Skocz do zawartości


Zdjęcie

Akcja dla zycia, bronisz nienarodzonych?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
359 odpowiedzi w tym temacie

#61

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko zwierze pokocha bezwarunkowo. W przypadku człowieka najczęściej kocha się oczekując czegoś w zamian. Wyjątki są bardzo nieliczne.
Jeśli chodzi o homoseksualne dzieci, to już parę osób się na ten temat wypowiadało. Krótko mówiąc zniszczą własne dziecko.


Poczekaj., Czy to aby nie sa twoje wlasne slowa?

Nie, tak twierdzą wyniki badań. Od innych zwierząt odróżnia nas tylko większy mózg.


Gratuluje, naprawde zaimponowales mi umiejetnoscia wyznawania na raz dwoch totalnie sprzecznych pogladow, z ktorych ujawniasz zawsze ten ktory w danym momencie pasuje. Ciekawe czy w ogole zdajesz sobie z tego sprawei :lol

Bierdol zapomniales o tym ze w krajach mniej cywilizowanych nie ma czegos takiego jak "zastrzyk po" a z wlasnych obserwacji widze ze to jest najpopularniejsza metoda bardzo wczesnej aborcji. I tego w zadnych statystykach nie ma.
  • 0

#62

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

golibroda, w ogóle nie wiem o co Ci chodzi.
  • 0

#63

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko zwierze pokocha bezwarunkowo. W przypadku człowieka najczęściej kocha się oczekując czegoś w zamian. Wyjątki są bardzo nieliczne.


Masz dzieci ? !! Pewnie nie skoro gadasz takie głupoty. Mam dwóch synów i bez wzgędu na to czy będą chcieli żyć z kobietą czy z facetem będę ich kochać bo są moimi dziećmi. Miłość rodzicielska czy też macierzyńska jest inna od tej której Ty (być może) doświadczasz czyti miłośc do dziewczyny - to coś nieporównywalnie innego. Jak masz tyle odwagi spytaj własnej matki.
  • 0



#64

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

PIKuS -

CYTAT(judas666 @ 14.11.2008, 12:28) *
Tylko zwierze pokocha bezwarunkowo. W przypadku człowieka najczęściej kocha się oczekując czegoś w zamian. Wyjątki są bardzo nieliczne


W tym przypadku zgadzam się z wypowiedzią Judasa.
Co prawda miłość zwierząt nijak się ma do miłości ludzi, ale zgadzam się.
Miłość bezwarunkowa jest tym rodzajem miłości do którego dążymy. Pozbawiona jest egoizmu ( wiem co jest dla Ciebie najlepsze ), rozciągania własnego ja na druga osobę. ( swoiste prawo własności ).
  • 0



#65

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I znowu kolejna kłótnia, która kłótnią pozostanie, bo każdy będzie tkwił przy swoim.

To może ja powiem co myślę o aborcji, otóż moim zdaniem aborcja sama w sobie zła nie jest. Zły jest sposób jej przeprowadzania. Istnieją metody natychmiastowego i prawie bezbolesnego pozbawienia życia (umiejętne skręcenie karku, uśpienie... można jeszcze powymyślać).
Niby to z jakiego powodu trzeba płód rozwalać, rozrywać? Gdy będzie już martwy, organizm matki sam go nie usunie?

Jeśli aborcja ma być dozwolona, to niech będzie przeprowadzana w taki sposób, by wyeliminować ewentualne cierpienia płodu i matki.
Na pewno jest na to sposób, reszta to już kwestia wyboru.
  • 0

#66

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

golibroda, w ogóle nie wiem o co Ci chodzi.


Wies co? Jakos mnie to nie zdziwilo ze nie zrozumiales. Tlumaczyc nie zamierzam, klucz do rozwiazania zagadki tkwi w twoich wlasnych slowach.
  • 0

#67

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No w Polsce jest jeszcze wiele tematów tabu.
  • 0

#68

domingo.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I znowu kolejna kłótnia, która kłótnią pozostanie, bo każdy będzie tkwił przy swoim.

To może ja powiem co myślę o aborcji, otóż moim zdaniem aborcja sama w sobie zła nie jest. Zły jest sposób jej przeprowadzania. Istnieją metody natychmiastowego i prawie bezbolesnego pozbawienia życia (umiejętne skręcenie karku, uśpienie... można jeszcze powymyślać).
Niby to z jakiego powodu trzeba płód rozwalać, rozrywać? Gdy będzie już martwy, organizm matki sam go nie usunie?

Jeśli aborcja ma być dozwolona, to niech będzie przeprowadzana w taki sposób, by wyeliminować ewentualne cierpienia płodu i matki.
Na pewno jest na to sposób, reszta to już kwestia wyboru.

ej co ty piszesz, chciałbyś żeby kobieta chodziła z martwym płodem brzuchu, macica może się oczyścić sama ale tylko kiedy ciąża jest na początkowym etapie np po poronieniu, w każdym razie wątpię żeby kobieta która zdecydowała się usunąć ciążę chciała nosić go w brzuchu...
tak właściwie to wszystko jedno jak się zabija płód, byleby było skutecznie i bez powikłań, to tylko płód :)
  • 0

#69

cethun.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko zwierze pokocha bezwarunkowo. W przypadku człowieka najczęściej kocha się oczekując czegoś w zamian. Wyjątki są bardzo nieliczne.


Masz dzieci ? !! Pewnie nie skoro gadasz takie głupoty. Mam dwóch synów i bez wzgędu na to czy będą chcieli żyć z kobietą czy z facetem będę ich kochać bo są moimi dziećmi. Miłość rodzicielska czy też macierzyńska jest inna od tej której Ty (być może) doświadczasz czyti miłośc do dziewczyny - to coś nieporównywalnie innego. Jak masz tyle odwagi spytaj własnej matki.




Czasami dobrze upewnic sie ze istnieja jeszcze ludzie rozsadni na tym swiecie :)
  • 0

#70

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rząd Polski też się boi tematu aborcji.
  • 0

#71

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rząd Polski też się boi tematu aborcji.

^^ czyżby - miał wpadkę i chciał ja " usunąć "...
  • 0



#72

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

golibroda, nie widzę sprzeczności w zacytowanych przez Ciebie postach. A to, że nie chcesz pokazać o co Ci chodzi mogę najwyżej odebrać jako, że nie wiesz o co Ci chodzi.
  • 0

#73

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i ktoś miał :mrgreen:
Ale mi chodzi oto aby w końcu podiął jakąś decyzję na ten temat.
  • 0

#74

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie popieram, a jak ktoś zna mój tok myślenia to wie dlaczego.
  • 0



#75

zbyszek11.
  • Postów: 342
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej, żeby każdy robił jak chce.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych