Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzecia Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
216 odpowiedzi w tym temacie

#16

General.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

O w morde jeza...

Abu Musab sztywny.
Czyzby Nostradamus uzyl synonimu :surprised:
Musab = MABUS?!? :shock:

"Mabus wkrotce umrze i wydarzy sie
Przerazajace zniszczenie ludzi i zwierzat:
Nagle zemsta sie pojawi,
Sto rak, pragnienie i glod, kiedy kometa
przemknie." :wow:

Komete juz mielismy, smierc Mabusa tez, to teraz tylko czekac na zemste Al Kaidy. Wg tego mozna wywnioskowac cos powaznego - brudna bomba albo jakies inne swinstwo...
  • 0

#17

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda na to,że wkrótce zrobi się "gorąco" na świecie.
Islam się przebudzi.
  • 1



#18

Wiesław.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przewidziec wojne to nie trudno.Przeciez to oczywiste ze bedzie wojna.Nie potrzebuje
do tego jakiegos poje** np Nostradamusa
  • -1

#19

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dużo z tych przepowiedni można przypisać do już minionych wydarzeń z II WŚ np.:
Gdy rozpocznie się wojna na Wschodzie, wiedzcie, że koniec jest bliski.
Joanna Southcott (ok. 1815)


Dużo również trzeba wykluczyć z uwagi na ich oczywistość np. ta:
Wszystek postęp poczyniony przez człowieka będzie skazany na zagładę.
Rękopis z Montrealu, Kanada (1888)

oraz takie które są na takim poziomie że mogę sam takie od ręki stworzyć "Będzie wielka wojna, dużo ludzi zginie, krew i ogień, broń straszliwa" :mrgreen:

Słowa Jezusa Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu. Jeszua / Jezus (30-33n.e.), MAT. 24,7 to też nic specjalnego - to się dzieje od początku ludzkości :)

Nostradamus też jest mało wiarygodny bo do jednej przepowiedni można przypisać kilka wydarzeń i nigdy nie wiadomo o które chodzi. Proponuję brać pod uwagę tylko te przepowiednie które mają konkretny przekaz i o których wiadomo że nie było w historii odpowiedniego wydarzenia.
  • 0

#20

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz racje General bedzie bardzo głośno. Czy brudna bomba? :-/ możliwe ale ja myślę że raczej jej siostra czyli walizka atomowa a nie brudna bomba ;<
  • 0

#21

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

General tego jeszcze nie czytałem normalnie masakra :shock:

A ja tylko cały czas snie o wojnie

przeczytałem sobie jeszcze raz proroctwa i czy te czasem niedotyczy przebiegunowania 2012
co o tym sadzicie

Po wielkich niedolach, jakie spotkały rodzaj ludzki, nadejdą jeszcze większe, gdy odnowi się wielki cykl stuleci [XXIw.]. Krew będzie padać niczym deszcz...głód, wojna...
Nostradamus (1555), C2, Q46
  • 0

#22

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak... Ziemia obróci się w drugą strone i wszyscy bedą żyć jak jaskiniowcy.... :rotfl: Poczekamy zobaczymy...

"Jaskiniowcy", a nie "Jaskiniowce" - NHolokaust
  • 0

#23

Flea.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Generał może być na dobrym tropie. Nostradamus właściwie za każdym razem używał anakronimów, by współcześni mu nie posądzali go o czarnoksięstwo i takie tam sprawy.
  • 0

#24

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napięcia między bliskim wschodem a resztą świata wciąż sie nasilają, tylko patrzeć jak świat spłynie krwią. Najgorszy będzie jednak fanatyzm, bo w końcu będzie to wojna religijna.
  • 0

#25

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niech sie dzieje wola nieba z nią sie zawsze zgadzać trzeba...
  • 1

#26

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba nie chcecie by była 3WŚ???Zgineło by zbyt dużo ludzi niewinnych!!!Chyba nie chcecie umrzeć zbyt młodo???
  • -1

#27

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Arek, ale skąd ta panika? Spokojnie, nikt tu nie chce umierać, czy zabijać. To po prostu dywagacje na temat ewentualnego, ogólnoświatowego konfliktu zbrojnego.
  • 0



#28

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wogóle to chciałbym żeby był pokój na świecie.Jestem za młody na umieranie!!!mam tylko 15 lat
  • 0

#29

count_maximus.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

3 wojna hm wywołamy ją my sami jeśli milczeniem będziemy zgadzać się na oddawanie władzy w ręce korporacji kłamliwych zadów np. nasz polski niby taki chrześcijański niby za wartościami moralnymi ale w Iraku arabów zabijać wolno to poganie i zwierzęta co nie tak samo oddaliśmy nasze zdrowie w ręce firm farmaceutycznych którym zależy głównie na pieniądzach wiec czemu się dziwić zgotujemy sobie taki los na jaki sobie zasłużymy jak sobie pościelisz tak się wyśpisz;]
  • 0

#30

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja stawiam na jesień tego roku(wiele przepowiedni mówi właśnie o tym okresie) Napewno nie chcę żeby wybuchła III wojna światowa. Chciałbym żeby był pokój na świecie itp, ale to się zdaje nieuniknione. A co do tego, że mamyh na to wpływ to się z tym nie mogę zgodzić. Po pierwsze: co możemy zrobić? Protestować? 70% Polaków nie chciało aby nasz kraj brał udział w wojnie w Iraku w USA podobnie i co? Rządzących g*** obchodzi to czego społeczeństwo chce. Po drugie: wierze w przeznaczenie i to że pewnych ważnych wydarzeń nie można uniknąć. Takie jest moje zdanie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych