Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzecia Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
216 odpowiedzi w tym temacie

#46

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt się nie cieszy z tego powodu bo to będzie wielka tragedia, gdyż zginie 2/3 ludności ;< ;< ;<
  • 0

#47

Skiper.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy już wybuchnie WWIII, to w ciągu kilku godzin rozwalimy całą Ziemię atomówkami, i 90% ludzkości zginie...

BTW polecam ten filmik -->

http://video.google....q=world war III

Strasznie dołujący :(

"Open your eyes. World War III is coming..."
  • 0

#48

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No filmik robi wrazenie. Ten kawałek chyba był w silent hill 2 pod koniec... ?
Takie tragiczne a takie piekne :surprised: wiem jestem psychiczny...
Na świecie dawno nic sie nie działo... wielkie wojny to coś co ludzkości towarzyszy od poczatku istnienia.:stop:
  • 0

#49

Skiper.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bomba Cara (Tsar) – najsilniejszy zdetonowany w historii ładunek nuklearny o mocy 58 megaton. Jej moc równała się prawie 4000 bomb zrzuconych na Hiroszimę. Była to bomba termojądrowa, czyli oparta na syntezie lekkich jąder atomowych. Eksplozji dokonał Związek Radziecki 30 pażdziernika 1961 r. na wyspie Nowa Ziemia położonej na Morzu Arktycznym, na północnych krańcach obecnej Rosji. Mimo że zmniejszono jej moc (mogła ona osiągnąć 150 megaton), część skalistych wysepek, w otoczeniu których dokonano detonacji wyparowała, a sam wybuch był odczuwalny nawet na Alasce. Bomba ta nazywana była także złowieszczo "Zabójcą Miast".

http://video.google....232&q=Tsar Bomb


Teraz mogą użycz jeszcze silniejszych bomb. Los ludzkości nie wygląda za dobrze...
  • 0

#50

Wiesław.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy już wybuchnie WWIII, to w ciągu kilku godzin rozwalimy całą Ziemię atomówkami, i 90% ludzkości zginie...



Nie jest mozliwe technicznie aby zniszczyc w kilka godzin Ziemie pociskami atomowymi.
Pozatym to nie mialo by sensu.Po co niszczyc cala Ziemie.Wystarczy uzyc broni biologicznej
w strategicznych punktach.
  • 0

#51

Dantom.
  • Postów: 64
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybuchu III Wojny Światowej nie sposób moim zdaniem przewidzieć, ani umiejscowić w czasie. Co prawda ilość nagromadzonej broni masowego rażenia i rozszerzający się dostęp do niej musi spowodować, że ktoś nieodpowiedzialny albo co gorsza fanatycznie nawiedzony w końcu jej użyje.
Pozostaje więc poprzypuszczać lub pogdybać, w końcu ktoś niechcący trafi na właściwą datę, czas i miejsce.
Są jednak dwie przesłanki, które mogą aktualnie kojarzyć się z bliskim czasem jej rozpoczęcia : Kod Biblii i przepowiednia Irlmayera.
Kod Biblii jest sprawą kontrowersyjną i de facto nie jest przepowiednią. Ale zaskakuje fakt, że w zwoju zwanym Mezuzą liczący zaledwie 22 wersety i nie więcej jak 170 słów - wojna światowa i zagłada atomowa przewija się tylko raz z dwiema datami: 2000 i 2006r. Jak wiadomo tego fragmentu Biblii Bóg nakazał Izraelitom nauczyć się na pamięć i umieścić na futrynie (mezuza) każdego żydowskiego domu. Jest więc pewna gwarancja, że tekst tego zwoju istotnie przetrwał w postaci niezmienionej do dnia dzisiejszego.
Według starohebrajskiego kalendarza kod podaje rok 5766, a więc współczesny 2006 - przy czym rok 5766 kończy się dokładnie 22 września 2006 roku. Zostało więc niecałe dwa miesiące. W wojnie tej - powołując się na teksty otwarte z Biblii - Jerozolima stanie się prawdopodobnie celem ataku nuklearnego.
Przepowiednie Irlmayera - z Bawarii można traktować różnie. Ale zarówno On jak i inne teksty wspominają, że czas wybuchu wojny powiązany będzie z jakąś katastrofą ekologiczną, bo w rzekach będzie bardzo mało wody.
No cóż..... Czy zakodowane informacje w Mezuzie można potraktować jako przepowiednię ? Czy włączająca się w konflikt Al-Kaida użyje broni jądrowej ? Czy panująca aktualnie w Europie potworna susza - to właśnie te znaki czasu ? Zobaczymy. Jeśli tak, to zostało niewiele czasu................ ;<
  • 0

#52

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolejny punkt zapalny, może nie na IIIWŚ ale ziarnko do ziarnka...

Sri Lanka: 44 ofiary starć

PAP 31-07-2006, ostatnia aktualizacja 31-07-2006 11:29

W walkach między siłami rządowymi i separatystami z organizacji Tamilskie Tygrysy zginęły w poniedziałek na Sri Lance co najmniej 44 osoby, w tym pięciu żołnierzy wojsk rządowych - podały źródła wojskowe

Najbardziej zacięte walki toczyły się we wschodniej części kraju, w których zginęło 35 rebeliantów i 5 żołnierzy

Na półwyspie Dżafna rządowe oddziały zabiły czterech rebeliantów.

Zdaniem obserwatorów, coraz bardziej przybierające na sile starcia grożą wybuchem wojny domowej na pełną skalę.

W ostatnich tygodniach na Sri Lance (dawnym Cejlonie) ponownie dochodzi do gwałtownych walk między partyzantami tamilskimi a siłami rządowymi. Separatyści tamilscy walczą od 1983 roku o utworzenie niezależnego państwa na tych terenach Sri Lanki, gdzie Tamilowie stanowią większość. Do czasu podpisania przed czterema laty naruszanego obecnie rozejmu, w walkach na północnym wschodzie wyspy zginęło ponad 65 tysięcy ludzi.
  • 0

#53

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiem, że pewnie zostane wyśmiany, ale moje głębokie przemyślenia skłaniają mnie do wyciągniecia takich wniosków, otóż wg mnie każdy naród powinien mieć własne niepodległe państwo Kurdowie, Czeczeni, Tybetańczycy, Baskowie, Tamilowie, złagodziło by to część konfliktów, wiem, że to utopia, ale tylko to jest rozwiązaniem
  • 0

#54

General.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Taaa to moze jeszcze podzielimy Polske...?!?
Na start Slask :-/ Kto jeszcze chce miec swoje panstwo?
  • 0

#55

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o ile mi wiadomo Śląsk niema żadnych zapędów narodowościowych, także General,
twój post wydaje się być śmieszny :lol :
  • 0

#56

General.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Hoooooo To malo wiesz chlopie. Jest wrecz przeciwnie!
  • 0

#57

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może i mało wiem, młody jestem,

jakbyś mógł to wrzuć coś o tych Ślązakach, chętnie poczytam
  • 0

#58

General.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie jestem jakims maniakiem tego tematu, ale o tym sie co jakis czas slyszy...

1.
http://pl.wikipedia....

"Jestem Ślązakiem, nie Polakiem. Moja ojczyzna to Górny Śląsk. Nic Polsce nie przyrzekałem, więc jej nie zdradziłem. Państwo zwane Rzeczpospolita Polska, którego jestem obywatelem, odmówiło mi i moim kolegom prawa do samostanowienia i dlatego nie czuje się zobowiązany do lojalności wobec tego państwa"

2.
http://raslaska.arem...t/pol/index.htm

3.
http://www.lprslask....ci&nrwiad=20497

„Naszym celem jest autonomia Górnego Śląska, potem przekształcenie Polski w kraj federacyjny. Na koniec - zlikwidowanie granic w Europie i stworzenie federacyjnego państwa europejskiego na wzór Stanów Zjednoczonych. Państwa narodowe muszą zniknąć”


Przy odrobinie checi znajdziesz tego wiecej jesli jestes zainteresowany. Ja nie mam w tym zadnego interesu dlatego nie mam zamiaru na to marnowac wiecej czasu. Sam poszukaj a znajdziesz... :-D
  • 0

#59

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Określenie "wojna światowa" to termin umowny, być może już się ona toczy. W wielu miejscach na ziemi mówi się o jednej wojnie światowej bo pierwsza toczyła się praktycznie tylko w europie.
  • 0

#60

Artillion.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

apeluje by wszyscy, ktorzy wypowiadają się w tym topicu, zapoznali się z trescią przepowiedni na tej stronie >> http://www.crystalin...m/irlmaier.html << wypowiedzianych przez najwiarygodniejszego wg mnie europejskiego jasnowidza przełomu wiekow XIX/XX.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych