Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pedofile pod ochroną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#91

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

4rt, poziom ochrony zależny od poziomu niebezpieczeństwa czyhającego na daną osobę? On jest zły, etc. ale to ciągle człowiek, chory człowiek. Pamiętaj, coś go skrzywiło i raczej on na to wpływu nie miał. przypomnę ciekawe pytanie:

Twoja siostra byłą molestowana, zabijasz jej oprawcę. Za 10 lat okazuje się, ze twoja siostra sama stała sie pedofilką. Ukarzesz ją, jak niegdyś jej oprawcę?

#92

4rt.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

4rt, poziom ochrony zależny od poziomu niebezpieczeństwa czyhającego na daną osobę? On jest zły, etc. ale to ciągle człowiek, chory człowiek. Pamiętaj, coś go skrzywiło i raczej on na to wpływu nie miał. przypomnę ciekawe pytanie:

Twoja siostra byłą molestowana, zabijasz jej oprawcę. Za 10 lat okazuje się, ze twoja siostra sama stała sie pedofilką. Ukarzesz ją, jak niegdyś jej oprawcę?

Oczywiście, że nie wiem. xD Cokolwiek jednak bym zrobił nie mam zamiaru się mści, ale nie chciałbym, aby inni tracili na takiej "ochronie". Byłoby to troszkę niesprawiedliwe, nie uważasz?
Dlatego ironizuję, że lepiej już nas pozamykać. ^^

#93

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Odpowiem na to pytanie. Nie nie zemszcze się na mojej siostrze. A dlaczego? Tylko dlatego, że ją kocham. Ale nie zabronie zrobienia tego np ojcu pokrzywdzonego dziecka. Potępie ją owszem, ale co dalej moge zrobić? Z miłością jak ktoś miał do czynienia napewno to zrozumienie bo niestety nie zawsze bywa po stronie sprawiedliwości. Moge tylko wyobrazić sobie ból jaki czują rodziny nie tylko ofiary, ale i również przęstępcy. Cięzko jest zawieść, rozczarować się postępowaniem osoby którą się kocha. Może to nawet trudniejsze niż śmierć osoby ukochanej? Znasz kogoś a tu nagle okazuje się, że wychodzi z tej osoby potwór. Cięzka sprawa.



#94

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wydaje się mi, że całkowicie jest inaczej wybaczyć np. zabójcy osoby dorosłej niż temu który skrzywdził dzieciaka. Myślę, że tu nie ma miejsca na wybaczanie jest miejsce tylko na sprawiedliwość.

Sprawiedliwość... Tak się to teraz nazywa. W moim słowniku nadal pozostanie pod hasłem "zemsta".

Szczerze, to fajnie by było jakby dało się pedofilów wyleczyć, a najlepiej żeby sami się zgłaszali na leczenie jak tylko to w sobie odkryją. Ale to nierealne, a perspektywa leczenia nie odstraszy nikogo. Natomiast jeśli będzie ryzyko powolnej i bolesnej śmierci, to pedofil się zastanowi zanim coś zrobi. Albo i nie.

#95

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dostaną specjalne prawa, gdyż trzeba ich chronić. Podobnie jak przedstawicieli 545 innych grup o "alternatywnym życiu płciowym".

pardon.pl


10 minut szukałem tego na pardonie i nie widzę. Masz linka, czy to ściągnęli ze strony?

#96

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pardon.pl

Trzeba wpisać w google fraze i strone. Wszystko wyniucha. ;)



#97

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

judas666, może zgłaszałoby się ich więcej - jakby się nie obawiali "reakcji" społeczeństwa? Dziś żyjemy w psychozie strachu. Boimy się konserwantów w żywności, pijaków na autostradach, obcych planet które mają rozbić naszą własna i właśnie pedofilii.
Każda dziedzina życia musi być podporządkowana jakiemuś lękowi, a to powoduje, ze to czego się obawiamy znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. Ludzie to bydło, jak się nas spłoszy to potrafimy zadeptać wszystko i wszędzie.

#98

DooM.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakby się nie obawiali "reakcji" społeczeństwa


taa żeby ich to jeszcze obchodziło mają w dupie innych ludzi dla nich liczy się tylko gwałcenie dzieci -.- a jeżeli naprawde się boją to słusznie bo mają czego zasłużyli sobie na to, a zresztą i tak by się nie chcieli leczyć wolą gwałcić, dla tych ludzi juz nie ma ratunku, najlepiej by bylo jak by popełnili samobójstwo, nie szkodzili by sobie i innym. :)

#99

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

DooM, zaczynasz mnie drażnić. Mówisz o nich, jakbyś sam był jednym z nich. Wiesz co myślą, co się dla nich liczy. Wiesz wszystko, tylko nie umiesz tego poprzeć jakimiś argumentami. Może już skończ, bo każdy twój kolejny post jest powieleniem jednego schematu. -_-

Ja się pytam, zabijamy od razu wszystkie ofiary pedofilii? Przecież one też mogą zostać w przyszłości takimi "gwałcicielami dzieci". Śmiało obrońco praw wszelakich, odnieś się w końcu do tego skoroś taki pewny swych racji.

#100

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Japonii sobie ładnie z tym radzą. Po prostu w każdym kiosku można kupić mange gdzie można oglądać gwałcone małe dziewczynki, chłopców i każde inne zboczenie. Najlepsze że ludzie czytają takie gazety w metrach i nikt nawet na nich krzywo nie spojrzy. ;)

Jaki jest skutek? :P Kobieta czy dziewczyna może wyjść na miasto w Japonii nie obawiając się że ktoś ją zgwałci. Tamtejsze miasta są bardzo bezpieczne.



#101

DooM.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Quidam ooo znalazł się wielki obrońca pedofili, idz do nich i pogłaszcz ich jeszcze po główce śmieszny jestes.

#102

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kolejny... Właśnie zabicie takiej osoby jest banalnie proste. Prymitywizm zawsze wymaga mniej wysiłku niż złozone myślenie i chęć przerwania bezrozumnego kręgu agresji.
butibu, nie sumienie Cie osądzi, ale bliscy tego człowieka. Jestem pewien, że będą wdzięczni za to co zrobiłeś by mógł kiedyś popatrzeć w oczy swojej ofiary, przeprosić ją i postarać się pomóc. Twoja postawa jest godna naśladowania.

Kto tu mówi o prymitywizmie. Z całego serca, chcę każdemu pedofilowi i innym takim osobnikom, zagwarantować uczciwy proces. W trakcie którego, bardzo humanitarnie zostanie zgłębiona zbrodnia i jej przyczyny. Chciałbym też bardzo, aby tacy humaniści, jak Ty Quidam, nie wypuszczali zwyrodnialców po siedmiu latach, a tym bardziej leczyli ich w sanatoriach, na mój koszt. O wiele skuteczniejsze jest skazanie najgorszych przestępców na śmierć. Dzięki temu, nie będą naśladowani przez innych bandytów.
Strach przed rodzinką zbrodniarza, to kolejny powód dla którego rezygnujemy z uczciwości.

W Japonii sobie ładnie z tym radzą. Po prostu w każdym kiosku można kupić mange gdzie można oglądać gwałcone małe dziewczynki, chłopców i każde inne zboczenie. Najlepsze że ludzie czytają takie gazety w metrach i nikt nawet na nich krzywo nie spojrzy. ;)

W Japonii mają inną kulturę. Można spróbować wprowadzić to u nas, ale już teraz, mangę można ściągać z internetu. Mimo tego zboczeńcy nie znikają. Jak to wytłumaczyć ?

#103

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Japonia piękny egzotyczny kraj.
Gdzie możemy wejść na rok do szafy jak mamy doła.
Długo uczymy się zrozumieć ich pokłony.
Czym są- oznaką uprzejmości, grzeczności, hierarchii.
Chorobliwie dążenie do doskonałość - pozbawiające możliwość samostanowienia.
Dużo by wymieniać ... wiemy że nadal pozycja kobiety ma dużo do życzenia.
Posiadanie kochanki jest uważana za coś oczywistego.
Kobieta nadal ma ograniczenia w sexie ... nie wolno jej na przykład dotykać włosami podłogi ...



#104

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Quidam, a Ty znasz pedofili? Wiesz jak myślą? Skoro wg Ciebie boją się reakcji społeczeństwa, to dlaczego robią to co robią? Wygląda na to, że jakoś się tym nie przejmują.

#105

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Judasu a czymże jest sprawiedliwość wobec zgwałcenia 4 letniego dziecka? Tym, że za przeproszeniem frajer dostanie 10lat po 5wyjdzie za dobre zachowanie i dalej będzie robił to samo? Nie oszukujmy się w tym państwie człowiek, który zabija bandziora napadającego na jego dom dostaje lat 25lat bez możliwego warunkowego zwolnienia, a bandzior który bije/katuje/gwałci swoją żone i dzieci idzie siedzieć na raptem 10lat albo ma zakładaną niebieską karte na policji. Może wszystko nie wygląda tak dosłownie jak to opisałam, ale myślę, że każdy wie o co chodzi;).




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych