Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak działa NWO w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16

zalew.
  • Postów: 96
  • Tematów: 11
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

World Bank President and Bilderberg elitist Robert Zoellick openly admitted the plan to eliminate national sovereignty and impose a global government during a speech on the eve of the G20 summit.

Podstawa wprowadzenia NWO - spisku spiskow - jest wprwadzenie światowego rzadu oraz waluty i armii.

To co obstawiamy kiedy to nastąpi? Może szybciej niż wszyscy myśla. Trza przecież zdązyc przed 2012. :)
  • 0

#17

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W tym sek ze sa dowody na istnienie tychze elit.

Naprawdę istnieją dowody na istnienie Rockefellera? Niemożliwe ;->
Wybacz ironię, ale sam fakt, że na świecie żyją finansiści w żaden sposób nie dowodzi istnienia globalnego spisku dążącego do eksterminacji niemal całej populacji ludzkiej i stworzenia systemu niewolnictwa.


Nie chodzilo mi o Rockefellera tylko o Bilderbergow jako grupe. Jak wyjasnisz to ze do niedawna byla ona negowana przez media jak i rzad a z czasem wyszlo na jaw ze jednak istnieja?


Wystarczy obejrzec wywiad z Aaronem Russo. Sam fakt ze taki czlowiek mowi na ten temat daje do myslenia.
  • 0

#18

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja naprawdę niektórych nie rozumiem. To są mainstreamowe newsy. Kissinger samo powiedział, że Obama jest człowiekiem, który ma sprzedać NWO ludziom.

Tekst ciekawy, ale autor mógłby być bardziej tolerancyjny i nie robić z kościoła "mafię" która ogłupia ludzi itd.
Takie moje zdanie.


I tak jestem tolerancyjny. Nie jestem chrześcijaninem bo wierzę w Jezusa, a nie jakiś mix Mitraizmu, mitologii babilońskiej, egipskiej itp. W chrześcijaństwie Jezus jest tylko z nazwy. Zamienili go w krakersy, włożyli do pucharka, zamknęli do szafki i wyjmują go jak trzeba. (Metaforyczne to tabernakulum :P ) Ale to już temat mojego następnego artykułu, w którym to omówię prawdziwą symbolikę chrześcijaństwa i to czym jest i jak gra w tej samej drużynie co panowie z Bohemian np. Do czego się masz modlić? Módl się do much, więcej w nich Boga niż w kawałku obkutego kamienia. Może to kiczowate ale rozwalamy tą planetę, różne gatunki przez nas wymarły, a wy się interesujecie kawałkiem płótna w Czewie.

Stay Tuned :P

Lynx: Po prostu posłuchaj ww. pana.

Użytkownik gomp edytował ten post 02.04.2009 - 02:27

  • 0



#19

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niezbite. Takie, jakie doprowadziły do wykrycia afery Watergate i tysięcy innych spisków zakrojonych na znacznie mniejszą skalę niż NWO i tym samym łatwiejszych do ukrycia. Założenie, że skoordynowane działania tysięcy ludzi zaangażowanych w NWO nie pozostawiają żadnych śladów jest po prostu śmieszne.

A skąd pewność, że NWO działa wbrew prawu? Piszesz o niezbitych dowodach. Na przykład dla mnie dowodem, może nie niezbitym, będzie zamieszanie związane z globalnym ociepleniem. Gdy powoli staje się jasne, że to nie CO2 jest winne zmianom klimatu, dalej komuś zależy by to ciągnąć i ewidentnie czerpać zyski. Kolejnym przykładem będą chipy. Ponoć dowody biometryczne mają być w Polsce wprowadzone. Niby nic wielkiego, zwłaszcza, że może nieco ułatwić życie. Ale prędzej czy później, zrobimy krok do przodu i komuś z "góry" najdzie ochota na chipy RFID, z możliwością określania lokalizacji właściciela. Niewykluczone, że nakaz taki może nadejść z Brukseli. Ale to trochę odległa przyszłość, nie do końca pewna. Jeśli chodzi o UE, sprawa z Traktatem Lizbońskim jest dla wielu niepokojąca. Nie są to bajki. Wszystko dzieje się zgodnie z prawem.

Zgadzam się. Jednak po bliższym zapoznaniu się z paroma teoriami spiskowymi (Apollo Hoax, 9/11) odnoszę wrażenie, że to własnie wierzący w te teorie są najbrdziej podatni na oszustwa i manipulacje.

W wielu przypadkach pewnie tak jest. Jednak to, o czym pisałem wyżej nie uważam za teorię. Tak jak te i inne sprawy wydają się warte uwagi. Poza tym, lepiej jest w to wierzyć (jeśli są jakieś dowody) i dmuchać na zimne, niż nie wierzyć i obudzić się z ręką w nocniku.
  • 0



#20

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Świetny artykuł, ale co do wypowiedzi

zaczęli się modlić! Do rzeźby! MODLIĆ-DO-RZEŹBY-!!!

to zdziwiłbyś się jak takie modlitwy działają na Twoją podświadomość...kiedyś czytałem w książce "Potęga podświadomości" o niewyleczalnym przypadku pewnej kobiety, której zostało parę miesięcy życia i w tym czasie jej syn pojechał na wycieczkę do Ziemi Świętej. Znalazł tam kawałek drewna a po powrocie do domu powiedział matce że jest to część Krzyża Chrystusowego, kobieta zaczęła się tak gorliwie modlić do KAWAŁKA DREWNA, że po paru miesiącach choroba zaczęła ustępować, aż całkiem zniknęła. Takich przypadków jest multum, sam coś podobnego przeżyłem...więc jeśli ludzie "modlą się" do rzeźb, gwiazd czy do swojego umysłu aby stał się cud, to takie jest ich prawo wyboru. Widocznie Ty nigdy nie byłeś w sytuacji gdzie medycyna i sprawy przyziemne zawodzą i nie musiałeś prosić o pomoc "siły wyższej"...
  • 0



#21

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up

Co nie oznacza ze wyzdrowiala przez modlitwe. Nic nie jest pewne. Mogl byc to zbieg okolicznosci.
  • 0

#22

Jacek_Gliwice.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trudno bedzie przekonac uspony narod oni sie boja spojrzec prawdie w oczy
  • 0

#23

Jacek_Gliwice.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba jest ktos nam przychylny ,
nie wporowadzaja u nas euro tak szybko .
Zobaczcie co się dzieje u słowaków teraz po wejściu euro.
  • 0

#24

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chodzilo mi o Rockefellera tylko o Bilderbergow jako grupe. Jak wyjasnisz to ze do niedawna byla ona negowana przez media jak i rzad a z czasem wyszlo na jaw ze jednak istnieja?

Z informacjami o negowaniu istnienia grupy Bilderberg spotkałem się jedynie na stronach spiskowych. Nie znalazłem jak dotąd żadnych artykułów prasowych, ani oficjalnych wypowiedzi polityków, które jasno stwierdzałyby, że klub Bilderberg nie istnieje. Pamiętam za to parę artykułów z ostatnich kilkunastu lat (Przekrój albo Polityka), w których opisywano go i jego działaność bez żadnej spiskowej otoczki. Podobne artykuły ukazują się w prasie światowej, co można łatwo sprawdzic przeszukując archiwa agencji prasowych. Na tej podstawie sądzę, że negowanie istnienia Bilderbergów przez media jest wymysłem autorów teorii spiskowych, by dodać sobie wiarygodności.

Wystarczy obejrzec wywiad z Aaronem Russo. Sam fakt ze taki czlowiek mowi na ten temat daje do myslenia.

Obejrzałem wywiad. Usłyszałem czczą gadaninę bez konkretnych dowodów. Nie przekonało mnie to. Niezbyt też rozumiem co miałby mi dawać do myślenia fakt, że wypowiadał się producent muzyczno-filmowy, który na bazie swojej spiskowej teoryjki próbował (nieudanie) zrobić karierę polityczną.


A skąd pewność, że NWO działa wbrew prawu?

Pewności nie mam, ale wydaje mi się, że np. planowe zgładzenie większej części ludzkości w obozach koncentracyjnych nie mieści się w zakresie czynów dozwolonych przez prawo międzynarodowe. Podobnie chyba zabronione jest niewolnictwo.

Kolejnym przykładem będą chipy. (...) Ale to trochę odległa przyszłość, nie do końca pewna.

No właśnie, skoro nie ma pewności, to po co ten krzyk sugerujący, że wszczepianie każdemu czipów pod skórę to już pewnik? Z dmuchaniem na zimne ma on niewiele wspólnego, prędzej już z szerzeniem paniki przed biblijną apokalipsą.

Podałeś całkiem dobry przykład z ograniczeniem emisji CO2, z tym, że ja tu widzę rezultat właśnie "dmuchania na zimne", a nie spisku. Przecież nigdy nie było pewności co do wpływu człowieka na klimat, a już w sferze czystych spekulacji były (i nadal są) efekty zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery. Niemniej jednak dzikie wrzaski ogranizacji ekologicznych nawołujących o ratunek dla planety okazały się bardzo chwytliwe i znalazły swoje odbicie w doraźnych decyzjach politycznych.
  • 0



#25

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na tej podstawie sądzę, że negowanie istnienia Bilderbergów przez media jest wymysłem autorów teorii spiskowych, by dodać sobie wiarygodności.


Nie wazne jest to z tego wzgledu ze samo spotykanie sie glow panstw bez wczesniejszej zapowiedzi jest nielegalne w stanach. To ze sie nie spotkales z zadnym materialem negujacym grupe nie znaczy ze go nie ma (lub nie bylo)...
  • 0

#26

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewności nie mam, ale wydaje mi się, że np. planowe zgładzenie większej części ludzkości w obozach koncentracyjnych nie mieści się w zakresie czynów dozwolonych przez prawo międzynarodowe. Podobnie chyba zabronione jest niewolnictwo.

Informacje o obozach były rozpowszechniane razem z teorią, że FEMA składuje setki tys. jakiś tajemniczych pojemników. Rzekomo na trupy, których miało być w niedalekiej przyszłości pełno, w związku z nadchodzącym wydarzeniem, np. wprowadzeniem stanu wojennego w USA, czy też zamieszek związanych z kryzysem. Jak wiadomo, nic takiego nie miało miejsca. Natomiast te pojemniki jednak mają coś wspólnego z trupami. Umieszcza się w nich trumny, by grunt zachował stabilność. Historia obozów pewnie też jest naciągana.
Depopulacja nie miałaby sensu w krajach wysoko rozwiniętych. Nie zabija się kury znoszącej złote jajka. Poza tym elity nie miałyby kim rządzić, a przecież o to im chodzi. Jeżeli taki plan rzeczywiście istnieje to dotyczy prawdopodobnie krajów słabo rozwiniętych, które nic nie produkują i są zbyt mocno zaludnione. A sposób legalnego zmniejszenia liczebności też się znajdzie, albo nawet już jest. Kontrola urodzin jest jednym z nich. Głód i trudny dostęp do wody pitnej (Afryka). Kolejnym może być żywność genetycznie zmodyfikowana (to już w krajach rozwiniętych).Żywność mocno przetworzona. "Wzbogacanie" wody fluorem. Obowiązkowe szczepienia dzieci od najmłodszych lat. - To osłabia nasze zdrowie, na którym będą zbijać kasę koncerny farmaceutyczne. Wszystko po to, by ludzkość za bardzo się nie rozmnożyła.
Niewolnictwo. Nie można teraz legalnie złapać murzyna w siatkę i wywieść gdzieś na plantację. W dzisiejszych czasach inaczej jest uprawiany ten proceder, jak na razie zgodnie z prawem. Teraz banki maja najwięcej niewolników. Bo jak to inaczej można to nazwać? Młodzi ludzie zadłużają się kredytami na 30,40 lat by kupić parę metrów mieszkania w cenie 8-10 tys. za metr. Jeśli chcą żyć normalnie, to nie mają innego wyjścia. A jak będzie kryzys i z pracy zwolnią? Wtedy banki nie mają litości. W tak długim okresie czasu okazji do bankructwa może być wiele. Nie mówiąc już o tych co pracują, a nie stać ich nawet na kredyt! Niewolnictwo XXI wieku.

No właśnie, skoro nie ma pewności, to po co ten krzyk sugerujący, że wszczepianie każdemu czipów pod skórę to już pewnik? Z dmuchaniem na zimne ma on niewiele wspólnego, prędzej już z szerzeniem paniki przed biblijną apokalipsą.

Teraz każdy kto chce może dobrowolnie się zaczipować. Na przykład w obawie przed porwaniem ( przez terrorystów ;) ). Ponoć w Japonii czipuje się azjatyckich imigrantów. To tylko kwestia czasu, gdy stanie się to na tyle powszechne, by obowiązywało wszystkich. Po to powstały te urządzenia. Nie mieszaj do tego biblijnych bajek i roku 2012. To przez takie bzdury, ludzie olewają te sprawy.

Podałeś całkiem dobry przykład z ograniczeniem emisji CO2, z tym, że ja tu widzę rezultat właśnie "dmuchania na zimne", a nie spisku. Przecież nigdy nie było pewności co do wpływu człowieka na klimat, a już w sferze czystych spekulacji były (i nadal są) efekty zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery. Niemniej jednak dzikie wrzaski ogranizacji ekologicznych nawołujących o ratunek dla planety okazały się bardzo chwytliwe i znalazły swoje odbicie w doraźnych decyzjach politycznych.

Od początku byli zwolennicy i przeciwnicy teorii o wpływie ludzkości na klimat. Jednak to zdanie zwolenników liczy się bardziej, bo daje możliwość zrobienia z tego globalnego biznesu.
  • 0



#27

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Historia obozów pewnie też jest naciągana.

I tutaj się zgadzamy. Szkoda, że zwolennicy tej naciąganej hipotezy wydają się być w większości.

Depopulacja nie miałaby sensu w krajach wysoko rozwiniętych. Nie zabija się kury znoszącej złote jajka. Poza tym elity nie miałyby kim rządzić, a przecież o to im chodzi. Jeżeli taki plan rzeczywiście istnieje to dotyczy prawdopodobnie krajów słabo rozwiniętych, które nic nie produkują i są zbyt mocno zaludnione.

I znowu mógłbym się z Tobą zgodzić. Chyba warto by było oświecić fanatyków NWO, że zmniejszenie populacji krajów wysoko rozwiniętych to strzał w stopę "bezwzględnych elit" i mocno trąci absurdem. Ale jak się przyjrzeć, to ten właśnie absurd ma miejsce od dłuższego już czasu. Większość krajów Zachodu ma ujemne saldo przyrostu naturalnego podczas gdy biedna Afryka i i kraje trzeciego świata rozwijają się na potęgę. Zupełnie jakby plan NWO szedł w złym kierunku.

Teraz banki maja najwięcej niewolników. Bo jak to inaczej można to nazwać?

Ja to nazywam wolnym rynkiem i związanym z nim świadomym ryzykiem, do którego nikt jednak nie zmusza. Są inne style życia niż styl wilekomiejski z pracą w korporacji i kredytami na karku.
Zaś jeśli chodzi o niewolnictwo, to chciałbym zwrócić uwagę, że według teorii NWO miałoby to być niewolnictwo fizyczne. Zaczipowane jednostki miałyby zostać pozbawione wszelkich praw i byłyby całkowicie ubezwłasnowolnione. Śmieszy mnie, że ciągoty do tak prymitywnego celu przypisuje się intelektualistom.

Teraz każdy kto chce może dobrowolnie się zaczipować. Na przykład w obawie przed porwaniem ( przez terrorystów ;) ). Ponoć w Japonii czipuje się azjatyckich imigrantów. To tylko kwestia czasu, gdy stanie się to na tyle powszechne, by obowiązywało wszystkich.

Nie powinieniem może tego komentować, bo znowu uderzę w ironiczny ton. Myślę, że zbyt łatwo przechodzisz pojęcia dobrowolności do bezwarunkowego narzucania. Przychodzi mi do głowy taka analogia z przeszczepami. Dziś każdy może dobrowolnie oddać swój organ do przeszczepu. Ponoć w pewnych przypadkach lekarz może pobrać takie organy bez zgody zainteresowanego i jego rodziny. To tylko kwestia czasu, gdy zaczną je wycinać na żywca na ulicy.
  • 0



#28

zalew.
  • Postów: 96
  • Tematów: 11
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Czas pokaze kto mial racje.
  • 0

#29

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I znowu mógłbym się z Tobą zgodzić. Chyba warto by było oświecić fanatyków NWO, że zmniejszenie populacji krajów wysoko rozwiniętych to strzał w stopę "bezwzględnych elit" i mocno trąci absurdem. Ale jak się przyjrzeć, to ten właśnie absurd ma miejsce od dłuższego już czasu. Większość krajów Zachodu ma ujemne saldo przyrostu naturalnego podczas gdy biedna Afryka i i kraje trzeciego świata rozwijają się na potęgę. Zupełnie jakby plan NWO szedł w złym kierunku.

Tak. Tam, gdzie jest największa biedota, rodzi się najwięcej dzieci. To nie przypadek. Nie wiem czy idzie to w złym kierunku i dla kogo. Nie wiadomo nic o skali czasu, w jakim miałyby zachodzić te zmiany. Dziś to wygląda normalnie, ale za 20 czy więcej lat wiele może się zdarzyć. Niby tak się rozwijają, ale przepaść między krajami pierwszego świata, a trzeciego stale się pogłębia. Tego tak nie widać, jednak jest to fakt.

Ja to nazywam wolnym rynkiem i związanym z nim świadomym ryzykiem, do którego nikt jednak nie zmusza. Są inne style życia niż styl wilekomiejski z pracą w korporacji i kredytami na karku.

Wolny rynek w Polsce nie jest taki wolny. Ludzie chcą żyć przyzwoicie, do tego nikt nie musi ich zmuszać. Często nie mają wyjścia i tę bezradność się wykorzystuje. Kupuj i kupuj... Bezwzględna pogoń za pieniędzmi i dobrami. Czy to dobre, czy złe nie potrafię odpowiedzieć.

Zaś jeśli chodzi o niewolnictwo, to chciałbym zwrócić uwagę, że według teorii NWO miałoby to być niewolnictwo fizyczne. Zaczipowane jednostki miałyby zostać pozbawione wszelkich praw i byłyby całkowicie ubezwłasnowolnione. Śmieszy mnie, że ciągoty do tak prymitywnego celu przypisuje się intelektualistom.

Nie wierze w to. Taki pomysł prędzej czy później szlag trafi. Już nie jeden tak próbował. Najlepszy niewolnik to taki, co nie wie, że jest zniewolony. Przeciętny człowiek do życia potrzebuje pracy, własnego kąta i rozrywek. Od poniedziałku do piątku robota - trzeba przecież spłacać kredyt za dom i samochód. Sobota popijawa. Niedziela kac, a w telewizji Taniec z gwiazdami. Dwa razy do roku urlop. I tak w kółko przez większość życia. Czasem dochodzą jeszcze inne atrakcje, np. wybory. - Obywatel musi czuć, że ma jakiś wpływ na kraj. Na kogo zagłosuje to i tak bez różnicy. I jest git. Elita się cieszy, z milionów posłusznych robotów zwanych ludzmi. Ludzie też się cieszą, tylko z czego? Czipy, jeżeli zostaną wprowadzone, będą dawały wiele możliwości. Sprawniejsza kontrola jest jedną z nich. Jak ktoś będzie zbyt podskakiwał władzy, stanie się terrorystą lub elementem, który trzeba zwalczyć.

Nie powinieniem może tego komentować, bo znowu uderzę w ironiczny ton. Myślę, że zbyt łatwo przechodzisz pojęcia dobrowolności do bezwarunkowego narzucania. Przychodzi mi do głowy taka analogia z przeszczepami. Dziś każdy może dobrowolnie oddać swój organ do przeszczepu. Ponoć w pewnych przypadkach lekarz może pobrać takie organy bez zgody zainteresowanego i jego rodziny. To tylko kwestia czasu, gdy zaczną je wycinać na żywca na ulicy.

Nie widzę w tym analogii.
  • 0



#30

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepszy niewolnik to taki, co nie wie, że jest zniewolony. Przeciętny człowiek do życia potrzebuje pracy, własnego kąta i rozrywek. Od poniedziałku do piątku robota - trzeba przecież spłacać kredyt za dom i samochód. Sobota popijawa. Niedziela kac, a w telewizji Taniec z gwiazdami. Dwa razy do roku urlop. I tak w kółko przez większość życia. Czasem dochodzą jeszcze inne atrakcje, np. wybory. - Obywatel musi czuć, że ma jakiś wpływ na kraj. Na kogo zagłosuje to i tak bez różnicy. I jest git. Elita się cieszy, z milionów posłusznych robotów zwanych ludzmi. Ludzie też się cieszą, tylko z czego? Czipy, jeżeli zostaną wprowadzone, będą dawały wiele możliwości. Sprawniejsza kontrola jest jedną z nich. Jak ktoś będzie zbyt podskakiwał władzy, stanie się terrorystą lub elementem, który trzeba zwalczyć.

Z tego co czytam, to chyba NWO jest już według Ciebie wprowadzone, brakuje tylko czipów do kontroli. W porządku, choć nie rozumiem dlaczego w ogóle ktoś miałby podskakiwać władzy, skoro wszyscy są zadowoleni. Czyżby Matrix? Ciekawi mnie jeszcze jedno: jak wyobrażasz sobie świat bez opisywanego przez Ciebie niewolnictwa? Czy miałby to być świat nirwany w którym do życia niepotrzebna jest praca, własny kąt i rozrywki? A może świat, w którym nie trzeba pracować, a na koncie i tak co miesiąc będzie się pojawiała pokaźna suma pieniędzy na dom, samochd i niekończące się urlopy na tropikalnych wyspach? Takie rzeczy, jak w drugim przypadku, to tylko na niemieckiej emeryturze.

Nie widzę w tym analogii.

Ty obawiasz się wprowadzenia obowiązku posiadania wszepionego czipa, ja obawiam się przymusowago usuwania narządów przez znudzonych transplantologów. Przesłanki mamy niemal identyczne.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych