Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pedofile pod ochroną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#61

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Od lat się zastanawiam jak by to było strzelić do kogoś. Jak by to było mieć czyjeś życie w ręku. Nigdy tego nie miałem więc nie wiem czy by mi się spodobało. Chociaż ja raczej taki nie jestem na co dzień.

A jakbym miał pewność, że ktoś jest aktywnym pedofilem, to bym w głowę nie strzelał. Najpierw kolana żeby nie uciekł, potem krocze, a potem nie wiem. Może pozwoliłbym mu się wykrwawić.

A przynajmniej tak bym chciał na obecną chwilę. "Kobieta zmienną jest" a do tego nie wiem co bym zrobił w danej sytuacji.

#62

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

judas666, wszystko fajnie i pięknie, ale od kiedy jesteś bogiem? Bo chyba tylko tylko tak baśniowa istota może mieć te 100% pewności i bawić się życiem ludzkim.

#63

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

judas666, wszystko fajnie i pięknie, ale od kiedy jesteś bogiem? Bo chyba tylko tylko tak baśniowa istota może mieć te 100% pewności i bawić się życiem ludzkim.

Wtrącę się:
Brak pewności siebie, w bawieniu się ludzkim życiem, nie przeszkadza pedofilom, mordercą i innym zbrodniarzom. Oni nie są bogami, dlaczego mamy ich traktować jakby byli nietykalni? Przez takie ich traktowanie, nie boją się podnieść ręki na człowieka. Wiedzą ,że dostaną kilka lat więzienia (z telewizją, darmowym jedzonkiem itd.). Ale nie mam na myśli samosądu. Chociaż... sam nie wiem co bym zrobił.

#64

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

butibu, to troche nielogiczne. Chcesz karać kogoś za zrobienie czegoś, co ty chcesz zrobić jemu (albo nawet coś gorszego)? A kto osądzi Ciebie? A skąd pewność, że masz właściwego? Jak się poczujesz, gdy po wszystkim skazany okaże się niewinny?

#65

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak się poczujesz, gdy po wszystkim skazany okaże się niewinny?

Amerykanie mają takie powiedzenie, za zacytowanie którego dostanę warna.

Jak złapie pedofila na gorącym uczynku to chyba mogę mieć pewność?

#66

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

judas666 Według mnie dobrze mówisz. Kurcze sam bym postąpił podobnie hehe. Ale myśląc o naprawde boleśnej karze to wole tutaj sie nie wypowiadać bo jescze ktoś powie,że jestem nienormalny hehe. Co to ma być,że taki sobie pedofilek dorwie sobie kogoś i zniszcy mu psychike na całe życie. Nie wiadomo kim jest ta osoba może to nawet by była nasza własna siostra która by czegoś takiego nie wytrzymała psychicznie i sie zabiła.. No takiemu człowiekowi to poprostu tylko kulke władować i to nawet więcej np. w same nogi i niech potem cierpi....

#67

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak już mówiłem, widły i pochodnie prosze zostawić na zewnątrz.

judas666, czyli jak? Wchodzi do łazienki i widzisz, ze jakiś koleś trzyma rękę w kroczy chłopca, mały płacze, a facet karze mu być cihco. Od razu zabijasz, tak?

#68

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie. Widzę, że facet trzyma dziecko za rękę na środku ulicy w biały dzień i tak sobie idą. No na 100% pedofil! Zabić!

#69

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zaprawdę, głęboka odpowiedź.

O ile nie złapiesz pedofila za penisa, nie wiesz co i jak. A nawet jak już, to chyba tylko na "innej czynności seksualnej", ew. gwałcie analnym możesz oprzeć całkowitą pewność co do winy. Ale czy nawet wtedy, nie staniesz się gorszy od niego? Zabijając go, odbierasz mu szanse na leczenie. Przypomnę, wielu pedofilii było w dzieciństwie molestowanych. Musiałbyś od razu zabić molestowanego/molestowaną.

#70

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie. Widzę, że facet trzyma dziecko za rękę na środku ulicy w biały dzień i tak sobie idą. No na 100% pedofil! Zabić!



Sory,że pisze tu przeciwko tobie choć mam takie same zdanie na ten temat ale to np. nie mógłby być ojciec tego dziecka?

#71

DooM.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sorki ze się wtrącam ale...

Zabijając go, odbierasz mu szanse na leczenie


takich ludzi to się powinno usuwać ze społeczeństwa a nie leczyć a pozatym ich już się nie da wyleczyc.
a zanim się jeszcze ich usunie powinni troche pocierpieć za to co zrobili :]

#72

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To była prześmiewcza odpowiedź na mało poważne pytanie?

Stosunek - wytrysk - badania DNA. Prościej się nie da.

#73

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

DooM, zabijamy więc też wszystkie molestowane dzieci. Jest więcej niż prawdopodobne, ze one w przyszłości też zostaną pedofilami. To takie proste...

judas666, to trzeba obniżyć wiek osób z którymi można uprawiać seks. Jak 12 latki wyglądają na 16, to koleś niekoniecznie musi być pedofilem, nawet jak doszło do stosunku.

#74

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

"""judas666, to trzeba obniżyć wiek osób z którymi można uprawiać seks. Jak 12 latki wyglądają na 16, to koleś niekoniecznie musi być pedofilem, nawet jak doszło do stosunku."""




Tu masz racje bo naprawde już noszą coraz ładniejsze tapety :D

#75

DooM.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Quidam to właśnie dlatego pedofilów powinno się usuwać a jak nie to przynajmniej odizolować (najlepiej wywieźć do dżungli :D) od reszty żeby do tego nie doszło.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych