Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stare, dobre Paranormalne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#31

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

teraz juz wiesz dlaczego Eury jest adminem a nie ty, przestępcom takim jak ja trzeba dać drugą szansę, której oczywiście nie wykorzystam bo dalej jestem niewierzący i dalej cie nie lubię i uważam za zakompleksione dziecko


Recydywistów trzeba przyciąć przy korzeniu, bo nigdy się nie zmienią ; )

ej ja cie kojarzę, nie wiem skąd ale chyba cię nie lubiłem

a amnestia została ogłoszona gdyż administracja chce podnieść poziom forum, zobaczyli wreszcie że zbanowanie najbardziej wartościowych użytkowników było odstrzeleniem sobie jaj
  • 0

#32

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ej ja cie kojarzę, nie wiem skąd ale chyba cię nie lubiłem

a amnestia została ogłoszona gdyż administracja chce podnieść poziom forum, zobaczyli wreszcie że zbanowanie najbardziej wartościowych użytkowników było odstrzeleniem sobie jaj



Twój wybór, twoje prawo. ; ) Tylko nie zapomnij pisać o tym w każdym poście, żeby każdy zobaczył jakim jesteś buntownikiem i jak bardzo lejesz na wszystkie zasady. ( Koleś GIT ? ;d )

Czy wszyscy odbanowani są wartościowi? Może inaczej - barwni. Tak jak smerf na naziolskim koncercie.
  • 0



#33

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Amnestia to miły akcent, może forum w końcu odbije się od dna i pójdzie w górę :)
  • 0



#34

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oby, moim zdaniem to właśnie te bany doprowadziły do takiego zastoju.
  • 0



#35

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ma ktoś może jakiegoś screena z dawnego forum bo to co moderatorzy zrobili z forum to jest po prostu skandal.

Tak, to jest skandal! Skandal, że jest na forum ktoś, kto pilnuje porządku i egzekwuje od userów przestrzeganie regulaminu i netykiety. Skandal, że hej! <wrzask z przytupem>
  • 0



#36

Shunkan.
  • Postów: 24
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy mogę się wypowiadać bo jestem nowym użytkownikiem, ale napiszę. To prawda, że na forum aktualnie wieje nudą. Gdy szukam ciekawego tematu to często cofam się o kilka stron działu do tyłu, a jak już znajdę to co mnie interesuję to okazuje się, że ostatni post został napisany w 2007-połowie 08 i nie odkopuję bo jeszcze warna załapię.
  • 0

#37

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy mogę się wypowiadać bo jestem nowym użytkownikiem, ale napiszę. To prawda, że na forum aktualnie wieje nudą. Gdy szukam ciekawego tematu to często cofam się o kilka stron działu do tyłu, a jak już znajdę to co mnie interesuję to okazuje się, że ostatni post został napisany w 2007-połowie 08 i nie odkopuję bo jeszcze warna załapię.

Jak tylko masz coś ciekawego do dodania to odkopuj, może dyskusja od nowa się zacznie i odświeżysz forum, a jak jednak nie to przecież nic się nie stanie. Tak myślę przynajmniej :roll:
  • 0



#38

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cieszymy się tak, jak byśmy witali marnotrawnych: córki i synów ^^ ....
  • 0



#39 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

ja jestem po dłuższej przerwie i stwierdzam, że mi sie podoba forum admin podąża za duchem czasu :D zeitgeist :D
  • 0

#40

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja jestem stosunkowo nienowy, powiedzmy, że z drugiej fali. Zarejestrowałem się w 2007, siedzę od 2006 roku. Ta wspominana tajemniczość musiała przeminąć z wiatrem, każdy tu każdego już zna. Poziom wypowiedzi, ten merytoryczny, spadł z dwóch przyczyn: po pierwsze, każdy już wypracował swoją markę; po drugie, forum stało się gigantem, wszystko skłania się teraz w kierunku konkursu popularności, ostentacyjnego zbierania punktów reputacji i nabijania postów.

Trzymać się należy reguły Google'a: "Don't be evil". Trochę się chyba zachłysnęliśmy tym wszystkim.

Przyznam, że to ja chyba się zachłysnąłem najbardziej, przepraszam. Za bardzo odszedłem od pierwotnego punktu zainteresowania, więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję...
  • 0



#41 Gość_Szej-hulud

Gość_Szej-hulud.
  • Tematów: 0

Napisano

Gdy szukam ciekawego tematu to często cofam się o kilka stron działu do tyłu, a jak już znajdę to co mnie interesuję to okazuje się, że ostatni post został napisany w 2007-połowie 08 i nie odkopuję bo jeszcze warna załapię.

Jeśli temat jest wg Ciebie interesujący to z pewnością bez problemu napiszesz ciekawego posta jako komentarz wątku. Wtedy za odkopanie nikt nie powinien mieć do Ciebie żadnych pretensji. Przynajmniej nie ja ^^"
  • 0

#42

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pamiętam jak w "Poznajmy się" w HYDEPARK była plaga mówienia o jedzeniu kotów. :) Był zakaz mówienia o kotach na paranormalne.
Mmmmm. Te hasła czy masz kota? Jest tłuściutki? Jak smakuje?
To były czasy... Ale w tydy zakończyły się dla mnie BANEM :)
  • 0

#43

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Taa, ale jakiś czas temu jeszcze pytanie o kota zawsze judas zadawał :)
  • 0



#44

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na forum są nowi ludzie! Nowa krew! Nowa siła! To my, nowe pokolenie Paranormalne.pl! :D

Zajmiemy się tym :)
  • 1



#45

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest też trochę starych. :PP
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych