Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co już wiem o Tobie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#121

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Siedzę tu i płaczę ze śmiechu xD

Ja też chcę opis :D

 

A póki co- Toxic

Otwarta, rezolutna, lubi jakiś przedmiot ścisły, imponuje Ci inteligencja i umiejetność rozwiązywania zagadek, podobają się swobodnie eleganccy (np ubrani w jeansy+niedopiętą koszulę) niebieskoocy blondyni, chciałabyś być bogata w przyszłości, bliżej do ekstrawertyzmu niż introwertyzmu, najbardziej nie lubisz głupich ludzi i zajęć które nic pozytywnego ani przyjemnego nie wnoszą do Twojego życia (marnują Twój czas), masz średniej wielkości grono znajomych z którymi lubisz przebywać :)

wesoła, ambitna, lubi się czasem wygłupiać ale w nie w ekstremalny sposób

 

I naraził Ci się Staniq :D

Jestem otwarta to fakt, nawet za bardzo i zawsze mówię co myślę nawet przy szefie co skutkuje obcięciem premii :D

Niebieskooki blondyni i znów strzał w 10.

Tak chciałabym być bogata, ogólnie opisałaś mnie 9/10.

Lubię bardzo bawić się ekstremalnie a Staniq niczym mi się nie naraził to z sympatii ;)

 

Ty tak ładnie mnie opisałaś, a ja tak wszystkich z jajem ;) Jak się cieszę, że się pośmialiście.

 

 

@ Entera

Szczupła szprycha lubiąca szpile i miniówki ale tylko na wyjściach towarzyskich, dobre wyniki w szkole były jej dodatkowym atutem. Łamacz męskich serc. Brązowe włosy i ciemne oczy. Samotna. Poprzedni partner nie zaoferował Ci tego czego oczekiwałaś dlatego puściłaś go w maliny. Awatar świadczy o czymś ciężkim, może muzyka może osobowość a może jedno i drugie. Jak kocha to na zabój. Nie lubi flegmatyków i zakupów przez internet. Wrażliwa na piękno i czułe słówka. Łatwowierna dlatego mężczyźni to wykorzystują. Jest pyskata. Interesuje Cię wszystko co niewidzialne dla ludzkiego oka.

 

@ Daniel.

Mamlas. Młody mężczyzna bez nałogów, dba o swój wygląd i poszukuje partnerki na stałe, ale żadna nie dorównuje matce. Jest przystojny i wykształcony, bardzo wrażliwy w sumie "ciepłe kluchy". Lubi sport i popisy na siłce. Zmotoryzowany. Czas wolny spędza aktywnie. Jest rudy i owłosiony, nie depiluje się. Zakochany i utkwiony w strefie "friendzone". Zna angielski lecz fascynuje go Rosja, w przyszłości chce zacząć uczyć się tego języka. Lubi samotne wieczory przy muzyce. Ma psa w domu.

 

@ szczyglis

Czeka Cię kara za nieopłacony abonament radio-telewizyjny.





#122

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To napisz coś o mnie jak chcesz. Zobacze jak ci pójdzie.



#123

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Wszystko

W awatarze masz gościa z kartami pewnie tarota więc jesteś jego przeciwieństwem. Stąpasz twardo po ziemi i w żadne bajki o ufo / duchach / wampirach / zombi nie wierzysz. Fan motoryzacji. Masz duży rozmiar buta i śmierdzą Ci stopy. Szczęśliwy w związku. Masz stałe grono przyjaciół i regularnie się spotykacie. Lubisz kino i dobre filmy. Nosisz wygodną bieliznę i ubrania. Zwolennik szybkich aut i domowego jedzenia. Nie lubisz prania i nie sprzątasz po sobie. Sexoholik. Wszędzie musisz wetknąć swój nos. Interesujesz się podróżami i fascynuje Cię daleki wschód. Masz duże piwne oczy a Twój rozmiar to L-XL.





#124

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gość w awatarze ma zwykłe karty. Tego dobrze nie widać bo jak wiadomo awatary są przeważne małe.
Nie wierzę w duchy i tym podobne rzeczy, to można wyczytać z tego co pisze.
Fanem mototoryzacji nie jestem. Lubie pooglądać sobie fajne auta i poczytać o nich ale nie znam się zbytnio na kwestiach technicznych. Rozmiar buta mam duży bo około 44 więc tu trafiłaś. Giry myje codziennie więc nie waniajet.
Nie jestem w związku z nikim więc pod tym względem nie mam szczęścia.
Luźne ubrania to prawda. Domowe jedzenie też, ale pitce kupne i inne rzeczy też lubie.
Prania nie lubie mam paru znajomków. Oczy bardziej niebieskie.
Daleki wschód mnie nie interesuje, podróże też nie specjalnie.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 08.11.2016 - 10:20




#125

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szczupła- nope... chociaż od początku wakacji zrzuciłam 18 kilo, jeszcze z 5-10 i wtedy będę w sam raz, chuda być nie chcę :P mini... najkrótszą spódnicę mam do 2/3 uda i nie ubierałam jej od uroczystego rozpoczęcia studiów. Łażę w długich spodniach. Czasem nadrabiam dekoltem :P Szpilek nienawidzę, chodzę w wygodnych, najchętniej skórzanych butach. Mam chłopaka od chyba trzech lat,jakby nie to że widzimy się nie częściej niż raz w tygodniu to bym już pewnie gadzinę wredną zatłukła :P łamacz- nie lubię nic nikomu bez powodu łamać. Nie kocham na zabój- to nie zdrowe :D Od "nie lubi zakupów przez internet" do "jest pyskata" włącznie wszystko się zgadza- no i muzykę lubię ciężką.

Włosy brązowe, ale oczy mam jasno zielone :)

 

Edit:

Zerknęłam stronę wstecz...

Noxili ja bym tę fotkę w szambie albo w bagnie zobaczyła :D irokez i mikołaj też nieźle brzmi


Użytkownik Enetra edytował ten post 08.11.2016 - 19:33




#126

Kurajmo22.
  • Postów: 37
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A o mnie ktoś coś napisze?

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

#127

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A o mnie ktoś coś napisze?

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

bez nałogów, nie lubisz pracować w budownictwie za to mógłbyś zajmować się starszymi... i jak? :szczerb:



#128

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@The Toxic

@ Wszystko
W awatarze masz gościa z kartami pewnie tarota więc jesteś jego przeciwieństwem.

Gość w awatarze ma zwykłe karty.

To tam są jakieś karty???   :hm:

Przez wszystkie lata byłem przekonany, że ten gość w avatarze trzyma w ręku kamień. Całe życie w nieświadomości...  :facepalm:

PS. Dlaczego miałbym płacić karę za abonament radiowo-telewizyjny? Skąd masz takie dane? Jesteś szpiegiem? Pracujesz na Woronicza? Źle mi życzysz? Wszystko na raz?

 

The Toxic.

Wścibska i lubi źle ludziom życzyć (ale tylko trochę). Pracuje w miejscu związanym z telewizją lub innymi mediami. Ma luźny stosunek do życia, liberalne poglądy i lubi sobie poflirtować. Uwielbia seks, prawdopodobnie jest nimfomanką. Chłopów trzyma krótko i ustawia ich w kącie. 


Użytkownik szczyglis edytował ten post 08.11.2016 - 21:40




#129

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@TheToxic

 

 Ciekawy jestem jak bardzo się pomylisz w mojej charakterystyce :))





#130

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Kurajmo22

W awatarze ma czerń i biel więc jest osobą niezdecydowaną, sam nie wie czego chce. Szybko się nudzi. Sknera do kwadratu. Nie lubi być w centrum zainteresowania. Brak zęba świadczy o bójce. Kibic, lubi mecze nie tylko w TV. Średniej budowy ciała, ubierający się  w luźne jeansy i koszulkę. Chojnie obdarzony przez naturę dlatego wśród kobiet nazywany jest " Rasputinem 2". Szatyn o niebieskich oczach. Nie zarabia dużo.

 

@ Panjuzek

Żonaty pantofel. Idziesz przez świat z podniesioną głową i nie boisz się porażki. Twój awatar to realne zdjęcie, świadczy to że jesteś odważny, masz dystans do siebie, lubisz żartować i jesteś wsparciem dla wielu osób. Słucha ciężkiej muzyki, może metalu lub grunge. Nie lubi teściowej. Zarabia zdecydowanie za mało. Ma skłonności do hazardu. Kiedyś koncertował, grał na bębnach i gitarze. Ma kochankę.

 

@jako_taki

Był w wojsku, ale nie w marynarce. Żonaty i rozwiedziony. Płaci alimenty z których chciał się sprytnie wywinąć. Wysoki i barczysty. Zastanawia się nad zmianą pracy która go przytłacza. Ma sporo mandatów. Nosi okulary lub będzie je mieć. Pali papierosy i pije wódkę po której jest agresywny. Nie stały w uczuciach. Elegancik. Lizus szefa. Marzy o cycatej blondynie.

 

@ szczyglis

Jesteś szpiegiem? Pracujesz na Woronicza? Źle mi życzysz? Wszystko na raz?

- Nie nie jestem szpiegiem

- Pracuję w branży przemysłowej, automatyka i pomiary 

- Absolutnie

- Nigdy w życiu

 

The Toxic.
Wścibska i lubi źle ludziom życzyć (ale tylko trochę). Pracuje w miejscu związanym z telewizją lub innymi mediami. Ma luźny stosunek do życia, liberalne poglądy i lubi sobie poflirtować. Uwielbia seks, prawdopodobnie jest nimfomanką. Chłopów trzyma krótko i ustawia ich w kącie.

 

Wścibska nie i denerwują mnie takie osoby, potrafię solidnie ochrzanić jak ktoś za dużo wtrąca się w cudze życie, nie życzę źle nikomu sama trochę przeszłam więc niech każdy ma jak najlepiej. Pracuję jako automatyk branża elektryczna. Mam bardzo luźny stosunek oj tak. Liberalizm to moje drugie imię. Flirt owszem, seks jak najbardziej. Nimfomanka? A co to znaczy? Jeśli nimfomanka potrzebuje tylu stosunków co mężczyzna to tak, jestem nią. Owszem trzymam krótko i to bardzo. 

 

Jak żeś to wyczytał z tego sztucznego oka to ja nie wiem  :szczerb: .

 

@ Staniq

 

Oooo Ty nie masz żółtych zębów, Ty masz je krzywe. A wszystko przez ssanie smoczka. Aparat ortodontyczny niewiele pomógł. Ale nie martw się niedługo zęby same wypadną  ;p





#131

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

 

@jako_taki

Był w wojsku, ale nie w marynarce. Żonaty i rozwiedziony. Płaci alimenty z których chciał się sprytnie wywinąć. Wysoki i barczysty. Zastanawia się nad zmianą pracy która go przytłacza. Ma sporo mandatów. Nosi okulary lub będzie je mieć. Pali papierosy i pije wódkę po której jest agresywny. Nie stały w uczuciach. Elegancik. Lizus szefa. Marzy o cycatej blondynie.

 

 

Wow,

w wojsku był, żonaty ale nie rozwiedziony (akurat traf chciał dziś mamy rocznicę, serio dziś 09.11. oj mija 14 lat ciekawego pożycia :szczerb: ) qrcze alimenty faktycznie płace ale to jeszcze czasy przed małżeńskie, Wysoki i barczysty? 188/107, oj prace faktycznie bym zmienił ze względów czysto zdrowotnych, mandaty może 2 w życiu, okulary na pewno będę nosił hehe, pale i piję (piję bo może dziwne i mało popularne ale lubię dobre trunki jednak już nie tyle co wcześniej) agresywny byłem kiedyś a raczej nadpobudliwy, w uczuciach stały, stały. Przyjemnie się czuć czystym i schludnym, elegancik? (muszę się swojej księżniczce podobać). Nie tyle lizus co raczej dbam o własne interesy, a co do marzeń to kto ich nie ma, jednak to tylko strefa marzeń. 

Nawet nieźle wyszło, chapeau bas.



#132

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Staniq

Oooo Ty nie masz żółtych zębów, Ty masz je krzywe. A wszystko przez ssanie smoczka.

 

Raczej ssanie cyca. Niestety, jestem w tej mniejszości, co nigdy smoczka nie ssała. Wolałem cyca. Dzisiaj też wolę.





#133

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ 白狼

 

Brak awatara. Lubi się chować i żyć w ciszy, ceni sobie spokój. Młody mężczyzna, być może jeszcze się kształci albo nieuk co nie zdał. Lubi rysować i słucha dużo muzyki wkurzając przy tym sąsiadów. Gaduła. Klepie jęzorem więcej niż kobieta. Dusza towarzystwa. Bujna czupryna świadczy o braku przyjaźni z grzebieniem. Ma wiecznie słuchawki w uszach. Podrywa kilka dziewczyn na raz. W przyszłości chce zostać ginekologiem.





#134

Terra..
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się też dołączam do zabawy. Napisał by ktoś o mnie? ;) 



#135

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomysł polega na tym iż Ty napiszesz o innych a inni zrobią to samo. Akcja - reakcja.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych