Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forum jest martwe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Smierc forum (249 użytkowników oddało głos)

Czy forum jest martwe?

  1. Tak (100 głosów [40.16%])

    Procent z głosów: 40.16%

  2. Nie (149 głosów [59.84%])

    Procent z głosów: 59.84%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedys forum to tetnilo zyciem, niezliczona ilosc madrych dyskusji kwitla az serce radowalo sie. Dzis czasy sie zmienily forum umarlo. Ja czlowiek pelen pragnienia poszerzania wiedzy pytan, draze i lakne wiedzy. Niestety moje proganienie nie jest zaspokojone. Od godziny jestem jedyna osoba ktora w ogole sie tutaj udziela czemu dowodzi ten oto screen.

Czemu to mowie? Bo mnie boli. Boli mnie ze miejsce tak pelne wiedzy i rozwijajace zaintersowania jakim bylo umarlo. Gdzie jestescie starzy userzy. Gdzie te czasy gdy nie dalo sie nawet polowy postow przeczytac. Gdy ta piekna spolecznosc tetnila zyciem.

Pozdrawiam (choc smutno), bo zdrowie jest najwazniejsze, zawsze.


:(

Dołączona grafika


  • 0

#2

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Słuchaj no, chwalisz się swoim spamem? Poczekaj no, niech tylko zobaczą to modzi z odpowiednich działów. (masz szczęście, że w moim nic nie pisałeś). 47 postów tylko w kilka godzin... no szczyt.
Można powiedzieć, że forum zostało zranione... tak, przez Ciebie. Ale nie martw się, poradzi sobie ;)
A i jeszcze jedno. Ludzie mniej piszą, bo idą święta. Trzeba ubrać choinkę, posprzątać dom, piec ciasta itp. itd. Nie pomyślałeś o tym? ehh... co za świat.
  • 0



#3

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyczytaj dobry czlowieku moje 47 postow i zadecuduj ale obiektywnie czy jest to wyrazanie opinii czy spam. Bo cos mi sie wydaje ze nawet nie czytales. Rozumiem tez ze jako mod bedziesz bronil forum, co szanuje. W twoim dziale (jakikolwiek on jest) nie pisalem bo jak widac nie interesuja mnie tematy w nim poruszane. Wiele ludzi ma tendencje do automatycznego zaliczania do spamu czy czegos innego zlego rzeczy z ktorymi albo sie nie zgadzaja lub nie rozumieja, idzie sie przyzwyczaic.
  • 0

#4

septicflesh.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Macie przerwę zimową w Twoim gimnazjum/podstawówce, że tak Ci się nudzi? I na cholerę odkopujesz wątki sprzed x miesięcy? Idź się może ogarnij, chyba że specjalnie trollujesz i padłem ofiarą prowokacji - wtedy chylę się przed Tobą i składam hołd, bo jestem na prowokacje bardzo wyczulony.
  • 0

#5

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ehhhh, kolejna osoba ktrora wyraza raniace opnie bez zastanowienia sie, ale dziekuje bo moge poszerzyc swoje choryzonty. Jezeli poruszyles temat odkopywania watkow nie moge nie odpowiedziec ci na frapujaca cie okolicznosc. Jezeli jakis temat interesuje mnie to sie w nim udzielam i draze. Czy to ze temat zostal przez wiekoszsc ludzi zapomniany to przestepstwem jest jego odkurzenie? Czy jest to dla ciebie tak ciezkie do przezycia? Zadaje pytanie temat powraca, jezeli nikogo nie bedzie intersowal to zostanie znow zapomniany. Proste prawo jungli.
  • 0

#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak się pisze nowy post średnio co 3 minuty to tak bywa. To forum a nie czat, nie siedzi tu non stop kilkaset osób i nie pisze kilku słów co pół minuty, czasem napisanie 1 posta zajmuje nawet godzinę. Trzeba do tego jeszcze dodać czas potrzebny na przeczytanie całego tematu w którym człowiek chce się wypowiedzieć. Dochodzi jeszcze fakt ,że zdecydowana część użytkowników nie odczuwa potrzeby udzielania się w starych tematach w których już dawno temu wyraziła swoją opinię a takie właśnie odświeżasz.
Poza tym największy ruch jest tu wieczorami a około południa zwykle panuje zastój.
  • 0



#7

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pisze i czekam, zmieniam temat i czekam dalej na odpowiedz w poprzednich. Kiedys tak bylo ze wszedzie cos sie dzialo. Wiele znanych osobistosci poprostu odeszlo i forum jakos tak ostyglo. Dziekuje mam wiec nadzieje ze wieczorem jeszcze pozniejszym niz ten moje watpliwosci zostana rozwiane. Ze ktos odpowie. Bede czekal.
  • 0

#8

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiesz, co to pycha? nie tylko Ty tu piszesz od godziny i nie ilość postów się liczy a jakość :P a niektóre z twoich postów są mało ważne...nie dziwota, że masz tyle postów jak odpowiadasz na każda odpowiedź po kolei co jest hmmm spamem xD idą święta dzyń dzyń mało czasu i te rzeczy nikt nie rzuci obowiązków bo Ty chcesz gadać na forum jak na czacie...po za tym z tego screenu co żeś wkleił nie da się nic odczytać
  • 0

#9

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byc moze dla ciebie i dla kogos innego nie wydaja sie szczegolnie gornolotne, ale staram sie jak moge. Mam nadzieje ze mimo wszystko zostanie to uszanowane.
  • 0

#10

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może lepiej jak jest mniej wypowiedzi, ale są one konkretne, niż dużo, ale nic nie wnoszące do tematu. Do tego Snajper ma rację, idą święta i nie każdy masz czas żeby odpowiedzieć na każdy post.
Wielu starych użytkowników już nie ma, albo piszą rzadko, jak np. ja (chociaż ja aż tak starym użytkownikiem nie jestem).
Zresztą nie zawsze trzeba odpowiadać na każdy temat. Jak mam coś do powiedzenia to piszę. Wolę napisać np. 10 wartościowych (mam nadzieję) postów na tydzień niż 300 spamowatych na dzień.
  • 0

#11

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam dokładnie takie same zdanie jak inni. Według mnie to sam spam, piszesz wszędzie co Ci "ślina na język przyniesie", a konkretnie na klawiaturę. Czytasz pewnie 3 ostatnie posty i piszesz według mnie rzeczy, które w danych tematach się powtarzały. A Twoja praca graficzna? Po prostu jest to chęć nabicia setek postów w jeden dzień, chęć bycia w centrum uwagi przez chwilę, chcesz żeby ludzie zwrócili na Ciebie uwagę.
Może zamiast tego zaczniesz zakładać jakieś nowe tematy, ciekawe, w których ludzie będą chcieli pisać, przez co "wymarłe" według Ciebie forum powróci do życia i złotego wieku.
Pomyśl i dopiero pisz.
  • 0

#12

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciężko się nie zgodzić z Panią Aną Mert oraz Avlinn. Napisanie wiadomości to nie jest zazwyczaj pięć sekund. Jeśli post ma być wartościowy to zazwyczaj przed jego napisaniem patrzę w swoje notatki bądź przeglądam książki na ten temat Jednak zajmuje to trochę czasu. Czasami trzydzieści minut, innym razem godzinę bądź więcej. Nie widzę sensu pisania wiadomości, które nic nie wniosą do tematu.
  • 0

#13

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z tym, że forum w pewnym sensie umarło. Odeszło wielu znakomitych użytkowników, ludzie ze starej 'ekipy' piszą rzadko. Na palcach jednej ręki mogę wyliczyć naprawdę wartościowych userów trzymających wysoki poziom. Sam niestety nie udzielam się za często, jedynie w tematch, w których mam cokolwiek do napisania, ale nie o tym jest ten temat. Chwalenie się screenem swoimi nabitymi w kilkadziesiąt minut postami jest żałosne. Nic mnie tak nie denerwuje jak widok 15 tematów, wszędzie informacja o tym samym użytkowniku, który napisał tam ostatniego posta. W 95% przypadków takie posty mają prawie że zerową wartość - poza zajętym miejscem na ekranie nie prezentują absolutnie nic: są albo powieleniem myśli poprzedniego posta albo 'laniem wody' na temat głównej idei topica.

Dobra rada Wujku Mechaniku - jeśli chcesz zrobić szum na forum lub go ożywić - postaraj się, aby Twoje posty rzeczywiście coś znaczyły, bo licznik postów pod awatarem jako wyznacznik wartości użytkownika jest często bardzo mylący.
  • 0



#14

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Spamowatych" To juz twoja raniaca ocena.Ale bardzo dziekuje ze ja wyrazilas. Ty akurat nie jestes modem, przynajmniej oficjalnie, ale takie podejscie jak wasze powoduje ze ludzie sie boja sie mowic to co naprawde sadza gratuluje. Bo chyba wolnosc slowa na forum o tej tematyce sie liczy. Dajcie jej plusa bo ja nie moge. http://www.paranorma...m...st&p=318956
  • 0

#15

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może i autor tematu ma rację, czasami na forum panuje totalny zastój.
Czasami trwa to nawet pare dni, że mało osób się udziela...w sumie kiedyś było inaczej, co chwile pojawiał się jakiś sensowny i interesujący temat.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych