Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat zwariował!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#31

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wieslaw całkowicie sie z tobą zgadzam. Zero praw dla pedałów i lezbijek, oni powini byc wytykani palcami na ulicach, powinni leczyc sie u lekarzy a nie demonstrowac swoją ułomnosc na ulicach. Oni swoimi zagraniami chcą zlegalizowac pedofilie, obnizając granmice stosunku seksualnego do lat 14, jak obecnie mamy w Kanadzie. jak bym znał jakiegos pedzia to mu nie popuszcze.   :mrgreen:   :mrgreen:   :mrgreen:


Naaah, bez przesady, zaraz tam wytykać palcami - pedalstwo/ zoofilia/ pedofilia to choroba jak każda inna i powinno się ją leczyć. :P Tak samo jak się robi z osobami chorymi, na przykład, na schizofrenię - nie wytyka się palcami, tylko leczy.
  • 0

#32 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wieslaw całkowicie sie z tobą zgadzam. Zero praw dla pedałów i lezbijek, oni powini byc wytykani palcami na ulicach, powinni leczyc sie u lekarzy a nie demonstrowac swoją ułomnosc na ulicach. Oni swoimi zagraniami chcą zlegalizowac pedofilie, obnizając granmice stosunku seksualnego do lat 14, jak obecnie mamy w Kanadzie. jak bym znał jakiegos pedzia to mu nie popuszcze.   :mrgreen:   :mrgreen:   :mrgreen:


Naaah, bez przesady, zaraz tam wytykać palcami - pedalstwo/ zoofilia/ pedofilia to choroba jak każda inna i powinno się ją leczyć. :P Tak samo jak się robi z osobami chorymi, na przykład, na schizofrenię - nie wytyka się palcami, tylko leczy.


nie porównuj pedofilow do schizofremików...to troche nie teges.
  • 0

#33 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Bez przesady!

Pomysł na uchwalenie prawa zezwalającego na uprawianie seksu z 12 - letnimi dziećmi przez partię pedofili , to pomyśł juz nie niesmaczny, ale grożny.
Mam nadzieję, że w Holandii są jeszcze ludzie mający w głowach resztki rozumu i nie pozwolą na legalizację "czegoś takiego" !
To wstrętne i chore.
  • 0

#34

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wieslaw całkowicie sie z tobą zgadzam. Zero praw dla pedałów i lezbijek, oni powini byc wytykani palcami na ulicach, powinni leczyc sie u lekarzy a nie demonstrowac swoją ułomnosc na ulicach. Oni swoimi zagraniami chcą zlegalizowac pedofilie, obnizając granmice stosunku seksualnego do lat 14, jak obecnie mamy w Kanadzie. jak bym znał jakiegos pedzia to mu nie popuszcze.   :mrgreen:   :mrgreen:   :mrgreen:


Naaah, bez przesady, zaraz tam wytykać palcami - pedalstwo/ zoofilia/ pedofilia to choroba jak każda inna i powinno się ją leczyć. :P Tak samo jak się robi z osobami chorymi, na przykład, na schizofrenię - nie wytyka się palcami, tylko leczy.


nie porównuj pedofilow do schizofremików...to troche nie teges.


Wiem, że pedofilia przy schizofrenii to jak AIDS przy ospie (I jedno, i drugie groźne nieleczone, ale drugie znacznie groźniejsze.), ale chodziło mi o zobrowanie tego, że pedofilia to choroba psychiczna jak każda inna (i groźniejsza jak każda inna, bo jej efekty nie ograniczają się tylko do chorego, który jest niebezpieczny także dla innych osóB)
  • 0

#35

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja może przedstawiam skrajne poglądy, ale jestem tolerancyjny i nie rozumiem wypowiedzi typu "zaje**ć padałów". Mam rozumieć, że homoseksualista to nie człowiek? Jest zwykłym człowiekiem, tyle, że ma nieco inne 'upodobania'. Nie powinno sie ch z tego powodu potepiać i ciągle gadać o leczeniu... bo jak go wyleczyć? Chyba tylko panie mózgu coś by dało :P

A co do Pedofilów to chyba faktycznie najlpeszym wyjściem byłoby ich wykastrować i zesłać na jakiś niezaludniony obszar...
  • 0



#36

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

MatoIto, nie mieszaj homoseksualistów z pedofilami. A może by tak Ciebie na ulicy ktoś wytykał palacami: "O, ten idiota idzie!".?
  • 0

#37

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Indoctrine ale kolego taka jest kolej rzeczy, pierw legalizacja zwiazków, potem obnizenie granicy stosunku seksualnego,

Co stoi za tym zeby pedał który cisnie swojego kolege w dupe, wziął z dziewczynką........ CHYBA NIC :wall: :wall: :wall:

prosze nie dawac upomnienia za wulgaryzmy, to było celowe zeby pokazac moje emocje

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Edytował Pit
Celowe, czy nie regulamin obowiązuje każdego

  • 0

#38

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

prosze nie dawac upomnienia za wulgaryzmy, to było celowe zeby pokazac moje emocje

Najprędzej dostaniesz warna za nieznajomość zasad ortografii z pierwszej klasy podstawówki. Zresztą, tym razem nie wlepiłem Ci warna, bo zamieściłeś sprostowanie, ale jakich byś emocji nie chciał przekazać, stwierdzenie:

pedał który cisnie swojego kolege w dupe

Nie świadczy o Tobie najlepiej. Wręcz przeciwnie - określa Twój poziom.
Jednak pora się ustosunkować do tego, co napisałeś:

tacy goscie to chyba nie mają zadnych barier psychicznych

Wierz mi, że mają. Wielokrotnie miałem doczynienia ze studium przypadku homoseksualizmu i raczej do miana dewiantów było tym ludziom daleko.

wiec co mu szkodzi spróbować z dziewczynką........ CHYBA NIC :wall: :wall: :wall:

Nie szkodzi mu nic, tylko po co miałby próbować? Żeby zobaczyć jak to jest? Czy Ty masz tych ludzi za skończonych idiotów?
  • 1



#39

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Po tej wypowiedzi MatoIto, widzę, że po prostu jesteś uprzedzony do homoseksualistów, a o samym homoseksualuźmie nie wiesz zupełnie NIC. Może jedynie jakieś informacje z jakiejś faszyzującej strony i tyle.
Szkoda polemizować z kimś takim..

A z tą ortografią to mógłbyś coś zrobić, mam wrażenie, że robisz to specjalnie, bo ktoś świadomy tylu błędów wziąłby prznajmniej korektę w wordzie zrobił przed wysłaniem. Chyba, że lekcewarzysz ludzi z którymi dyskutujesz na forum..
  • 1

#40

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niech sobie każdy dorosły robi z drugim dorosłym co mu się podoba - nic mi do tego, może nawet kolega z kolegą. Ale po jaką cholerę paradować i afiszować się z tym na ulicach, w przestrzeni publicznej, która tak smao należy do każdego z nas? To jest jakaś forma ekshibicjonizmu no bo jaki ma sens łażenie po ulicy i krzyczenie że jest się pedałem? Czy ktoś kogoś pyta przy przyjęciu do pracy czy szkoły o orientację?
Te wszystkie parady to zwykłe propagowanie pewnych postaw i pewnego światopoglądu, którego beneficjentami są konkretne organizacje polityczne.
  • 0

#41

Artemus.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak samo jak homoseksualiści albo po ludzku - pedały

Wiesz, że pedał to wulgaryzm? Tak więc dla ciebie najsłuszniejszym ("ludzkim") sposobem komunikacji są bluzgi i poniżanie...?
Powinno się oddzielic tutaj homoseksualistów i pedofilow, orientacja u tych pierwszych nie jest oficjalnie uznana za jakiekolwiek zaburzenie czy chorobę, pedofilia już tak.

Nie powinni mieć żadnych dodatkowych praw, ponieważ jest to choroba psychiczna tak samo jak pedofilia

...Rzekł psycholog-ekspert. :wall: Dajcie se siana.
  • 1

#42

Petro.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świat się rozwija, tylko że niekoniecznie w dobrym kierunku. Chyba nic nie możemy na to poradzić, tylko pozwolić tym ludziom robić to co chcą ze swoim życiem. Legalizacja takich związków też nie jest raczej dobrym rozwiązaniem. Musimy się przystosować do tej nowej rzeczywistości. Homoseksualiści nie znikną z naszego życia, ten temat jest coraz głośniejszy w mediach. To zjawisko będzie się nasilać. :ble:
  • 0

#43

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm jest dzisiaj orężem w walce politycznej dlatego ustalenie prawdy na temat powstawania i przyczyn homoseksualizmu będzie w naszych czasach trudne a nawet niemożliwe ponieważ każde rozstrzygnięcie będzie zabierało jednej ze stron argumenty. Politycy na to nie pozwolą bo zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy ruchów homoseksualnych potrzebują siebie nawzajem.
  • 0

#44

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm jest dzisiaj orężem w walce politycznej

Niestety. Pomijając już fakt, że jestem przeciwny paradom równości i tym podobnym zjawiskom (z paradą "normalności" włącznie) to gdzie nie spojrzę tam do takiej demonstracji dołączają się politycy, czasami nawet nie wiadomo dlaczego. Owszem, obecnie homoseksualiści utożsamiani są z lewactwem mainstreamowym, w opozycji stoją prawicowcy, ale bardzo mnie niepokoi dorabianie ideologicznej otoczki do zjawiska homo czy heteroseksualizmu. Miałem swego czasu w ramach zajęć wywiad środowiskowy połączony z analizą Manifestacji Feministycznej 2006 pod siedzibą rządu na Wiejskiej, w Warszawie. Nie powiem, abym w jakiś szczególny sposób oponował za ludźmi, którzy obnoszą się z komunistycznymi flagami (de facto to też absurd, komunizm w istocie tępił homoseksualistów - Stalin był zdeklarowanym przeciwnikiem zjawiska odmiennej orientacji seksualnej). To samo tyczyło sie drugiej strony barykady i faszyzujących haseł. Cała akcja "Tęczowych" (jak nazywam homoseksualistów obnoszących się aż zanadto ze swoją seksualnością) zaczyna popadać w zdecydowaną przesadę.

ustalenie prawdy na temat powstawania i przyczyn homoseksualizmu będzie w naszych czasach trudne a nawet niemożliwe ponieważ każde rozstrzygnięcie będzie zabierało jednej ze stron argumenty.

To już są dwie odrębne kwestie. Znamy przyczyny powstawania homoseksualizmu, choć nie jestesmy w stanie zdefiniować np. genu, czy też genów odpowiedzialnych zań (bo istnieje zjawisko homoseksualizmu dziedzicznego, choć akurat jest ono raptem ułamkiem procenta w stosunku do homoseksualizmu nabytego), za to wiemy jakie okoliczności mogą sprzyjać wytworzeniu się takich tendencji u ludzi.
Argumenty, zarówno w jednym jak i drugim przypadku nie są nic warte.
Definiowanie pojęcia "normalności" również mija się z celem, ponieważ każdy rozumie je na swój sposób.
Niemniej jednak homoseksualizm, obiektywnie, jest zaburzeniem i na nic zdają się tłumaczenia, że wystepują takie przypadki w naturze. Owszem, występują, jednakże to nie homoseksualizm sprzyja rozwojowi płodowemu gatunku i na tym też bazuje główna kontrargumentacja wobec tego zjawiska. Automatycznie rozwiązuje to też wiele kwestii powiązanych z ew. adopcją dzieci przez związki homoseksualne (co samo w sobie dziecku nie szkodzi, jednak wówczas wykańcza je środowisko, które w Polsce pomimo następujących zmian nie jest wcale homo-friendly).
Dochodzimy do ważnej kwestii: legalizacja związków homoseksualnych. No właśnie, czy jest potrzebna? Zależy to od tego, czy poza cywilną (bo kościelna raczej nigdy nie będzie miała miejsca) formalizacją związku dwójki homoseksualistów będą oni oczekiwali profitów mogących zeń płynąć. Osobiście nie mam nic przeciwko, pod warunkiem że nie wpływałoby to negatywnie na otaczające środowisko (w kontekście społecznym). Jednak jestem przeciwny adopcji dzieci przez związki homoseksualne, gdyż może być to katastrofalne w skutkach.

Niech sobie każdy dorosły robi z drugim dorosłym co mu się podoba - nic mi do tego, może nawet kolega z kolegą. Ale po jaką cholerę paradować i afiszować się z tym na ulicach, w przestrzeni publicznej, która tak smao należy do każdego z nas? To jest jakaś forma ekshibicjonizmu no bo jaki ma sens łażenie po ulicy i krzyczenie że jest się pedałem? Czy ktoś kogoś pyta przy przyjęciu do pracy czy szkoły o orientację?

Właśnie w związku z sytuacjami o których pisałeś, można śmiało się pokusić o stwierdzenie, że homoseksualizm staje się karykaturą samego siebie.
Widziałem szyderczą relację z ostatniej Warszawskiej Parady Równości, zrobioną przez amatorską TV, gdzie w dość sprytny sposób (choć momentami sięgający dna) wskazali, że ludzie tam się pojawiający, często nie wiedzą tak naprawdę o co walczą, ani czym się kierują.
  • 0



#45

NICOŚĆ.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PEDOFIL to człowiek.?NIE to zwierze!! Kurcze kto by chciał aby jego dziecko było skrzywdzone NIKT normalny.Dzieci są radością naszego życia.TV powinna pokazać (23)co robi sie z takimi jak dostanie sie do paki.Na pewno to nic przyjemnego.Jednego nie rozumie czemu nie pokazują ich twarzy przecież każdy rodzic chce wiedzieć jak wygląda człowiek ,który może skrzywdzić jego dziecko!!!!!!! .Geje i lesbijki jak chcą praw to niech stworza swoje panstwo i w nim niech żyją.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych