Skocz do zawartości


Zdjęcie

najmłodszy palacz świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie, gdyż albowiem nie są szkodliwe i uzależniające.


I co to jest "gdyż albowiem"??

Nie będzie alkoholu, nie będzie narkowtyków, nie będzie papierosów, nie będzie kawy, nie będzie herbaty, nie będzie red bulla, nie będzie niczego.

#17

Oski_m.
  • Postów: 88
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I nie będzie Nietzschego

#18

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Azaliż, gdybyż, aczkolwiek gumy często widzę przylepione do ławek, czosnek śmierdzi,a tuńczyk sprawia że mam czkawkę. Dlatego tuńczykowi, gumom i czosnkowi mówię stanowcze NIE ! Co mnie obchodzi że niektórzy lubią tuńczyk, a gumy wyrabiają silne szczęki ? Mi się nie podoba, a moje zdanie jest najważniejsze.

Jak napisał Rahid, jedzenie, gry komputerowe, książki, instrumenty muzyczne i inne też są uzależniające... I też są szkodliwe ^^ Jakowyż !

#19

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja nie pale i nie zamierzam, brzydzę się tym ... a to dziecko to dramat normalnie...


Ewidentnie powinni zdelegalizować tytoń.
Tak samo jak marihuane.
Jest tylu ludzi, którzy umierają z tego powodu, a to za przeproszeniem - gówno jest dalej legalne.

#20

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bobek, to proste :
Nie chcesz - nie palisz, nie ćpasz, nie pijesz...
A jeśli chcesz, znasz konsekwencje itp. to czemu tego zabraniać ? Nie decyduj za innych ludzi. To nie miłe.

#21

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Bobek moze maryska nie wychodzi na zdrowie ale nie odnotowano ani jednego przypadku smiertelnego po jej przedawkowaniu, a dla przykladu co roku przez przedawkowanie alkoholu umiera ponad 5000 osob.

#22

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bobek moze maryska nie wychodzi na zdrowie ale nie odnotowano ani jednego przypadku smiertelnego po jej przedawkowaniu, a dla przykladu co roku przez przedawkowanie alkoholu umiera ponad 5000 osob.


Wiem, dlatego to było swojego rodzaju porównanie.
Papierosy są dostępne w każdym kiosku, w każdym sklepie choć zabijają niezliczoną ilość ludzi.
A nadal są legalne, tóż to paradoks się pojawia.

#23 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Dosłownie paradoks, że papierosy są legalne, a inne używki nie.

#24

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znam takich rodziców kretynów, co też przyzwyczajają swoje dziecko do dymu papierosowego. Co prawda nie wpychają mu szluga do ust, ale tatuś brzdąca stwierdził, że jak maluch się do dymka przyzwyczai, to potem nie będzie zawracał głowy rodzicom, że palą. Istna głupota z ich strony.
Co do zakazu, to nie opłacałoby się tego robić. Wpływy z akcyzy od fajek znacznie przewyższają koszty leczenia palaczy, także dla państwa jest to czysty zysk.



#25

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co do zakazu, to nie opłacałoby się tego robić. Wpływy z akcyzy od fajek znacznie przewyższają koszty leczenia palaczy, także dla państwa jest to czysty zysk.

I właśnie dlatego nigdy nie będzie dobrze. A palaczom i pijakom twierdzącym, że to co robią szkodzi tylko im podziękujemy. Porozmawiamy jak zaczniecie myśleć i widzieć.

#26 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Porozmawiamy jak zaczniecie myśleć i widzieć.


Już pisałem, że wiem, że ty myślisz iż wiesz wszystko najlepiej i wszyscy są głupi, a ty mądry ale nie mów o tym w tak bezczelny sposób bo wtedy wszyscy zaczną to dostrzegać.

#27

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dosłownie paradoks, że papierosy są legalne, a inne używki nie.


Kochane państwo wie na czym zarobić :) A swoją drogą to pewnie papierosy są bardziej nafaszerowane środkami chemicznymi niż ta marihuana. Obie rzeczy równie silnie uzależniają.

#28

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Błąd. Żeby uzależnić się od Marihuany, trzeba naprawdę palić jej spore ilości, o wiele większe niż przy papierosach. Nie znam jeszcze osoby która uzależniłaby się od niej.
A co do papierosów - nawet nie wiecie jak bardzo lubię sobie w nocy zrobić kawę, włączyć muzykę, zapalić papierosa i patrzyć w gwiazdy przez okno... Taki papieros smakuje inaczej niż taki którego się pali "bo się musi".

#29

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Elo ludziska zawsze można rzucić palenie. Ja pale, ale ostatnio mniej i mnie i coraz mniej...fakt jest taki, że wszystko się nudzi. Chociaż jak się zirytuje to lepiej żebym zapaliła, bo może być groźnie;). Ale ostatnio mało się denerwuje i biorę na luz więc mniej pale. Zaczynam się zachowywać jak jakiś rasta tyle, że bez marysi bo mnie na nią nie stać. Oł, ale off mi wyszedł heh...co do dzieciaka to powinni się nim zainteresować, fajki odebrać, a rodzicom dać popalić;) sory za bezsensowny post, ale jestem po imprezie^^



#30 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja znam osobę, która była uzależniona id zioła ale bez problemu wyszła z tego zmniejszając dawkę. Marihuana słabiej uzależnia niż papierosy.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych