Skocz do zawartości


Zdjęcie

Elektronika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nadinterpretacja lub prowokacja moim zdaniem.
  • 0

#17

Nate9123.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro wszystko czego dotkniesz się psuje, jakim cudem napisałeś posta, a nawet zdołałeś parę razy odpisać? x] Naprawdę dziwne, że akurat teraz twój komputer nie nawalił..
  • 0

#18

Pepper.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Weź widelec, następnie przyłóż go do gołej klatki piersiowej i sprawdź czy nie jesteś czasem CZŁOWIEKIEM MAGNEZEM :P. Czytałem że tacy ludzie zawieszają komputery przez to że mają duże pole magnetyczne :D
  • 0

#19

R3v4n.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może te twoje objawy są związane z SLI?

http://www.paranorma...showtopic=17361
  • 0

#20

burndown.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro wszystko czego dotkniesz się psuje, jakim cudem napisałeś posta, a nawet zdołałeś parę razy odpisać? x] Naprawdę dziwne, że akurat teraz twój komputer nie nawalił..



Nie napisałem, że za każym razem...

R3v4n - możliwe. z lampami na pewno :))
  • 0

#21

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

burndown : A czy tobie to przeszkadza, podoba ci się , czy nie przywiązujesz do tego większej wagi??
  • 0



#22

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Może wytwarzasz dużą siłę elektrostayczną nawet o tym nie wiedząć i robisz to jakby nieświadomie hmmm. Odziałowywanie człowieka, zwykłego człowieka na te elektryczne rzeczy w ten sposób to dzwina sprawa, bradzo dziwna. Ja ci raczej nie pomoge ale poszukaj może czegoś takiego na necie. Albo u nas na VRp na pewno ktoś tu sie zna dobrze na takichj rzeczach.
  • 0

#23

Brykus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

omar: Nie żebym dostawał palpitacji i drgawek jak widzę twoje posty, nie skądże znowu..
  • 0

#24

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

He he ja mam innym problem. Wszystko czego się dotkne zaczyna się psuć. Z wyjątkiem moich rzeczy osobistych. Pojade do ojca-net pada w jego kompie tak, że nie idzie uruchomić, płyty dvd które działają nagle przestają reagować, pójde do kogoś znajomego-zaraz się zawiesza komputer,to samo było w budzie, siedze w akademiku z kumplem czajnik elektryczny odmawia współpracy, wejde na wage na basenie ta przestaje drukować te bileciki z wagą. Osobiście nazywam to złośliwością przedmiotów martwych.
  • 0



#25

burndown.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tak, z płytami cd/dvd też mam często problem, mimo nagrania pokazuje, że pusta, komputer się od razu zawiesza, albo ciągle wyskakuje błąd przy wypalaniu. Ale to raczej kijowe płyty :D

No a wczoraj w autobusie dziwnym trafem zawiesiły się drzwi, którymi akurat wychodziłem. :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych