Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pedofile pod ochroną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#46

Babylon Slayer.
  • Postów: 52
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zboczenia nie szkodzące osobom 3cim są akceptowalne na całym świecie.
Pedofilia szkodzi, homoseksualizm natomiast jest nieszkodliwym jak to nazwałeś 'zboczeniem'.
Co ci przeszkadza, że 2 kolesi współżyje ze sobą w sposób analny, oralny, przecież nie musisz na to patrzeć.
Oni mają swoje potrzeby aby zaspokoić swoje pragnienia fizjologiczne i nie koniecznie biegają po ulicy z okrzykiem na ustach 'yeah ładowałem swojego kolegę w tyłek'.

Nigdy nie spotkałem geja (albo nie wiedziałem, że jest gejem), więc w praktyce dla mnie nie istnieją, czyli nie przeszkadzają mi w żaden sposób.

Poza tym dziwie się, że masz w avatarze symbol rastafarianizmu, nie szanując odmienności seksualnej innych ludzi, dzieląc ich na 'normalnych' i mniej normalnych (gejów, lesbijek).

Po pierwsze "Ruch Rastafari", a nie "rastafarianizm" (by wiki: Rastafari jest często niewłaściwie nazywane rastafarianizmem, choć określenie to przez samych rastafarian uznawane jest za obraźliwe. Wg rastafarian słowa zakończone na -izm zostały wymyślone aby wprowadzić podziały między dziećmi Jah. Głoszą oni zasadę "No ism, no schism".). Geje są mi obojętnie dopóki nie mam z nimi kontaktu, a lesbijki są fajne :). Tamten tekst nie był pisany na poważnie. Od czasu do czasu walnę jakimś głupim tekstem, żeby nudno nie było.

Powiem tak :
Homoseksualista nie równa się pedofilowi, choć przez osoby które kierują się stereotypami i wsadzają wszystkich ludzi do jednego worka może być tak odbierane.
Pedofil krzywdzi, natomiast homoseksualista nie, homoseksualista wybiera sobie partnera, który jest taki jak on pod względem orientacji seksualnej.

Zgadzam się.

@Vilgefortz:
Zastraszanie jest łatwiejsze od pomagania i chyba bardziej opłacalne dla rządzących.

#47

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co ? Jak dla mnie to całe karanie za pedofilię, kradzieże, zabójstwa i inne jest bez sensu.

Nasze społeczeństwo działa tak, że od samego początku jesteśmy straszeni (Nie wolno tego, nie wolno tamtego), a jeśli zrobimy coś wbrew prawu, jesteśmy za to karani. Bo lepiej jest kogoś zastraszyć, niż mu pomóc. Złodziej, gdy odsiedzi swoje, dalej będzie biedny.Zabójca może mieć wyrzuty sumienia, albo będzie chciał zabić jeszcze kogoś. Pedofil może dalej odczuwać pociąg do dzieci.

#48

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Karą nie powinno być więzienie, ale jest, bo nie zawsze można za całą pewnością określić kto jest winny. Dlatego ludzie są przeciw karze śmierci. Inna sprawa, że ofiara może być pewna tego, co ją spotkało, a sąd już nie. Dlatego czasami trzeba brać sprawiedliwość we własne ręce i zatłuc skur...

#49

Babylon Slayer.
  • Postów: 52
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zabijanie przestępców jest tak samo głupie jak więzienie i nie rozwiązuje problemu.

@down:
Obowiązkowe palenie zioła. ;)

#50

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Up
więc co rozwiązuje problem?



#51

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Idiotyzmem jest płacenie podatków na tych dewiantów. Dzienny pobyt jednego skazanego kosztował w 2007 roku prawie 64 złote (63,8 ), miesięcznie 1940 złotych, czyli roczne koszty wynoszą 23 287 złotych. Dla porównania miesięczny koszt pobytu jednego dziecka w rodzinnym domu dziecka kosztuje budżet państwa od 1500 -1800 złotych. Poza tym drobne złodziejaszki, oszuści itd. powinni być osadzani w innych placówkach niż mordercy i przestępcy seksualni. Wszyscy powinni pracować na siebie a tych najgorszych można leczyć tanim sposobem.

Dołączona grafika

#52

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zabijanie przestępców jest tak samo głupie jak więzienie i nie rozwiązuje problemu.


Tak, to pójście na wielką łatwiznę.
Ale czy tacy ludzie zasługują na to, żeby iść z nimi nie na łatwizne ?
Czy pedofil, który zniszczył psychikę swoich ofiar na całe życie, przy czym nigdy więcej one nie wrócą do normalnego życia zasługuje na to, żeby inaczej go traktować jak kulka w łeb i do piachu ?
Lub taki morderca, który zabij drugiego człowieka siekierą a potem ukrył zwłoki z nadzieją, że wszystko się zkamufluje.

Jedyne wyjście to leczenie, ale leczenie nie zmaże jego win, być może uleczy jego chore pociągi, ale nie uleczy ani ofiar, ani ich rodzin ani nikogo więcej oprócz niego samego.
Kara musi być dotkliwa, bo rodzina po stracie najbliższego nie otrząsa się wiele lat, dzieci po tym jak jakiś tłusty dziad karze dotykać swoich miejsc intymnych to mają ten obraz do końca życia oraz jak to ofiary gwałtu boją się dotyku oraz bliższego kontaktu z ludźmi.

Jeśli padłbym ofiarą jednego lub drugiego, cholera...nie zniósł bym myśli, że on teraz sobie siedzi w ciepłym z kawką, herbatką, telewizją od czasu do czasu, rozmową z psychologiem, fryzjerem, kiblem, pościelą, łóżkiem itd.

#53

Babylon Slayer.
  • Postów: 52
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zabicie przestępcy też nie uleczy ofiar. Zemsta jest tak samo głupia i żałosna jak same przestępstwo. Jeżeli sprawia ci przyjemność świadomość tego, że oprawcę spotkało coś złego masz tak samo mroczną mentalność. Agresja rodzi agresje. Ile potrzeba czasu trzeba, żeby ludzie to zrozumieli?

#54

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zabicie przestępcy też nie uleczy ofiar. Zemsta jest tak samo głupia i żałosna jak same przestępstwo. Jeżeli sprawia ci przyjemność świadomość tego, że oprawcę spotkało coś złego masz tak samo mroczną mentalność. Agresja rodzi agresje. Ile potrzeba czasu trzeba, żeby ludzie to zrozumieli?


Wybacz, nie jestem Jezusem, nie musze wybaczać.
Zemsta jest to sprawiedliwe rozwiązanie problemu dwóch osób 'oko za oko, ząb za ząb'...
Człowiek, który powiedzmy zabił by mi bliską osobę nie zasługiwał by w moich oczach na podanie ręki, gestu przyjaźni, pragnął bym tylko zemsty, tego, żeb doznał takiego cierpienia jak ja, bądź na zawsze zszedł z tego świata.

Oglądałem niedawno film, 'bitwa o irak', była w nim scena, kiedy żołnierze amerykańscy ze strachu, że muzułmanie w pewnym osiedlu mogą mieć do pasa przypięte ładunki wybuchowe, zaczeli strzelać do nich, dzieci, kobiety w końcu mężczyźni - wszyscy okazali się niewinnymi ludźmi, przetrwała tylko jedna osoba, a mianowicie mała dziewczynka.
Jakiś półgłówek zamordował jej całą rodzinę, łącznie z jej malutkimi braćmi, siostrzyczkami, z okrzykami nienawiści wpieprzył cały magazynek w klatkę piersiową jej ojca oraz matki.

Końcowa scena była dla mnie szokiem, dziewczynka po 1 dniu ukrywania się podała dłoń swojemu oprawcy, który wrócił na to osiedle na patrol.
Dziecko zostało wyprowadzone za dłoń mordercy jej rodziny, człowieka, który właśnie tą dłonią nacisnął na spust i zamordował jej bliskich, przy czym nie miała już nikogo.

Więc wiem doskonale, że obojętność lub nadmierne miłowanie drugiej osoby jest chore.
Człowiek wybaczający wszystko, lub przechodzący obok tragedii jakiej doznał z nastawieniem 'agresja rodzi agresje' rodzi w przeciwniku nastawienie 'zabiłem mu ojca i nic mi nie zrobił ! no to kolej na matkę'

#55

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Agresja rodzi agresje. Ile potrzeba czasu trzeba, żeby ludzie to zrozumieli?

I? Tak było, jest i zawsze będzie. Natury ludzkiej nie zmienisz, a niektórzy nawet nie chcą tego zmienić. Poczytaj temat o dostępie do broni. Ci ludzie nie tylko chcą żeby oprawcę spotkała kara. Oni są gotowi zabić go własnoręcznie.

#56

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Agresja rodzi agresje. Ile potrzeba czasu trzeba, żeby ludzie to zrozumieli?

I? Tak było, jest i zawsze będzie. Natury ludzkiej nie zmienisz, a niektórzy nawet nie chcą tego zmienić. Poczytaj temat o dostępie do broni. Ci ludzie nie tylko chcą żeby oprawcę spotkała kara. Oni są gotowi zabić go własnoręcznie.


Skoro to leży w ludzkiej naturze to tego nie zmienisz jak sam zauważyłeś, więc nie ma co filozofować. Jeśli margines społeczny był by eliminowany na miejscu zaoszczędziło by to to sporo czasu i pieniędzy podatników.

#57

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pewnie, że tak. Cywilizacja śmierci pełną gębą :)

#58

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zanim panowie chwycą za widły i pochodnie: kto pierwszy rzuci kamień?

#59

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja wolę pociągnąć za spust kałasznikowa.

#60

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Od razu? Bez zastanowienia? Tak po prostu zabijesz kogoś? W łeb i do piachu?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych