Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak działa NWO w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

NWO - Polska


NWO: Większości zapewne kojarzy się z sekretnymi stowarzyszeniami, spiskami masonerią, a co oryginalniejszym ludziom z grupką knujących ludzi w jarmułkach. Ale czym jest i jak wpływa w praktyce na nasze społeczeństwo. Największe nasilenie działań tej "elity" bez wątpienia ma miejsce w USA. Wprowadzanie totalnej kontroli nad żywnością poprzez uniemożliwianie obywatelom uprawiania żywności na własną rękę (delegalizacja ogródków to mainstreamowyn news. Jako powód podaje się niemożność zidentyfikowania hodowanych rzeczy, a w końcu każdy może być terrorystą...), FEMA buduje obozy, amerykańska armia dosłownie najeżdża własny kraj, ludzie toną w długach i zwracają swój wzrok w stronę marionetek w stylu Obamy lub McCaina jak kto woli. Ale nie to o tym chcę tu napisać. (jeżeli ktoś interesuje się Obamą to obowiązkowo trzeba obejrzeć ten film Obama Deception )

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Wielu "antyamerykanów" mówi, że Polska tak naprawdę jest marionetką Stanów Zjednoczonych, ja wprowadzam poprawkę i mówię, że Polska jest marionetką tych samych ludzi co Stany. W Ameryce aby dać ludziom fałszywe poczucie wyboru utworzono i funduje się dwie partie. Ludzie mogą kłócić się i spierać nt. republikanów i demokratów, a kiedy coś idzie nie tak żądają zmiany lidera, którego widzą w osobie prezydenta jak np. ostatnio Georga Busha. Po 11 września były te manifestacje, ludzie często mówili "Czemu nie wybraliśmy Kerrego" a nawet nie chciało im się sprawdzić, że zarówno Bush jak i Kerry są członkami tej samej organizacji nazwanej Skull&Bones (tak, tak tej samej, któa zajmuje się kultem śmierci, a jej członkiem był mr. Hitler) Bush się do tego przyznał, Kerry zapytany zaczął zachowywać się lekko mówiąc dziwnie. Nigdy jednak większość opinii publicznej nie zwraca się do prawdziwej władzy. Jeżeli miałbym wskazać jeden budynek, w którym się ta władza znajduje to jednym z jej szczebelków jest bank rezerw federalnych, który jest tak federalny jak separatyści z Osetii Pd. Dopiero co Obama przedstawił budżet zakładający, że połowa wydatków w 2010 roku będzie pochodziła z długu czyli innymi słowy z pieniędzy dodrukowanych i pożyczonych przez bank rezerw.

Ale to Ameryka, a jak to działa w Polsce?

Całkiem podobnie. Po euforii związanej a wyborem SLD w 2001 roku wszelkie nadzieje zostały zawiedzione i został praktycznie wprowadzony bliźniaczy jak w USA system dwupartyjny + SLD + PSL. Chociaż tak naprawdę powinienem powiedzieć tylko + PSL bo jak to później pokażę SLD jest tym samym co dwie największe partie.

Poland
 Joseph Retinger (1954-1960), Założyciel Grupy Bilderberg

 Hanna Suchocka (1998), Pierwsza kobieta premier

 Andrzej Olechowski (1994-1999, 2003), były lider, założyciel Platformy Obywatelskiej.

 Aleksander Kwaśniewski (2008), były prezydent.


Oto lista "polskich Bilderbergów" z latami uczestnictwa w spotkaniach w nawiasie. Czym jest grupa Bilderberg? Jest ona absolutnym szczytem piramidy zwanej Illuminati, powiązana z mniejszymi klubami jak np. wspomniane Skull&Bones, Klub rzymski, Bohenian groove itp. (Członkiem Bohenian Groove są Bushowie i jest to nagrane jak biorą udział w staro-babilońskich obrządkach ku czci Molocha odgrywając pantomimę składanie ofiary z dziecka z wielką sową w tle)

I tak dochodzimy do naszej sceny politycznej na której po jednej stronie mamy pochodzącą w prostej linii od grupy Bilderberg PO, a z drugiej PiS z Kaczyńskimi na czele, którzy krótko mówiąc najprawdopodobniej nawet niewiedząc w co grają służą tym samym interesom co choćby nasz gruziński kumpel Sakaszwili, który z kolei otwarcie powiedział iż w jego wojnie nie chodzi tylko o Gruzję, ale o to jak będzie wyglądać Europa i świat. (Włączcie sobie obrady parlamentu europejskiego! Tam już bez czajenia nawołuje się do rządu światowego) Do tego mamy SLD z panem Kwaśniewskim niemającym może ostatnio największych wpływów w SLD, ale ma swoją kukiełkę Olejniczaka i stąd widzieliście ten rozłam w którym to Olejniczak zdecydowanie zwracał się w stronę centrum (PO) ,mieliśmy Palikota (którym nawiasem mówiąc nie jest zwykłym idiotą) nawołującego do koalicji z SLD, a teraz mamy grzebanie przy PSL i koalicji.

Celem wprowadzenia NWO jest totalna kontrola populacji z czipami (W USA chyba już teraz czipuje się imigrantów i bezdomnych) na finiszu. Dopiero co minister Kopacz zaproponowała wprowadzenie przymusowych szczepień! Co jest złego w szczepionkach? W Afryce ludziom wszczepia się wirusa HIV i to też jest przyznany mainstreamowy news, dodawanie ogłupiającej rtęci to standart, ale pozostańmy na naszym podwórku.

Bezdomni w Polsce umierają po próbie szczepionek na ptasią grypę.

Matthew Day
Telegraph
July 2, 2008


Medycy z Grudziądza w północnej Polsce są prześwietlani w sprawie medycznych prób przeprowadzonych na ok. 350 bezdomnych oraz biednych ludzi w ubiegłym roku. Wg. ich oskarżycieli podczas tych testów zaszczepiano ludzi niewypróbowanymi wcześniej zawierającymi wysoko-zakaźne wirusy szczepionkami.

Władze twierdzą, że ofiary otrzymały równowartość £1-2 za bycie przetestowanymi tym co miało być standardowymi szczepionkami przeciwko ptasiej grypie, a (wg. badających sprawę) w rzeczywistości było tabletkami/narkotykami (drug) przeciwko ptasiej grypie.

Dyrektor grudziądzkiego centrum dla bezdomnych, Mieczysław Wacławski, powiedział polskim gazetom, że ostatniego roku 21 osób z jego centrum umarło co jest liczbą dużo ponad przeciętną, która wynosi ok. 8.

Pomimo, że władze wciąż muszę znaleźć bezpośrednie połączenie pomiędzy tymi (21) śmierciami, a aktywnością medyków, polska minister zdrowia Ewa Kopacz powiedziała, że doktorzy i siostry zaangażowane w projekt nie powinny wracać do swojej profesji.

"Leży to w interesie wszystkich lekarzy, aby Ci, którzy są odpowiedzialni za to zostali ukarani" - Dodała minister.

Śledczy badają również opcję iż medycy oszukali również kompanie farmaceutyczne, które zamówiły badania.

Podejrzani powiedzieli, że wszyscy zaangażowani w testy wiedzieli, że testy zawierały tabletki (drug) przeciwko H5N1 i brali w nich udział z własnej woli.


Źródło

Na szczęście próba wprowadzenia przymusowych szczepień spaliła na panewce ale co się stało dalej? Coś mnie podkusiło i włączyłem telewizor, a tam reklama mówiąca, że jeżeli nie zaszczepisz swojego dziecka przez 6 miesiącem życia Twoje dziecko może umrzeć... Ohydne... Już przystawienie pistoletu do głowy jest bardziej moralne, a tu mamy do czynienia z gierką w stylu albo szczepienie albo pneumokoki zeżrą Ci dzieciaka!

Sławne czipy: W 2009 roku ma mieć miejsce wymiana dowodów tyle, że tym razem będą już zawierały czipy namierzające. (W USA mają takie w prawach jazdy) Oddajmy głos interii.

Za rok znów wymiana dowodów osobistych

fot. M. Rozwadowski /Agencja SE/East News
Piątek, 4 stycznia 2008 (06:26)
Polacy jeszcze nie zakończyli wymiany starych dowodów osobistych na plastikowe karty, ale już powinni myśleć o nowych dokumentach. W styczniu przyszłego roku pojawią się dowody biometryczne. Także one pół roku później będą zmienione - na bardziej nowoczesne - pisze "Dziennik Polski".
Wprawdzie stare dowody nadal można wymieniać na nowe, ale formalnie proces wymiany najważniejszego dokumentu tożsamości zakończył się 31 grudnia 2007 r. Za rok osoby starające się o dowód osobisty (kończące 18 lat i zmieniające dowód z powodu zmiany adresu zamieszkania) nie otrzymają już plastikowej karty, takiej jak obecnie, tylko dokument z chipem (mikroprocesorem), a więc biometryczny dowód osobisty.

Dzisiejszy dowód osobisty zawiera podstawowe dane osobowe jego właściciela, w tym datę i miejsce urodzenia, adres zamieszkania oraz numer PESEL. W dowodach biometrycznych te informacje będą zakodowane w chipach, gdzie znajdzie się też cyfrowy zapis kształtu twarzy, a później także odcisków palców.


Zastanówcie się po jaką cholerę potrzebna im jest ta ciągła "modernizacja" dowodów? Full control -> to jest ich cel. A teraz zastanówcie się co będzie za następne pół roku... Czyżby podskórny? Czyżby ten słynny "znak bestii"? Jesteśmy na ostatniej prostej w tym totalitarnym sprincie, to naprawdę zatrważające zdać sobie sprawę jak mało czasu zostało.

Ale ludzie oczywiście mają lepsze rzeczy do roboty niż zastanowienie się nad tym co się dzieje. Jest 32475 edycja tańca z gwiazdami, "patrz Jola Rutowicz straciła ostatnią szarą komórkę!" "Kasia Cichopek jest w ciąży!"
I oczywiście kontrola poprzez wyżej opisany PO - PiSowki matriks, poprzez religię (dzisiejsze chrześcijaństwo ma w rzeczywistości tylko symboliczne powiązania z Jezusem ale to inny temat :P )

Dołączona grafika


Religia - To jest najbardziej wyszukana forma wciskania rzeczy ludziom. Zobaczycie kto najbardziej będzie za tymi czipami! Na wsi ludzie uwierzyliby, że środa to weekend gdyby im to powiedział proboszcz. W mieście zresztą nie lepiej. Ja mam do dzisiaj przed oczami obraz - Miałem jakieś 5-6 lat i rodzice zabrali mnie na stadion, miała miejsce koronacja Matki Boskiej Saletyńskiej bodajże i to było po prostu zatrważające. Najpierw ludzie wysławiali i śpiewali pieśni na cześć tej rzeźby, a potem włożyli jej na łeb koronę i zaczęli się modlić! Do rzeźby! MODLIĆ-DO-RZEŹBY-!!! Jak bardzo trzeba być wyzutym ze zdrowego rozsądku aby robić coś takiego...A czy to nie w biblii jest napisane aby człowiek nie uczynił sobie żadnego bałwana ni to podobizny świętej i nie oddawał jej pokłonu? No chyba, że to chrześcijan nie dotyczy, taki immunitet. Swoją drogą to kościół wykonuje dla NWO świetną robotę w Afryce ale to już inny temat. I nawet niech nikt nie wyskakuje z uczuciami religijnymi bo mam je w 4 literach kiedy kłócą się w poczuciem prawdy.

Tak więc, następnym razem jak zobaczycie Tuska uśmiechającego się od ucha do ucha wiedzcie kto za nim stoi, jak zobaczycie szalejącego Kaczyńskiego w poszukiwaniu układu miejcie świadomość jak ironiczne to jest, jak zobaczycie Aleksandra Kwaśniewskiego bądźcie ludzcy i nie pozwólcie mu zamarznąć śpiąc na przystanku, zadzwońcie na izbę wytrzeźwień! jak usłyszycie kościelnych hierarchów mówiących o moralności przypomnijcie sobie o tysiącach ludzi w Afryce, którzy umarli przez mówienie głupkowatych rzeczy na temat prezerwatyw.

Źródła: Internet i podane wyżej
Tłumaczenie i opracowanie: gomp
  • 0



#2

.:ICHIGO:..
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok NWO jest już w Polsce, co mnie nie dziwi. Mam tylko jedno pytanie, jak walczyć z tym tworem? Osobiście ponosze same niepowodzenia przekazując rodzinie, znajomym wiadomości na te i inne tematy wogóle nie przyjmują do wiadomości, że to się dzieje, mówią że to ściema. Swoją "krucjatę " w uzmysłowianiu bliskim prowadze ok 7 miesięcy, bezskutecznie :/ ale nie zniechęca mnie to, ciągle wynajduje nowe wątki o NWO i innych teoriach konspiracyjnych, bo wiem że jest to realne zagrożenie dla nas wszystkich. Pozdro ;)

p.s moim pierwszym krokiem przygotowania się do walki z NWO jest siłownia 8) (tylko nie myślcie sobie że jakiś koks bez szyi jestem i w dodatku w dresach :D ) chce być przygotowany jak już się zacznie. PEACE
  • 0

#3

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up: To masz małą siłę przebicia i pewnie używasz za mało argumentów. Z mojego doświadczenia wynika, że do ludzi najbardziej przemawia to co im bliskie. Nie można zaczynać od tekstu w stylu "Wiesz, stary globalna elita chce z nas zrobić niewolników" Teorie konspiracyjne są już tylko z nazwy. Ogłaszają NWO w publicznych mediach sekretarz obrony USA dopiero co obwieścił, że swoje dzienne rozkazy bierze od Kissingera. Tego jest masa tylko, że media przedstawiają nam to jako pierdółki. Dajmy na to ta afera z substancjami wpuszczanymi do powietrza w hipermarketach. "Oh, aby zwiększyć zyski robią zapachy. Ale fajnie" Tak to było. A to jest przecież najgorszego rodzaju manipulacja umysłu. Kto chce słuchać to wysłucha i wyciągnie wnioski, ktoś inny to oleje inny jest ignorantem. Przynajmniej masz czyste sumienie, że próbowałeś. W tych czasach za bycie idiotom i olewanie takiej masy znaków niestety ale trzeba będzie zapłacić. Ja jak do tej pory spotkałem się z tylko jednym gościem, któremu trudno przetłumaczyć. Gadałem sobie z kumplem i mu mówię, że jak wyjedzie do USA to mu zaczipują 4 litery i zaserwują pakiet trujących szczepień, a on mi na to że "Ch** z tym, ale mają zaje***ty system edukacji"

Pakernia, pakernią ale jeżeli miałbym coś doradzić to zrobienie zapasów żywności, ziaren i skupienie jak największej ilości złota i srebra, które szusują w górę i wobec dewaluacji wartość pieniądza to chyba będzie jedyny sposób aby uniknąć plajty.
  • 0



#4 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

A co by się stało gdybym spełnił swoje życiowe marzenie i kupiłbym sobie jacht, którym pływałbym od portu do portu bez państwa?
  • 0

#5

Phoboss.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...zaczęli się modlić! Do rzeźby! MODLIĆ-DO-RZEŹBY-!!! Jak bardzo trzeba być wyzutym ze zdrowego rozsądku aby robić coś takiego...
Zgadzam sie to jest okropnie głupie i nie potrafie tego zrozumieć, jak tak można :<
Kościół jako organizacja, (mafia, korporacja? czy jak tam wolicie To nazywać) bardzo ogłupia ludzi pod pretekstem wiary.
Takie moje zdanie.
  • 1

#6

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To masz małą siłę przebicia i pewnie używasz za mało argumentów.

Bo zwykłych ludzi bardziej interesuje to, czy będą mieli za co rachunki opłacić, nakarmić dzieci lub nie stracić pracy. Jedyne narzekania na system/władzę to podwyżki art. spożywczych, afery polityków, wzrost bezrobocia, kryzys itp. Mało komu chce się wiedzieć, co dzieje się na arenie międzynarodowej.
  • 1



#7

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na wsi ludzie uwierzyliby, że środa to weekend gdyby im to powiedział proboszcz.


Tak, oczywiście. Gdyby mi proboszcz powiedział że wszyscy żyjemy w matrixie to też bym uwierzył... ;)

W mieście zresztą nie lepiej. Ja mam do dzisiaj przed oczami obraz - Miałem jakieś 5-6 lat i rodzice zabrali mnie na stadion, miała miejsce koronacja Matki Boskiej Saletyńskiej bodajże i to było po prostu zatrważające. Najpierw ludzie wysławiali i śpiewali pieśni na cześć tej rzeźby, a potem włożyli jej na łeb koronę i zaczęli się modlić! Do rzeźby! MODLIĆ-DO-RZEŹBY-!!! Jak bardzo trzeba być wyzutym ze zdrowego rozsądku aby robić coś takiego...


Modlenie się do rzeźby. Ale dziwne. A do czego mieli się modlić? Do much?

Tekst ciekawy, ale autor mógłby być bardziej tolerancyjny i nie robić z kościoła "mafię" która ogłupia ludzi itd.
Takie moje zdanie.
  • 0



#8

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak na dobrą sprawę, wszystko to, co jest napisane przez autora tematu, dla człowieka, który nie "siedzi" w tym temacie tak jak my [umówmy się, że jako użytkownicy tego forum, jesteśmy odrobinę bardziej obeznani, niż przeciętny pan X - dla wygody pozwoliłam sobie na takie porównanie], jest jedną wielką bajką. Ludzie, pomimo tego, że narzekają na wszystko jak leci - na podwyżki cen przesyłek pocztowych, na służbę zdrowia, sądownictwo i co tam jeszcze komu na myśl przyjdzie - są przekonani, że państwo chce dla nich jak najlepiej. Powiedzcie mi, jaką siłę przebicia ma garstka ludzi mówiąca o tym, że ktoś przejmuje nad nami kontrolę? W momencie, gdy przeciętny obywatel przeciętnego państwa dba wyłącznie o to, by nie zabrakło mu na chleb, nie będzie przejmował się "jakąś tam kontrolą", a ludzi próbujących otworzyć mu oczy będzie traktował jak bandę oszołomów.
Znam to z autopsji. Czasami, gdy zawieram pakt o nieagresji z moim ojcem, zdarza mi się zaczynać rozmowę na taki temat [zwłaszcza jeśli w jakimś serwisie informacyjnym mówią o czymś, co mogłoby stanowić przesłankę do potwierdzenia istniejącej kontroli]. Jego reakcja? "Co ty wiesz o świecie, za młoda jesteś, by wypowiadać się na takie tematy, pojęcia nie masz". No i jak tu rozmawiać z takim kasztanem, który uważa, że z racji wieku jest upoważniony do głoszenia jedynych prawdziwych teorii o świecie? Mam wrażenie, że takich ludzi uświadomić się nie da. Ich pole widzenia jest zdecydowanie zbyt zawężone, by mogli przyjmować tego typu informacje.

Modlenie się do rzeźby. Ale dziwne. A do czego mieli się modlić? Do much?


"Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną"
  • 0

#9 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Hej!
Jak Kissinger to proszę sprawdzić jego powiązania z moim imiennikiem, świetnym nowym szefem NATO...
Handlowali sobie w najlepsze bronią chłopaki że hej. a teraz pora zmienić NATO w ogólnoświatową organizację terrorystyczną.
Idę się pomodlić, figurkę znajdę chyba dość szybko....
pozdrawiam
  • -1

#10

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Modlenie się do rzeźby. Ale dziwne. A do czego mieli się modlić? Do much?


"Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną"


To rzeźba Matki Boskiej. Więc? Jak się modlę do Krzyża powieszonego na ścianie to też modlę się do "cudzego Boga"? :P


Owszem, państwo w jakiś tam sposób może chcieć przejmować nad nami kontrolę, ale z pewnością nie Kościół...
  • 0



#11

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ale matka boska to nie bóg :lol2:
nie wspominając o całym zastępie świętych od zgubionych przedmiotów, kamicy nerkowej i odcisków na piętach.

Och skąd, Kościół absolutnie nie chce przejąć kontroli nad umysłami swoich wiernych. On tylko delikatnie wskazuje im, w którą stronę powinni podążać.
  • 0

#12

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiedzcie mi, jaką siłę przebicia ma garstka ludzi mówiąca o tym, że ktoś przejmuje nad nami kontrolę?

Bardzo dużą, jeśli tylko osoba do której się zwracają jest smakoszem sensacyjnie brzmiących informacji, lubi panikować przy każdym doniesieniu o nadchodzącej katastrofie i jednocześnie łyka bezrefleksyjnie każdą zasłyszaną bzdurę kierując się zasadą "im bardziej sensacyjnie i przerażająco, tym bardziej wiarygodnie".
I bardzo małą, jeśli trafia na kogoś myślącego logicznie, komu potrzebne są niezbite dowody w miejsce tanich spekulacji i kto postrzega świat jako złożony system zależności, a nie jako idiotyczną gierkę bliżej nieokreślonych elit.
  • 0



#13

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedzcie mi, jaką siłę przebicia ma garstka ludzi mówiąca o tym, że ktoś przejmuje nad nami kontrolę?

Bardzo dużą, jeśli tylko osoba do której się zwracają jest smakoszem sensacyjnie brzmiących informacji, lubi panikować przy każdym doniesieniu o nadchodzącej katastrofie i jednocześnie łyka bezrefleksyjnie każdą zasłyszaną bzdurę kierując się zasadą "im bardziej sensacyjnie i przerażająco, tym bardziej wiarygodnie".
I bardzo małą, jeśli trafia na kogoś myślącego logicznie, komu potrzebne są niezbite dowody w miejsce tanich spekulacji i kto postrzega świat jako złożony system zależności, a nie jako idiotyczną gierkę bliżej nieokreślonych elit.


W tym sek ze sa dowody na istnienie tychze elit. A osobiscie nie wierze w to, ze swiat polityki dziala na zasadzie systemu zaleznosci. Tutaj po prostu liczy sie zysk i wladza.
  • 0

#14

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

potrzebne są niezbite dowody

A jakież mają być te dowody? Ma się zebrać Parlament Europejski i publicznie to ogłosić czy może Bilderbergowie oświadczą nam na piśmie? To tak nie działa. Jeśli jedna strona chce coś osiągnąć, musi przechytrzyć innych, uśpić ich czujność lub ośmieszyć tych co myślą inaczej. Zadaniem zwykłych ludzi, jest nie dać się oszukiwać i manipulować. Tu nie potrzeba specjalistycznych badań i analiz by to odkryć. Wystarczy obserwować sytuacje na świecie. Jeśli jest coś nie w porządku, trzeba się temu głośno sprzeciwiać.
  • 0



#15

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W tym sek ze sa dowody na istnienie tychze elit.

Naprawdę istnieją dowody na istnienie Rockefellera? Niemożliwe ;->
Wybacz ironię, ale sam fakt, że na świecie żyją finansiści w żaden sposób nie dowodzi istnienia globalnego spisku dążącego do eksterminacji niemal całej populacji ludzkiej i stworzenia systemu niewolnictwa.

A jakież mają być te dowody?

Niezbite. Takie, jakie doprowadziły do wykrycia afery Watergate i tysięcy innych spisków zakrojonych na znacznie mniejszą skalę niż NWO i tym samym łatwiejszych do ukrycia. Założenie, że skoordynowane działania tysięcy ludzi zaangażowanych w NWO nie pozostawiają żadnych śladów jest po prostu śmieszne.

Zadaniem zwykłych ludzi, jest nie dać się oszukiwać i manipulować.

Zgadzam się. Jednak po bliższym zapoznaniu się z paroma teoriami spiskowymi (Apollo Hoax, 9/11) odnoszę wrażenie, że to własnie wierzący w te teorie są najbrdziej podatni na oszustwa i manipulacje.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych