Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obama, biblia, apokalipsa.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

wizzfx.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

siema, mam tu taką ciekawostke do tego tematu, pewnie kazdy interesujący sie tym tematem to zna ale umieszczam :)

Dołączona grafika

No wieć herb Benedykta XVI , który zostal wybrany w 2005 roku i który sobie taki herb stworzyl :) na wikipedi jest podany opis czemu wybrał takie elementy tego herbu. No wiec na herbie Obama ;) i Niedźwiedź czyli po rosyjsku Miedwied ( prezydent Miedwiediew ) Cóż fajnie ze i obama i miedwiediew znaleźli sie na herbie który zostal zrobiony jakies 3 lata przed tym jak zostali 'wybrani' na prezydentów. Tylko przypadek jak to mówią. :>
  • 0

#17

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Można prosić o wersję łopatologiczną? Co znaczy co i skąd masz takie informacje?
Obama na herbie? Ja tam widzę, murzyna z kolczykiem i koroną, no ale może tam i Obama się znalazł a ja jestem ślepy.

No i od kiedy Miedwied = Miedwiediew?

Strasznie naciągane i nie wie co to w ogóle miałoby oznaczać.
  • 0

#18

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@YourSweetValentine: A czy on nie uważa? Przecież to z pozoru oddany sprawie wielkoduszny i wyluzowany człowiek. Muszę się odnieść do jednej rzeczy. Ludzie często mówią, że to nie może być Antychryst bo po nim nikt się nie spodziewa kim może być. I tu proszę na sekundę ateistów o zakrycie oczu ;) to, że Antychryst ma się wyjawić niespodziewanie nie oznacza, że niewykrywalnie bo zarówno biblia zawiera dużo opisów jak i Jezus dużo też przekazał. Tak naprawdę to jeżeli Obama byłby Antychrystem to ile osób na świecie byłoby w stanie zauważyć znaki? Tak jak sam mówił "People haven't been readin' the bible" Może z milion na 7 miliardów. W tym artykule opisałem tylko niektóre "zbiegi okoliczności" jeżeli ktoś ma wolną godzinkę to polecam ten kanał.

@Ban: Antychrystów było wielu. Hitler, Napoleon, Neron i inni ludzie owładnięci rządzą krwi, ale jest jeden znak, który opisuje czas w którym przyjdzie ten pochodzący bezpośrednio od Bestii. Mianowicie jest to pojawienie się wielu innych Antychrystów. Jaki jest najbliższy synonim słowa Antychryst? Zwodziciel. No i tak wyliczamy: Mahmud Ahmadineżad - który to twierdzi, że niedługo przyjdzie Mahdi i za pomocą dżichadu wybiją niewiernych, Putina można podciągnąć bo jeżeli ktoś rozmawiał z jakimś Rosjaninem to zauważy jak zaślepieni są Ci ludzie - Jeden car, jeden naród :P, Komuniści w Chinach - Ich pojęcie szczęścia to 100$ miesięcznie, Bin Laden, Hugo Chevez, Castro itp. itd. wszyscy owładnięci rządzą władzy.

@ Bajakus: Obejżyjcie te dwa filmiki, które dałem pod częścią o Zbigniewie Brzezinskim to dobrze naświetla sytuację. Dla rozeznania powiem, że już teraz przez USA i NATO są prowadzone naloty na pólnocny Pakistan.

@ Ogr: ostatnio wyczytałem, że na blogu Obamy można znaleźć ciekawy staf, więc jak przebrne przez to, to zapodam.
  • 0



#19

wizzfx.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Można prosić o wersję łopatologiczną? Co znaczy co i skąd masz takie informacje?
Obama na herbie? Ja tam widzę, murzyna z kolczykiem i koroną, no ale może tam i Obama się znalazł a ja jestem ślepy.

No i od kiedy Miedwied = Miedwiediew?

Strasznie naciągane i nie wie co to w ogóle miałoby oznaczać.


tu link do wikipedi , opis herbu http://pl.wikipedia....b_Benedykta_XVI


Może ci sie tak wydawać naciągane ale przecie by tam ich fotek nie wsadzili co nie ? :) Murzyn w koronie w herbie papierza no cóż gdyby był sam bez tego niedźwiadka to jeszcze by to byl dla mnie dosc slaby dowód, ale jednak jest niedźwiedź Miedwied po rosyjsku juz nie wymagaj zeby to sie zgadzalo co do literki bo to ewidentnie cos z niedzwiedziem ma " niedźwiedziowy " xD teraz to juz przegiołem nieznam na tyle rosyjskiego :)

Bynajmniej ja tu nie mówie ze Obama jest antychrystem, nawiazuje do tego ze USA i Rosja zaczynaja współpracowac
a nikomu kto siedziw teoriach konspiracyjnych i przepowiastkach nie jest chyba obce ze to Rosja ma walczyc najpierw z Iranem a koncowa rozgrywka ma sie toczyc z chinami i tu i USA i Rosja bedą sie wspierać.

Jackowski przepowiedzal na czerwiec, lipiec, sierpień wojne, pozyjeme zobaczymy, mnie sie wydaje ze to bedzie narazie Iran po jakims czasie Chiny. Nie taki przypade ze sa na herbie. Chciałbym jeszcze tutaj zauważyć ich wybór na prezydentów, jeśli uwaza ktos ze wybrani zostali dzieci demokracji to gratuluje, wystarczy ze putin przedstawł Miedwiediewa, chlop tez malo znany i od razu prezydentem. To samo tyczy sie Obamy, zwykla manipulacja masami kto wie co jeszcze.

Sorki jezeli niejasno napisalem ale mam klopoty zawsze z przelaniem myśli na ekran :) chciałem jeszcze napisac ze kościól i to co robi usa to czyste manipulacje , nie wiem jak to inaczej napisac , pozdrawiam. I jak mówi David Icke "just coincidence".
  • 0

#20

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiele twarzy: Obama jest członkiem "W trójcy zjednoczonego kościoła Chrystusa tylko dla Afro - Amerykańskich chrześcijańskich fundamentalistów. (Trinity United Church of Christ, an African-American fundamentalist Christian only club).


To zgromadzenie religijne tak się nazywa?! Tylko dla Afro-amerykańskich (czytaj czarych) Chrześcijanskich fundamentalistów? Przeca rasizm to jawny i białasów jako podludzi traktowanie!


A co do Obamy jako Antychrysta - w sieci można znaleść filmiki którę udowadniają że Obama to nie tylko antychryst ale także zadają znaczacę pytanie "Czy Obama to Osama?". IMHO coś w tym jest - podobieństwo wręcz rodzinne.
  • 0

#21

wizzfx.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obama to nie tylko antychryst ale także zadają znaczacę pytanie "Czy Obama to Osama?". IMHO coś w tym jest - podobieństwo wręcz rodzinne.


To juz troche mi sie wydaje przegięcie, ale spewnoscia Obama to oszust. W show Alexa Jonesa byl niedawno KRS-one ( amerykanski raper, afroamerykanin oczywiscie ) Pojawil sie tam taki wątek, że jak Obama odniesie porażke w ratowaniu usa z kryzysu to moze sie to zkończyć rasizmem wobec afroamerykanów. Dalej to juz mozna gdybać i wymyślać ale cóż :) czas pokaże.
  • 0

#22

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sprawdziłem sobie to z tym niedźwiedziem i faktycznie się zgadza. :)

No dobra, trochę mnie przekonaliście, może coś w tym jest...
  • 0

#23

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepowiednia na temat papieża mówiła, ze będzie on czarny - był biały, więc znaleziono murzynka na jego herbie(herb to ważna rzecz - rzeczywiście, ale gdyby na nim nie było czarnoskórego człowieka to napewno znaleziono by go gdzie indziej). Herby papieskie jak zresztą wszelakie herby mają to do siebie, że są często bogate w rożne obrazy których znaczenie nie jest do końca jasne - powoduje to poprostu czas. Patrząc na nie można zauważyć milion różnych przesłań.
@wizzfx dziwne też by było aby herb ten był spiskiem papieża, czy zakodowana przez niego informacją. Symbolu tego Ratzinger używa już od 1977r - wyedy wiedział już, że obstawi takich ludzi na władzy? Raczej śmieszne, zwłaszcza, ze pierwsze zalążki pomysłu z murzynem istnieją od XIVw w jego diecezji... więc takowa eoria konspiracyjna jest raczej niewypałem, już bardziej bym uwierzył gdyby miał to być plan Boży:P
Ludzie mają bujną wyobraźnie a cała otoczka dookoła nowego prezydenta USA robi sie niezdrowa. Za duża nadinterpretacja ludziska moje..
  • 0

#24

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież to z pozoru oddany sprawie wielkoduszny i wyluzowany człowiek.


Może on sam nie czytał Biblii i może nawet nie wie, że jest antychrystem :lol :lol
Pozatym, antychryst to nie musi byc osoba zła do szpiku kości, która urodziła się po to, by niszczyc. Taki Obama... może on naprawdę jest dobrym człowiekiem i chce dobrze, ale urząd prezydenta niesie ze sobą również przymus podejmowania takich decyzji za wszystkich, że aż sie włos na głowie jeży. Trudno wtedy jest postąpic słusznie. Obama - tylko człowiek, moze sie zdarzyc, że chcąc postąpic słusznie postąpi źle i zostanie wzięty za kłamce, matacza i złą osobę. O ile oczywiście on jest Antychrystem :>
Pamiętajmy, że w czasach gdy powstała Apokalipsa wierzono w boga o wiele bardziej niż dziś, dziś wielu wątpi w jego istnienie, zupełnie zmienił się światopogląd. Autorowi Apokalipsy mogło sie wydawac, że ktoś kto chce, żeby ludzie odwrócili się od boga to najgorszy sku**ysyn. Ale czy dziś widzimy to tak samo? Może Antychryst to po prostu ktoś kto chce postępowac inaczej niż Chrystus. Niekoniecznie źle i może sobie nawet nie zdawac sprawy z tego, że coś może byc nie tak.

p.s pisanie tego postu zajęło mi z godzinę. i tak jakoś mało go rozumiem. więc podaruję sie wam ja, jako wasza Walentynka w ten piękny dzień 14 lutego.
  • 0

#25

wizzfx.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dziwne też by było aby herb ten był spiskiem papieża, czy zakodowana przez niego informacją. Symbolu tego Ratzinger używa już od 1977r - wyedy wiedział już, że obstawi takich ludzi na władzy? Raczej śmieszne, zwłaszcza, ze pierwsze zalążki pomysłu z murzynem istnieją od XIVw w jego diecezji... więc takowa eoria konspiracyjna jest raczej niewypałem, już bardziej bym uwierzył gdyby miał to być plan Boży:P
Ludzie mają bujną wyobraźnie a cała otoczka dookoła nowego prezydenta USA robi sie niezdrowa. Za duża nadinterpretacja ludziska moje..


Migdał prawda co mówisz, pogląd na tą sprawe zależy od tego jak na to spojżysz. Ja to widze raczej z tej perspektywy że jest grupa kontolujaca "trzymająca wladze" papierz to pewnie marionetka tak samo jak ci prezydenci moze oni sami wcale nie wiedza o co chodzi :) kto wie. Napewno papierz nie umieszcza czegos takie w herbie zeby ostrzedz bo zapewne sam we wszystko jest zamieszany. Ostatnio miewam chwile slabości i wogóle nie ufam kościołowi.

Z teoriami to jest tak że jesli masz jakaś wiedze zdobytą na dany temat wczesniej i pojawia sie nowy to próbujesz to jakos wpasowac do tego co juz wiesz. Wiedza poszczegolnych osób rózni sie od siebie dlatego jednym podchodzi to bardziej ( mówie o sprawie herbu no moze nie tylko :D ) a innym nie i wydaje sie bajką bo nie pasuje do ich teori.
  • 0

#26

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja to widze raczej z tej perspektywy że jest grupa kontolujaca "trzymająca wladze" papierz to pewnie marionetka tak samo jak ci prezydenci moze oni sami wcale nie wiedza o co chodzi smile2.gif


No tak, grupa trzymająca władze. Dla mnie bardziej tą grupą mogą być właśnie prezydentowe poszczególnych krajów którzy handlują całym światem pod nieobecność słabszych.
Miedwiediew jak dla mnie w ogóle nie jest ważnym pionkiem w światowej grze. Oczywiście jest prezydentem największego i bardzo potężnego kraju, ale to co robi to kontynuacja planu Putina którego poparcie w Rosji jest gigantyczne. Myśle, ze to on znów dojdzie do władzy w następnej kadencji i wtedy można zacząć się bać...

Powracając do tematu - już na latach mają być wczepiane chipy z numeracją 666(pierwsze mają być chyba o dziwo w USA) więc wielbiciele teorii konspiracyjnych będą mieli naprawdę duże pole do popisu. Dedukcja 100%
  • 0

#27

wizzfx.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powracając do tematu - już na latach mają być wczepiane chipy z numeracją 666(pierwsze mają być chyba o dziwo w USA) więc wielbiciele teorii konspiracyjnych będą mieli naprawdę duże pole do popisu. Dedukcja 100%


Co to znaczy juz na latach ? :) Sor bo coś nie zrozumiałem. Nie wolno dopuścic do tego zeby ludzi zchipowano. Filmy Alexa Jonesa dość nowe sporo o nich mówią.
  • 0

#28

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@wizzfx w mało wiarygodnych newsach na temat chipów ich rozpowszechnianie jets datowane na 2012r ale rzeczywiście zanim ludzkości została by ochipowana minęło by wiele lat. Jestem podobnego zdania na temat chipów, ale nic na nie nie poradzimy w świecie który nas otacza. Sprawa na przestrzeni lat będzie wyglądać tak - "nie masz chipu? Idiota" każdy będzie chciał robić zakupy bez noszenia nawet kart kredytowych i korzystać innych wygód z tym związanych, a ten kto nie chce zostanie do tego zmuszony.. albo nikt nas nawet nie zapyta o zdanie i nasze dzieci już je będą miały. Prawda jest taka, ze dzisiejszy świat to w dużej czesi pseudokomuna. I to właśnie może być dla nas apokalipsa - totalna inwigilacja, zero swobody, z czasem człowiek staje sie sztuczny. I taką wizje rzeczywiście mogą przynieść "władcy" tego świata tacy jak Obama.
  • 0

#29

wizzfx.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak, jednak obama wydaje mi sie tylko marionetką podpisującą dokumenty , dla kożysci i wizji lepszych cfaniaków.
  • 0

#30

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Neron i inni ludzie owładnięci rządzą krwi


Nie przesadzajcie z tym Neronem. Jego obraz był zafałszowany przez wszystkie lata dominacji "nauki chrześcijańskiej", dziś można już jednak "rozgrzeszyć" tego antychrysta. Neron owładniędy rządzą krwi? Nie, młody człowiek, poeta, wyniesiony na tron przez zbyt ambitną matke...

Argument z Miedwiediewem jest chybiony, niedźwiedź zawsze był utożsamiany z Rosją (np. kto ogladądał ostatnie mistrzostwa Europy mógł widzieć rosyjskie flagi ozdobiono niedźwiedziami)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych