Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stare, dobre Paranormalne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dużo z nas pamięta dawne czasy, tą ciemnogranatową skórkę i obleganie, że zanim otworzył ci się temat po napisaniu odpowiedzi to już była druga odpowiedź. Długoo czasu tak było. A potem się zaczęło. Regularne zmiany skórki, błędy 500 ileś, długie otwieranie się, spadek popularności.

Proponowałbym, żeby na liście była dostępna tamta niezawodna, niewzapomniana skórka i wszystkie z historii, żeby po dodaniu nowej skórki stara skórka nie była usuwana.

I z wersjami beta to powinno tak być: Werssję beta sam musisz włączyć, bo jak nie włączysz to będziesz mieć starą wersję, a nie wersja beta sama wskakuje i na dodatek nie możesz jej wyłączyć, i wtedy są żółwiienia się i błędy 500ileś, któórych się nei da ominąć.
  • 0

#2

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Postepu nie da sie zatrzymac:)
  • 0

#3

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Aha i najlepiej przywrócić stary cytat na górze strony, bo bardziej pasował do strony i nie był taki ogólny.
  • 0

#4

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam nawet chyba gdzieś na dysku parę zapisanych stronek, z początków działalności forum, ponieważ zgrywałem je kumplowi, który wtedy nie miał neta, a interesował się zjawiskami para. Wtedy czytając je, nie obchodziło mnie jaka jest szata graficzna itp...
  • 0



#5

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

skórka jest bardzo ok.
Dawnych lat, gdy był taki ruch na forum też mi brakuje, no ale tematy się wyczerpują i nie poradzisz.
Troszkę to też przez zbanowanie niektórych użytkowników. Jakieś pół rok temu (nie pamiętam dokładnie) była spora czystka i po tym forum tak jakoś osowiało.
Rok i siedem miesięcy już jestem na tym forum, na żadnym innym tak długo nie byłem :)
  • 0



#6

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawda VRP wiele przeszło w swej historii, wzloty i upadki... każdy kto dłużej tu siedzi pamięta starcia pomiędzy moderacją i userami, jak i pomiędzy bardziej znanymi userami. Jak wiele by nie przeszło zawsze będzie forum wiodącym na polskiej arenie zjawisk paranormalnych a priori nie uważam aby skórka miała większe znaczenie, liczy się treść.
  • 0



#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne - jako wiodące forum para - sceptyków?
  • 2



#8

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ze sceptykami to dobrze bo mam z kim rozmawiać :) A co do forum to myślę, że nie ma co narzekać tylko dać więcej z siebie, żeby forum było ciekawsze. Romczyn pisał, że tematy się wyczerpują i miał rację. Ile można dyskutować na temat: " OOBE" albo " Kłamstwa Kościoła". Ale jest ten plus, że jest dużo nowych tematów, w których chętnie zabieram głos. To od nas zależy jak to forum będzie funkcjonować! Aha zapomniałym, że dobre jest, iż im mniej użytkowników tym bardziej się znamy. Potem wiem czy Mr. Makbet to żartował czy mówił poważnie :D A w wypadku, gdy jest dużo nieznajomych to nigdy nic nie wiadomo.
  • 0

#9

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie obecna skórka >>>>> dno i góra mułu >>> poprzednie skórki.


Fakt kiedyś było tu ciekawiej.
  • 0



#10

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja pamiętam te dawne czasy, wtedy na forum był całkiem inny klimat :)
  • 1



#11

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się, było dużo ciekawiej i jakoś tak czytelniej, wszystko było logicznie poukładane. Było mniej userów. To forum było stosunkowo nowe kiedy tu dołączyłem i było jakoś tak bardziej tajemniczo, teraz to wszystko spowszedniało. Nie wiem czy to wina nowych użytkowników, czy tego, że po prostu niektóre tematy się wyczerpały. W końcu ileż można pisać w kółko o mistyfikacji lądowania na księżycu? Teraz zaglądam tu już praktycznie tylko po to żeby zobaczyć co się dzieje w świecie bo na "zwykłych" portalach informacyjnych nie wszystko można znaleźć :)



PS. 100 Post :beer: xD Po prawie 3 latach obecności na forum xD
  • 0



#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Forum odbiciem nas @@ ...
  • 0



#13

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zmiany są ale czy ja wiem czy na gorsze, od kiedy jestem na forum, a jestem już 2,5 roku to zawsze ktoś narzekał, a to że szata graficzna, a to że dzieci neo ale i tak moim zdaniem forum trzyma poziom i zapewne będę tu wpadał do póki będzie istnieć :) .
  • 0

#14

Pierce.
  • Postów: 153
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Stare" było lepsze? Nie sądzę...

Poziom wypowiedzi rósł wraz z upływającym czasem, a gdymym miał kogoś obwiniać za stagnację na forum, to obarczyłbym tym dawnych userów. Pominę fakt, że te natychmiastowe posty o których pisze autor wątku były zwykłym spamem a ich autorom należało urwać genitalia [ups nie pominąłem]. Zarejestrowałem się rok temu, oczywiście długo wcześniej zaglądałem na stronę anonimowo. Przejrzałem sporą część tematów i mogę stwierdzić im starszy tym bardziej zabity jednolinijkowymi postami, bardziej oddalone rozmowy od głównego nurtu. Czy tematy się wyczerpały? Wg mnie na jedynie niewielka ilość. Niektóre zostały zamknięte, w innych strach się wypowidać gdyż masa userów tylko czeka aż zabierzesz głos by cię skarcić i nabrać w ten sposób w oczach innych.

To my tworzymy to forum dlatego wygląda tak jak wygląda. Nigdy nie twierdziłem, że przepadam za obecną społecznością, razi mnie każde większe skupisko homo sapiens. Ogólnie moge powiedzieć, że forum radzi sobie dobrze, niespodziewanie dobrze i do tego co było raczej nie powrócimy. Zawsze pozostaje miejsce na działania dawnych ludzi - twierdzisz że było lepiej? - to dlaczego nikt ze starszych nie jest zaangażowany w przywracanie wcześniejszegos stanu?
  • 0

#15

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Faktem jest, że ostatnio dyskutujemy tylko nad zdjęciami UFO/Duchów, prowadzimy konflikty niezbrojne katole vs. ateusze :P Gadamy o konfliktach na świecie, no i poruszamy etykę, ostatnio często o aborcji, badaniach nad komórkami macierzystymi itp. Od czasu do czasu zawiąże się ciekawa rozmowa na temat jakiegoś newsa ze świata. Jak widać niewiele tematów jest paranormalnych :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych