Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piktogramy 95 i ich wielka tajemnica? [27.05.2006]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamieszczam ten temat bo wydaje się mi ,że piktogram się sprawdził :smile:
1995-05-28 United Kingdom.Wiltshire.Beckhampton
Dołączona grafika
Piktogram powstał w Angli jest jednym z jedynastu które tam się ukazały w roku 95
Kiedy pisałem ,że piktogram według mnie oznacza trzęsienie ziemi, chyba nikt w to nie wierzył :-| niestety sprawdził się czarny scenariusz :hmm:
Odnotowano trzęsienia ziemi na wyspie Jawa,
Liczba ofiar trzęsienia w Indonezji: 4611 i wciąż rośnie

http://wiadomosci.wp.pl/
Silne trzęsienie ziemi odnotowano także dzis na wyspach Tonga oraz w Papui Nowej Gwinei
Czyżby ktoś wiedział co nastąpi w maju 2006?

Kolejnym piktogram z 1995-06 ,United Kingdom Hantshire,Brockhurst Park.
Dołączona grafika
Przepowiednia Erica Juliena dotychczas się nie sprawdziła ,ale czy napewno???
Czy może EJ miał nas do tego przygotować? też dokładnie nie potrafił określić kiedy
zdarzenie ma nastąpić -+3dni to spora różnica...


Czy napewno nie dojdzie do katastrofy w innym termine np: jutro albo za pare dni?

wykonałem małą analize ;-)
Dołączona grafika

Te piktogramy zostały zrobione w 1995 roku w tym samym roku co piktogram z brakiem ziemi i odłamkami komety, moim domysłem jest to ,że piktogramy 95 mają scisły związek z rokiem 2006 (jak ten z kometą) jest bardzo dużo piktogramów powstałych od 95 do 2006 roku i mógłbym doszukiwać się różnych znaczeń jednak uwazał bym to za pomyłke , nie chce szukać niczego na siłe.
Powstawanie piktogramów nasiliło się od roku 95 ,wszystkie zmiany w naszym życiu mają zacząć się wym roku widze tu analogiczne powiązanie lat (być może się myle :P )
Dziwi mnie jeden szczegół związany z tym piktogramem,dlaczego nie ma dokładnej daty
kiedy ten znak powstał? Czyżby ktoś ukrył date powstania piktogramu ?
Co według was wskazuje owy piktogram?Sam mam pewne domyślenia jednak zostawie to dla siebie,zastanówcie się nad nim!?
Kolejne myśli które nie dają mi spokoju to piktogram MISSING EARTH,moze piktogram został źle odczytany? moze owe 65 fragmentów wskazuje na to iż zaden z nich nie uderzy w ziemie? ułożone w taki sposób ,nie wskazuje uderzenia z ziemią i może właśnie to miał nam pokazać? Ciągle czekam na nowe piktogramy może one wyjaśnią mi niektóre domysły,i oczywiscie na przebieg sytuacji .

Czekam na komentaż ;-)
Admina prosze o usuwanie postów ludzi nie wierzących w autentycznośc piktogramów ;-)
  • 0

#2 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dopuki beda watpliwosci w autentyzm piktogramow to nie ma co liczyc na przychylne rozpatrywanie ;-)

jesli chodzi o ten pierwszy piktogram to moim zdaniem juz sie sprawdza
  • 0

#3

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ech ludzie, ludzie to dzieło człowieka te piktogramy to nie ulega złudzeniom co do że niby ktoś utajnia daty powstania pitrogramów ludzie przecież rolnik nie jeźdź codziennie na pole tylko raz na jakiś
i co się niby spełnia że są trzęsienia ziemi i ze w biednych krajach domy sypią sie jak domki z kart i giną ludzie
  • 0

#4 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ech ludzie, ludzie to dzieło człowieka te piktogramy to nie ulega złudzeniom co do że niby ktoś utajnia daty powstania pitrogramów ludzie przecież rolnik nie jeźdź codziennie na pole tylko raz na jakiś  
i co się niby spełnia że są trzęsienia ziemi  i ze w biednych krajach domy sypią sie jak domki z kart i giną ludzie


tak i ludzie w ciagu 40min zrobili kilkadziesiad ogromnych piktogramow w wylatowie.Lepiej daj sobie na wstrzymanie
  • 0

#5

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nie są kręgi z wylatowa to raz i mam pytanie czy widziałeć to na wałsne oczy a i jeszcze jedno taki prosty krąg jest do zrobienia w taki czasie co do wylatowa to to jaki jest najlepszy sposób na turystów żeby przyjechali do wiochy zrobić przez kilka lat kręgi w zbożu pleść banialuki o 40 minutach
  • 0

#6 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to nie są kręgi z wylatowa to raz i mam pytanie czy widziałeć to na wałsne oczy a i jeszcze jedno taki prosty krąg jest do zrobienia w taki czasie co do wylatowa to to jaki jest  najlepszy sposób na turystów żeby przyjechali do wiochy zrobić przez kilka lat kręgi w zbożu pleść banialuki o 40 minutach


na tle kamer i oswietlen :rotfl: :rotfl: teren byl caly czas kontrolowany w tym czasie.Czy ty naprawde wierzysz w to co piszesz czy lapiesz sie teraz czego popadnie? dziwnym tez trafem czujniki elektormagnetyczne w ziemi(byly zalomontowane) bylo ich bardzo duzo na calym polu) wykryly ogromne odzialywanie pola elektormagnetycznego w momencie powstawania piktogramow.wiesz ile tam chlopa musialobyc zeby tyle piktogramow poswtalo w 40 min?
  • 0

#7

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

4 chłopa z walcami ogrodowymi ten pierwszy krąg to tylko kilka okręgów więc żaden problem zwykonaniem podobnie w wylatowie większość to tylko okręgi wokoło stojącego zboża więc poziom skomplikowania żaden, co do pola ektromagnetycznego to nie wiem jaki duży był jego wzrost ale i takie oddziaływanie można imitować zwykła cewka i akumulator w plecaku lub też wyczaili gdzie są te czujniki i tam położyli w/w eletro magnesy bo nie sądze żeby rolnik zgodził się na kopanie na jego polu dziur pod jakieś czujniki
  • 0

#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

4 chłopa z walcami ogrodowymi ten pierwszy krąg to tylko kilka okręgów więc żaden problem zwykonaniem podobnie w wylatowie większość to tylko okręgi wokoło stojącego zboża więc poziom skomplikowania żaden, co do pola ektromagnetycznego to nie wiem jaki duży był jego wzrost ale i takie oddziaływanie można imitować zwykła cewka i akumulator w plecaku lub też wyczaili gdzie są te czujniki i tam położyli w/w eletro magnesy bo nie sądze żeby rolnik zgodził się na kopanie na jego polu dziur pod jakieś czujniki


a jednak madralo..byla dokumentacja w telewizji...na niebie byl tez dziwny blysk w momencie powstawania piktogramow...ale ty wiesz lepiej :rotfl: :rotfl:
  • 0

#9

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niech zgadne niedowiary czy bernatowicz i jego dziarska załoga
  • 0

#10 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

niech zgadne niedowiary czy bernatowicz i jego dziarska załoga


to juz niech pozostanie slodka tajemnica. tobie sie nic nie przetlumaczy....jestes znawca wszystkiego bez znajomosci niczego
  • 0

#11

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie jestem znawcą wszystkiego nigdy tego nie twierdziłem tylko dajcie normalne wiarygodne badania a nie jakieś tam laboratorium BT reserc (czy jakoś tak się nie pamiętam dokładnie nazwy) bo ich wiarygodność został podważona
  • 0

#12

Carlos.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sceptyk, co robisz w sierpniu??
moze wygnieciemy troche siana a te lolki beda odczytywac z tego jakies tam przekazy :dance:
  • 0

#13

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

sceptyk, co robisz w sierpniu??
moze wygnieciemy troche siana a te lolki beda odczytywac z tego jakies tam przekazy  :dance:


Człowieku każdy ma prawo do swojej wiary i wyrażania swoich przekonań. Jeśli ktoś wierzy w coś czego ty nie uznajesz to nie musisz od razu sie nabijać ...

P.S.
Takimi postami daleko nie zajedziesz ...
P.P.S
Co za świat ... nawet normalnych sceptyków juz nie ma ...
  • 0



#14

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piktogram powstał w Angli jest jednym z jedynastu które tam się ukazały w roku 95
Kiedy pisałem ,że piktogram według mnie oznacza trzęsienie ziemi, chyba nikt w to nie wierzył :-| niestety sprawdził się czarny scenariusz :hmm:
Odnotowano trzęsienia ziemi na wyspie Jawa,
Liczba ofiar trzęsienia w Indonezji: 4611 i wciąż rośnie

Mozliwe ze ten piktuś przedstawia trzesienie ziemii ale nie wiazal bym go z konkretna data i akurat tym trzesieniem na Jawie. Bo piktogram powstal w 1995r a od tego czasu bylo juz wiele trzesien ziemii w ktorych zginelo wielu ludzi.

Co do drugiego piktogramu to mi sie on kojarzy z ukladem ziemia-ksiezyc, tylko tego symbolu wewnatrz ziemii nie umiem rozgryzc.


muhad, sceptyk, oliverowi chodzilo aby w tym temacie dyskutowac na temat przeslania jakie zawieraja w sobie piktogramy, wiec skonczcie dyskutowac kto lub co tworzy piktogramy
  • 0

#15

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drugi piktogram wygląda tak, jakby na skutek czegoś (wpływu tego) z góry miałoby coś ze środka tej kuli (mniemam że Ziemia ... ale to tylko moje spekulacje, powtarzam dla jasności) wyjść ... tzn. wpłynąć na powierzchnię?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych