu jest czymś strasznym i niepojętym jak dla mnie... I pieprzenie w stylu "taka kultura" jest żałosne.
A co do chłopców, no to... Czasem ludzie zachowują się po prostu jak dzikie zwierzęta. Kolejna niepojęta dla mnie rzecz. Mam nadzieję, że będą cierpieć kiedyś za to.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych