Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piktogramy 95 i ich wielka tajemnica? [27.05.2006]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja te piktogramy traktuje jak dzieła sztuki nie żadne przesłanie bo niby przez kogo ludzi z przyszłości?? przecież z fizycznego punktu widzenia przyszłość nie istnieje fakt możemy ją mniej więcej przwidzieć ale efekt naszych przewidywań sa widoczne w momencie w przeszłość teoretycznie są one możliwe choć byłaby to podróż w jedna stronę nie gdyż powrót byłby niemożliwy (w rozsądnym czasie)gdyż pordóż w przyszłość jest możliwa jeżeli spowolnimy czas a uzyskamy to poruszająć się z prędkoscia bliską prękości światła im czybciej się poruszamy tym wolniej dla nas biegnie czas

[ Dodano: 2006-05-28, 22:39 ]

sceptyk, co robisz w sierpniu??
moze wygnieciemy troche siana a te lolki beda odczytywac z tego jakies tam przekazy  :dance:


Nie no nie przeginaj nie powinno się nabijać z ludzi tylko, dlatego ze wierzą w zjawiska paranormalne nieważne, z jakiego powodu czy z braku wiedzy czy też z powodu doświadczenia czegoś niewyjaśnianego z ich punktu widzenia bądź nie mającego na razie naukowego wyjaśnienia.
  • 0

#17

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak wiedziałem ,że tak będzie dlatego napisałem wcześniej prośbę do admina ;-)
zawsze jak omawiamy kręgi wlatuje sceptyk (w tym przypadku nie wychowany) i mówi o realności kręgów , a ja dokładnie pytałem co oznaczają te kręgi według was a nie czy są prawdziwe, no ale trudno wam czytać ze zrozumieniem dlatego nie dziwie się że jesteście sceptykami :fist:

Turrkus dlatego podałem te piktogramy bo zostały zrobione w 1995 roku w tym samym roku co piktogram z brakiem ziemi i odłamkami komety, moim domysłem jest to ,że piktogramy 95 mają scisły związek z rokiem 2006 (jak ten z kometą) jest bardzo dużo piktogramów powstałych od 95 do 2006 roku i mógłbym doszukiwać się różnych znaczeń jednak uwazał bym to za pomyłke , nie chce szukać niczego na siłe.
Powstawanie piktogramów nasiliło się od roku 95 ,wszystkie zmiany w naszym życiu mają zacząć się wym roku widze tu analogiczne powiązanie lat (być może się myle :P )

EURYCIDE prosze o usunięcie śmieci zrobionych przez Sceptyka i Carlosa

ps:widze że niema jazdy w temacie ;-) :P :-D
  • 0

#18

pompa22.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie skad wiadomo ze piktogramy sa prawdziwe?????????? :?: :?: :?: :?: :?:


[center:a8b823012e]*** EDIT ***[/center:a8b823012e]
http://www.paranorma...opic.php?t=2045

Pierwsze ostrzeżenie słowne, następnym razem warn - NHolokaust

  • 0

#19

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a skąd wiadomo ,że nie są ???? poczytaj więcej o piktogramach ;-)
  • 0

#20

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie skad wiadomo ze piktogramy sa prawdziwe?????????? :?:   :?:   :?:   :?:   :?:


Po 1 nie musisz pisać 50 pytajników jeden za drugim

Po 2 Poczytaj troche na forum zanim zaczniesz pisac takie głupoty :nonoobs:

Po 3 Ciekawe jakim cudem w czasie najkrótszych nocy w roku niezauważony rolnik z deską na linie mógłby zrobc kilkadziesiąt skomplikowanych kręgów.

Po 4 Patrz :

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Ciekawe jakim cudem w czasie jednej nocy człowiek mógłby coś takiego zrobic ? :evilmad:
  • 0



#21

Searcher of a hidden sense.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest niemożliwe aby to mógł wykonać człowiek,wystarczy spojrzeć na ten górny piktogram z kręgami i można odrazu zauważyć zachownie symetrii.Poza tym wszystkie koła mają prócz środkowego teworzą pare z przeciwległymi tak że torzą idealne linie proste kiedy się połączy środki.Człowiek żeby wykonać takie coś musiałby wisieć przynajmniej kilkanaście metrów nad ziemią aby to wszystko ogarnąć wzrokiem :-D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych