Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat zwariował!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#16

sukkubus.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takich momentach (i nie tylko) - wstydzę się, że należę do tego samego gatunku, że jestem człowiekiem.
Najgorsza jest jednak ta przeklęta bezsilność, świadomość, że nic nie mogę zrobić. No i jakim prawem, JAKIM człowiek nazywa siebie najwyżej ucywilizowanym gatunkiem, naczelnym, JAKIM prawdem stawia siebie wyżej w hierarchii wśród innych ssaków?!
Tylko dlatego, że mamy lepiej rozwinięty mózg?! A po cóż nam on skoro używamy go w tak podłych i żenujących celach!
Ten świat staje totalnie na głowie, jeżeli nie nadejdzie oczyszczenie, to jesteśmy skończeni - sami przez siebie!
  • 0

#17

Piłsudczyk.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=m...531&id=my11.txt"][url="http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=m...531&id=my11.txt"]http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=m...531&id=my11.txt[/url][/url]
ciekawy artykuł w pewnym sensie pozostający w temacie, choć nie mówiący o problemie zakładanie partii pedofilów w holandii

[url="http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=s...531&id=sw22.txt"][url="http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=s...531&id=sw22.txt"]http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=s...531&id=sw22.txt[/url][/url]
a tu konkretnie o interesującym nas problemie.

A co do mojego zdania na ten temat.
Uważam, że tolerowanie dewiacji w każdej formie (homo, zoo pedo itp.) jest jak najbardziej niewskazane w szanującym wartości moralne społeczeństwie.
Powiem wiecej, europa poprzez legalizowanie takich rzeczy zmierza tylko i wyłacznie ku spwojemu upadkowi.
Idąc dalej ataki zachodnich mediów pod adresem polskich wladz, oraz radia maryja o antysemityzm, ksenofobie itp. pokazują tylko to, że proba narzucenia światu dewiacji jest celową i zaplanowaną akcją przez pewne lobby (człowiek inteligentny domysli się jakie i o co dokładnie mu chodzi)

Boże mój, ty widzisz co się dzieje na tym parszywym świecie i nie grzmisz :-/
  • 0

#18

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mortyr--> To nie jest sianie nienawiści. Faktem jest, że Mahomet ożenił się z Aishą jak ta miała 6 lat, a spółkował jak miała 9. Tego żadne miłe słowa nie zmienią. O islam-in-poland mam zdanie jak najgorsze, tam siedzą wahabici. Jak działało foru publiczne, dość zgodnie uznano tam afganistan pod rządami talibów za prawie ideał państwa muzułmańskiego. Do tego portal wypowiedział się parę razy bardzo negatywnie o pomysłach tzw: islamu obywatelskiego.

A co do tematu, najbardziej martwi mnie to, że w imię "postępu" bardzo jest możliwe, że rzeczywiście przeforsowane zostaną te pomysły na grunt prawa. Błąd taktyczny popełniają też organizacje gejowskie, które często współpracują z różnymi odmianami organizacji man-child love..
  • 0

#19

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Juz sam fakt rodzaju "postulatow" tej "partii" swiadczy przeciw jej legalizacji. A jesli jednak zostanie zalegalizowana, to trzeba dazyc do jej natychmiastowej delegalizacji. Owe "postulaty" jedynie przekonuja mnie, ze umieszczanie pedofili w pewnych "przybytkach" (nawet w latach 1933-45) nie bylo takie znow bezsensowne...
  • 0



#20

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tego już nawet nie chce się komentować...
http://fakty.interia...news?inf=755513

Jednak ten nasz Sejm i prezydent nie są tacy źli... Może. ;)
  • 0

#21

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Teraz tak łatwo się ustępuje tym pedalskim naciskom, a później nie będzie można tego wszystkiego cofnąć jak już będzie wiadomo do czego takie rzeczy prowadzą...
  • 0

#22

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Świat zwariował... Dla takich ludzi nie ma żadnych praw, dość konserwatywny pogląd z mojej strony, ale na to nigdy nie zgodze się.
  • 0



#23

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no jak to przeczytałem to zebrała się we mnie ogromna złość, dokładnie powinno sięich wykastrować i do tego łyżką (chochlą do zupy). Ta tolerancja przekroczyła wszelkie granice dobrego sma...... WSZYSTKIEG!!!!!! Tak samo jak homoseksualiści albo po ludzku - pedały. Nie powinni mieć żadnych dodatkowych praw, ponieważ jest to choroba psychiczna tak samo jak pedofilia. :shock: :shock:
  • 0

#24

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, wypowiedzi w tym temacie mają zdaje się niewiele wspólnego z tolerancją?  

Przypmniały mi się rozmowy dwóch sedziwych Polek po mszy.

"Pani, tolerancyjna to ja jezdem, ale tych gejów i innych pedałów, to kastrować powinni, po urodzeniu".

michciu91, czyżby Twoim ulubionym nakryciem głowy był berecik?

Zresztą to samo pytanie mógłbym zadać jeszcze kilku osobom.

Nie nakręcajcie się tak. Postarajcie się zrozumieć. Zadajcie sobie pytanie, a gdybym to ja był na jego/jej miejscu?

:smile:


aż tak konserwtywny nie jestem, żeby nosić moherowy beret :-D, może i zbyt bardzo pojechałem pedałów, ale co do pedofilów to słowa nie cofne :mad:
  • 0

#25

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możecie mówić że jestem nietolerancyjny, ale ja będę obstawał przy swoim---- w takich wypadka obowiązkowa jest kastracja i dożywotnie roboty w kamieniołomach(ewentualnie w kopalniach) żeby już więcej im takie głupoty do dupy nie przychodziły.dziękuje.
  • 0

#26

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poprostu brak słów... niedługo to poprosu bedziemy sie bać wychodzić z domu....
  • 0

#27

Wiesław.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Partia pedofilow to kosnekwencja dawania praw gejom.Kiedy sa uprzywilejowani homoseksualisci to reszta chce tego samego.Jezeli sie nie opamietamy to inni zboczency np:. pedofile nekrofile,zoofile bedal sie domagac praw do np:. poslubienia konia.
Bedzie normalne ze maly Kowalski ma 2 tatusiow lub jego matka bedzie kawalek opony :P
  • 0

#28

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wieslaw całkowicie sie z tobą zgadzam. Zero praw dla pedałów i lezbijek, oni powini byc wytykani palcami na ulicach, powinni leczyc sie u lekarzy a nie demonstrowac swoją ułomnosc na ulicach. Oni swoimi zagraniami chcą zlegalizowac pedofilie, obnizając granmice stosunku seksualnego do lat 14, jak obecnie mamy w Kanadzie. jak bym znał jakiegos pedzia to mu nie popuszcze. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#29

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może jeszcze gwałt będą chcieli zalegalizować!!??!!
  • 0



#30

Wiesław.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak powstanie taka partia w Polsce to zorganizuje pospolite ruszenie :-D
Podoba mi sie postepowanie w takich sprawach Mlodziezy Wszechpolskiej.Protestuja przeciwko takim zboczeniom.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych