Skocz do zawartości


Chłopak poddany egzorcyzmowi wypędzenia "ducha homoseksualizmu"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeden z kościołów w Connecticut rozwścieczył obrońców praw homoseksualistów, umieszczając w internecie film z egzorcyzmem wypędzenia z ciała 16-letniego chłopaka demona homoseksualizmu.
20-minutowy filmik był dostępny w portalu youtube.com, jednak został już z niego usunięty. Można go odnaleźć w internecie.

Nakazuje ci wyjść, w imię Jezusa!
Krzyczy jeden z liderów kościoła podczas wykonywania egzorcyzmu. W tym czasie 16-latek wije się po podłodze i krzyczy ? w pewnym momencie wymiotując.

Na filmie słychać jednego z uczestników krzyczącego.Teraz, w imię Jezusa, wzywam ducha homoseksualizmu. W imię Jezusa!

Nie wiadomo czy poddanemu egzorcyzmowi chłopakowi stała się fizyczna krzywda.

Adwokat Robin McHaelen powiedziała, że wideo jest nadużyciem. Planuje ona złożyć zawiadomienie do departamentu ds. dzieci i rodzin w Connecticut.

- To wstrząsające, mówi, najsmutniejszy dla mnie jest fakt, że ludzie, którzy myślą, że robią temu chłopcu przysługę, tak naprawdę zabijają jego ducha.


Kiedy religia przeradza się w niewidzialny fundamentalizm, staje się prawdziwym wirusem.Kolejny przykład znaleziony.
Egzorcyzmy, przeciwieństwo walki psychologicznej z chorobą, w nawiązaniu do opętań przez szatana ludzkiej duszy błąd, psychiki.
Nie zapominajmy także o tym, iż Homoseksualizm nie jest schorzeniem.Wszyscy mający orientacje seksualną musieliby być chorzy psychicznie.



Źródło:http://wiadomosci.on...lizmu,item.html
  • 0

#2

craven.
  • Postów: 164
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cóż, w gruncie rzeczy homoseksualizm jest zaburzeniem psychiki, (heh, pewnie zaraz zostanę wykrzyczany od homofobów itp) ponieważ naturalną koleją rzeczy każdy osobnik powinien czuć popęd od osobnika płci przeciwnej, oczywiście w obrębie tego samego gatunku.

Co do tematu, mnie bardziej ciekawi efekt tych egzorcyzmów, w jaki sposób wpłynęły na egzorcyzmowanego itp, a takich informacji niestety nie ma.

"...tak naprawdę zabijają jego ducha." - Ducha czego? Czyżby wspomnianego w temacie ducha homoseksualizmu :omfg: ?

No i oczywiście nowinka z USA, moim zdaniem największej wylęgarni idiotów na świecie.
  • 0

#3

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Schorzeniem to ja bym tego nie nazwał, ludzie teraz już wszystko nazywają niepoprawnym co przejawia jakikolwiek indywidualizm. Może i to nie jest wskazane, ale nazywanie tego schorzeniem to trochę przesada.

Niektórzy wierzą w kościół min. dlatego że nie wiedzą jak wyjaśnić egzorcyzmy, otóż to wszystko to zawansowana psychologia, hipnoza itp. Nawet nie macie pojęcia jak łatwo można manipulować innym człowiekiem nie koniecznie wprowadzając go w hipnozę, ale sama mowa ciała potrafią zmniejszyć świadomość w danym momencie tak bardzo że człowiek jest niemal bez krytycznie nastawiony na twoje sugestie.
  • 0

#4 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Zwierzęta tez podlegają chorobą psychicznym?
  • 0

#5

BrainUser.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bayakus, oczywiście że zwierzęta również zapadają na choroby psychiczne - mało jest takich ludzi?
  • 0

#6

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

niepoprawnym co przejawia jakikolwiek indywidualizm.

Czyli to kuriozalnie tzw. "homofobia" jest schorzeniem i niepoprawna (patrząc na szumy w mediach i cały ten cyrk wokół "równouprawnienia", które dawno przerodziło się w uprzywilejowywanie "uciskanych" homoseksualistów).
  • 0



#7 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Bayakus, oczywiście że zwierzęta również zapadają na choroby psychiczne - mało jest takich ludzi?

Gdybyś faktycznie był BrainUserem, to czasami mógłbyś powstrzymać swój sarkazm.
Przez stosunek członka do pochwy, można określić, że jest to prawidłowe, ponieważ zachodzi zapłodnienie.
Penis, nie pasuje do penisa, rzecz jasna.
Wszystko ma podłoże psychiczne, heteroseksualizm też.
Czy jest to forma choroby, nie jest to uwarunkowaniem genetycznym, czy też cechą nabytą.
Poprzez egzorcyzmy, można zdziałać więcej złego niż dobrego.
  • 0

#8

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cóż, w gruncie rzeczy homoseksualizm jest zaburzeniem psychiki, (heh, pewnie zaraz zostanę wykrzyczany od homofobów itp) ponieważ naturalną koleją rzeczy każdy osobnik powinien czuć popęd od osobnika płci przeciwnej, oczywiście w obrębie tego samego gatunku.


Zachowania homoseksualne występują w królestwie zwierząt, szczególnie u gatunków żyjących w społecznościach, np. u ptaków morskich i ssaków, w tym wśród najbliżej spokrewnionych z człowiekiem szympansów. Zachowania takie zaobserwowano do tej pory u ponad 1500 żyjących na wolności gatunków, a zjawisko to dobrze udokumentowano u ponad pięciuset z nich[168][169].

Prawie jedna czwarta potomstwa łabędzi czarnych wychowywana jest przez pary jednopłciowe. Żyjące ze sobą samce łączą się z samicą tylko w celu posiadania młodych. Kiedy zniesie jaja – odpędzają ją i wysiadują je samodzielnie, a następnie wspólnie opiekują się pisklętami[170]. Według naukowców, np. wśród żyraf czy bizonów amerykańskich, zachowania homoseksualne bywają częstsze niż heteroseksualne.

W przypadku pingwinów zaobserwowano, że niektóre osobniki płci męskiej łączą się w pary na całe życie i zdarza się, że wspólnie budują gniazdo, w którym zamiast jajka umieszczają kamień próbując wysiadywać go. W 2004 roku pracownicy Centralnego Parku ZOO w USA eksperymentalnie podmienili jednej męskiej parze pingwinów kamień na prawdziwe jajko po czym zaobserwowali, że wyklute pisklę para pingwinów otoczyła taką samą opieką jak pary osobników płci przeciwnej[171]. Zachowania homoseksualne wśród pingwinów także potwierdziły ZOO w Niemczech, Japonii i Nowej Zelandii.

W hodowlach owiec obserwuje się, iż ok. 8% męskich osobników wykazuje jedynie homoseksualne preferencje. Dodatkowo zaobserwowano u nich różnice w budowie mózgów w stosunku do osobników wykazujących zachowania heteroseksualne[172].

Przy wyciąganiu wniosków z obserwacji zachowań zwierząt należy być jednak ostrożnym, ponieważ pewne zachowania, które wyglądają jak kopulacja dwóch samców, bardzo często nie wynikają z pociągu seksualnego do osobników tej samej płci, lecz są to zachowania rytualne, w których jeden samiec próbuje w ten sposób zademonstrować swoją dominację nad drugim. Takie zachowanie jest często spotykane np. u psów czy pawianów. Ponadto należy zwrócić uwagę, iż u różnych gatunków zwierząt, wśród osobników wykazujących zachowania homoseksualne, najczęściej obserwowano je jako niewyłączne.

http://pl.wikipedia....u_zwierz.C4.85t

http://pl.wikipedia....e...a_zwierząt
  • 0



#9

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kościół w sprawach homoseksualizmu brnie w złym kierunku, co raz to bardziej złym i nie zgodnym z założeniami chrześcijaństwa.
Otóż proszę link -

Jak ludzie będą dalej się mordować, wyzywać i siać nienawiść to nic z tego dobrego nie wyniknie.
Homoseksualizm był, będzie i jest obecny pogódźmy się z tym.
  • 0

#10

mariuszm.
  • Postów: 566
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kościół w sprawach homoseksualizmu brnie w złym kierunku, co raz to bardziej złym i nie zgodnym z założeniami chrześcijaństwa.
Otóż proszę link -

Jak ludzie będą dalej się mordować, wyzywać i siać nienawiść to nic z tego dobrego nie wyniknie.
Homoseksualizm był, będzie i jest obecny pogódźmy się z tym.


Dlaczego w sprawach homoseksualizmu mamy 'pogodzić się' a np. w sprawach chorób, przestępczości już pewnie nie ?
Choroby były, są i... więc po co zrozumienie, ew. walka z nimi ?

Miejcie oczy szeroko otwarte - nie dawajcie się modom, mediom, jednostronnym informacjom.
Nie wiem czym jest homoseksualizm ale wiem że daje się leczyć. Homoseksualizm to zaburzenie gospodarki i receptorów feromonowych - wystarczy poszukać tych informacji a nie tendencyjnie przyklaskiwać modzie.
  • 0

#11

Drunken Reaper.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tja, ten Kościół w stanie Connecticut to po prostu jedna z tych tysięcy sekt quasi chrześcijańskich w US&A , czyli mniej więcej to co było pokazane w 'Boracie" ergo: Debile robią debilne rzeczy w imię Hesusa Christa Superstara. I nie ma to nic wspólnego (na szczęście) z działaniem kościołów a nawet sekt chrześcijańskich w Europie).
  • 0

#12

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zwierzęta tez podlegają chorobą psychicznym?

Oj wierz mi. Ja mojego psa leczyłam z depresji. Oczywiście leczy się to trochę inaczej niż u ludzi, ale skutkuje. ;)

Miejcie oczy szeroko otwarte - nie dawajcie się modom, mediom, jednostronnym informacjom.
Nie wiem czym jest homoseksualizm ale wiem że daje się leczyć. Homoseksualizm to zaburzenie gospodarki i receptorów feromonowych - wystarczy poszukać tych informacji a nie tendencyjnie przyklaskiwać modzie.

Skoro jest jak piszesz to mnie się podoba to moje zaburzenie gospodarki i receptorów feromonowych. ;)

Co do wypędzania "ducha homoseksualizmu"... Ech... 3/4 tych ludzi należących do takich kościołów nie myśli indywidualnie tylko idą jak owce za tym co im pastor każe, więc nawet mnie nie dziwi, że wpadli na taki pomysł.
  • 0

#13 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Kościół w sprawach homoseksualizmu brnie w złym kierunku, co raz to bardziej złym i nie zgodnym z założeniami chrześcijaństwa.
Otóż proszę link -



Nie rozsiewaj kłamstw. To nie jest ksiądz katolicki tylko sedewakantystyczny.


Ciekawi mnie tylko czemu się homoś wił podczas egzorcyzmów skoro był czysty. Poza tym nie wiadomo czy to był egzorcysta katolicki czy tzw. protestanckich ruchów, których w USA jest od groma. Katolicki egzorcysta przed rozpoczęciem egzorcyzmów musi zrobić odpowiednie badania-testy potwierdzające opętanie.
  • 0

#14

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A tu macie film z tego wydarzenia.

http://mindcrap.com/...osexual_Spirit/
  • 0

#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co ? ma kościół do chorób, zaburzeń takich czy innych ? - NIC.
Kościół, zawłaszczył sobie wiele dziedzin.
Jak można wypowiadać się i ferować wyroki na podstawie filmu.
Na podstawie tego co widziałam może to być np.
- atak histerii,
- atak apopleksji,
- atak obcej świadomości, czyli opętanie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych