Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stare, dobre Paranormalne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#16

Pierce.
  • Postów: 153
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Faktem jest, że ostatnio dyskutujemy tylko nad zdjęciami UFO/Duchów, prowadzimy konflikty niezbrojne katole vs. ateusze :P Gadamy o konfliktach na świecie, no i poruszamy etykę, ostatnio często o aborcji, badaniach nad komórkami macierzystymi itp. Od czasu do czasu zawiąże się ciekawa rozmowa na temat jakiegoś newsa ze świata. Jak widać niewiele tematów jest paranormalnych :)


Tak jest nie przeczę, powinniśmy to zmienić.

Jedną z opcji jest staranne wyczyszczenie ciekawych wątków zarośniętych spamem. Osobiście nie wierzę, że ktoś zgodził by się na tak czasochłonną pracę. Nie trzeba by było porywać się na każdy temat z od razu, jedynie stopniowo przyglądając się czy włożony wysiłek przynosi jakieś efekty. Czy było by to "stare dobre" czy "nowe dobre" nie ma znaczenia, ważne że bardziej przyjazne userom.
  • 0

#17

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy wyczerpanie? Myślę, że gdyby w dobrym tonie było odświeżać stare tematy, to nowi użytkownicy byliby bardziej aktywni. W momencie, gdy wypada im odpowiadać się tylko w tematach nowszych, mają trochę mniej wyboru.
Nie zgadzam się, że tematy się 'kończą'. Winę za 'spowolnienie' forum przypisywałabym bardziej okresowi wakacyjnemu. Ja przyznam szczerze, że choć jeszcze parę miesięcy temu przesiadywałam tu godzinami, teraz więcej czasu zabiera mi gra w pokera i nie siedzę tu tak często, ani tak długo jak bym tego chciała. Tęskni mi się trochę za tym czasem, kiedy tu przybyłam, a samo paranormalne po prostu ewoluuje.
  • 0

#18

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jaki okres wakacyjny, od października do teraz na forum widać mniejszą różnicę niż w 2007 roku między dwoma miesiącami

A forum się rozpadło głównie przez te błędy, wolne otwierania się, zamykanie tematów i skórkę która wygląda jak światło w tibii 7.2 (różnokolorowe kreski ładnie wyglądające tylko z odległości 20 metrów, zalleży też od wielkości ekranu)(sprawdzałem na 5 komputerach)

A kiedyś na forum w niedługim czasie powstawało tyle stron na temat co teraz powstaje na dział.

I jeszcze te mało paranormnalne newsy i tematy. Jakby na stronie głównej znowu zaczęły pojawiać się newsy "Pięć osób w tej samej rodzinie umarło w wannach 21 października" zawierające bardziej paranormalne treści i reklama to by forum się poruszyło.

Osobiściee przyznaję, że kiedyś gdy w wyszukiwarkę wpisałem "BrainWave Generator", na 3 miejscu wyskoczyl mi temat na forum tibia.net.pl, w którym było napisane, że "za pomocą tego programu łatwiej wejdziemy w OOBE lub LD" z założeniem, że ten kto czyta wie co to jest. W związku z tym forum trzeba reklamować na każdych stronach, nie tylko na paranormalnych.

A co do super moderatorów to juz lepiej, ale też miałem w sygnaturze reklamę tibii bardzo długi czas (z dopiskiem "zauważyłem że każdy kto napisze o world of warcraft ma nad avatarem banned, wiec pisze duzymi literami: tibia") i nawet mi jej nikt nie zmienił, a o world of warcraft jest bardzo rzadko pisane na forum, więc trudnoo to udowodnić.

Na forum jestem jakieś 3 lata + jakiś 1 rok bez zarejestrowania.

Kiedyś głównie nabijałem posty ale teraz głównie nabijam znaków na post (na pewnym forum napisałem własnoręcznie tak dużo, że przekroczyło 65535 znaków i musiałem 2 części zrobić).

Osobiście wolę te dawne czasy, że w dobrych tematach po 600 stron było i co przejście do następnej pojawiało się kilka. (2007 rok)
  • 0

#19

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak tak to wszystko prawda, kiedyś forum było inne ale o tym jużem pisał. Cieszy me serce, że ktoś się podobnie na to zapatruje. Wierzę, że dobro i tak powróci.

i pozdrawiam bo zdrowie jest najważniejsze, zawsze.
  • 0

#20

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja wole jak dany temat komentuje góra 10 osób. W przypadku bezkrwawych starć katolicy vs rest of world to rzeczywiście jest tego dużo. Ale z czego to wynika? Praktycznie w każdym temacie ujawnia się swoje poglądy więc to tak samo wychodzi :D Pozatym ja z Romczynem bardzo chętnie walczę. Zwłaszcza jak nam później połowe postów skasuje moderator :) Człowiek wariuje i nie wiem do czego się odnieść. Czasem jak czytam te tematy z usuniętą połową postów to sie zastanawiam: WHAT THE HELL?! :D
Ale ogólnie jest okej. No bo ile można mówić o ufo albo o duchach, podróżach astralnych etc.
  • 0

#21

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

i pozdrawiam bo zdrowie jest najważniejsze, zawsze.

Na Titanicu też wszyscy byli zdrowi.

Nigdy nie zrozumiem rozczulania się nad wyglądem forum. Ważne żeby oczu nie wypalało i żeby miało dobra treść.
  • 0

#22

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja się pytam: Skąd tu znowu wziął się Wujek Mechanik?
Wujku błagam cię, nie wypowiadaj się na tym forum, bo niszczysz nam zdrowie psychiczne, a zdrowie jest najważniejsze.

Pozatym ja z Romczynem bardzo chętnie walczę. Zwłaszcza jak nam później połowe postów skasuje moderator smile2.gif Człowiek wariuje i nie wiem do czego się odnieść. Czasem jak czytam te tematy z usuniętą połową postów to sie zastanawiam: WHAT THE HELL?! biggrin3.gif

Jakie walczę? Przecież my tylko kulturalnie dyskutujemy i wymieniamy się opiniami :) Co do tego o skasowanych postach to fakt, trzeba było drugi raz to samo pisać i przez PW dojść do tego co się stało w temacie :P ;)
  • 0



#23

Brykus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"I jeszcze te mało paranormalne newsy i tematy. Jakby na stronie głównej znowu zaczęły pojawiać się newsy "Pięć osób w tej samej rodzinie umarło w wannach 21 października" zawierające bardziej paranormalne treści i reklama to by forum się poruszyło."


Właśnie dlatego forum podupadło. Na początku pisali bajki o pięciu osobach w tej samej rodzinie które umarły w wannie 21 października, teraz już takie newsy rzadko się pojawiają. Łatwe newsy, takie których userzy chcą, bo taka jest prawda, ja sam lubię czasem poczytać jakieś brednie w które tylko idiota by uwierzył. Forum teraz 'awansowało' na wyższy poziom, nie pojawiają się tu już takie tematy i dlatego zainteresowanie jest mniejsze. Sensacji już nie ma i tyle. Gdyby się zdarzyło kilka kataklizmów na ziemi, jakieś tsunami czy zabójstwo jakiegoś prezydenta od razu by było weselej na forum.


Takie jest moje subiektywne zdanie.
  • 0

#24

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja się pytam: Skąd tu znowu wziął się Wujek Mechanik?

Chyba przez "amnestię" tak zwaną. Mówiłem Eury'emu, żeby przemyślał jeszcze raz sprawę amnestii... mówiłem.
  • 0



#25

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hahahahah

Wujku błagam cię, nie wypowiadaj się na tym forum, bo niszczysz nam zdrowie psychiczne, a zdrowie jest najważniejsze.

Romczyn


A ja uważam że Wujek stanowi pewnego rodzaju "swoisty" folklor tego forum. Nikogo nigdy nie obraża, a jego posty rozluźniają nadętą atmosferę. Wydaje mi się, że warto mieć takiego rodzynka.

A co do zdrowia psychicznego to jak wchodzę na forum i czytam pod tematem taką odpowiedź, która jest pisana tak jakby to był oczywisty fakt "Każdy wie że równanie 2 + 2 daję wynik 4" to dopiero moje (nie)zdrowie psychiczne zostaje nadszarpnięte.

Z tego co wyczytałam na tym forum to przed "wejściem" duszy w nowe ciało Anioł Zapomnienia składa pocałunek na ustach duszy aby nie pamietała poprzedniego wcielenia. Aby pamiętac poprzednie wcielenie można uniknąć pocałunku Anioła, to tyle ile pamietam wyczytawszy z artykułów.

KajaKraft


  • 0

#26

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja się pytam: Skąd tu znowu wziął się Wujek Mechanik?

Chyba przez "amnestię" tak zwaną. Mówiłem Eury'emu, żeby przemyślał jeszcze raz sprawę amnestii... mówiłem.

teraz juz wiesz dlaczego Eury jest adminem a nie ty, przestępcom takim jak ja trzeba dać drugą szansę, której oczywiście nie wykorzystam bo dalej jestem niewierzący i dalej cie nie lubię i uważam za zakompleksione dziecko

warn nr 1 jak się zapewne słusznie domyślam, nie zapomnij żeby warna dał mi ktoś inny, będzie wyglądało że to nie twoja robota
  • 0

#27

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ma ktoś może jakiegoś screena z dawnego forum bo to co moderatorzy zrobili z forum to jest po prostu skandal.
  • 0

#28

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

teraz juz wiesz dlaczego Eury jest adminem a nie ty, przestępcom takim jak ja trzeba dać drugą szansę, której oczywiście nie wykorzystam bo dalej jestem niewierzący i dalej cie nie lubię i uważam za zakompleksione dziecko


Recydywistów trzeba przyciąć przy korzeniu, bo nigdy się nie zmienią ; )
  • 0



#29

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja się pytam: Skąd tu znowu wziął się Wujek Mechanik?

Chyba przez "amnestię" tak zwaną. Mówiłem Eury'emu, żeby przemyślał jeszcze raz sprawę amnestii... mówiłem.

teraz juz wiesz dlaczego Eury jest adminem a nie ty, przestępcom takim jak ja trzeba dać drugą szansę, której oczywiście nie wykorzystam bo dalej jestem niewierzący i dalej cie nie lubię i uważam za zakompleksione dziecko

warn nr 1 jak się zapewne słusznie domyślam, nie zapomnij żeby warna dał mi ktoś inny, będzie wyglądało że to nie twoja robota


Widzę następny stary użytkownik wrócił do nas. Fajnie, że tobie też odwiesili bana, dawno Cię nie było :)
  • 0



#30

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja się pytam: Skąd tu znowu wziął się Wujek Mechanik?

Chyba przez "amnestię" tak zwaną. Mówiłem Eury'emu, żeby przemyślał jeszcze raz sprawę amnestii... mówiłem.

Również nie potrafie wytłumaczyć motywacji szefa forum, ale dzięki temu mam aktywne konto, i taki użytkownik jak Inga edyta. Poza tym 2 lata temu sam założyłem temat-propozycję amnestii :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych