Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masońskie symbole Ameryki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#46

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakiś czas temu było coś o tym w wiadomościach. Myślałem że sprawa przycichła a tu masz...
Zerknąłem na Google Earth i zdaje się że wpompowano tam niezłą kasę. Cuda prawie jak w Dubaju. Ciekawe, czyja to kasa?
  • 0



#47

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe, czyja to kasa?


Zapewne nasza, wypompowywana z każdego kraju poprzez odsetki od pożyczek Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego. :)

Nie należy zapominać że Kazachstan to w zasadzie taki Azjatycki Dubaj. Mają ropy a ropy.

Użytkownik mylo edytował ten post 06.07.2010 - 17:33

  • 0



#48

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak sobie to oglądam i sobie myślę - co wam diabła tak nie pasuje z tym NWO? Raz, że to naciągana bzdura, narośl utworzona przez rasistowskie uprzedzenia co do masonerii, Żydów i cholera wie jeszcze kogo. Obecnie najbliższe utworzeniu NWO jest USA, ale oni nie potrzebują do tego lat knucia - wystarczyłaby wojna, po której mogliby narzucili by nam co tylko by im na myśl przyszło. Dwa - no nie wiem jak wy, ale choć dla mnie też wizja państwa totalitarnego nie jest piękna, to jednak "Rząd Światowy" i "Bank Światowy" kojarzą mi się bardzo dobrze - bo co jest receptą na wszystkie kryzysy i synonimem utopii, jak nie świat zjednoczony pod wspólnym rządem, wyrosłym z połączenia wszystkich ustrojów wszystkich krajów? Widzą mi się tu typowe pseudo-nonkonformistyczne uprzedzenia i innego rodzaju głupoty wygadywane przez domorosłych bojowników o wolność. Rząd Światowy, w którym rządziłby jeden naród byłby piekłem, ale z tego co wiem, NWO prędzej okaże się globalną symbiozą wszystkich krajów zjednoczonych przez wspólną ideę.
I od kiedy antyczne wyznania i symbolika to coś złego? Czyżbyśmy już zapomnieli, że w przeszłości i dorobku tzw. "pogan" oraz wymarłych ludów jest klucz do wiedzy i współczesnej nauki? Czyżbyśmy znowu chylili się do kolejnego średniowiecza, do którego zepchnie nas ciemne chrześcijaństwo i nasi "wspaniali" obrońcy?
Tym bardziej nie daję wiary plotkom o UFO, które lądowałoby tam. A nawet jeśli, to skąd wiadomo, że, kur*a, oni chcą nas zniewolić?! A co, jeśli znaleźli w takim Kazachstanie azyl i szansę na nawiązanie współpracy?! Po wcześniejszych przypadkach zdążyli już się przejechać po cywilizacji Zachodu.
Jeszcze jedno - kosmici raczej nie potrzebują naszych złóż do rozwoju SWOJEJ cywilizacji, bo jeśli za pomocą ziemskich zasobów dałoby się budować ich pojazdy i technologie, to już byśmy osiągnęli uch poziom rozwoju.

Użytkownik Sniffer edytował ten post 06.07.2010 - 18:51

  • 1

#49

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czytaliście książkę Dana Browna "Zaginiony Symbol"? Pomimo, że to beletrystyka, wyjaśnia wiele spraw związanych z masonami. I, uwierzcie, ostatnim czego pragnęłaby loża masońska, jest dominacja świata. Oni naprawdę nie kontrolują banków, pieniędzy, wojska, ideologii. To prawda, że wielu słynnych i kluczowych Amerykanów należało do bractwa. To prawda, że symbolika masońska znajduje się w Ameryce na każdym kroku. Tyle, że jest to wynik hołdu dla ich niezwykłych odkryć i kultury, a nie dowody na spisek. To tak, jak chrześcijańskie naleciałości w Europie są źródłem wielu symboli, bo w Europie chrześcijanie zawsze odgrywali ważną rolę; tak samo w USA istotni są masoni i ich wpływ w rozwój tego kraju. A ponieważ są stosunkowo zamkniętym bractwem i nie dementują podobnych oszczerstw, to często są narażeni na takie oskarżenia.
Co do symboliki ulic - zapewniam, takie same figury dałoby się wykreślić chociażby na planie Warszawy.
A na zakończenie - nie wiem jak wy, za to ja mam w dupie, kto kontroluje bank USA - masoni, amerykanie, kosmici czy święte przymierze banana - dopóki ten bank zajmuje się tym, czym ma się zajmować - nie ma w tym żadnego problemu. USA tak i tak są imperialistycznym krajem, zaś masoneria nie miesza się do polityki, lecz zajmuje filozofią.

A większość oskarżeń to, bez urazy, typowe katolickie bredzenie, które wynika trwającego od wieków sporu między kościołem a wolnomularzami; wynikający z faktu, że ortodoksyjnie - ciemna stolica Piotrowa boi się otwartych umysłów i religijnej tolerancji masońskiej.

Użytkownik Sniffer edytował ten post 06.07.2010 - 19:02

  • 0

#50

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sniffer, powiedz mi proszę, że żartujesz. NWO to największe w tym momencie zagrożenie dla świata. Czy naprawdę chciałbyś tym zbrodniarzom oddać pełnię już oficjalnej władzy? Co prawda w USA to już się dzieje:



Utopijna wizja? Ty myślisz w ogóle? Utopijna wizja dla kogo? Oczywiście, że dla nich- w pełni kontrolowane społeczeństwo sprowadzone do roli niewolników przez tych ludzi. Przez ludzi, którzy finansowali Hitlera, rozpętali wojnę w Wietnamie, zaaranżowali atak na WTC, okupują kilka krajów, manipulują mediami i opinią publiczną, wprowadzają GMO, mogą planować depopulację- o czym Ty człowieku mówisz? Jeden rząd, jeden bank, jeden światowy porządek- wprowadzony przez MEGA OSZUSTWA tych ludzi, a Ty chciałbyś, żeby kontrolowali Twoje życie? Ty nie jesteś świadom tego co dzieje się wokół Ciebie, ale czemu się dziwić, wszakże na TVN nie powiedzieli, że oprócz" mnóstwa korzyści" podpisując Traktat Lizboński tracimy swoją suwerenność a indywidualny człowiek nie ma pojęcia po co to. Oglądnij film wyżej, może zrozumiesz dlaczego duży kryzys, ujednolicenie walut, wszystko to odbędzie się rok PO a nie przed wprowadzeniem Traktatu Lizbońskiego. Gwarantuję Ci, że nie będzie możliwości się z niego wycofać, jesteśmy trzymani" za jaja" przez tych ludzi. " Jesteś manipulowany na każdym kroku i nawet o tym nie wiesz"- i cytat ten przyświeca 99% ludzi. Tak rodzi się totalitaryzm. Zapoznałeś się z przynajmniej jednym dokumentem na temat NWO? Nawet głupi" Zeitgeist" w tym względzie otwiera oczy. Także polecam zacząć się tym interesować, bo to nie jest już nawet" najbliższa przyszłość", to się dzieje teraz.
  • 3

#51

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sniffer, zamiast Dana Browna polecam Ci francuski dokument z 1941 roku.

Film trochę zjawiskowy ze względu na rok produkcji co związane jest poziomem i stylem kinematografii na tamte czasy. Mnie się podobała końcówka 4tej części i początek 5tej częśći kiedy mistrz tłumaczy adeptowi czym jest masoneria szczególnie w 1:13s tej części :twisted: We współczesnych czasach chyba nie powstał film fabularny pokazujący obrządki inicjacyjne masonerii oraz jak wpływa ona na sytuacje geopolityczne w dzisiejszej globalnej wiosce.



Jest to najlepszy film, pozwalający zrozumieć, że masoneria naprawdę istnieje.
Po zakończeniu II wojny światowej autor scenariusza filmu, Jean-Marie Riviere, został uwięziony. Producent Robert Muzard i dyrektor artystyczny Paul Riche, zostali STRACENI (+1949), z powodu zaangażowania w powstanie filmu.

Tytuł oryginalny: Forces occultes. Kraj: Francja. Rok produkcji: 1941. Data premiery: 1943. Film czarno-biały. Oryginalne dialogi francuskie i polskie napisy.

Francuski film prezentujący historię młodego ambitnego parlamentarzysty, Pierre Avenel'a, który działając z czystych pobudek wiąże się z lożą Wielkiego Wschodu Francji. Po zostaniu masonem przekonuje się, że szczytne ideały, które organizacja głosi na zewnątrz, pozostają w głębokim kontraście do faktycznych działań Loży.

Po szczegółowo ukazanym wzniosłym misterium inicjacji, następuje prozaiczna i nader gorsząca rzeczywistość. Większość wolnomularzy to dyletanci i karierowicze, którym powiązania ze strukturami państwowymi pozwalają dokonywać kolejnych nadużyć. Sam bohater w bezceremonialny sposób wykorzystywany jest do różnych niewdzięcznych przysług.

W filmie przywołane są motywy konkretnych afer, które wstrząsały Francją w latach trzydziestych, ostatecznie doprowadzając do krwawych zamieszek 6 lutego 1934 r. W tym momencie władza pozostaje nadal w rękach masonerii, która kieruje pozornymi zmianami na arenie politycznej.

Pod koniec filmu, masoneria pragnie doprowadzić do wojny z Niemcami, jako państwem, które sprzeciwia się wolnomularskim porządkom.
Kiedy Avanel próbuje zerwać z wolnomularstwem, odważnie wypowiada swą krytykę na posiedzeniu loży i chce ujawnić publicznie masońskie plany, zostaje brutalnie wyeliminowany.


http://www.youtube.com/watch?v=OKVEEz8XdK0&feature=player_embedded
  • 1

#52

muchomor.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hekate vel Mormołyke
Dołączona grafika

Statua Wolności
Dołączona grafika

Słowa "ofiarujcie mi swój trud i ubóstwo" nabierają głębszego znaczenia.

Wklejam jako ciekawostkę :]

edit AlienGrey
Dołączona grafika
  • 1

#53

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie wypisałeś teraz moje obawy! To zło, które pleni się z imperialistycznej Ameryki winno być zniszczone! Opacznie rozumiesz moje słowa - utopijna wizja tylko wtedy, gdy połączą się siły CAŁEGO świata, gdy światowy rząd będzie naprawdę światowy - wejdą w jego skład wszystkie rzeczywiste rządy wszystkich sensownych ideologii. Ujednolicona waluta? Tak, gdy bank też będzie ujednolicony - jako idealna kolektywizacja wszystkich banków!
Oglądałem "Zeitgeista", wszelakoż skupiłem się raczej na opisie kłamliwej religii, która obecnie rządzi światem i ludobójstwie - WTC. Olałem element NWO, gdyż był zbyt uogólniony i nie przedstawiał wyjątkowych faktów.
Absolutnie popieram twój pogląd, że USA jest paskudnym krajem dążącym do zniewolenia. Podoba mi się jedynie wizja Rządu Światowego będącego wynikiem symbiozy wszystkich rządzących, a nie totalitarnym dyktatem Ameryki. Gdzie się podziewa socjalizm? Gdzie robotnicze prawo? Gdzie wolność dla wszystkich, nie tylko dla wybranych? Kroki podjąć trzeba nie tylko w zapobieganiu NWO. Co, jeśli się nie uda? Jeśli powstanie totalitarna rzeczywistość? Jakie reguły będą panować w państwie żyjącym na opak, przeciwko nowemu porządkowi? Czyż nie stanie się jeszcze gorsze od totalitarnego dyktatu Ameryki? Przecież w takim opozycyjnym państwie, które mogłoby trachnąć na kawałki od JEDNEGO szpiega panującego reżimu, totalitaryzm i wyławianie potencjalnych reżimowych wrogów doprowadziłoby do jeszcze większej inwigilacji, niż w dominacji NWO!
Powtarzam raz jeszcze - jestem w pełni świadom zagrożenia płynącego z Traktatu Lizbońskiego, z Ameryki i ich sprzymierzeńców. Jestem jednak przyjacielem idei Światowych Rządów, które oparłyby się na socjalistycznej zasadzie równości, braterstwa, pokoju i wolności. Pojmujesz? Nie pod rządem amerykańskich tyranów, lecz demokratów z wolnych krajów - także demokracji ludowej!
  • 0

#54

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Socjalizm zabija. Nie istnieje możliwość rozwijania się gospodarki, zwłaszcza na dużym terenie w socjalizmie! Popatrz na ZSRR, to był dobitny przykład socjalizmu. Socjalizm to niewolnictwo- system, gdzie państwo wie lepiej jak rozdysponować Twoje pieniądze niż Ty. To jest tyrania. Przy okazji pamiętaj, że żeby opłacić przez pośrednictwo rządu cokolwiek, musisz dać 140% tego co zapłacił byś sam. Bardzo dobrze ujął to Pan, którego mam w avatarze- po tym co wydarzyło się w Grecji, każdy z jakimkolwiek lewicowym odchyłem, powinien schować się ze swoimi socjalistycznymi poglądami na 100 lat i nie wychodzić! Proponuje Ci wpisać na YT frazę" Korwin- Mikke"i oglądnąć materiały z kilku pierwszych wyświetlonych stron- ten człowiek w kwestiach gospodarczych jako JEDYNY na scenie politycznej ma racje! Tylko wolność zapewnia rozwój a my jej nie mamy, dlatego też żądam więcej wolności gospodarczej! Integracja gospodarcza? OK, ale powinna być zdecydowanie szersza, Schengen też OK, bardzo nam się podoba, ale po co Bruksela i cała ta Unia biurokratów?! Rozkrajdają nasze pieniądze zajmując się dyrektywami, że" z drabiny należy schodzić tyłem"! Posłuchaj JKM i przedstaw mi JAKĄKOLWIEK koncepcje gospodarczą która Ci się nie podoba- przekonam Cię bez wysiłku, że ma racje, bo nie ma innej możliwości, żeby było lepiej! Zobacz co zaczęło się dziać w US po 1913 roku kiedy to ludzie zostali zmuszeni do płacenia podatku, a o ile lepiej było wcześniej, Stany miały wzrost gospodarczy na poziomie 10% rocznie! Tylko wolność doprowadzi do wzrostu dobrobytu wszystkich ludzi. " Dobrobyt z powietrza nie bierze się, nie tworzy go państwo ani Bóg. Jedynie PRACA, ZIEMIA, KAPITAŁ i CZAS doprowadzą do bogactwa mas". Nie ma innej drogi, popatrz ile musisz uzyskać pozwoleń żeby rozpocząć jakąkolwiek działalność gospodarczą. W Stanach jeszcze 20- 25lat temu było w miarę normalnie- jak to opisywał JKM, Jego znajomy obudził się, pomyślał, że założy knajpę, o 7:30 zadzwonił do znajomego, który miał lokal do wynajęcia na rogu, ustalił cenę wynajmu, o 8:30 zadzwonił do producenta mebli i sprzętu do gastronomii a o godzinie 10. wpadał do IRS tylko po to, żeby POINFORMOWAĆ urząd o tym, że on zakłada działalność. Zobacz jak jest dzisiaj. Co do lewackich odchyłów polecam ten krótki, pouczający film:



Jak ktoś mi mówi, że powinien być socjalizm, to mnie normalnie telepie, widząc to, że po dwudziestu latach ludzie zapomnieli jak to było w socjalizmie i pchają się w kolejny. Nie ma możliwości, żeby myśl lewicowa kiedykolwiek wygrała z jakąkolwiek myślą prawicową i wolnościową jeżeli chodzi o merytoryczne argumenty na temat tego, w którym systemie będzie lepiej obywatelom.

http://www.kppis.pl/..._1219856630.jpg

A NWO prowadzi do mega socjalizmu wprowadzanego siłą- dokładnie tak samo jak to było w przypadku ZSRR. Z tym, że ludzie wtedy wiedzieli z czym i dlaczego mają walczyć, a w tym momencie poprzez manipulacje stara się ludziom wmówić, że socjalizm jest kapitalizmem. Kapitalizm był w XIX wieku i śmiało można założyć, że byliśmy wtedy bardziej cywilizowani niż teraz.

Pozdrawiam
  • 4

#55

xdies.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masoneria jest popularna w wielu krajach. Washington też był przecież masonem. Oni mają na celu duchowe doskonalenie jednostki i braterstwo ludzi różnych religii, narodowości i poglądów. Wcale nie mają poglądów satanistycznych, jak dużo ludzi o nich tak myśli... :)
  • 0

#56

JAH-JAH.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co do symboli pojawiła się strona w sieci prezentująca kandydatów na prezydentów na której aż roi się od symboli masońskich..
http://www.president-of-america.tk
miedzy innymi obrazek przedstawiający pieczęć masonską przy każdym z kandydatów jak i w stopce słynna piramida... co wy na to ?

Użytkownik JAH-JAH edytował ten post 14.09.2012 - 14:10

  • -2

#57

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słowa "ofiarujcie mi swój trud i ubóstwo" nabierają głębszego znaczenia.

Wklejam jako ciekawostkę :]



Tylko trzeba pamiętać, że Statua Wolności to dar rządu francuskiego dla USA.
  • 0

#58

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

JAH-JAH jesteś albo trollem albo nieukiem.
owe "symbole masońskie" to godło kongresu USA, a "słynna piramida"- nie wiem, gdzie ją widzisz.
  • 0

#59

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiście idea wspólnej planety, tak będę się upierał, że obrona państw jako terytorium jest ciągle zwierzęcym instynktem, jest wizją do której wszyscy winniśmy dążyć.

Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, małej, ślicznej niebieskiej planecie. Czego do cholery jasnej trzeba bronić? Kawałka terytorium, z którego nikt z nas nigdzie swoich czterech liter nie ruszy? Patrząc z dystansu, dajmy na to, z wysokości orbity, to co robimy na ziemi, walka o teren, głód, pieniądze, banki to mega debilizm.

Oczywiście możemy się spierać, ba! nawet powiem, że globalny rząd i globalne państwo wprowadzone podstępem bądź siłą jest zbrodnią. Jednak jeżeli takie globalne państwo wyłoni się z globalnej zmiany świadomości to nadal to coś złego? Dla mnie będzie to oznaczało kolejny, wyraźny krok w ewolucji. Póki co mimo internetu, cudów techniki, które dawniej widywaliśmy na filmach SF a dziś widujemy codziennie mentalnie bliżej nam do zwierząt. Nadal walczymy o jak najlepsze łupu z polowania w postaci wypłat i nadal rządzą nami zwierzęce instynkta aby za nasze łupy posiąść najlepszą samicę w stadzie. Dlatego ciągle rządzi pieniądz, dawny symbol mięśni i maczugi. Nic się nie zmieniło. Widziałem ostatnio Bronka na wystawie militariów zachwyconego tym co widział. Ja się głośno pytam, jak długo jeszcze do jasnej cholery szef jakiegoś plemienia będzie jarał się urządzeniami do zabijaniach innych ludzi? Kiedy to się do najjaśniejszej k*y wreszcie skończy i zapanuje normalność na tej planecie? Kiedy przestaniemy być zwierzętami a zaczniemy być ludźmi i jako ludzie, my obywatele tej planety wprowadzimy wynikający z naszych potrzeb Najnowszy Porządek świata?

Użytkownik wieslawo edytował ten post 18.09.2012 - 12:07

  • 0

#60

Against.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A propos symboli:


Masońskie symbole w filmach i bajkach.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Bing (1)