Skocz do zawartości


Zdjęcie

OBUDŹMY Polskę!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

#46

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie kolego, to w co wierzysz może nie być prawdą ja dopuszczam do siebie myśl że mogę się mylić, a ty?


Są rzeczy których jestem pewny w 100%.
Takie których jestem pewny w 99% - prawie pewność.
Takie w które powątpiewam - nie wiem jak je oceniać.
I takie w które nie wierzę - 100% pewność, że nie są prawdziwe.

Nie jest tak, że wszystko należy do grupy 100%. To oczywiste. Musiałbym mieć dostęp do całej wiedzy by móc wszystko mieć w grupie 100% pewności, że są prawdą lub nie. Czyli wg różnych nazewnictw, być oświeconym Buddą, prorokiem i jasnowidzem, czy też mieć dostęp do tzw. kronik Akaszy. W różnych kulturach różnie taka wiedza była nazywana.

Karmiąc ludzi jakimiś paranormalnymi sprawami, na których połowę nie masz dowodów tylko zniechęcić słuchaczy. Kto miał w to uwierzyć to uwierzył, żaden człowiek pracujący całe dnie by utrzymać rodzinę nie będzie sobie zawracał głowy spiskami czy reinkarnacją, ale może będzie lepiej żył na tym świecie gdy przekonasz go by zaczął zmieniać siebie i czynić dobro.


Piszesz wiele mądrego i podzielam Twoje zdanie. Innych argumentów można użyć na forum paranormalnym a innych w mało-miasteczkowym domu kultury. Na tej zasadzie na której naukowy język profesora, nie do końca może być dobry do porozumienia się z nastolatkiem z jakiejś subkultury :)

Ten tekst wrzuciłem, bo on mnie poruszył. Widzę w nim wiele podobieństw do słynnych Protokołów Mędrców Syjonu, a także różnych planów Illuminatów, które na różne sposoby wyciekały do Internetu. Poza tym, że mam oczy otwarte i widzę wiele zależności między tamtym i rzeczywistością.

Sporo artystów także zna te rzeczy, bo wielu ludzi się do nich zgłasza z różnymi newsami, tekstami piosenek itp. Polecam np. wsłuchać się w tekst piosenki Black Eyed Peas - Where is the Love. Mądry tekst i nawiązuje do paru kwestii z tej listy wyżej :)

W każdym razie na pewno nie będzie to (cytowany tekst z poprzedniego mojego posta) coś co w pierwszym momencie się pokaże ludziom. Sam na "uświadamianie się" poświęciłem kilkaset albo i kilka tysięcy godzin czytania, oglądania, myślenia i to nie jest takie "hop siup" to musi potrwać. Tym bardziej warto wcześnie zacząć :)

Jak ktoś nie ufa i nie wierzy takim tekstom jak ten zacytowany przeze mnie wyżej. Spoko :)
Ja np. nie wierzę w dobre zamiary Illuminatów, ani w to, że oni nie istnieją, jakie to myśli niektórzy tutaj próbują przemycać. Wystarczy spojrzeć na plan stolicy USA - Washington D.C., okolice Capitolu, czy też na słynnych jedno-dolarowy banknot. Nie trzeba daleko szukać by się przekonać kto steruje tym mocarstwem co na swym koncie ma takie grzechy jak: niewolnictwo i rasizm wobec Czarnoskórych, wymordowanie kilku milionów Wietnamczyków, miliona Irakijczyków i wielu wielu innych osób.

Tu na forum, w ramach projektu nie ma zbytnio sensu uświadamiać ludzi. Bo tu wszystkie info jest, wystarczy wejść do innego działu i tam to znajdziecie. Dużo mniejsze szanse na poznanie prawdy mają ludzie z dala od takich miejsc. Więc wybacz Tekeeus ale nie będę Cię tu uświadamiał, od tego są inne tematy. Tutaj temat jest na temat projektu "budzenia" Polski.

Pozdrawiam Was :) i czy uważacie Biblie za autorytet czy nie, to zapamiętajcie mądre słowa z niej: "po owocach ich poznacie". Teraz pomyślcie co robi USA w Iraku i już wiecie z kim macie do czynienia :) Popatrzcie co robili wysłannicy Kościoła "nauczając" w kolonizowanej Afryce czy obu Amerykach. Popatrzcie co robili faszyści. Popatrzcie co robili komuniści w Polsce.

Nie patrzcie na to co mówią, tylko co robią. Oceniajcie po "owocach" ich czynów.
Ten projekt też ocenicie z perspektywy czasu, po tym co zrobi. Co zrobią ludzie, którzy się w niego zaangażują.
  • 0

#47

weldox.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piszesz wiele mądrego i podzielam Twoje zdanie. Innych argumentów można użyć na forum paranormalnym a innych w mało-miasteczkowym domu kultury. Na tej zasadzie na której naukowy język profesora, nie do końca może być dobry do porozumienia się z nastolatkiem z jakiejś subkultury smile2.gif


Dlatego też może lepiej (jeśli Twój projekt wypali), pominąć Iluminatów, spiski, czy NWO i skupić się na pokazaniu, że w telewizji czy internecie nie zawsze mówi się prawdę. Wyczulić ludzi, żeby starali się sami oceniać otaczający nas świat. Chociaż nie wiem czy tak naprawdę ludzie tego chcą. Większość żyje z dnia na dzień bez zastanawiania się czy Iluminaci chcą sobie podporządkować wszystkich ludzi.

Problem w tym jak ktoś już w tym temacie wspomniał, że tego Wroga nie widać. Iluminaci nie chodzą po ulicach zatruwając ludzi. Ile osób będzie chciało walczyć z zagrożeniem którego nie widać, ba nawet niepewne jest jego istnienie? Wbrew pozorom i narzekaniom ludziom jest dobrze w świecie takim jakim jest. Zdajemy sobie sprawę że mamy dostęp do służby zdrowia, rozrywek, edukacji - świat nie jest idealny, ale nigdy idealny nie będzie. Kogo obchodzą wszechobecne spiski i kontrolowanie społeczeństwa skoro nikt tego nie odczuwa?
  • 0

#48

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wystarczy spojrzeć na plan stolicy USA - Washington D.C., okolice Capitolu, ...



Przepraszam, a co z nim nie tak, rozwin mysl, prosze...
  • 0

#49

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam, a co z nim nie tak, rozwin mysl, prosze...


Pentagramy, trójkąty illuminatich itp. Tradycja mosońska, wszelkie tajne stowarzyszenia są bardzo zakorzenione w tradycji USA.
  • 0



#50

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przepraszam, a co z nim nie tak, rozwin mysl, prosze...


Pentagramy, trójkąty illuminatich itp. Tradycja mosońska, wszelkie tajne stowarzyszenia są bardzo zakorzenione w tradycji USA.


Acha ;) i to ze w planie sa trojkaty to juz illuminacji???
A moze by tak troche wiedzy zaczerpnac jak powstawalo miasto Washigton ??? Moze kilka osob dowiedzialo by sie, ze koncepcja miasta powstalo po analizie ukladów urbanistycznych uwczesnych miast europejskich... To byla analiza uwczesnego rozwoju urbanistyki miast, tworzenie tzw osi... i tak dalej nie bede zasmiecal tematu...
Dla ciekawskich do poczytania:
T. Tołwiński, Urbanistyka. Tom 1: Budowa miast w przeszłości. Warszawa 1947
T. Wróbel, Zarys historii budowy miast. Wrocław 1971
to dwie z wielu ciekawych ksiazek w tym temacie.

Uklad urbanistyczny miasta ma raczej malo wspolnego z iluminatami chyba ze ktos przeprowadzi polemike z uwczesnymi urbanistami...
  • 0

#51

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Seroslav, podaj wieksze konkrety, jakiś plan działania ... Masz dobre intencje, wyczuwam to, jednak trzeba twardo stąpać po ziemi, i nie zapuścić się w chmurki tym szlachetnym wartościom. Trzeba też mieć pewien konkretny plan działania, jedna, myśl, jeden kroczek, druga myśl, drugi kroczek, etapowo, nie wszystko naraz :0 Zacznij od malych i mniej istotnych rzeczy, potem zabierz się za większe, ważniejsze ... Ja też mam pewne wyczucia, że rządy coś ukrywają, może to nie ilumnatorzy czy reptoidy, ale cos mają z kosmitami ...

Tekeeus krytykując cię, moze ci nieświadomie pomóc, wiele dobrze mówi, widać, że ma głowę na karku i twardo stapa po ziemi, i dzięki jego ocenie możesz dobrze poprawiać swój plan działania.

Lepszy surowy krytyk, niż ślepy zwolennik
  • 0

#52

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Słuchajcie ludziska czepiacie się idei czy samego Seroslava? Ja już miałam przyjemność napisać mu, że krucjat urządzać w razie czego zamiaru nie mam. On to zaakceptował. Myślę (a jeśli źle myślę to mnie popraw Serosłavie), że chodzi mu o akcje dzięki, której ludzie dowiedzą się o ,,sprawach zza kulis", dostaną inny punkt widzenia niż ten przekazywany nam przez mass media. Przecież nikt batem i siekierą nie będzie nikogo zaganiał do uczestniczenia w programie. Wolna wola to podstawa;),a tak aprops to uprzedzam, że nie jestem zwolenniczką nibiru czy innych annunaków. Mało tego jestem dosyć sceptyczną osobą. Ale fakt jest taki, że oszukiwanie i wyskiwanie populi ma miejsce cały czas. Chodzi o to (bynajmnie mi) żeby ludzie mogli popatrzeć na niektóre sprawy krytycznie i żeby uświadomili sobie, że nie wszystko jest cacy i bjutiful w tym świecie.
  • 0



#53

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Seroslav, podaj wieksze konkrety, jakiś plan działania ... (...)

Tekeeus krytykując cię, moze ci nieświadomie pomóc, wiele dobrze mówi, widać, że ma głowę na karku i twardo stapa po ziemi, i dzięki jego ocenie możesz dobrze poprawiać swój plan działania.

Lepszy surowy krytyk, niż ślepy zwolennik


O planach napisałem w przedostatnim poście, nie licząc tego, czyli wczoraj o 13tej. :)

Tekeeus przede wszystkim nie ma szacunku do innych, a ja nie mam przyjemności współpracować z takimi ludźmi. Mam nawyk zwracania uwagi na to z kim się zaznajamiam. Aczkolwiek poszukam w jego postach, czy jest coś przydatnego dla projektu. No i zgadzam się co do tego ostatniego o krytyku :)

Acha ;) i to ze w planie sa trojkaty to juz illuminacji???
A moze by tak troche wiedzy zaczerpnac jak powstawalo miasto Washigton ???


Nie wiem po co taka ironia. Wystarczy wpisać w YouTubie "Washington Illuminati", szybciej się to robi niż pisze swoje opinie na temat o którym nie ma się pojęcia. Bez urazy, ale nie chodzi o trójkąty. Ale o gwiazdę Dawida, połączoną z odwróconym (satanistycznym) pentagramem i z symbolem sowy (symbolem Molocha i masonów, który jest też obecny w Bohemian Grove). Przy czym w ramach tych symboli wchodzi sam Capitol i parę innych ważnych budynków i instytucji. Naprawdę nie chodzi o trójkąty :)

W piątek jadę prawdopodobnie na 6 dni pod namiot, więc pewnie wrócę tu w czwartek. Jeśli ktoś z Was ma jakieś przydatne rady co do tego projektu, to moja skrzynka odbiorcza uśmiechnięta czeka.

Tekeeus zaciemniasz wg mnie cała ideę projektu, bo mało wiesz i mało rozumiesz. Pisałem Ci byś nie wrzucał tu swoich masywnych wypowiedzi, bo tylko zaśmiecasz ten temat, który jest o projekcie przebudzenia Polski, a nie jest dyskusją o NWO. Pisałem Ci, że jak chcesz dyskutować to załóż nowy temat i wyślij mi do niego linka. Nie będę tu dyskutował o rzeczach spoza tematu = projekt przebudzenia. Widzę, że masz dużo pytań, więc jeśli chcesz przeklej je, wypisz w innym temacie i jak wrócę to postaram się poświęcić te kilka godzin by specjalnie Tobie wyjaśnić Twoje wątpliwości.

Pisałeś np. że debat o kwestiach paranormalnych było dużo i jest dużo. Tak?

Napisz mi zatem kiedy będzie najbliższa debata na tematy paranormalne w Twoim miejscu zamieszkania? Napisz mi miejsce, datę, tematykę. Chętnie przyjadę. I napisz wszystkie inne debaty u Ciebie w miejscowości zaplanowane do końca 2009, ok? Będę szczerze wdzięczny.

Każdy z osób co to czyta tez może się nad tym zastanowić w tej chwili. Kiedy jest najbliższa taka debata w Twojej okolicy?

Rozumiesz już Tekeeus o co chodzi?

Pozdro :)
  • 0

#54

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po raz kolejny napisałeś, że nie szanuję ciebie - może jakiś cytat?

(...)
Tekeeus zaciemniasz wg mnie cała ideę projektu, bo mało wiesz i mało rozumiesz. Pisałem Ci byś nie wrzucał tu swoich masywnych wypowiedzi, bo tylko zaśmiecasz ten temat, który jest o projekcie przebudzenia Polski, a nie jest dyskusją o NWO.

Jeśli uważasz, że moja posty "zaśmiecają" ten temat, to zgłoś to do moderatora. Ja żadnego offtopa czy spamu w nich nie widzę, powiedziałbym, że wręcz przeciwnie. Każdy z moich postów w tym wątku jest bezpośrednio związany z twoim "projektem".

No chyba, że dla ciebie jakakolwiek krytyka twojego "projektu" = śmieci... Ale rozumiem, nie lubisz treści, które są dla ciebie niewygodne (jeszcze ktoś nie będzie chciał ci uwierzyć) i starasz się ograniczyć ich występowanie w tym temacie - przynajmniej ja wyciągam taki wniosek.

Tak swoją drogą - jesteś pewien, że "zgadzasz się co do tego ostatniego o krytyku"? Praktycznie przez cały ten temat albo próbujesz mi zamknąć usta (poprzez sugerowanie, abym przestał się udzielać w tym wątku), albo niemalcałkowicie ignorujesz krytykę.

Pisałem Ci, że jak chcesz dyskutować to załóż nowy temat i wyślij mi do niego linka. Nie będę tu dyskutował o rzeczach spoza tematu = projekt przebudzenia.

Elementem owego "projektu" ma być "uświadamianie" społeczeństwa na temat NWO - zatem jest to część tego projektu, a zatem i tematu. Dyskutować nie musisz - tyle tylko, że niektórzy użytkownicy mogą to zinterpretować w taki sposób, że nie potrafisz odbić moich argumentów.

Poza tym - nie dyskutowałeś także na temat krytyki samego "projektu", nie związanej z NWO etc. - po prostu ją pominąłeś. Nie wspomnę nawet o tym, że krytyka innych użytkowników forum częściowo pokrywa się z moją - mam tutaj na myśli przede wszystkim brak konkretów z twojej strony.

Widzę, że masz dużo pytań, więc jeśli chcesz przeklej je, wypisz w innym temacie i jak wrócę to postaram się poświęcić te kilka godzin by specjalnie Tobie wyjaśnić Twoje wątpliwości.

Pisałeś np. że debat o kwestiach paranormalnych było dużo i jest dużo. Tak?

Napisz mi zatem kiedy będzie najbliższa debata na tematy paranormalne w Twoim miejscu zamieszkania? Napisz mi miejsce, datę, tematykę. Chętnie przyjadę. I napisz wszystkie inne debaty u Ciebie w miejscowości zaplanowane do końca 2009, ok? Będę szczerze wdzięczny.


Miejsce: YouTube. Nawet się nie muszę ruszać z fotela... Ach to NWO i ich zła globalizacja! Do tego debatę prowadzą osoby o nieco większej wiarygodności niż, na przykład, jakiś tam lokalny "specjalista" od teorii spiskowych, który nie potrafi niczego udowodnić.
Debata odbędzie się za jakieś... 15 sekund. Właściwie to już się zaczęła, bo filmik zaczął mi się ładować.
Tematyka: UFO, które najprawdopodobniej spowodowało awarię pocisków rakietowych podczas próby ich wystrzelenia. W trakcie debaty krytykowany jest rząd USA, który według niektórych jej uczestników "ukrywa prawdę o UFO".

Jakby tego było mało, to sam mogę wziąć udział w debacie - poprzez wypowiadanie się w odpowiednim temacie na tym forum.

Każdy z osób co to czyta tez może się nad tym zastanowić w tej chwili. Kiedy jest najbliższa taka debata w Twojej okolicy?

Rozumiesz już Tekeeus o co chodzi?

Pozdro :)

Ależ oczywiście, że rozumiem. Masz tylko jakieś tam ogólne założenia, które często nie są poparte jakimikolwiek dowodami. Nie masz konkretnego planu ani pomysłu na wdrożenie tego projektu w życie. Wydaje ci się, że twoje poglądy to "prawda" i nie dopuszczasz do siebie myśli, że możesz się mylić (a do tego biorąc pod uwagę niektóre twoje wypowiedzi, jak na przykład ta z zaproszeniem, dochodzę do wniosku, że jesteś osobą arogancką) - co, jeśli będziesz miał nieco większą władzę (na przykład będziesz kierował grupą kilkunastu osób, które wspierają owy "projekt"), może okazać się niebezpieczne, ponieważ - na przykład - zaczniecie atakować osoby, które waszym zdaniem współpracują z NWO.

Do tego są problemy z podstawowymi założeniami twojego projektu, czego dowodem jest post w tym temacie na trzeciej stronie, oznaczony numerem 42 (dałbym linka, ale nie wiedzieć czemu link do danego posta w temacie automatycznie przekierowuje do najświeższej wiadomości w wątku). Na wszelki wypadek, gdybyś zdecydował się skasować treść tego posta, zrobiłem screeny: screen1, screen2, screen3. O tym, jak niespójny, nielogiczny i pozbawiony sensu jest tekst napisany przez twojego "zwolennika", napisałem parę postów niżej.

Twierdzisz, że chcesz organizować debaty w każdym mieście, wiosce etc. Pytanie - po co, skoro zainteresowani i tak kupią odpowiednie czasopisma, znajdą informacje w Internecie etc., a ci, których to nie interesuje (czyli jakieś ~90% społeczeństwa) i tak to oleją.

(...)Przecież nikt batem i siekierą nie będzie nikogo zaganiał do uczestniczenia w programie. (...)

Nie mówię, że w tym przypadku tak będzie, ani nie sugeruję, że Seroslav ma zamiar coś takiego zrobić, ale chciałbym tylko przypomnieć, że Krystek też o żadnym przymuszaniu nie wspominał - a mimo to tysiąc lat po jego śmierci chrześcijanie palili na stosach "czarownice", "wiedźmy", ateistów etc.

Poza tym - sam przyznał, że jego "projekt" zakłada między innymi walkę z NWO. Pozostaje tylko czekać, aż znajdą kogoś, kto ich zdaniem należy do NWO i zaczną się ataki.
  • 0

#55

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Seroslavie, jaki jest twój pierwszy plan ? Od czego zaczniesz ? Ale bardzo konkretnie powiedz plz, od jakiego miejsca zaczniesz wygłaszać swe przemówienia, od tego jest ten temat przecież. Załóż najpierw solidny fundament, potem dopiero cały dom, a nie wszystko naraz.

Nie wiem czemu się obawiasz krytyki Tekeeusa. Jeżeli nie będziesz prowadził dialogu z krytykami, to nie ma żadnej mowy o spełnieniu twego planu.

Aha, i czemu piszesz prawda z dużej litery ? :P Chodzi o jakąś inną prawdę ? ^^ Czy chcesz podkreślić jej znaczenie ?
  • 0

#56

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tak zmieńmy Polskę. Autorze, poproś mamusię, żeby przestała Ci dawać pieniążki na internet, wpłacaj je na jakiś cel doboczynny, wkońcu każdy kto planuje wyzwolić ten świat od globalistycznych koncernów zniewalających nasze biedne mózgi, musi zacząć od wyzwolenia siebie.


Stary brzmisz jak jakaś uboga wersja "kociej wiary"


Nudzi Ci się w domu, samotny jesteś ? Chcesz komuś pomóc ? Jest tyle zwierzaków do przygarnięcia, biednych do nakarmienia, zajmij się czymś pożytecznym i co da jakiś efekt, bo tym bełkotem daleko nie zajedziesz



ps. jeżeli piszesz w swoich wypowiedziach, że jesteś czegoś pewien w 100 % to wystawiasz swoim wywodą notkę raczej marną. Poprostu bełkoczesz bezsensu
  • 0

#57

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja tak samo miałem jak on, ale nie miałem żadnych konkretnych ziemnych planów, więc zrezygnowałem. On nawet nie powiedział, w jakim mieście zacznie swe wykłady :/ To bardzo trudne zadanie, obawiam się, iż szanowny kolega nie podoła niemu, ale warto próbować ...
  • 0

#58

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zdaje się że pomaganie nie polega na karmieniu głodnych, a na nauczeniu ich jak sobie radzić by głodnym nie być. Mam nadzieję, że Seroslav chce właśnie w taki sposób naprawiać świat. Pokazać jak naprawdę można żyć i jakie to zycie byłoby owocne dla nas samych.
  • 0



#59

RicoM.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że odpowiedni fragment z "Minuty Mądrości" Anthonego de Mello:


Gorliwy uczeń wyraził pragnienie nauczania innych Prawdy i zapytał Mistrza, co o tym sądzi.
Mistrz odpowiedział:
- Zaczekaj.
Co roku uczeń przychodził z tym samym pytaniem i za każdym razem Mistrz dawał mu tę samą odpowiedź:
- Zaczekaj.
Pewnego dnia zapytał Mistrza:
- Kiedy będę gotowy do uczenia?
Mistrz odrzekł:
- Kiedy opuści cię nadmierne pragnienie uczenia innych.



I ja kiedyś taki byłem. Chciałem jak najszybciej i jak najlepiej zmienić ludzi w okół siebie i cały świat. Takie młodzieńcze ideały i wspaniałe cele. Ale z czasem okazało się jak twarda jest polska rzeczywistość. Sprowadzony do parteru zrozumiałem, że bez porządnego, mądrego planu i strategii działania to wszystko jest skazane na porażkę.

Dziś widzę, że Seroslav też ma gorącą głowę. Chce już, teraz, zaraz. Odczyty, wykłady, rzutniki, tłumy ludzi, prezentacje, plakaty i cała reszta, która ma na celu zwrócić uwagę ludzi na pewne kłamstwa, oszustwa i manipulacje.

Odnosząc się do przytoczonego fragmentu dochodzę do wniosku, że Mistrz ma rację. Tak bardzo pragniemy czasem uczyć innych, dokształcać ich, wciskać ludziom w oczy naszą prawdę i to co my w 100% uznajemy za prawdziwe, że zapominamy o Wolności drugiego Człowieka.

A jeśli ludzie chcą być manipulowani, okłamywani i oszukiwani przez NWO, rządy państwowe, przywódców światowych, pseudo-wizjonerów, wróżki i innych? A jeśli ludziom to nie przeszkadza? Ten kto chce poznać prawdę o 9/11, zamachach w Londynie, NWO, grupie Blindbergerów to zacznie tego szukać. Ale SAM z siebie, z wewnętrznej potrzeby. Czy my, którym wydaje się, że znamy prawdę o 9/11, mamy nawet mocne argumenty, mamy prawo wychodzić na ulicę i krzyczeć, że było tak i tak, że ludzie są okłamywani?
Kto szuka Prawdy, ten ją na pewno znajdzie.

I na koniec pozwolę sobie na jeszcze jeden cytat z "Minuty Mądrości"


Do jednego z odwiedzających, który się przedstawił jako "poszukiwacz Prawdy", Mistrz powiedział:
- Jeśli rzeczywiście szukasz Prawdy, to musisz posiadać przede wszystkim jedną rzecz.
- Wiem. Żarliwość w dążeniu do prawdy.
- Nie. Chodzi o niesłabnącą gotowość do przypuszczenia, że możesz się mylić.
  • 0

#60

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat przeniesiony na prośbę autora
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych