Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jezus wśród chmur?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#76

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wy po tej bialej sukience "dżizasa" rozpoznajecie?? Bo mnie ciekawia cechy charakterystyczne Jezusa ktore wspulgraja z tym czyms na zjdeciu. Widzicie gdzies na tym zdjeciu milosierdzie, przyjazn, przebaczenie itd. albo chociaz obrzezanego czlonka zeby choc troche to do biblijnego Jezusa posowalo.
  • 0

#77

daf.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pieróg z kapusta - coś nadgorliwy ten ksiądz, skoro zarysy człowieka w białych szatach (bez widocznej twarzy!) odbiera jako postać Jezusa ;)
  • 0

#78

skrzypus.
  • Postów: 51
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A ja wierzę, że ta fotografia przedstawia Jezusa. ;)
  • 0

#79

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mi to wygląda na coś w rodzaju opieki. Jeśli to Jezus to wygląda tak jakby czuwał nad tymi podróżowującymi i ze swymi rozłożonymi rękami.....ciekawe zdjęcie... bardzo ciekawe jedne z najlepszych jakie widziałem :)

Po czwarte... one są dziwnie stare... dlaczego są przeważnie z lat '70?


no bo wtedy były najmniejsze możliwości podrobienia zdjęcia(programy komputery)

no i jeśli Jezus chciał pokazać że naprawdę istnieje to raczej bardziej prawdopodobne że się na takim zdjęciu pokarze niż na nowoczesnej cyfrówce, prawda?
  • 0



#80

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fotomontaże były robione juz w latach 70ątych dwa wieki temu i to z dobrym skutkiem. Wcale nie trzeba było do tego komputera. Pomysłowość ludzka nie zna granic.
  • 0

#81

Lubię ciastka.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie trzeba do tego nawet fotomontażu, wystarcza podwójna ekspozycja.
  • 0

#82

Adamon.
  • Postów: 15
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem nie jest to przeróbka. Jak widać to stare zdjęcie i na dodatek wykonane przez jakiegoś duchownego a po co taka osoba miałaby się zajmować fake'ami ? Uważam że zdjęcie jest autentyczne w 80%, w ostateczności można stwierdzić że to odpowiednie ułożenie chmur lub dymu. o Photoshopie raczej nie ma tutaj mowy.
  • 0

#83

Paaulliinaa.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faktycznie Jezus jak malowany nawet nasz ksiądz się zgodził ( jestem ministrantem i mu pokazałem zdjęcie) i on był przekonany że to Jezus.

Zgadzam sie...to jest Jezus :)
  • 0

#84

Leeloo_Heaven.
  • Postów: 96
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jejkuu.... po prostu chmury się ułożyły tak a nie inaczej i wyszedł nam jezus.
w innym temacie było już o jezusie na pierogu, oknie czy toście i tam było napisane przez co kojarzymy tak kształty. to była jakaś dziwna nazwa, że dzięki temu widzimy np. zajączki jak się gapimy na chmurki.
ech... piszę trochę nieskładnie, ale mam nadzieję, że ktoś zrozumie co mam na myśli :D
  • 0

#85

Tomr.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja rozumiem co masz na myśli, ale to nie zmienia faktu że chmurki ułożyły się na kształt Jezusa, a to napewno nie zdarza się często bo np. jakichś tam baranków czy owieczek czy zajączków można się doszukać pełno. A znajdź drugiego Jezusa... :D
  • 0

#86

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważam że zdjęcie jest autentyczne w 80%, w ostateczności można stwierdzić że to odpowiednie ułożenie chmur lub dymu.


hehe, też tak sądzę. 80% zdjęcia jest oryginalne, a pozostałe 20% doklejone. Dobra teoria. Dla mnie może to być Jezus, Budda albo starożytny pastuszek, nie bardzo mnie to interesuje. Twierdzę również, iż jest to fake ; ]
  • 0



#87

jaszczur z Oriona.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od razu Jezus, dobrze że nie dopatrzyliście się tam jakiegoś szaraka, nawet jeśli zdjątko przedstawia jakąś istotę paranormalną to na 100% nie jest to Jezus >/
  • 0

#88

stef.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no i jeśli Jezus chciał pokazać że naprawdę istnieje to raczej bardziej prawdopodobne że się na takim zdjęciu pokarze niż na nowoczesnej cyfrówce, prawda?


Wygląda na to że twój Jezus nie jest zbyt mądry. Gdybym ja chciał powiedzieć "istnieje" to bym dał się sfilmować i sfotografować 200 osobom, a najlepiej po prostu pokazałbym się wszystkim ludziom.

Albo zdjęcie jest podrobione, albo ktoś po prostu zrobił zdjęcie ciekawym chmurom.
  • 0

#89

Satisek.
  • Postów: 18
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To nie żaden jezus ja pierdole tylko japończyk w białym kimono w smudze dymu... Czemu wy u diabła wszędzie widzicie Jezusa? Stary apart + smuga dymu + słonce w obiektyw + koleś w kimono i mamy jezusa w chmurce.

Nie wiem czy zauważyliście ale skoro to jest niby zdjęcie chmur to czemu ta postać niby stoi? Sorry ale jakby to wyglądało. Niebo chmurki i Jezus który sobie stoi poziomo tylko czekając aż mu ktoś zdjęcie zrobi. Z dołu wyglądało by to jakby leżał stojąc, po prostu debilnie. A raczej Jezus(jeśli w ogóle istnieje) nie chciałby objawiać się w jakiejś debilnej formie prawda?
  • 0

#90

mroczna_16.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe zdjecie... wyglada jak prawdziwe... ale nie mozna tu okreslic czy to naprawde jest Jezus....
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych