Skocz do zawartości


Zdjęcie

Akcja dla zycia, bronisz nienarodzonych?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
359 odpowiedzi w tym temacie

#91 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Napewno bardziej niż milionów obcych kulturowo i nigdy nie będących zasymilowanych emigrantów napływających w powstałą lukę i zdobywających przewagę nad europejczykami nadaktywnością rozrodczą ;)
  • 0

#92

Hannah.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napewno bardziej niż milionów obcych kulturowo i nigdy nie będących zasymilowanych emigrantów napływających w powstałą lukę i zdobywających przewagę nad europejczykami nadaktywnością rozrodczą ;)


wiesz, ze niektórzy o Polakach np w Anglii mówią to samo co ty o emigrantach (rozumiem ze ze wschodu)?
w Anglii wielu Polaków decyduje się na potomstwo m.in dlatego ze tam są bardzo wysokie dodatki "na dzieci" no i ogolnie ekonomiczne dobrze im sie tam powodzi...

dla ciebie emigranci sa ludzmi II kategorii ale podobnie myslący Brytyjczycy mowia tak o twoich rodakach
tez nie chca płacić na nie do konca zasymilowanych Polakow i ich liczne potomstwo...dlatego takie hierarchizowanie ludzi bardzo mnie zawsze denerwuje. ty dyskredytujesz innych? Zawsze znajda się "lepsi" obywatele swiata którzy zdyskredytuja ciebie...

@Hannah

oczywiscie szkoda że Polska nie gwarantuje takich praw kobietom jak inne kraje europejskie...

Chyba raczej szkoda, że w Europie ochrona życia nie jest na wyższym poziomie, jak choćby Polsce.


a dlaczego ty kompletnie nie mozesz zrozumiec ze godnosc ludzka(w tym przypadku kobiety) nie przeklada sie na utylitarnosc, na to co sie opłaca starzejacemu społecznstwu itp?! Ze nasze zycie tylko wtedy bedzie pelne godnosci gdy bedziemy miec wolnosc wyboru? po co ma sie zyc jak jest sie takim "niewolnikiem" ktory musi dostarczyc nowego pokolenia starzejacemu sie spoleczenstwu?

kazdy jest panem TYLKO wlasnego sumienia
masz swojego argumenty, nie przeczę! i masz prawo kierowac sie wlasnymi racjami w swoim zyciu!
jak zajdziesz w niechciana ciaze, zrobisz z nia co tylko bedziecz chciała, ja ci tego nie zabronie. To twoj wybor. Masz wolnosc postepowania. Ale zrozum-inni tez maja...
no chyba ze nie jestes kobieta! wtedy ten problem cie bezposrednio nie dotyczy...
  • 0

#93

Trajan.
  • Postów: 358
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Hannah
Wiesz, możemy usiąść i poudawać, że Muzułmanie podpalający przedmieścia Europejskich miast, młodzi Kurdowie grożący pobiciem nauczycielom płci żeńskiej w Anglii, Turcy zakładający getta w Niemczech, Marokańczycy przed którymi całymi osiedlami miejscowi Austriacy czy Duńczycy uciekają przeprowadzając się w inne miejsca to to samo co Polacy w W. Brytanii. Możemy usiąść i sobie to poudawać. Możemy sobie tak usiąść.
  • 0

#94

Hannah.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Hannah
Wiesz, możemy usiąść i poudawać, że Muzułmanie podpalający przedmieścia Europejskich miast, młodzi Kurdowie grożący pobiciem nauczycielom płci żeńskiej w Anglii, Turcy zakładający getta w Niemczech, Marokańczycy przed którymi całymi osiedlami miejscowi Austriacy czy Duńczycy uciekają przeprowadzając się w inne miejsca to to samo co Polacy w W. Brytanii. Możemy usiąść i sobie to poudawać. Możemy sobie tak usiąść.


nie chodzilo mnie o stawianie znaku rownosci pomiedzy tym co robia Polacy w Anglii a te mniejszosci które Ty wymienilas! w zadnym wypadku...

tylko zwrocilam uwage ze jesli ktos uwaza sie za lepszego od innych to zawsze znajda sie takie narody ktore beda uwazaly sie za lepsze od niego! i tu bledne kolo sie zamyka...

swoja droga to straszne co robia te wyalienowane mniejszosci w europejskich krajach! a jedyne wyjscie z tej sytuacji to przeciwdzialac takiej sytuacji, dac im dostep do tych instrumentow demokraciji, wyksztalcenia itp ktore pozwola na ich wlaczenie w kraje w ktorych zyja! trzeba działać "u podstaw" wtedy nie bedzie takich sytuacji, ktore u nas wszystkich budza strach...
  • 0

#95

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wow, Trajan, w tej ostatniej wypowiedzi zaleciało mi Kononowiczem xD
  • 0

#96

Trajan.
  • Postów: 358
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Hannah
Tu przekonanie o czyjejś wyższości nie ma nic do rzeczy.
Nawet, jeżeli obyczaje pewnych grup emigrantów z Polski doprowadzają Brytyjczyków do szału, to jednak nadal nawet te pijaczki co na wyspy pouciekały (ponoć nie mało różnych takich wśród naszej emigracji) pozostają w tym samym co Brytyjczycy kręgu kulturowym.

Natomiast imigranci z krajów III świata i my = huntingtonowskie "zderzenie cywilizacji". I to się właśnie dzieje na naszych oczach. Oni nas zjadają. Wprowadzają się do naszego świata, nierzadko żyją na nasz koszt, chcą podbijać a nie budować społeczeństwo obywatelskie. Żadne instrumenty demokracji i asymilacja nie mają tu nic do rzeczy.

Muzułmanie nie chcą naszej demokracji, oni chcą Szariatu. Nie chcą się z nami asymilować, bo jesteśmy obrzydliwymi i zgniłymi dekadentami, jesteśmy dla nich pożyteczni o tyle, o ile harujemy dzień i nic na socjal jaki dostają z naszych podatków. Oni nie chcą żyć z nami, chcą żebyśmy się poddali i przyjęli ich religię, obyczajowość i prawo i stali się nimi. Nie będą zmieniać swoich trybalistycznych zwyczajów dla wygody jakichś śmiesznych i słabych "białasów" i ich obleśnej, zgniłej kultury. Przez lata prowadzi się taką politykę "pracy u podstaw" jaką proponujesz, myślę, że tragedie choćby z przedmieść Paryża powinny być znakiem ostrzegawczym... Ale to jest temat na iny wątek.

Demokracja jest dla nich i owszem, szansą, bo jest ich coraz więcej. Gdy ich kobiety rodzą miliony dzieci, nasze kobiety miliony dzieci mordują w trakcie aborcji. Rachunek jest prosty, to tylko kwestia czasu.

@Judas
Dlaczego akurat Kononem? :P

Dołączona grafika
  • 0

#97

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale przecież powinniśmy szanować ich kulturę!

możemy usiąść i poudawać [...] Możemy usiąść i sobie to poudawać. Możemy sobie tak usiąść.

"Od tego oni są. Od tego są oni. Od tego są" czy jakoś tak to szło.
  • 0

#98

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jedyne wyjscie z tej sytuacji to przeciwdzialac takiej sytuacji, dac im dostep do tych instrumentow demokraciji, wyksztalcenia itp ktore pozwola na ich wlaczenie w kraje w ktorych zyja! trzeba działać "u podstaw" wtedy nie bedzie takich sytuacji, ktore u nas wszystkich budza strach...


Heh, no jasne - w końcu te "mniejszości" (cudzysłów zamierzony, bo one dawno mniejszościami nie są) są zamykane do getta, odmawia im się wszelkich "socjali", a szkoły i ośrodki kultury stoją przed nimi zamknięte. Więc często fizycznie walczą o lepszy byt... :rotfl:

Wiesz co jest jednym z czynników na zachodzie, który wpływa na taki przyrost naturalny u "mniejszości"? Takie "socjale", że jednym z popularnych sposobów na życie rodzin o rodowodzie "było-kolonijnym" jest robienie dzieci (5-6 dzieci przed trzydziestką to nie jest tam coś niezwykłego). Kasa leci, nic nie trzeba robić a dzieciaki robią de facto co chcą. Mieszkając w Londynie i czytając codzienną prasę codziennie widać nagłówki: "X w wieku <15 lat zadźgał nożem/postrzelił/śmiertelnie pobił etc X". Najbardziej mi utkwiły w pamięci: "2 nastolatków goniło na BMXach (takie rowery) trzeciego, strzelając do niego. Skutecznie", "Trzech nastolatków weszło przez piwnice do domu czwartego i go zadźgało we śnie. Po czym okazało się, że pomylili domy", "Nastolatek zadał kilkadziesiąt ran kłutych przypadkowej kobiecie - pielęgniarce która wyszła przed szpital na przerwę. Na rozprawie zeznał, że mu się nudziło...". Dziwnym trafem "bohaterowie" zdecydowanej większości z tych przypadków są przedstawiciele "mniejszości". Nie dlatego, że są sfrustrowani złym traktowaniem ich przez władze - tylko właśnie przez problem przeciwny. Poprawność polityczna w UK jest jednak tak duża, że rząd nie ma pojęcia jak się zabrać do ucinania przywilejów takim "mniejszościom" , i tak się to toczy... Zresztą jak chcesz się naocznie przekonać jak wygląda życie uciskanych mniejszości, to odwiedź nocą Brixton - dzielnicę Londynu, swoisty symbol tego, co opisałem wyżej. Tylko najpierw, na wszelki wypadek pożegnaj się z bliskimi ;)
  • 0

#99

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Europa potrzebuje tych milionów niechcianych dzieci rocznie.


No tak potzrebują, aby matki się nad nimi znęcały :P
  • 0

#100

Hannah.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, no jasne - w końcu te "mniejszości" (cudzysłów zamierzony, bo one dawno mniejszościami nie są) są zamykane do getta, odmawia im się wszelkich "socjali", a szkoły i ośrodki kultury stoją przed nimi zamknięte. Więc często fizycznie walczą o lepszy byt... :rotfl:

Wiesz co jest jednym z czynników na zachodzie, który wpływa na taki przyrost naturalny u "mniejszości"? Takie "socjale", że jednym z popularnych sposobów na życie rodzin o rodowodzie "było-kolonijnym" jest robienie dzieci (5-6 dzieci przed trzydziestką to nie jest tam coś niezwykłego). Kasa leci, nic nie trzeba robić a dzieciaki robią de facto co chcą. Mieszkając w Londynie i czytając codzienną prasę codziennie widać nagłówki: "X w wieku <15 lat zadźgał nożem/postrzelił/śmiertelnie pobił etc X". Najbardziej mi utkwiły w pamięci: "2 nastolatków goniło na BMXach (takie rowery) trzeciego, strzelając do niego. Skutecznie", "Trzech nastolatków weszło przez piwnice do domu czwartego i go zadźgało we śnie. Po czym okazało się, że pomylili domy", "Nastolatek zadał kilkadziesiąt ran kłutych przypadkowej kobiecie - pielęgniarce która wyszła przed szpital na przerwę. Na rozprawie zeznał, że mu się nudziło...". Dziwnym trafem "bohaterowie" zdecydowanej większości z tych przypadków są przedstawiciele "mniejszości". Nie dlatego, że są sfrustrowani złym traktowaniem ich przez władze - tylko właśnie przez problem przeciwny. Poprawność polityczna w UK jest jednak tak duża, że rząd nie ma pojęcia jak się zabrać do ucinania przywilejów takim "mniejszościom" , i tak się to toczy... Zresztą jak chcesz się naocznie przekonać jak wygląda życie uciskanych mniejszości, to odwiedź nocą Brixton - dzielnicę Londynu, swoisty symbol tego, co opisałem wyżej. Tylko najpierw, na wszelki wypadek pożegnaj się z bliskimi ;)


ja nigdzie nie napisałam ze należy im dawac "socjale" szczegolnie za ilosc urodzonych dzieci! bo akurat dla mnie to juz patologia w stylu LPR! raczej dawac alternatywe, pokazywac że mogą żyć inaczej niz tylko tak jak nakzuja im extremistyczni imamowie w maczetach nawolujacy do swietej wojny z białymi! zeby wiedzieli ze maja takie same szanse jak europejczycy i moga w zyciu osiagnac cos wiecej niz tylko 6 dzieci za ktore dostana zasilki pozwalajace im dostatnio życ!
Przeciez to tez ludzie, nie wierze ze nie stac ich na refleksje i wybor innej drogi zyciowej! tylko jakos nikt nie potrafi do nich dotrzec z innymi propozycjami niz "socjale" i pomoc doraźna(nie watpie ze jest wysoka w krajach zachodu)...
  • 0

#101

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ilu z was ma dzieci?
Jak zwykle w tym temacie kobieta się nie liczy.
Zacofany emocjonalnie mamy naród!
Mam dość tego tematu na tym forum, szczególnie jak dzieci zabierają głos.

Wkurza mnie gdy faceci prawią, o aborcji, szczególnie przeciwko niej, a najczęściej tacy, którzy zostawiają kobietę samą z "problemem".

Decyzja należy do kobiety, jej ciało, jej prawo.
  • 0



#102

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

raczej dawac alternatywe, pokazywac że mogą żyć inaczej niz tylko tak jak nakzuja im extremistyczni imamowie w maczetach nawolujacy do swietej wojny z białymi!


Sorry, ale jak sobie wyobrażasz dokładniejsze przedstawienie im tego, niż umożliwianie im normalnego życia w kraju, w którym istnieje prawo lekko łagodniejsze niż ortodoksyjny islam? Nie wpadłeś na to, że oni chcą żyć jak żyją? Oni widzą jak wygląda życie "inaczej", bo tak żyją np ich sąsiedzi...

zeby wiedzieli ze maja takie same szanse jak europejczycy i moga w zyciu osiagnac cos wiecej niz tylko 6 dzieci za ktore dostana zasilki pozwalajace im dostatnio życ!


Wydaje mi się że, rodzina która dla kasy (takiej, że nie trzeba pracować) robi sobie 6 dzieci ma inną motywacje niż "konieczność" :)

Przeciez to tez ludzie, nie wierze ze nie stac ich na refleksje i wybor innej drogi zyciowej! tylko jakos nikt nie potrafi do nich dotrzec z innymi propozycjami niz "socjale" i pomoc doraźna(nie watpie ze jest wysoka w krajach zachodu)...


Oczywiście, że stać ich na inną drogę życiową i refleksję, nie rozumiem jednak, czemu zakładasz, że im się nie podoba takie życie jakie prowadzą. Jeśli możesz, podaj jakiś przykład "dotarcia" do nich, lepszy od tych któe teraz są. Może ulotki roznoszone po domach, z tekstem: "idźcie do szkoły, potem na studia, a potem do dobrze płatnej pracy, zamiast zrobić 6 dzieci i siedzieć cały dzień w domu oglądając TV"? Myślę, że mogłoby to ich nie przekonać.

I tak dla uściślenia - ja nie piszę tylko o arabach/muzułmanach. Piszę o patologicznych "mniejszościach" których często utrzymują dużo mniej patologiczne "większości". A to są różne narodowości...
  • 0

#103 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Wkurza mnie gdy faceci prawią, o aborcji, szczególnie przeciwko niej, a najczęściej tacy, którzy zostawiają kobietę samą z "problemem". (...)Decyzja należy do kobiety, jej ciało, jej prawo.

Zgadzam się, że kobieta sama decyduje o własnym ciele, to chyba oczywiste. Ale nie w przypadku, gdy kobieta jest w ciąży - to już nie jest jej ciało. Poza tym, dziecko jest nie tylko jej, o czym bardzo często się zapomina. Ok, to, że kobieta została sama z "problemem" od razu oznacza, że powinna usunąć dziecko? Jest za słaba, nie poradzi sobie? To się nijak ma do twierdzenia: "Decyzja należy do kobiety, jej ciało, jej prawo.". Jak może odpowiedzialnie decydować, jeśli nie potrafi sobie sama poradzić?
  • 0

#104

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale dużo kobiet jest też za aborcją.
  • 0

#105

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale dużo kobiet jest też za aborcją.

Wiesz co piszesz?
Owszem ja jestem za...
Hellmaker jesteś kobietą?

Ale nie w przypadku, gdy kobieta jest w ciąży - to już nie jest jej ciało.

Czyżby, będąc w ciąży moje ciało już nie jest moim? Płód w moim ciele stał się dla mnie ciałem gdy poczułam jego ruchy. Gdy błam w ciąży byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie, ale dlatego, że chciałam mieć dziecko.
Ale jaki facet zrozumie kobietę?

Poza tym, dziecko jest nie tylko jej, o czym bardzo często się zapomina.

Najczęściej zapominają tatusiowie.

Ok, to, że kobieta została sama z "problemem" od razu oznacza, że powinna usunąć dziecko? Jest za słaba, nie poradzi sobie?

Nie, ale nie o słabość chodzi, a o to, że partner nie chce, ona nie chce, a na dodatek zostaje sama.
Gdy urodzi już nie jest sama, ale sama musi wychowywać dziecko, którego nie chciało oboje rodziców.
Mimo to, kobiety to nie potwory i większość w takiej sytuacji decyduje się urodzić.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych