Skocz do zawartości


Nowa Strefa 11!


  • Please log in to reply
128 replies to this topic

#76

AXEL.C.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[hmm pierwszy odcinek zaliczony
Tak jak w starej NDW temat napoczety ale nie przedstawiony do konca , ale spox mozna bylo sie spodziewac tego , stare dobre NDW powraca :D

#77

tarzanpz.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak to jest z komercyjną telewizją . Czas emisji stanowczo za krótki . Pamiętam że NDW zadawało więcej pytań niż dawało odpowiedzi , ten program przedstawia temat a nie komentuje go co chwile jak to miało miejsce w NDW . Niestety za mało !!! Odczuwam duży niedosyt.

#78

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A zauważyliście, jaka krótka była reklama ???

Było dobrze -Nie podobało nam się, bo o 2012 roku naczytaliśmy się do obrzydzenia. I tylko dlatego.
Tak więc poczekamy tydzień na ciekawszy temat ja opcjonuję na nawiedzony dom :mrgreen:

A wy?



#79

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie no nie tylko duchy znowu ileż można to ja już wole obczytany temat aż do obrzydzenia o roku 2012 :P

#80

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak nawiedzony dom to znowu kogoś zostawią, a potem im kamery przestaną działać, ale dowiemy się o tym dopiero po reklamie. Właśnie- nie ma już jak dawniej, że po reklamie było króciutkie podsumowanie. Teraz przynajmniej reklama jest w połowie i jest ok :)



#81

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

heh no to masz peszka bo o duchach będzie dużo :rotfl:

mi się podobało w NDW jak odwiedzali nawiedzone domy, montowali kamery, czuwali nocą.... to była jazda :D

a potem przeglądanie taśm... i te napięcie.... "Polowanie" na duchy w NDW bardzo mi się podobało
ale najbardziej podobał mi się odcinek o Chupacabrze ;)

Może będzie odcinek o Pomórniku? Mam nadzieję.



#82

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z duchów to podobał mi się odcinek o duchu mnicha jak im stół powywracało czy coś takiego. Nie wiem czy to nie było naprawdę :)



#83

Banan.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nudny ten program nawet nic nie powiedzieli o Nibru tylko o przepowiedniach... noo ale moze w następnym odcinku będzie coś ciekawego :)

#84

Aeron.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tu jest link do dzisiejszego odcinka

http://pl.youtube.co...h?v=2LoNoLixtcY

#85

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Brawo za szybką interwencję koledzy będą mogli obczaić :)



#86

Swordstalker.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogólnie pierwszy odcinek wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie :) Bardzo fajnie się to oglądało, nawet się nie zorientowałem a tu już koniec :P Dobrze że dali się wypowiedzieć Bernatowiczowi, jednak zdecydowanie brakowało mi opinii sceptyków. Brakowało mi wypowiedzi typu "Blablabla przypadek, chorzy ludzie itp." :P

Ano i najważniejsze... muszka :( ( Mam nadzieję że w kolejnym odcinku prowadzący już ją przywdzieje :PP

#87

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale widać że użytkownikom YT podoba się ten odcinek wystarczy spojrzeć na komentarze, ocenę i liczbę wyświetleń



#88

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

o ktorej bedzie czesc 2? :P

#89

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

poszukaj na googlach... może ktoś już wrzucił cały odcinek albo na YT już jest 2 część od kogoś innego.



#90

mycroft.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i wystąpił Bernatowicz - jakby nie było osoba która miesza w "naszych" tematach - Nautilus Radia ZET, audycje z Tok FM, Noc z dreszczykiem... może dalej będzie ciekawiej...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych