Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forum jest martwe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Smierc forum (249 użytkowników oddało głos)

Czy forum jest martwe?

  1. Tak (100 głosów [40.16%])

    Procent z głosów: 40.16%

  2. Nie (149 głosów [59.84%])

    Procent z głosów: 59.84%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kapuchy i czego to dowodzi? nie można dawać wolnej ręki osobom nieodpowiedzialnym, a do demokracji trzeba dorosnąć - prawa głosu nie powinni mieć nowi użytkownicy, którzy tworzą bzdurne teorie spiskowe i fotografują mistyczne orby, dojście do mównicy mają tylko zaufani ludzie którzy mają coś konstruktywnego do zaprezentowania, a dlatego że nikt nie chce słuchać bełkotu - tak powinno być i tu
  • 0

#32

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

:)
DOKŁADNIE TAK :)
  • 0

#33

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wujek Mechanik - Cóż świeży ze mnie martwy forumowicz ^^.
A tak poważniej, to przeprowadziłeś sondę i jakie wnioski ?

Przeczytałam parę Twoich wpisów i muszę stwierdzić, że za bardzo to się nie wysiliłeś. Tam gdzie dopisałam się zauważyłam, że Waść nie przeczytałeś tematu. Resztę pozwoliłam sobie - odpuścić.
  • 0



#34

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodam jeszcze, że Sz.P. Wujek Mechanik pisze bez sensu, obrażając niekiedy inne osoby.
Jesteś mistrzem jeżeli chodzi o "minusy", bo co 10 Twój post zyskał minusa, a z pewnością powinno ich być więcej, tyle, że już nikomu nie chce się tego robić.

A forum upada właśnie przez takich jak ty. Nie masz chyba posta dłuższego niż 2 wiersze.
  • 0

#35

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wujku Mechaniku,
utrzymując obecne tempo w produkowaniu postów (8 postów na godzinę) masz szansę już ok. 15 stycznia zostać forumowym liderem tejże klasyfikacji. Na tytuł jednego z największych, jeśli nie największego spamera tego forum, w mojej opinii już sobie zasłużyłeś.
  • 0



#36

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A forum upada właśnie przez takich jak ty. Nie masz chyba posta dłuższego niż 2 wiersze.


Bardzo dziekuje za te gorzkie slowa. Jest mi niezmiernie milo ze jakas osoba miala ochote wyrazic swoja opinie o mnie. To dla mnie bardzo wazne i licze sie z kazdym slowem wypowiedzianym w moim kierunku. Wszak bowiem albowiem interakcja miedzyludzka to najwazniejsza sprawa chyba w zyciu no bo dla kogo czlowiek ma zyc jak nie dla innego drugiego czlowieka. W zwiazku z tym jeszcze raz bardzo chcialem podziekowac za to. Jednakze chcialbym wskazac pewna prawidlowosc. Prawidlowosc ta oznacza sie tym ze niestety musze sie nie do konca zgodzic z Panska wypowiedzia. Nie trafia do mnie stwierdzenie ze nie posiadam w swej karierze skromnej, aczkolwiek barwnej karierze, posta dluzszego niz dwa wiersze. Mozliwe ze ten konflikt spowodowany jest roznym pojmowaniem referencji jaka sa dwa wiersze, bowiem mozliwe jest to ze uzywasz Wasza Wysokosc monitora ktory jest szerszy niz dluzszy i to wielokrotnie. W takim wypadku dwa wiersze to ekwiwalent 25 wierszy na moim skronmym, waskim ekranie.

Jest mi niezmiernie przykro z zzainstnialego konfliktu. Mam nadzieje ze konflikt ten nie bedzie mial wplywu na nasza interakcje w swietle tego forum i jego spolecznosci. Nie chcialbym aby te relacje popsuly sie albo co gorsza zepsiuly relacje osob postronnych.
Z powazaniem,

Wujek
  • 0

#37

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludus kochanus, litości...
Trochę mniejszy ruch i już płacz, że "forum umarło"... weźcie nie zasmucajcie i nie dobijajcie starego moda, oki?

Wujek jakiśtam, jak tak ci zależy na rozwoju forum, to zacznij, z łaski swojej, pisać posty, które wnoszą coś do tematu, a najlepiej zanim zaczniesz to robić przeczytaj regulamin.

A jeśli nawet tego nie jesteś w stanie zrobić, to możesz dorzucić coś do forumowej skarbonki - przynajmniej spełnisz jakiś dobry uczynek :P
  • 0



#38

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo chetnie doloze fizycznie "grosik" na rozwoj tego wspanialego miejsca.
  • 0

#39

7_of_9.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tak oto, dzięki Wujowi Mechanikowi, rozbujała się dyskusja nad kształtem forum.
Nikt jakoś do tej pory nie napisał najwazniejszego - to miejsce tworzą ludzie.
To od userów zależy kształt tego miejsca. Od userów i administracji - ścislej rzecz ujmując.

Nie wiem, czy restrykcyjne metody /ograniczanie powstawania nowych wątków, okresy próbne dla nowoprzybyłych/ coś zmienią. Czy wtedy starzy bywalcy odzyskają wigor, a forum znów rozjaśni się blaskiem?

Pod względem koncepcji, rozmachu, techniki i mozliwości, to forum jest znakomite. Reszta zależy od ludzi.
  • 0

#40

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Koleś jest mocny. Siedzi na forum prawie dwa lata, głosi gorące teorie na temat upadku forum, spadku poziomu intelektualnego tegoż, a 3/4 swoich wszystkich postów napisał dziś. Mistrz Świata!
  • 0

#41

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o ja nie mogę żeś mnie Mango rozbawiła hahaha wiesz to pewnie ta przerwa świąteczna nie ma nic do roboty xD
  • 0

#42

7_of_9.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koleś jest mocny. Siedzi na forum prawie dwa lata, głosi gorące teorie na temat upadku forum, spadku poziomu intelektualnego tegoż, a 3/4 swoich wszystkich postów napisał dziś. Mistrz Świata!


Są tacy, którzy przez dwa lata wypocili setki czy tysiące mdłych i pustych komentarzy. O to chodzi na tym forum?
  • 0

#43

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znajdź mi chociaż jedną taką osobę, skoro podajesz tak odważną teorię. Chętnie poznam.
  • 0

#44

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każde forum ma trzy wyjścia jak się rozwijać.

Po pierwsze może iść na masowość. W takim wypadku musi pozwalać na każdego typu posty, regulamin musi być bardzo liberalny. Takie forum bazuje na ilości użytkowników.

Po drugie, można iść na elitarność. Banować wszystkich tych, których uważa się za szkodliwych dla forum. Ostry regulamin, obostrzenia postowe, etc. etc. Takie forum polega na garste osób, które utrzymują je żywe oraz powolnemu dochedzeniu nowych. Sam takie zasady stosuję na forum na którym jestem modem. Zdają egzamin, ale jednak rozmawia się w dość zamkniętym gronie i odejście każdej jednostki jest bardzo bolesne.

Po trzecie, można z lepszym bądź gorszym skutkiem łączyć dwie powyższe metody.

Oczywiście wszystko zależy od administracji, jakie chcą forum. Więc jestem przekonany, że wiedzą co robią :)
  • 0

#45

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jest jeszcze czwarte wyjście - nieadministracyjne.
Zdrowy rozsądek :) .
Nie dawać się wciągać w jałowe dyskusje o niczym.
Po prostu - nie karmić trolla, sam padnie z głodu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych