Skocz do zawartości


Zdjęcie

Palec obdarty ze skóry po przebudzeniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#16

Prayer.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem.

Koleżanka faktycznie dzień wcześniej sprzątała mieszkanie i miała kontakt z różnymi środkami chemicznymi. Być może niedokładnie umyła ten palec, albo zapomniała o nim?

Pragnąłbym również zauważyć, że opisywana przeze mnie historia nie miała na celu wzbudzenia pustego zainteresowania, ale rzeczową rozmowę, dzięki której dojdziemy do kwestii kluczowej, czyli jak to się stało, a nie będziemy snuli wzajemne podejrzenia o to, co jest, a co nie jest z palca wyssane.
  • 0

#17

DrFlo.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuszna uwaga...niemniej jednak śmiem wątpić w środki chemiczne jakie mogłyby by "zedrzeć" z palca skórę , musiałyby być to silne środki , a takimi zapewne myślę że nie sprzątała... Jeśli mógłbyś bardziej przybliżyć stan palca po obudzeniu się koleżanki ( czy zszedł naskórek czy skóra właściwa itd. itp.) moglibyśmy dość łatwiej do kwestii kluczowej tego problemu ... oczywiście nie bierzmy pod uwagę tego iż jest to z palca wyssane ponieważ sam przytoczyłem wcześniej swoją "historię" i nic mnie już nie zdziwi , naprawdę..
  • 0

#18

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wybaczcie moją ignorancję, ale... co ten temat robi na paranormalnym forum w dziale z "niewyjaśnionymi zjawiskami"? Może jest to sytuacja nie do końca wyjaśniona, ale zapewne nie można jej nazwać zjawiskiem.
Tak w ogóle to co autor chciał usłyszeć (przeczytać właściwie)?
To, że jakiś wampir chciał wyssać jej krew, ale zęby go bolały i nie mógł wgryźć się w szyję?
To, że jest to znak od jakiegoś tam wielkiego pana niebieskiego i że musi teraz sobie ten palec obciąć, aby udowodnić swą wiarę i zostać zbawionym?
Litości ludzie! Kogo u diabła obchodzi to, że kobieta obudziła się z palcem bez skóry (naskórka?); póki nie obudzi się bez skóry na całej dłoni, to nie mamy o czym rozmawiać, bo i tak nie odkryjemy PRAWDY.
  • 0

#19

Muhomorniczy.
  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

mje zaintrygował ten ojciec,
on maczał w tym palce
  • 0

#20

Prayer.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mje zaintrygował ten ojciec,
on maczał w tym palce


Ojciec jest poza podejrzeniami, kocha córkę jak mało kto.
  • 0

#21

Leniek.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W trakcie snu robi się różne dziwne rzeczy. Zasnąłem z dużymi słuchawkami na uszach, rano słuchawki na parapecie przy łóżku, a odtwarzacz razem z kablem od słuchawek w drugim końcu pokoju. Strasznie się wk... zdenerwowałem 200 PLN poszło w plecy. Nie wiem jak, kiedy i dlaczego to zrobiłem.
  • 0

#22

Muhomorniczy.
  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

mje zaintrygował ten ojciec,
on maczał w tym palce


Ojciec jest poza podejrzeniami, kocha córkę jak mało kto.


moim zdaniem opętał go demon
  • 0

#23

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam jeszcze podejrzenie, że mogłyby to zrobić złośliwe chochliki, im czasami takie głupie pomysły do głowy strzelają.
  • 0



#24

Prayer.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam jeszcze podejrzenie, że mogłyby to zrobić złośliwe chochliki, im czasami takie głupie pomysły do głowy strzelają.


Chochlik? Możesz napisać coś więcej?
  • 0

#25

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dawniej ludzie wierzyli w krasnoludki, które u dobrych ludzi sprzątały w domach i pomagały w różnych rzeczach, gdy tych nie było w domu lub spali. U złych ludzi natomiast robiły różne świństwa, może to któryś z nich obgryzł jej kciuk.
Dołączona grafika
  • 0



#26

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co do sluchawek i kimania sam czasem zakladam sluchawki na uczy, wlaczam muze i ide kimac a w nocy budze sie to kable sa owiniete wokol mnie. normalne, w nocy krecimy sie a ze sluchawki sa na uszach to kable sa bardzo blisko szyi, okrecimy sie ze 2 razy i wuala ;)

a co do tematu - a moze panna lunatykowala, poszla do lazienki i wsadzila palec w jakiegos kreta, czy inne zrace badziwie? nie znam sie na lunatykowaniu, ale moze mogla nie poczuc tego bolu? moze lunatykowac na tyle rzadko, ze sie nikt do tej pory nie zorientowal
  • 0

#27

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem opętał go demon


moim zdaniem też! ;D

człowiek we śnie może nie czuc bólu, może koleżanka wsadziła niechcący palec gdzieś <między ścianę i łóżko np> co spowodowało chwilowe obudzenie się, a następnie znowu zapadniecię w sen natychmiastowo, czego nie pamiętała potem. Przecież we śnie ruszamy się, przekręcamy z boku na bok, a potem oczywiście tego nie pamiętamy, nie trzeba byc lunatykiem, żeby coś się stało "dziwnego". więc dopiero gdy zaczęła sie faza snu, kiedy nie jest taki mocny i umysł powoli się budzi <więc koło 5 rano> zaczęła odczuwac ból. i właśnie, ciekawi mnie jak bardzo uszkodzony był ten palec, chyba poważnie, skoro musiała z tym iśc do lekarza. na jej miejscu rozejrzałabym się dokładnie po zdarzeniu po pokoju w poszukiwaniu jakiś śladów krwi lub tego typu rzeczy.
  • 0

#28

Gurgio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale co, że tak z całej skóry ? :hm: same kości i mięso ? :rotfl: ona to sobie sama obandażowała ? huh.
  • 0

#29

omfg..
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Daj zdjęcia palca, jeśli ich nie dasz - robisz sobie jaja na 100%

Foty powinny być z kilku perspektyw ... bo jestem ciekaw czy jest taki obdarty ze skóry jak opowiadasz.
  • 0

#30

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Romczyn,nie wklejaj tak zdjęć na forum,podawaj link ,lub miniaturkę...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych