Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obama, biblia, apokalipsa.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Barack Obama jest Antychrystem.


Dołączona grafika


Wyjaśnienie?

Antychryst jest jednoczącym. Jest osobą o wielu twarzach. Jest czarną owcą. Jest dogłębnie inspirujący i popularny. Wybija się z desperacji mas. Jest wielkim oszustem. Domaga się innego. Poszukuje mocy i sprzedałby duszę aby ją dostać.

Wszystkie te określenia do niego pasują

Jednoczący (Jednoczyciel? Nie wiem jak to odmienić ;p ):
Obama posiada wsparcie białych, czarnych, kobiet i mężczyzn - poparcie w każdej grupie wiekowej Pd. Karoliny i wielu miejsc Stanów Zjednoczonych. Mało tego Obamomania wykracza poza USA! I jest to prawdziwa mania.

Wiele twarzy: Obama jest członkiem "W trójcy zjednoczonego kościoła Chrystusa tylko dla Afro - Amerykańskich chrześcijańskich fundamentalistów. (Trinity United Church of Christ, an African-American fundamentalist Christian only club). Był również muzułmaninem, czy nadal jest, tego do końca nie wiemy. Obama był wychowywany zarówno w Ameryce jak i dalekim wschodzie przez białą matkę i czarnego ojca.

Popularny: Wychodząc z relatywanie wyizolowanego stanu politycznego, niedoświadczony Obama zgarnia uwielbienie tłumów zdobywając miano idola. Skąd się to wzięło? Antychryst jest pustką, w której wszyscy umieszczają swoje nadzieje, sny i marzenia.

Oszust: "W sprawie Iraku moje zdanie nie różni się od zdania Georga Busha"
Bill Clinton ma swój wkład w obnażaniu kłamstw Obamy. Bilecik z napisem "anti-war" i "change" został doszczętnie skompromitowany, a mimo tego niema jakiegokolwiek poruszenia wśród popierających Obame. Żadnej masowej "dezercji". Wszystko biegnie swoim torem jak zaczarowane. Nic nie może powstrzymać przepowiedni od wypełnienia się.

Moc: Aby pokazać to w całej okazałości, Obama ma od bardzo dawna obsesje na punkcie władzy i prezydentury już od czasów studenckich na dalekim wschodzie.

Jest fałszywym mesjaszem.

Przepowiednia mówi.

1. - Przyjdzie jako człowiek pokoju (Obama obiecuje pokój w Iraku, porażka dla USA)
2. - Pojawi się na białym koniu płci żeńskiej (Matka Obamy jest biała i miała 6 afrykańskich męży)
3. - Przyjdzie aby oszukiwać (Obama mówi, że jest chrześcijaninem ale tak naprawdę był urodzony jako muzułmanin)
4. - Uczyni siebie najpotężniejszym człowiekiem na Ziemi, jeżeli zostanie wybrany.
5. - Spróbuje zniszczyć naród żydowski i Izrael (Obama powiedział, że kocha Arabów, a w szczególności Palestyńczyków. Nienawidzi Izraela i Żydów. Podziwia Hitlera, Osame etc.)
6.- Będzie się pokazywał jako dobrego i sprawiedliwego, w rzeczywistości będzie Szatanem we własnej osobie, gniew w jego sercu. (dosłownie przemoc/gwałtowność) (Obama pomoże Al Qaidzie [pierwszy krok już mamy tj. likwidacja Guantanamo])
8.- Barack Hussein Obama jest "Królem południa" przepowiedzianym w Bibli ((Daniel .11, Kenia jest na południe od Jeruzalem)
9.- Obama wprowadzi w Ameryce muzułmańskie prawa szariatu.


Barack Obama mówi, że chce wprowadzić zmiany. Ja mu wierzę.

Pamiętaj, będziesz znał prawdę w swojej duszy.

Ufaj swoim instynktom (przeczuciom)

"Ludzie mogą o mnie myśleć co chcą, trąbię sobie z tego. Ludzie myślą, że Antychryst pojawi się na bliskim wschodzie. Ja osobiście uważam, że Antychryst powstanie z ONZ i dzięki popularności wśród tych ludzi, charyźmie i tym jak szybko wspina się po szczeblach władzy, później może być w ONZ"

"Kiedy kilka dni temu po raz pierwszy usłyszałem o Baracku, pierwszą rzeczą jaką się dowiedziałem to, że jest człowiekiem, który pojawił się znikąd, a teraz ma całe tłumy po swojej stronie. Kiedy ja i moja żona to usłyszeliśmy oboje pomyśleliśmy tą samą rzecz - Antychryst. Teraz nie stwierdzam, że nim jest, po prostu coś nam podesłało tą myśl."

"Moja siostra i ja wyczuliśmy coś "strasznawego" w tym człowieku, choć niemożemy do końca rozgryźć co to jest. To dziwne, że przeróżni ludzie wylegają dla niego na ulice. Czemu mieliby to robić? Chyba że coś by ich do niego przyciągało."

"Nie sądzę, że powinniśmy bezpośrednio łączyć Obame z Antychrystem, ale to bardzo interesujące. Kiedy go oglądałem, całkowicie pierwszą rzeczą jaka pojawiła się w mojej głowie to pytanie do Boga czy patrze na Antychrysta. Nie mam o tym jakiejś specjalnej opinii, ale człowieku, to było całkiem straszne..."


Opinie z wonkette.com

Źródło: www.abovetopsecret.com

Teraz trochę bezpośrednio ode mnie.

1. - Przyjdzie jako człowiek pokoju (Obama obiecuje pokój w Iraku, porażka dla USA)


Warto zastanowić się nad tym zdaniem. Obama wydaje się być człowiekiem pokojowym, zagwarantował również nienaruszalność Izraelowi. Kto jednak stoi za Obamą? I tu pojawia się osoba Zbigniewa Brzezinskiego. Był on członkiem administracji Cartera i to on jest odpowiedzialny za wojnę afgańsko-sowiecką co zresztą doprowadziło co powstania Al-Qaidy. Do tej pory najpoważniejszym zagrożeniem pokoju na bliskim wschodzie, a być może i światowego wydawał się być Iran, Brzezinski jednak powie "po co atakować Iran, sprawmy aby oni zaatakowali Rosjan" Bo wg. jego filozofii światową oś zła stanową Rosja i ChRL. W jednym zdaniu filozofia Brzezinskiego to spraw aby twoi wrogowie sami się wytłukli.

Więcej o ww. pod tymi linkami. Polecam poświęcić chwilkę na oglądnięcie tego wywiadu.

Part 1
Part 2

Kolejną rzeczą jest ten "naród żydowski", ale co tu biblia ma na myśli? Naród żydowski w biblii bardziej niż grupą etniczną jest narodem Jezusa i tu przechodzimy do kolejnej rzeczy charakteryzującej Antychrysta tj. że postawi siebie przed Boga i otwarcie go zaatakuje. Polecam zapoznanie się z tym filmikiem [ENG].

KLIK

Obama między innymi wybiórczo cytując niektóre fragmenty biblii stwierdza, że są to sprawy dla departamentu obrony, generalnie bardzo antychrześcijańska przemowa.

666

I tu was zaskoczę słowem LOTERIA. 4 listopada 2008 roku Barack Obama zostaje prezydentem-elektem, następnego dnia w Illinois (jego okrąg był z niego senatorem) ogłoszone zostają zwycięskie numery.

11/05/2008 Evening Pick 3 6-6-6
11/05/2008 Evening Pick 4 7-7-7-9
11/05/2008 Little Lotto 20-22-27-31-32
11/05/2008 Lotto 07-08-14-22-25-33
11/05/2008 Midday Pick 3 7-7-9
11/05/2008 Midday Pick 4 5-7-6-2

Sprawdź sam

Interesujące nas wyniki to pick 3 i pick 4. 666, 7779

Co w nich takiego szczególnego? Zobaczmy więc co mówi o nich biblia. 666 jest znakiem bestii, Antychrysta, 777 to numer boskiej perfekcji i kompletności, 9 to numer boskiego osądu. W biblijnym sensie numery oznaczają.

666 - Antychryst, wypełniony boski osąd - 777

11 września 2001 roku zaatakowane są wierze WTC, w wyniku czego wypowiedziana zostaje tzw. wojna z terroryzmem, co z kolei skutkuje obaleniem irackiego dyktatora Saddama HUSSEINA. 7 lat później na prezydenta wybrany zostaje Barack HUSSEIN Obama.

Nie mówię, że to dowód, ale co najmniej dziwny zbieg okoliczności, bo szanse na wypadnięcie właśnie takich numerów właśnie dzień po wyborze były... No cóż raczej niewielkie.

Nie jeden, a wielu

Biblia mówi, że pojawi się wielu Antychrystów w czasach ostatecznych ale i ten jeden właściwy. Antychrystem nazywany jest każdy kto występuje przeciw Jezusowi. Tak średniowiecznie brzmi... Czy aby do końca? Już widze tłumy ateistów grzmiących "Spoko, to ja nim jestem". Nie tak dosłownie bym rzekł. Antychryst nie jest dosłownie przeciwieństwem Jezusa, bo to by oznaczało, że jest antysemickim murzynem przystrzyżonym na jeżyka. Chodzi raczej o występowanie przeciw temu jak żył i czego nauczał. A teraz się przypatrzcie dzisiejszemu światu... No właśnie.

Jak biblia opisuje Antychrysta?

Jest 19 znaków wskazujących go, Barack Obama spełnia większość z nich, choć jeszcze się na dobre nie rozpakował w białym domu. Poprzednicy również spełniali niektóre z nich, ale żaden z nich nie wpasowywał się w nie tak dokładnie.

1. Zacznie jako mały, ale stanie się wielki, osiągał będzie sukces we wszystkim czego się podejmie. - W mniej niż 12 lat awansował z lokalnego lidera do rangi najpotężniejszego człowieka na Ziemii

2. Arogancja i chełpliwość to jego główne cechy osobowości - Pamiętam jak podczas spotkania z wyborcami podszedł do niego właściciel bodajże firmy hydraulicznej i powiedział, że jego firma zarabia XXXXX $ miesięcznie (już nie pamiętam ile ale chyba coś 5 cyfrowego) i zapytał się czy obniży podatki tak aby mógł się utrzymać. Później w oficjalnej mowie do ludzi już na podeście Obama powiedział "Pewien hydraulik zarabiający XXXXX miesięcznie zapytał się mnie czy obniżę podatki, a ja się pytam jakim cudem zarabia XXXXX $ będąc hydraulikiem" - oczywista manipulacja. Więcej o tym w odnośniku jaki dam poniżej.

3. Spowoduje ogromne szkody - Obiecał on, że jako prezydent wycofa wojska z Iraku, jednak specjaliści mówią, że armia z trudem i tak utrzymuje względny spokój w Iraku, wycofanie wojsk spowodowałoby ogromne szkody. W mojej opinii jeżeli Irak pogrąży się w chaosie to jest możliwość iż zdestabilizuje to cały bliski wschód co miałoby ogromne konsekwencje.

4. Stanie się bardzo silny, ale nie za sprawą swojej własnej siły w swoim wyścigu do sławy - Oprah Winfrey (najbogatsza i najpotężniejsza kobieta na świecie) w swojej 25-letniej karierze nigdy nie poparła żadnego kandydata - dopóki w szranki nie stanął Barack. Obama jest również popierany przez Hollywood i najpotężniejszego senatora Toma Kennediego.

5. Będzie bluźnierstwem i mówił będzie przeciw Bogu i jego słowom. - Przykład tego podany już wcześniej.

6. Będzie królem z surowym wyrazem twarzy - odnośnik poniżej.

7. Będzie panem intrygi i podstępu - Nie można zaprzeczyć iż Obama jest najbardziej "intrygującym" prezydentem w historii. Nagłówki gazet całego świata deklarują swoją "pochwałę" i "nadzieje" w jego wschodzącej gwieździe.

8. Będzie królem innym niż wcześniejsi - Obama zdeklarował się jako inny niż prezydencie przez nim.

9. Będzie znany jako "nieprawy" lub "buntownik" - 11 listopada 2008 roku U.S. Secret Service podał do wiadomości, że codenamem Baracka Obamy był "RENEGADE" (Renegat) co wg. słownika jest synonimem słów nieprawy lub buntownik.

10. Będzie widziany stojąc przez świętym miejscem zaraz przed objęciem stanowiska -Ściana płaczu

11. Będzie obwołany mesjaszem. - Louis Farrakhan w swojej mowie powiedział, że Barack Obama jest narzędziem, którego Bóg użyje do zaprowadzenia śwaitowej zmiany. Odsyłam również do odnośnika poniżej.

Filmik

A tu jest filmik z pozostałymi 8 znakami na podstawie, którego sporządziłem powyższy opis.

Na koniec tylko napisze, że chyba warto się zastanowić czy aby historia nie jest pisana na naszych oczach. Tak czy siak lepiej wiedzieć, żeby później w razie czego nie być zaskoczonym.

Źródła: www.abovetopsecret.com, internet, własne przemyślenia.
Tłumaczenie i opracowanie: gomp
  • 0



#2 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

W takim razie Madonna tez jest antychrystem :]
  • 1

#3

(1)user.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bzdety. Po drugie 616 to liczba bestii, choc uznawane sa obie.
  • 0

#4

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Heh, fakt jest taki że to rzeczywiście trzyma sie kupy. Natomiast te słowa szokują mnie najbardziej:

"5. - Spróbuje zniszczyć naród żydowski i Izrael (Obama powiedział, że kocha Arabów, a w szczególności Palestyńczyków. Nienawidzi Izraela i Żydów. Podziwia Hitlera, Osame etc.)"

W tej chwili, nie pozostaje nam nic innego , jak w dalszym ciągu obserwować poczynania prezydenta Obamy.
  • 0



#5

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Heh, fakt jest taki że to rzeczywiście trzyma sie kupy. Natomiast te słowa szokują mnie najbardziej:

"5. - Spróbuje zniszczyć naród żydowski i Izrael (Obama powiedział, że kocha Arabów, a w szczególności Palestyńczyków. Nienawidzi Izraela i Żydów. Podziwia Hitlera, Osame etc.)"


A mnie nie szokują. Proszę autora tematu, by przytoczył, gdzie niby Obama stwierdził powyższe. Szczególnie interesuje mnie, gdzie i kiedy powiedział, że nienawidzi Izraela i Żydów, ale pozostałe również.
  • 0



#6

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podziwia Hitlera, Osame etc.)


Kiedy on to niby powiedział? A może nosi "Mein Kampf" w kieszeni na sercu i całuje przed snem? Zaje...

Kiedy ja i moja żona to usłyszeliśmy oboje pomyśleliśmy tą samą rzecz - Antychryst.


Czuż za zgodność charakteru :P

"Moja siostra i ja wyczuliśmy coś "strasznawego" w tym człowieku, choć niemożemy do końca rozgryźć co to jest. To dziwne, że przeróżni ludzie wylegają dla niego na ulice. Czemu mieliby to robić? Chyba że coś by ich do niego przyciągało."


Ci ludzie albo są skrajnymi republikanami, albo najpierw powinni rozgryść samych siebie.

"Pewien hydraulik zarabiający XXXXX miesięcznie zapytał się mnie czy obniżę podatki, a ja się pytam jakim cudem zarabia XXXXX $ będąc hydraulikiem" - oczywista manipulacja.


Oczywisty żart, typowy dla kampani wyborczej...

Wszystko jest cholernie naciągane. Każdy prezydent twierdzi, że jego rządy będą inne od rządów poprzedników, szczególnie gdy tamci nie byli zbyt lubiani. Taa...że już nie wspomne o wojnie Iran-Rosja. Naprawde, pewnie obydwa kraje garną się do tego, żeby wzmocnić Ameryke.

Przepatrzyłem wszystkie te cechy antychrysta i wiecie co mi wyszło? Antychrystem był Julian Apostata. Wszystko pasuje - jak ulał.

Czekam na temat, w którym zostanie udowodnione, że Barack Obama to reinkarnacja Adolfa Hitlera, któy był reikarnacją Napoleona.
  • 0

#7

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kiedy on to niby powiedział? A może nosi "Mein Kampf" w kieszeni na sercu i całuje przed snem? Zaje...

KLIK

Ci ludzie albo są skrajnymi republikanami, albo najpierw powinni rozgryść samych siebie.

Tu raczej nie chodziło o to czy Obama to republikanin czy nie, ale o reakcje ludzie względem Obamy.

Ten przykład z hydraulikiem to tylko mój dopisek, a więcej o tym w filmiku, który podałem poniżej.

Oczywisty żart, typowy dla kampani wyborczej...


Oczywista manipulacja, typowa dla polityków...

Czekam na temat, w którym zostanie udowodnione, że Barack Obama to reinkarnacja Adolfa Hitlera, któy był reikarnacją Napoleona.

Adolf Hitler, Napoleon i Obama to trzy różne osoby z jedną cechą wspólną tj. wszyscy wybili się na desperacji tłumów.

To co skłoniło mnie do napisania tego artykułu to te całe masy ludzi ślepo wychwalających Obame, widziałem kilka filmików na których stawiane było pytanie "Za co popierasz Obame" odpowiedzi to zazwyczaj były "wow cuz he's awesome" , "CHAAAANGE WOHOOO!" itp :P

Sam nie stwierdzam, że Obama to Antychryst, ale po prostu osobie, która jest tak masowo ubóstwiana na świecie warto dokładnie patrzeć na ręce. Z bardziej przyziemnych rzeczy to widzę zagrożenie w ludziach stojących za Obamą tj. Brzezinski na ten przykład.

Edit/ Aha i jeszcze zapomniałem o tym Apostacie. Julian Apostata to był mały pikuś i żył w czasach kiedy chrześcijaństwo już dawno było zdegenerowane i miało coraz mniej wspólnego ze słowami Jezusa. Szczerze mówiąc to gdyby wyplenił "urzędników w sutannach" to nie było by wielu potworności.

Użytkownik gomp edytował ten post 12.02.2009 - 11:31

  • 0



#8

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

gomp, naprawdę wierzysz że to jego wiersz? :D Mi się wydaje, że to zwykła prowokacja zatwardziałego przeciwnika Obamy. Każdemu można włożyć słowa w usta, jeśli chodzi o Internet.
  • 0

#9

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobra, więc polecam poczytać o niejakim panu Wrighcie. Tutaj na szybko znalazłem filmik o nim. (Osoba Louisa Farrakhana też nie była przytoczona przypadkiem.)

Użytkownik gomp edytował ten post 12.02.2009 - 11:38

  • 0



#10

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie boją się zmian, nawet jeśli świadomie się z tego cieszą podświadomie mogą tego nieakceptowac. to jedna z wielkich zmian. jeśli ktoś jest czegoś niepewny, przyszłości, tego co będzie, to wystarczy rzucic małe ziarenko i już z tego coś fajnego wykiełkuje. np nagle wszystko można podciągnąc pod to, że Brack Obama to Antychryst. Gdybym ja była Antychrystem to raczej uważnie kryłabym się z tym co myślę, raczej nie chciałabym, żeby podejrzenia padły na mnie, bo Antychryst to ktoś kto działa w ukryciu dopóki nie osiągnie celu. Nie zależy mu na rozgłosie. i myślę, że takie gadanie o Obamie wręcz pomaga mu i jego interesom, bo skoro Obama odwraca uwagę od tego co jest ważne, a czego ludzie nie widzą :lol
  • 0

#11

ogr.
  • Postów: 149
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyżby Antychryst pod postacią jednego śmiertelnego czarnoskórego pana przed pięćdziesiątką nagle się pojawił i został prawie zdemaskowany?

Coś co jest nam nieznane, niepojęte i przeraża nas, często nie daje nam spokoju dopóki nie nadamy temu kształtu i formy czegoś nam znanego - uchwytnego. Po takiej personifikacji mamy już na czym zahaczyć wzrok i czujemy się spokojniejsi – widzimy obraz przeciwnika. Możemy wówczas wbić w niego jakiś święty starożytny sztylet, który wygna piekielnika do otchłani.

Czy to, aby nie ma za wiele wspólnego z tendencjami (dość starymi jak na naszą mentalność) do przedstawiania śmierci w postaci pani kostuchy z kosą?

Myślę, że jednym z kolejnych dowodów (pasującym do reszty) może być posiadanie przez tego pana czar... yyy... czarnego kocura.
  • 0

#12 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Altaire, to jest jego wiersz. Tylko, że on go napisał, kiedy miał 19 lat. A to szmat czasu a poglądy ulegają zmianom.
  • 0

#13

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czasem ulegają, czasem nie. 19-latek to nie małe dziecko, bez powodu nagle mu się nie odmieni.

Czyżby Antychryst pod postacią jednego śmiertelnego czarnoskórego pana przed pięćdziesiątką nagle się pojawił i został prawie zdemaskowany?

Zależy jak deifniujemy Antychrysta. Jeśli Hitler był Antychrystem, to on też został prawie zdemaskowany, a wyszło jak wyszło. Nie liczą się pojedyczne jednostki tylko masy.....
  • 0

#14 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

3. Spowoduje ogromne szkody - Obiecał on, że jako prezydent wycofa wojska z Iraku, jednak specjaliści mówią, że armia z trudem i tak utrzymuje względny spokój w Iraku, wycofanie wojsk spowodowałoby ogromne szkody. W mojej opinii jeżeli Irak pogrąży się w chaosie to jest możliwość iż zdestabilizuje to cały bliski wschód co miałoby ogromne konsekwencje.


Tak lecz Barack Obama mówił również że przeniesie wojska do Afganistanu po tym jak wycofa je z Iraku.
  • 0

#15

ogr.
  • Postów: 149
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy on to niby powiedział? A może nosi "Mein Kampf" w kieszeni na sercu i całuje przed snem? Zaje...

KLIK

Urzekła mnie interpretacja wiersza 19-letniego Obamy. Otworzyłem zatem oczy i przy pomocy owego klucza interpretacji poematów zdemaskowałem inne źródło antysemityzmu.

MAŁPKA

Pomarańczowa małpka pluszowa
wszędzie potrafi się schować
Jest pogodna i roześmiana
Skacze już od samego rana
po lampie, no i po meblach
Jest przy tym bardzo przebiegła
Robi zabawne miny i grymasy
No i oczywiście mnóstwo hałasu
Fika koziołki, staje na głowie
lecz jedno wam powiem
nie trzeba się zbytnio nagłowić
by tą rozbrykaną małpkę uspokoić
mamy na nią sposób wypróbowany
i jak świat stary- po prostu banany!

Interpretacja wiersza MAŁPKA, ukazująca poglądy autora oraz prawdziwe znaczenie metafor.

Pomarańczowa małpka pluszowa
Każdy kto choć trochę interesuje się antysemityzmem wie, kogo metaforą są małpy. Każdy kto choć troszkę interesuje się polityką, wie że kolor pomarańczowy jest kolorem rewolucji i imprez Techno.

wszędzie potrafi się schować
Autor daje do zrozumienia jak sprytnie ukrywane są wszystkie żydowskie spiski i zakamuflowani ich autorzy.

Jest pogodna i roześmiana
Skacze już od samego rana
po lampie, no i po meblach

Powyższymi wersami autor sugeruje, że Żydzi mimo swych rzekomo pozytywnych i pokojowych intencji, szykują w ukryciu z niecierpliwością wielki przewrót – rewolucję, w której wykorzystają rozwiniętą technologię ( kolor pomarańczowy – technologiczny) i nie będą się liczyć z żadnymi wartościami i obyczajami (Skacze już od samego rana, po lampie, no i po meblach).

Jest przy tym bardzo przebiegła
Robi zabawne miny i grymasy
No i oczywiście mnóstwo hałasu

Według autora poematu, wszelkie poczynania są bardzo przebiegłe, dobra mina do złej gry i oczywiście wiele zamieszania z ich strony, chaosu, wprowadzania w błąd.

Fika koziołki, staje na głowie
Nawiązanie do kultu cielca i odwrócenia systemu wartości.

lecz jedno wam powiem
nie trzeba się zbytnio nagłowić
by tą rozbrykaną małpkę uspokoić
mamy na nią sposób wypróbowany
i jak świat stary - po prostu banany!

Autor uważa iż wie, czego najbardziej żądni są Żydzi jako pokarmu. To władza i własny kraj. Tylko tym można ich zaspokoić oddając im określone tereny ( co rozpoczęło się w 1948) oraz władzę, którą przejmują powoli na całym świecie, co zmierza tylko w jednym kierunku – zmiany każdego państwa w podległą Izraelowi republikę bananową.

Jak dało się zauważyć powyżej, Obama, jego młodzieńcze poglądy i jemu podobnych, przeniknęły do poezji dla najmłodszych nawet w kraju sojuszniczym jakim jest Polska. Myślę że to istotny trop w odkrywaniu prawdziwych intencji prezydenta USA i jemu przychylnych.

PS
Z obawy o własne bezpieczeństwo, zdecydowałem się nie zdradzać autora poematu MAŁPKA
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych