Skocz do zawartości


Zdjęcie

Palec obdarty ze skóry po przebudzeniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#31

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Daj zdjęcia palca, jeśli ich nie dasz - robisz sobie jaja na 100%

Foty powinny być z kilku perspektyw ... bo jestem ciekaw czy jest taki obdarty ze skóry jak opowiadasz.


Gdybym był modem, to dawno bym zamknął temat, waunkując otwarcie wysłaniem zdjęcia na PW, a ewentualne tłumaczenia, że nie ma się aparatu, nagrodził banem :P To powinno być oczywiste w tego typu tematach...
  • 0



#32

CarnyWieslawMrokuMrokow.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem opętał go demon


Wydaje sie to byc jedynym logicznym wyjasnieniem. Proponowalbym jak najszybsze sprowadzenie egzorcysty i wypedzenie potwora zanim ktos straci zycie! Sprawa jest nadzwyzczaj powazna! Palec zostal najprawdopodniej nie tylko obdarty ze skory ale i zakazony demonicznym jadem przepelnionej bolescia smierci. Radze kolezance pozbyc sie palca nim ten pozbawi ja zycia!
  • 0

#33

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

niestety,to nie mój dział. Do Autora Tematu : Na Zdjęcia czekamy do dnia jutrzejszego ,zdjęć nie będzie. Temat Zamykamy.
  • 0

#34

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam 2 teorie, ale wpierw chciałbym poznać Wasze opinie, aby niczego nie sugerować.


Czekamy na Twoje teorie.

Szczerze mówiąc nie wierzę w żadne z tutaj podawanych wyjaśnień. Jeśli kciuk był dookoła obdarty ze skóry, a nie był to jakiś tam płat mały, z jednej strony, to żadne z wyjaśnień, łącznie ze środkami chemicznymi, wg mnie tego nie tłumaczy.

Poza tym w domu oprócz wybielaczy, raczej trudno o jakieś silne środki chemiczne. Ale może Prayer nam napisze czego używała.

A czemu to do mnie nie przemawia? Bo ból obdzierania ciała ze skóry jest tak wielki, że nie byłaby w stanie sobie obedrzeć palca nie budząc się wcześniej.

A co do zdjęć to na pewno by się przydały, bo może kwestia obdarcia ze skóry być trochę wyolbrzymiona.

No i nie sądzę by komuś narzucać, że jak do jutra zdjęcia nie wrzuci to temat zamkniemy. To śmieszne. A jak koleżanka Prayera nie mieszka tam gdzie on, tylko gdzieś daleko, i kontakt mają utrudniony? To co ma jechać do niej gdzieś tam, plany swoje zmieniać, bo inaczej temat zostanie zamknięty??? :o Hellooooł...
  • 0

#35

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nareszcie ktoś więcej zauważył, że to ściema.
  • 0



#36

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prosta sprawa. daj zdjęcie to będziemy dyskutować. to nie jest żaden duch czy zjawisko niematerialne. zrób fote kciukowi wtedy mozemy rozmawiać :rotfl:
  • 0

#37 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

A nie ma szczurów ?. Znane sąprzypadni pogryzienie przez szczury ludzi we własnych domach nawet w blokach potrafią wejść przez sedes i to nie żarty ...
  • 0

#38

rexx.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przez sen robi się różne dziwne rzeczy. Mój tata opowiadał, że jego sąsiad tak trzasnął nogą o krawędź łóżka, że kość wyszła mu na wierzch :)
  • 0

#39

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chcecie fotek palca? Tak, już to widzę, jak idzie do tej koleżanki i mówi: "zrób sobie fotki tego palca, bo chcę na forum pokazać".

Moje teorie:

-Jak już pisał convers mogą to być szczurki
-Podczas snu mogła się o coś skaleczyć (niekoniecznie lunatykując)

Ale najbardziej mi to pasuje do lunatykowania i skaleczenia się o coś (mogła wsadzić kciuka do jakiegoś środka żrącego)
  • 0



#40

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczury weszły obrgryzły palca dookoła ze skóry, ona się nie obudziła wtedy. Obudziła się za to później a szczurów ani śladów po niej już nie było. Na pewno... :]

Albo trzyma koło łóżka silny kwas, wsadziła tam palec i nie wpadła na to, że to przez to. Na pewno jest chemiczką i trzyma w mieszkaniu mnóstwo trujących i żrących odczynników i też nie wpadła na to, że to może być przyczyną. Na pewno... :]


Dużo bardziej przemawia już do mnie hipoteza uprowadziło ją UFO i robiło eksperymenty obrywając skórę palca. W Polsce uprowadzenia też się zdarzają. We Wrocku 23 maja będzie trzynaste już UFO Forum, mają tam być relacje z uprowadzeń, kto chce przybędzie i posłucha.
  • 0

#41

Bravo.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ma ona wogole jakies zwierze w domu?? Od tego zacznijmy.
  • 0

#42

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie ma szczurów ?. Znane sąprzypadni pogryzienie przez szczury ludzi we własnych domach nawet w blokach potrafią wejść przez sedes i to nie żarty ...


Też o tym pomyślałam. Sama mam szczury (hodowlane ofkorst)-wprawdzie mi palców nie obgryzają :roll: ,ale wiem co ich ząbki potrafią przegryźć . No i są wszystkożerne (surowe mięsko też wchodzi w rachubę).

Jest tylko jedno ale...

koleżanka musiałaby być narąbana w trupa,żeby nie poczuć jak jej szczur obgryza palec :mrgreen:

A tak btw. mi się kiedyś śniło,że mnie wąż ugryzł w nogę i mnie strasznie bolała. Z tego bólu się obudziłam i na nodze miałam wielki bolący czerwony ślad (podejrzewam,że się w coś walnęłam,a resztę sobie dośniłam :rotfl: )
  • 0

#43 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

mam nową teorię troche kontrowersyjną :P ten nie grzeczny paluszek powędrował w niegrzeczną dziurkę i się optarł... A przez sen różne się żeczy robi :]
  • -1

#44

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

z Reguły substancje żrące nie "obierają" chyba wyżerają... Może jakiś duch małpy pomyślał że to baanaan xDd i sobie obrał xD
  • 0



#45

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia, ponoć prawdziwa. Działo się to w Polsce.

Jakaś przedszkolanka nie mogła sobie poradzić z jednym sześcio-latkiem, postanowiła go zamknąć w piwnicy i tak zrobiła. Zapomniała o zamkniętym dziecku. Rodzice jednak podnieśli alarm, szukając pociechy. Po poszukiwaniach, znaleziono chłopca martwego. Miał poobgryzane wszystkie palce u rąk i już nie żył. Okazało się, że to szczury były winowajcami. Widocznie na skutek szoku/bólu/wykrwawienia, zmarł. Przedszkolanka dostała dożywocie.

To jest więc jakaś realna opcja, zakładając, że szczur był i zwiał. Chodź osobiście dziwi mnie, że nie buszował w kuchni. Ogólnie to i tak to dziwna sprawa, chyba, że żyją gdzieś w okolicy szczury i miałby on jak się dostać do mieszkania.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych