Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzecia Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
216 odpowiedzi w tym temacie

#31

count_maximus.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

więc wyjeb%$ na pysk rządzacych

Więc warn - NHolokaust
  • 0

#32

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Społeczeństwa nie ma co pytać czego by chciało bo ono by chciało nic nie robić, mieć nałogi, bumelowac gdzie się da... Żeby w jakimś temacie się wypowiadać to trzeba temat znać a społeczeństwo to się g**no zna, ale za to ludzi się wypowiadac w każdym temacie. Kwintesencja demokracji: dwóch pijaków przegłosuje jednego profesora... smutne ale prawdziwe.
  • 1

#33

count_maximus.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale można poszerzać świadomość społeczną np.; Niemcy po 2 wojnie światowej wcale nie chcieli nic nie robić oraz bumelować tylko chcieli podnieść państwo z kryzysu
  • 0

#34

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko fajnie Maximus, ale jak mają się firmy farmaceutyczne i Irak do konfliktu ogólnoświatowego i zachłannych koreańskich komuchów, którzy celują w Amerykę? :P
Coś tu nie tak jak dla mnie
  • 0

#35

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wojna wielka musi byc bo dawno nie było... tak jest chociaż raz w wieku ! musi byc jakaś rozróba nie było chyba wieku bez dużej wojenki , może nie światowej ale np takiej że brało w niej duża liczebnośc narodów np: Bitwy Napoleońskie, Bitwa Pod Lipskiem? więc czy chcemy czy nie wojna będzie niedługo za rok moze dwa 15 30 ale napewno w tym wieku... wieku XXI
  • 0

#36

count_maximus.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo komuchów już nie ma :P to są marionetki kolejne które mają nas odciągać od prawdy jakby nie patrzeć ja myślę że 3 wojna światowa to będą wojny korporacyjne gdzie orężem być może nie będzie już broń tylko informacja a ludzi będzie się skazywało naśmieć bo nie wyrabiają norm np. tacy murzyni w RPA pracujące w kopalni diamentów nagle zostaną wyrzuceni bo inni zrobią to taniej więc ich się wykopie i skaże naśmieć w końcu jedyna ich praca a tamtych 2 się trudni
  • 0

#37

ATi.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już WWIII wybuchnie, to IV już nie będzie, albo tak jak powiedział Einstein 'na kamienie i patyki'. Teraz mamy rok 200-6. No właśnie, ta szóstka. I jeszcze informacje o Płn. Korei i Iranie....
  • 0

#38

kornell.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mysle ze wojna juz sie zaczela pomiedzy usa a koreą północną
dla mnie przywódcy tych państw to upodobnienie do hitlera
nie dlugo zacznie sie to na co wszyscy z wielkim strachem czekaja czyli kompletny
bałagan.
jestem tu nowy i zbytnio nie wiem jacy sa tu ludzie na forum ale kazdy moze wyrazic
swoja opinie :P ;-)
Pozdrawiam


[size=9]Witaj i uważaj na słowa. Pozdro.
  • 0

#39

le secret.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie te próby to był raczej wyraz Phenianu chęci do rozmów (dziwny bo dziwny, ale ja to tak odbieram).
a co do hitlera... 9/11 przypomina mi Reichstag.
  • 0

#40

efreet.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wyraz chęci do rozmów? Czyzby?

Przebywający od wtorku w Pekinie amerykański negocjator ds. północnokoreańskich Christopher Hill oświadczył, że brak jakichkolwiek oznak, by Korea Północna chciała wrócić do sześciostronnych rokowań o swoim programie atomowym.


Źródło: http://wiadomosci.on...0,686,item.html
  • 0

#41

le secret.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

już się parę razy przejechałem na wiadomościach z onetu.
btw, w Pekinie?
  • 0

#42

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podsumowując: trzeba podkreślić że trzecia wojna światowa napewno będzie ponieważ na bliskim i środkowym wschodzie są ludzie kjtórzy nie chcą pokoju i to jest bardzo smutne.
  • 0

#43

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawda jest taka, że to co jest napisane na 1 stronie tego tematu własnie ma miejsce !
  • 0

#44

naomishi.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no cóż wcześniej czy później taka wojna musi nadejść. Naturalną cechą człowieka jest rywalizacja, a narody rywalizują między sobą. Kiedyś musi dojść do jakiś spięć między narodami i w ramach układów między krajami, do tych wojen będą się włączać kolejne narody, gdyż liczą na korzyść dla siebie.
  • 0

#45

General.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

III Wojny nigdy nie bedzie. Pomimo tego, ze wielu ludzi - nawet na tym forum wrecz histerycznie sie cieszy na tak mysl :-/

naomishi - ladny avatar, kojarzy mi sie z AmigaSYS :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych