Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biała Postac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#16

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Błagam was, nie róbcie ze wszystkiego rzeczy paranormalnych i nie wyjaśnionych. Po pierwsze to że coś podejrzanego widzimy to nie oznacza od razu że to duch czy coś takiego, tak samo z tymi krokami, moim zdaniem to nic innego jak robienie z igły widły.


no dobra, powiedzmy że się im przesłyszało, ale co z tymi białymi postaciami? o ile oczywiście pisze prawdę, ale ja mu wierzę. zjawy to dość powszechne zjawisko, nie mam wątpliwości co do ich istnienia.
  • 0



#17

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

^^
Zjawy czyli omamy wzrokowe... To miałeś na myśli ?
  • 0

#18

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

^^
Zjawy czyli omamy wzrokowe... To miałeś na myśli ?


nie. nie za bardzo pamiętam definicji, ale zjawy to istoty które mają zwyczaj nawiedzać ludzi, mogą to być dusze które ugrzęzły pomiędzy światem żywych i umarłych, które chcą np. przekazać coś żywym. itd. itp.

Duchy to istoty które tez poruszają się po naszym świecie ale nie można ich zobaczyć ani usłyszeć...
  • 0



#19

Nath.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początek: słowa typu "ujoł" czy "krzyknoł" mnie óżekły... Słownik do ręki drogi Panie NA STUDIACH!

Wiem że zobaczenie takich zjaw "trochę" nas może przerazić, ale widzicie to któryś raz z kolei, to podejdzcie. Dajcie mi przykład człowieka, który podszedł i umarł z tego powodu. Podejściem do tego czegoś zdobędziecie pewność co to jest i, być może, czego chce.
Nie wiem skąd stwierdzenie że zjawy są częstym zjawiskiem. Mogę prosić o konkrety?
Cholercia, dajcie mi przeciwnika, wychędożę mu skórę, bo już nie zdzierżę tego...
  • 0

#20

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

^^
Zjawy czyli omamy wzrokowe... To miałeś na myśli ?


nie. nie za bardzo pamiętam definicji, ale zjawy to istoty które mają zwyczaj nawiedzać ludzi, mogą to być dusze które ugrzęzły pomiędzy światem żywych i umarłych, które chcą np. przekazać coś żywym. itd. itp.

Duchy to istoty które tez poruszają się po naszym świecie ale nie można ich zobaczyć ani usłyszeć...



Oo to ciekawe, zjawy można zobaczyć a ducha już nie. Ile razy już widziałeś takową zjawę, skoro to powszechne "dosć" zjawisko...?
  • 0

#21

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najlepiej to zrobić egzorcyzmy w tym lesie i zobaczysz, czy ta zjawa nadal będzie łazić nocami po drodze ...
  • 0

#22

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzkie ciało i organizm jest tak nie doskonałe, że nie zawsze to co widzimy, na prawdę jest, często mamy przewidzenia, tym bardziej w ciemnych ponurych miejscach, gdzie wiele osób bojaźliwych po prostu pod świadomie wariuje więc to że ktoś coś tam widział, nie jest pewnym dowodem że faktycznie tam coś było

A już nie mówię o tym że to tak na prawdę mogli być zwykli bezdomni itp

Drogi kolego "Slavia Consesiao" powiedź w jakiej bzdurnej książce czy może kolorowej gazecie znalazłeś tak idiotyczne definicje na temat bytów co?
  • 0

#23

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ej. jak zobaczysz ta zjawę, to wyciągnij krzyż i powiedz, by się zbliżył. Jeżeli się zbliży, nie jest sługą złego. Demony boją się krzyży, oczywiście poświęconych.
  • 0

#24

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kolega wyżej mam pytanie ile masz lat i gdzie naczytałeś się takich bzdur?

btw. widzę że sam założyciel tematu już za bardzo nie interesuję się tą sprawą
  • 0

#25

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oo to ciekawe, zjawy można zobaczyć a ducha już nie. Ile razy już widziałeś takową zjawę, skoro to powszechne "dosć" zjawisko...?


nie widziałem. po prostu tak jest. na duchy które widzimy mówimy zjawy i tyle. A o "powszechne zjawisko" chodziło mi o to że to powszechne w świecie paranormalnym. Ducha możesz prawie zawsze sobie wywołać jak chcesz (ale nie radzę się w to bawić)
  • 0



#26

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

btw. widzę że sam założyciel tematu już za bardzo nie interesuję się tą sprawą



Czyżby teraz widział czarne postaci ;p
  • 0

#27

naaataliaaa06.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ducha możesz prawie zawsze sobie wywołać jak chcesz (ale nie radzę się w to bawić)
[/quote]

Racja, wywoływanie duchów to nie zabawa. Do tego potrzeba doświadczonych osób, bo można wywołać nie tego ducha co się chciało, ale może się on nie odczepić..
  • 0

#28

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

kolega wyżej mam pytanie ile masz lat i gdzie naczytałeś się takich bzdur?


Mam 15 lat, oficjalnie, ot nigdzie nie czytałem, ale wiele słuchałem o takich sprawach. Jeżeli jesteś ateistą, nie zrozumiesz tego, jeżeli katolikiem lub chrześcijaninem bez znaczenia jakiej dokładniejszej wiary, to wiedz, iż złe duchy panicznie boją się Boga, bały by się zaatakować kogoś, kto ma przy sobie poświęcony krzyż.
  • 0

#29

GothAr.
  • Postów: 50
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie też była podobna historia... W lesie na skrzyżowaniu między dwiema miejscowościami zaczeło coś straszyć... na początku niby plotki. Ale coraz więcej osób zaczeło mówić: Widziałem\am tam coś białego, jakiś duch, zjawa. Po jakimś czasie ludzie po zapadnięciu zmroku nie mogli przejść\przejechać z jednej miejscowości do drugiej. W końcu okoliczni chłopi (akcja dzieje się na wsi i było to spory kawałek czasu temu) stwierdzili, że trzeba coś z tym zrobić. Zebrało się kilkunastu ludzi i poszli w nocy w to miejsce z widłami, siekierami itp. (jak za czasów inkwizycji na czarownice :D). Historia skończyła się tak, że faktycznie złapali ducha... Tzn była to kobieta przebrana za ducha.. Okazało się, że była psychicznie chora, zabrali ją do szpitala psychiatrycznego..

Odnośnie tej historii radze Ci zrobić tosamo, zbierz ekipe ludzi, conajmniej kilkoro ale najlepiej więcej, weźcie aparat cyfrowy i idźcie i skopcie tej zjawie dupe :D
  • 0

#30

naaataliaaa06.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ano mało debili chodzi po świecie co im się nudzi i straszą ? :lol
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych