Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jezus wśród chmur?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

hmm... odwiedziłem ten link który został wcześniej podany http://jesusphotos.altervista.org/ i nie mam zdania na ten temat. Z jednej strony to wygląda bardzo realistycznie ale z drugiej... po pierwsze jeżeli te zdjęcia by były realistyczne to dlaczego cicho na ten temat? ...bo ja o czymś takim nigdy nie słyszałem.
Po drugie - strasznie kiepska ta witryna. Po trzecie to robota jakiegoś zawodowego grafika albo gościa, który dopiero się uczy obsługiwać photoshopa. Po czwarte... one są dziwnie stare... dlaczego są przeważnie z lat '70?

A spójrzcie jeszcze na te zdjęcia Matki Boskiej... przecierz ewidentnie widać, że robiono je z dwóch zdjęć. Gostek wyciął sobie drzewko z jakiejś darmowej tapety i bawił się nim w nakładanie obrazów.

Aha i witam wszystkich na forum. Jestem tutaj nowy i mam nadzieję, że trafiłem w dobre towarzystwo.
Pozdrawiam.

  • 0

#62

xxxCiaraxxx.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypomina mi to wniebowstąpienie, szkody tylko że nie ma głowy...
  • 0

#63

Mati1974.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie jesat fantastyczne i nie może być tu mowy o jakimkolwiek złudzeniu optycznym , czy innej teorii.
Swoją drogą ciekawe kto , lub co to , może być ?

Oczywiscie zgadzam sie nie ma tu,zadnego złudzenia optycznego.Według mnie jest to poprostu stare zdjęcie bardzo kiepsko wykonane(co i tak ma swój urok)poprostu tak komuś wyszło albo błąd przy wywoływaniu.!!
  • 0

#64 Gość_Inga_Edyta

Gość_Inga_Edyta.
  • Tematów: 0

Napisano

:D byłam wtedy na etapie katolicyzmu praktykującego, ortodoksyjnego (chyba). Na szczęście czasy owe szczęśliwie mam już za sobą i nie sądzę, by wróciły. ;)

PS. Temat równie stary jak zdjęcie. :)
  • 0

#65

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a czemu ten czlowiek robil zdjecie, ciemnosci? :P
  • 0

#66

M.a.g.d.a.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie widać za bardzo twarzy,może chmury tak się ułożyły? :P ,nie wygląda to za bardzo realistycznie.
  • 0

#67 Gość_Lamb3rt

Gość_Lamb3rt.
  • Tematów: 0

Napisano

Dym z ogniska + mnich...
  • 0

#68

Baki.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezus i tyle. Ja tam w to wierze.
  • 0

#69

Vessen.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to dym albo dziwne ułożenie chmur lub coś w tym stylu.
  • 0

#70

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej to nie ułożenie chmur. Bardziej opowiadał bym się za bardzo dobrym fotomontażem stworzonym w celach iście komercyjnych.
  • 0

#71

gnud.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakiś czas temu przeczytałam autobiografie marilyna mansona, pisał że w dzieciństwie przyniósł do szkoły fotografie zrobioną przez jego babcię, w ksiażce jest wstawione to zdjecie, dokladnie to samo, co tutaj... coś mi sie tutaj nie klei;d ee kłamał?
  • 0

#72

daf.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gnudek666 - tak, najwidoczniej kłamał.

Do prawdziwości tej fotografii podchodzę bardzo sceptycznie. Albo to efekt podwójnej ekspozycji, albo po prostu fotomontaż...
  • 0

#73

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo stare zdjecie, bardzo slabo widoczne tlo. Rownie dobrze moze byc to jakis kolo stojacy sobie w dymie z ogniska albo byle czego. Tak samo prawdopodobne jak to, ze jest to chmura. Bo takie mowienie gdzie to kto zrobil i kiedy to pieprzenie.

Wy widzicie Jezusa, muzulmanin widzialby demona, a dawni Norwedzy Thora wladce piorunow... czy jak sie tam zwal.
  • 0

#74

Emanuell.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ulega watpliowsci ze na tym zdjeciu jest Jezus widac to w bardzo dobrej jakosci jak na tamte czasy. Moim zdaniem ten jezus zstepowal z chmur zeby objawic sie wlasnie temu czlowiekowi.
  • 0

#75

pieróg z kapusta.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faktycznie Jezus jak malowany nawet nasz ksiądz się zgodził ( jestem ministrantem i mu pokazałem zdjęcie) i on był przekonany że to Jezus.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych